Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Lóverseny

15

Hozzászólások

  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia Este

    köszönjük az infót. várható volt, h ma már nem lesz, hisz már 5 óra elmúlt. bár pár perces hotfix 6-ig beleférne, de inkább ne kapkodják el :D

    Egyébként is, volt már olyan, hogy akkor volt karbantartás, amikorra először ígérték? :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Este írta: »
    Egyébként is, volt már olyan, hogy akkor volt karbantartás, amikorra először ígérték? :D

    hát ebbe beletrafáltál :D:D
    bár régebben volt... igen :) csak ebben az utóbbi egy évben lett ennyire "laza" a játék :)
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát ebbe beletrafáltál :D:D
    bár régebben volt... igen :) csak ebben az utóbbi egy évben lett ennyire "laza" a játék :)

    Én még nem játszom egy éve, úgyhogy arról lemaradtam :D
  • Nautilus (HU1)Nautilus (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Kíváncsi leszek holnap megkapjuk e az elmaradt jutalmakat
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Nautilus3 írta: »
    Kíváncsi leszek holnap megkapjuk e az elmaradt jutalmakat

    Olvasd el a #121 hozzászólást.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a lovak nemesítéséhez. Tegnapi frissítés óta nem lehet nemesíteni őket. Az egyik ló 40-s, míg a másik 44-s szintű. Nemesítésnél viszont csak csak egynél jelenik meg a nemesítési szint, a másik kettőnél nullát ír nemesítés utáninak! :( Frissítés, törlés megvolt, de semmi :(
    Köszi, Márti
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    marti52 írta: »
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni a lovak nemesítéséhez. Tegnapi frissítés óta nem lehet nemesíteni őket. Az egyik ló 40-s, míg a másik 44-s szintű. Nemesítésnél viszont csak csak egynél jelenik meg a nemesítési szint, a másik kettőnél nullát ír nemesítés utáninak! :( Frissítés, törlés megvolt, de semmi :(
    Köszi, Márti



    Hogy van ez? Ha két lovat nemesítesz akkor abból lesz egy ló,a másik kettő megy a levesbe.Melyik másik kettőről van szó?Most néztem,nálam rendesen mutatja ahogy kell.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 26.08.2015
    Igen azt tudom, hogy a két ló eltűnik és egy új lesz, csak az erő-0, állóképesség-40, fürgeség-0 szintű és a lesz :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    marti52 írta: »
    Igen azt tudom, hogy a két ló eltűnik és egy új lesz, csak az erő-0, állóképesség-40, fürgeség-0 szintű és a lesz :(


    Hát ilyent én még nem láttam,az új lónak lesznek ilyenjei?
    Nem lehet hogy alul a %-ot nézted?
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    De ige, de ott is mindig magas százalékot mutatott eddig, azért nem értem?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    marti52 írta: »
    De ige, de ott is mindig magas százalékot mutatott eddig, azért nem értem?

    Nem elég edzettek a lovaid, azért alacsony az a százalék. Minimum 10 szintet kell a csikón edzeni ahhoz, hogy ne 0%-ot írjon ki.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    marti52 írta: »
    De ige, de ott is mindig magas százalékot mutatott eddig, azért nem értem?

    Más a betanítási szint, és más az edzettség, ami nálad most 0.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 27.08.2015
    Köszönöm a segítségeteket :)
    Márti
  • IridenIriden Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    Ma elkezdtem az új lóverseny szezont és kiírta hogy bronz 2-be kerülök, erre beadott a bronz 5-be. Ez mitől van??
  • Saku (HU1)Saku (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    Elkezdtem az új versenyt, és azt írta, hogy bronz 3-ba kezdek, erre a bronz 5 legaljáról indított. Miért van ez? Megjavítják, vagy ez már így marad?
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    Sziasztok
    Én ugyanigy jártam bronz 2, erre bronz 5 ből indít. Újabban mindig kitol velem
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    ....na most szaladt tele a mokaszinom az egész Big....ehhh .....................naaa majd egyszer szavakba öntöm,ez itt,úgy is csak a pusztába kiáltott szó :cool:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.08.2015
    ....na most szaladt tele a mokaszinom az egész Big....ehhh .....................naaa majd egyszer szavakba öntöm,ez itt,úgy is csak a pusztába kiáltott szó :cool:

    kedves Szelki Lata

    ömleszd a szavaidat a Supportra nyugodtan :D más úgysem tud ellene tenni semmit :(
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    A support tojik még válaszolni is, én már nem is írok nekik. Inkább én is tojok a játékra. Fene sem fog idegeskedni...
  • merlinwynimerlinwyni Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Sziasztok!
    Úgy tűnik nem kaptam meg a szezonnyereményt az előző bajnokság után. Sőt az arany ligában végeztem, mégis a következő bajnokságban a bronz ligában kezdtem, azzal a kiírással, hogy előzőt a bronz ligában végeztem. Akkor most mi is a baj?
    Köszönöm!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    merlinwyni írta: »
    Sziasztok!
    Úgy tűnik nem kaptam meg a szezonnyereményt az előző bajnokság után. Sőt az arany ligában végeztem, mégis a következő bajnokságban a bronz ligában kezdtem, azzal a kiírással, hogy előzőt a bronz ligában végeztem. Akkor most mi is a baj?
    Köszönöm!

    szia

    ez miatt a héten 2x is volt javítás. ha még sem találod meg a jutikat, akkor sajna nem marad más hátra, mint hogy jelezd a Support felé. a Support elérhetőségét a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod ( Ügyfélszolgálat ) kis fejecske fülhallgatóval. arra katt, majd az oldal alján az e-mailes támogatások-ra.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    merlinwyni írta: »
    Sziasztok!
    Úgy tűnik nem kaptam meg a szezonnyereményt az előző bajnokság után. Sőt az arany ligában végeztem, mégis a következő bajnokságban a bronz ligában kezdtem, azzal a kiírással, hogy előzőt a bronz ligában végeztem. Akkor most mi is a baj?
    Köszönöm!

    Szia
    A bajnokságot mindenki a bronz ligából kezdi bárhol is végzett.A végső helyezésnek csak annyi köze van a szezonnyitóhoz,hogy bronz 5-4-3-2-1 ből indul.
  • Katuska70 (HU1)Katuska70 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Augusztus19-én már érdeklődtem, de nem kaptam választ senkitől, így újra próbálkozom. A Lovardámat nem tudom beindítani. Két farmom van. Az egyiken már réges-rég működik és tökéletesen üzemel, a másik farmon pedig nem aktív. Őszintén szólva már nem emlékszem, hogyan indult anno a nagyobbik farmon. Katuska71 70-es szintű farm. Feltételezem, hogy valamit elnézek vagy nem találok az aktivitás elindításához. Kérlek segítsetek! A válaszokat magánüzenetben szeretném kérni! Köszi előre is!!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 02.09.2015
    Katuska702 írta: »
    Augusztus19-én már érdeklődtem, de nem kaptam választ senkitől, így újra próbálkozom. A Lovardámat nem tudom beindítani. Két farmom van. Az egyiken már réges-rég működik és tökéletesen üzemel, a másik farmon pedig nem aktív. Őszintén szólva már nem emlékszem, hogyan indult anno a nagyobbik farmon. Katuska71 70-es szintű farm. Feltételezem, hogy valamit elnézek vagy nem találok az aktivitás elindításához. Kérlek segítsetek! A válaszokat magánüzenetben szeretném kérni! Köszi előre is!!

    A bal oldali feladatok közt kell lennie egy olyannak, ahol patkót kell adományozni. Arra katt, ha beadod a patkót, kapsz egy lovat, és azzal elvileg kezdődik a lovardás feladatsor.
  • Kispiros01 (HU1)Kispiros01 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    Sziasztok:)
    George "lefagyott", nem tudok vele versenyezni. Meg tudnátok ezt nézni és rendbetenni?  Köszi  előre is :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Kispiros01 (HU1) mondta:
    Sziasztok:)
    George "lefagyott", nem tudok vele versenyezni. Meg tudnátok ezt nézni és rendbetenni?  Köszi  előre is :)
    Hanyas szinten állt le? Ugyanis, ha elérik a 120-as szintet, akkor befejeződik a verseny ellenük.
  • silver ball (HU1)silver ball (HU1) Bejegyzések: 6
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy nálatok is 0% jelenik meg nemesítésnél a jobb oldali ablakban az Erő, Állóképesség, Fürgeség mellett??? (Bármelyik lovat választom 0% van.) Ez most egy újabb hiba?
    Vagy én nem csinálok jól valamit?
    Köszi előre is :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy nálatok is 0% jelenik meg nemesítésnél a jobb oldali ablakban az Erő, Állóképesség, Fürgeség mellett??? (Bármelyik lovat választom 0% van.) Ez most egy újabb hiba?
    Vagy én nem csinálok jól valamit?
    Köszi előre is :)

    Nem elég edzettek a lovak,minél többet edzed őket annál magasabb a %.
  • silver ball (HU1)silver ball (HU1) Bejegyzések: 6
    sziasztok
    Az lenne a kérdésem, hogy nálatok is 0% jelenik meg nemesítésnél a jobb oldali ablakban az Erő, Állóképesség, Fürgeség mellett??? (Bármelyik lovat választom 0% van.) Ez most egy újabb hiba?
    Vagy én nem csinálok jól valamit?
    Köszi előre is :)

    Nem elég edzettek a lovak,minél többet edzed őket annál magasabb a %.

    köszi!
    Bár eddig ennyi edzéssel minimum 70% volt de inkább több (sőt általában 85-97%-ot szoktam kapni)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    Én általában 13-14 szintet szoktam edzeni a lovon. Mikor pároztattam, akkor 42% egy másik lóval, ami már 14 szintet fejlesztve volt, de ha két csikót nézek, akkor valóban sokáig 0%-ot mutat, s mikor már 7-8 szintet emeltem kezdi el növekedni ez az érték. Ha nem edzed fel min. 80%-ig, és úgy pároztatod, a következő se fog feljebb menni, hacsak nem edzed őket még többet. És minél magasabb a ló szintje, úgy már kevesebb szintet tudsz rátenni ugyanannyi patiért, hiszen a szintek melletti érték is növekszik. Pl. 0-s lovat fel tudsz vinni 16-17-es szintig, míg egy 80-as lovat max. 94-ig érdemes felvinni, mert utána nagyon sok pati kell 1-1 szinthez.
Sign In to comment.