Domů Czech Zábava Vše ostatní mimo téma

Diskuze mimo téma (2015)

117133

Komentáře

  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 22.01.2015
    Dobré ráno. :)

    Attachment not found.

    Jsem s andílkem v soutěži se sběrem kukuřice. :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.01.2015
    farlady napsal: »
    Dobré ráno. :)

    Attachment not found.

    Jsem s andílkem v soutěži se sběrem kukuřice. :D

    Honzíku, sdělím ti přísně tajnou informaci. Ať nasbíráš cokoli, předeženeš mě, ještě asi hodinu a půl tam mám pšenku :o Leda že by něco přinesl pes :D
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 22.01.2015
    Honzíku, sdělím ti přísně tajnou informaci. Ať nasbíráš cokoli, předeženeš mě, ještě asi hodinu a půl tam mám pšenku :o Leda že by něco přinesl pes :D

    To jsem viděl. :D Já valím do školy,tak zatím. :D
  • patrikss (CZ1)patrikss (CZ1) Komentářů: 197
    upraveno 22.01.2015
    mikimar napsal: »
    Máš nějaký vážný důvod ke svým přízemním provokacím..?
    Prosím ostatní hráče, aby na výpady hráče patrikss nereagovali, jeho rádoby oduševnělé příspěvky budou mazány.

    A proč jsi už asi podesáté smazal moji odpověď když jsem psal že - provokuješ a urážíš tady akorát ty a jiné pak trestáš za urážení kterého se nedopustili na rozdíl od tebe
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.01.2015
    patrikss2 napsal: »
    provokuje pouze mikimar a jiné pak trestá

    Ať žije editace příspěvků, už jsem si myslela, že jsem blázen...

    Takže k tomu, co tam bylo původně. Že jsi mě žádala (snad překlep?), abych mikimarovi domluvila. Já nikomu domlouvat nebudu, miki má svou vlastní hlavu. Ke zbytku se vyjadřovat nebudu, věřím, že je důvod, proč to bylo smazáno...
  • chury692chury692 Komentářů: 16
    upraveno 22.01.2015
    Vážení, znovu a naposledy vás vyzývám, abyste se vyvarovali osobních ataků. Toto vlákno je určeno tomu, abyste se zde podělili o své radosti, má to být místo veskrze pozitivní.

    Máte-li něco na srdci, co nepatří do tohoto vlákna, využijte diskuze mimo téma, případně soukromou poštu. Protože takovéhle chování mezi lidmi nemůže těšit snad nikoho...

    Takže mikimar zde může urážet provokovat protože je moderátor a ostatní musí *****? Za co jste patrika zablokovali? To je podle vás nějaká spravedlnost?

    edit: příště se aspoň zdrž vulgárních výrazů (black-.-angel)
  • romisek5romisek5 Komentářů: 273
    upraveno 22.01.2015
    mikimar provokoval a já to neviděla kruciš :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.01.2015
    chury692 napsal: »
    Takže mikimar zde může urážet provokovat protože je moderátor a ostatní musí *****? Za co jste patrika zablokovali? To je podle vás nějaká spravedlnost?

    edit: příště se aspoň zdrž vulgárních výrazů (black-.-angel)

    Nevšimla jsem si, že by můj příspěvek byl adresován někomu konkrétnímu. Byl určen všem. A žádala jsem v něm, aby se všichni drželi tématu. Je to tak těžké dodržet?

    A do trestů udělených jiným hráčům ti skutečně nic není, to je čistě soukromá věc, která se tebe netýká.
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 22.01.2015
    patrikss2 napsal: »
    A proč jsi už asi podesáté smazal moji odpověď když jsem psal že - provokuješ a urážíš tady akorát ty a jiné pak trestáš za urážení kterého se nedopustili na rozdíl od tebe

    Tvé příspěvky (stejně jako moje) byly smazány, protože byly mimo téma...
    Attachment not found.
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 23.01.2015
    To je šílený, jak jsem zblblá z toho soutěžení do tří do rána, tak teď nevím, co mám dělat. Spát se mi nechce a soutěžit už nemá cenu. V bedně taky nic, leda tak pročítat forum, kde se ale taky nic neděje, protože moderátoři řáděj jak černý ruky a vůbec už nedopřejou lidem žádnou srandu. Jako je tu nuda....:(
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    Takže mám nechat, abyste se neustále uráželi? Ne, od toho fórum vážně není. A sranda už vůbec ne.

    Já tedy nevím jak ty, já jsem na fóru prakticky každou noc a nikdy se tu nic neděje, dnešek není výjimkou :D
  • Hadak (CZ1)Hadak (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,342
    upraveno 23.01.2015
    Je fakt, že v posledních dnech bylo u nás na chatu ještě touhle dobou živo.
    Attachment not found.


    Dnes ani živáčka..
    Attachment not found.
    :D:D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    Tak já náš chat neviděla asi 3 hodiny, díky tomu jak tady bylo v jiných vláknech "živo" :confused:
  • Bri10 (CZ1)Bri10 (CZ1) Komentářů: 507
    upraveno 23.01.2015
    Takže mám nechat, abyste se neustále uráželi? Ne, od toho fórum vážně není. A sranda už vůbec ne.

    Já tedy nevím jak ty, já jsem na fóru prakticky každou noc a nikdy se tu nic neděje, dnešek není výjimkou :D


    To víš že jo, aspoň se nenudíš. Já tu z nudy sjíždím starý anime.
  • lugilzýhgndlolů (CZ1)lugilzýhgndlolů (CZ1) Komentářů: 172
    upraveno 23.01.2015
    je znova ostrov - letní - tak se běžte vyřádit tam :-)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 23.01.2015
    Když já mám prostě radši tu zimu :(
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 23.01.2015
    Šmarjá, zase ostrov? Tentokrát se na něj asi vykváknu. Nemám ještě našetřeno. :(
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 24.01.2015
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 24.01.2015
    A co je na tom tak světoborného ke koukání? :D
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.01.2015
    Že to Honzík po..... a postavil budovu, aniž by myslel na to, jestli bude mít pracovníky? :o
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 24.01.2015
    Když se staví nová budova, tak je to naopak taktičtější - nové domy mi neubírají spokojenost, zatimco se staví nová budova, a zahájit výrobu můžu stejně, teprve když mám jak budovu, tak domy. Při vylepšování si ale člověk musí tu kapacitu domů ohlídat.
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 24.01.2015
    Jak to mám spravit? Něco vylepšit nebo postavit? :D
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 24.01.2015
    Postav si nebo vylepši dům :)
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 24.01.2015
    tojejedno2 napsal: »
    Postav si nebo vylepši dům :)

    Jsem se rozhodl,i když jsem level 52,investovat do toho nějaké ty dolary,ale zlato do toho nedám. :D

    Až vyprší čas v bance na směnu dolarů,dám vylepšit ostrovní banku na úroveň 2. :)

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.01.2015
    skoumal2 napsal: »
    Když se staví nová budova, tak je to naopak taktičtější - nové domy mi neubírají spokojenost, zatimco se staví nová budova, a zahájit výrobu můžu stejně, teprve když mám jak budovu, tak domy. Při vylepšování si ale člověk musí tu kapacitu domů ohlídat.

    Já jsem jiného názoru:) Napřed dům a pak budova, protože zatímco stavíš dům, tu budovu můžeš používat. Ale když napřed vylepšuješ budovu a teprve pak dům, abys do ní mohla dát pracovníky, budovu nemůžeš používat po dobu trvání stavby obou objektů. A to je pro mě horší než ušetřených pár dolarů za náklady.
  • farlady (CZ1)farlady (CZ1) Komentářů: 948
    upraveno 24.01.2015
    27 644 ostrovních dolarů potřebuji,abych mohl vylepšit obyčejný obytný dům na úroveň 2. :)
  • skoumal (CZ 1)skoumal (CZ 1) Komentářů: 1,548
    upraveno 24.01.2015
    Já jsem jiného názoru:) Napřed dům a pak budova, protože zatímco stavíš dům, tu budovu můžeš používat. Ale když napřed vylepšuješ budovu a teprve pak dům, abys do ní mohla dát pracovníky, budovu nemůžeš používat po dobu trvání stavby obou objektů. A to je pro mě horší než ušetřených pár dolarů za náklady.

    Já jsem mluvila o nové budově. Když stavím dům a budovu ještě nemám, tak ji nemůžu využívat. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 24.01.2015
    skoumal2 napsal: »
    Já jsem mluvila o nové budově. Když stavím dům a budovu ještě nemám, tak ji nemůžu využívat. :)

    Pardon, omlouvám se, moje chyba, četla jsem to za poklusu do práce:D
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 24.01.2015
    farlady napsal: »
    Jsem se rozhodl,i když jsem level 52,investovat do toho nějaké ty dolary,ale zlato do toho nedám. :D

    Až vyprší čas v bance na směnu dolarů,dám vylepšit ostrovní banku na úroveň 2. :)


    No.. A takhle jsem dopadl já, že jsem si zlatkoval a vylepšil to na úroveň 5.. Pořád jsem to urychloval tu směnu, a pak mi přišlo divné, proč mi šlo dát už jen 100000 dolarů, když v 5 úrovni jde více, takže jsem utratil asi 2000 zlaťáku a přes 1500000 dolarů úplně zbytečně.. A teď tam hraju s 50000 dolarami a modlím se aby jsem to napravil :D
  • I_Can_Be_Pro_Cz2I_Can_Be_Pro_Cz2 Komentářů: 45
    upraveno 25.01.2015
    Attachment not found.

    Kam zmizeli všechny dolary? :eek: V tom má prsty ta ostrovní farma. :mad:
    PS: to dole jsem nechtěl odeslat. ;)
Tato diskuze je zavřená.