Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Lóverseny

146

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    totica írta: »
    Nem pároztattam, nem csináltam semmit, csak eltűnt a lovam.

    Az unoka nem nyitotta ki kíváncsiságból az istállóajtót és szélnek eresztette?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    totica írta: »
    Nem pároztattam, nem csináltam semmit, csak eltűnt a lovam.

    Szia!

    Ebben az esetben egyet tudok tanácsolni, írni kell a supportnak. Próbálják meg kideríteni, mi is történt pontosan.

    Support:
    A farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés gomb alatt a fülhallgatós fej (Ügyfélszolgálat), arra kellene először is kattintanod. A böngésződben kinyílik egy újabb fül. Azon az oldalon menj egész le, amíg a következőt találod: E-mailes támogatás. Erre is kattints rá és egy űrlapot fogsz látni. Ezt kellene kitölteni és elküldeni. Majd az e-mail címedre pedig válasz érkezik, először egy automatikus. Majd pedig később egy supportos kollégától.

    Zsuzsi
  • totica (HU1)totica (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Köszönöm, megírtam, és várom a választ.
    üdv Ica
  • gizi54 (HU1)gizi54 (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    sziasztok tudom a már kérdeztem, de valamit lehet nem jól csinálta, szeretném ha segitene valaki a nemesitéssel kapcsolatba köszönöm
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    gizi54 írta: »
    sziasztok tudom a már kérdeztem, de valamit lehet nem jól csinálta, szeretném ha segitene valaki a nemesitéssel kapcsolatba köszönöm

    Szia Gizi
    Előbb olvasd el a tippek és trükkökben amit a lóról nyitott Hunkeldon és ha még utána is van kérdésed,akkor konkrét kérdést tegyél fel és szívesen válaszolunk rá.
  • Cseke Milán (HU1)Cseke Milán (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok. A számlálóm az arany ligában 950 környékén leragadt és onnan nem mozdul el. Az ezelőtti versenyben is így jártam, most megint megnyertem minden versenyt, de a számláló nem mozdul sehova.Jó lenne ha ez megszűnne, mert így soha nem érek fel a hegytetőre!!!!!!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok. A számlálóm az arany ligában 950 környékén leragadt és onnan nem mozdul el. Az ezelőtti versenyben is így jártam, most megint megnyertem minden versenyt, de a számláló nem mozdul sehova.Jó lenne ha ez megszűnne, mert így soha nem érek fel a hegytetőre!!!!!!!

    950 nem az arany ligában van, hanem a platinában, és ott másképp történik a számolás (igazságtalanul, de a játékszabály szerint).
  • Cseke Milán (HU1)Cseke Milán (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Köszönöm a gyors választ.
  • katuska71 (HU1)katuska71 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    A Lovardámat nem tudom beindítani. Két farmom van. Az egyiken már réges rég működik és tökéletesen üzemel, a másik farmon pedig nem aktív. Őszintén szólva már nem emlékszem, hogyan indult anno a nagyobbik farmon. Katuska71 70-es szintű farm. Feltételezem, hogy valamit elnézek vagy nem találok az aktivitás elindításához. Kérlek segítsetek! A válaszokat magánüzenetben szeretném kérni! Köszi előre is!!
  • Tutifrutti (HU1)Tutifrutti (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 21.08.2015
    Sziasztok!

    Tudna-e valaki segíteni abban, hogy én miért nem tudom 2000 patkóig simán edzeni a lovamat?

    http://kepfeltoltes.hu/view/150821/Manci_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Köszi a segitséget
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.08.2015
    Tutifrutti írta: »
    Sziasztok!

    Tudna-e valaki segíteni abban, hogy én miért nem űtudom 2000 patkóig simán edzeni a lovamat?

    http://kepfeltoltes.hu/view/150821/Manci_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Köszi a segitséget

    1. szintű edzőpálya: 400 patkóig normál, felette intenziv az edzés.
    2. szintű edzőpálya: 800 patkóig normál, felette intenziv az edzés.
    3. szintű edzőpálya: 1200 patkóig normál, felette intenziv az edzés.
    4. szintű edzőpálya: 1600 patkóig normál, felette intenziv az edzés.
    5-10. szintű edzőpálya: 2000 patkóig normál, felette intenziv az edzés.
  • Tutifrutti (HU1)Tutifrutti (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 21.08.2015
    hunkeldon!
    Nagyon köszönöm!
  • aaagilrru3aaagilrru3 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Véget ért ma a bajnokság, arany liga, stb., de nyeremény sehol!! Ennyi erővel minek versenyeztem?.. :(
  • VicaCica (HU1)VicaCica (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Nem vagy egyedül! A "Technikai hibák a játékban" fórumon már én is írtam erről. Várom a választ az illetékesektől.
  • Szilvafarm (HU1)Szilvafarm (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    A lóversenynek vége, arany ligában végeztem, viszont az ajándékokat nem kaptam meg. Frissítés, előzmények törlése megtörtént, nem segített. Azt írja, az új szezon 3 nap múlva indul.
  • Saku (HU1)Saku (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Azt hittem, csak én nem kaptam semmit a lóversenyért, ezért felnéztem ide, de látom, hogy nem vagyok egyedül. Aranyligás voltam, tegnap óta várom, hátha felbukkannak az ajándékok.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Szilvafarm írta: »
    A lóversenynek vége, arany ligában végeztem, viszont az ajándékokat nem kaptam meg. Frissítés, előzmények törlése megtörtént, nem segített. Azt írja, az új szezon 3 nap múlva indul.
    Saku írta: »
    Azt hittem, csak én nem kaptam semmit a lóversenyért, ezért felnéztem ide, de látom, hogy nem vagyok egyedül. Aranyligás voltam, tegnap óta várom, hátha felbukkannak az ajándékok.

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5208-K%C3%BCldet%C3%A9sekkel-Feladatokkal-Eredm%C3%A9nyekkel-kapcsolatos-k%C3%A9rd%C3%A9sek&p=288288#post288288
  • anoním1 (HU1)anoním1 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Kérdésem lenne , ha vége a lovas szezonnak miért nem kapjuk meg az elért ajándékot ? Köszönöm a választ és szép napot Mindenkinek !
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    anoním1 írta: »
    Kérdésem lenne , ha vége a lovas szezonnak miért nem kapjuk meg az elért ajándékot ? Köszönöm a választ és szép napot Mindenkinek !

    Szia.
    Minden topic minden oldalán ott vannak ezek a kérdések és persze a válaszok is :D
    De leírom neked....Hiba van a loviban,amit javítani fognak.Ezt egy kedves játékos nézte meg egy másik szerver fórumján és betette ide a hírt.Porrima pedig a pont feletted lévő hsz-ban újra beillesztette.Tehát ha rámész arra a piros linkre ami a feletted lévő hsz-ben van,akkor ott a válasz a kérdésedre :D

    Már itt is a karbantarti :D
  • denisa202denisa202 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Sziasztok!
    Letelt a lóverseny, plat 5-ben végeztem, de nem írt ki semmit és nem is kaptam semmit. Ez mitől van és mit lehet ilyenkor tenni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    denisa202 írta: »
    Sziasztok!
    Letelt a lóverseny, plat 5-ben végeztem, de nem írt ki semmit és nem is kaptam semmit. Ez mitől van és mit lehet ilyenkor tenni?

    szia
    most volt egy karbantartás pont ezen hiba miatt. menj a hírdetőtáblához és a nyereményeknél nézd meg, valszeg már megkaptad
  • denisa202denisa202 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Köszi a választ! :D De még mindig nem kaptam meg az ajándékot...
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Én sem...:mad:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    denisa202 írta: »
    Köszi a választ! :D De még mindig nem kaptam meg az ajándékot...
    Jércike írta: »
    Én sem...:mad:

    akkor most csináljatok egy sütik és előzmények törlését majd újra lépjetek be a farmra. ezek után nézzétek meg. ha még sem lenne akkor marad a Support újra.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    denisa202 írta: »
    Sziasztok!
    Letelt a lóverseny, plat 5-ben végeztem, de nem írt ki semmit és nem is kaptam semmit. Ez mitől van és mit lehet ilyenkor tenni?

    Kattints a hirdetőtáblára, utána a nyeremény fülre! Látod a régi címeket és képeket. A sor végén zöld nyílra lehet kattintani és ott jön elő a cica, kutya és orangután.
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Sziasztok

    Este irtam a supportnak, én sem kaptam semmit, sőt sok szövitársam sem. Mindenki irjon a supportnak?? Ahelyett hogy normálisan mindenki megkapná a neki járó dijat?
    Se engedély, se cica stb.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    placcs írta: »
    Sziasztok

    Este irtam a supportnak, én sem kaptam semmit, sőt sok szövitársam sem. Mindenki irjon a supportnak?? Ahelyett hogy normálisan mindenki megkapná a neki járó dijat?
    Se engedély, se cica stb.

    Kattints a hirdetőtáblára, utána a nyeremény fülre! Látod a régi címeket és képeket. A sor végén zöld nyílra lehet kattintani és ott jön elő a cica, kutya és orangután.
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    mamma3 írta: »
    Kattints a hirdetőtáblára, utána a nyeremény fülre! Látod a régi címeket és képeket. A sor végén zöld nyílra lehet kattintani és ott jön elő a cica, kutya és orangután.

    köszi, h segiteni próbálsz mamma, de semmi nincs nálam. Egyik állat sem és a bányászati engedély is 0. Sőt ha jól emlékszem belépéskor nem irta ki, h. hányadik lettem
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    A német hivatalos bejelentésekben írják:
    (csak körülbelüli fordítás)
    Úgy néz ki, hogy lesz még ma egy karbantartás, ami után, akik még mindig nem kapták meg a szezondíjakat, azok is megkapják.
    Az időpontját még nem tudni.

    Még újabb info: nem ma, hanem holnap reggel.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Este írta: »
    A német hivatalos bejelentésekben írják:
    (csak körülbelüli fordítás)
    Úgy néz ki, hogy lesz még ma egy karbantartás, ami után, akik még mindig nem kapták meg a szezondíjakat, azok is megkapják.
    Az időpontját még nem tudni.

    Még újabb info: nem ma, hanem holnap reggel.


    szia Este

    köszönjük az infót. várható volt, h ma már nem lesz, hisz már 5 óra elmúlt. bár pár perces hotfix 6-ig beleférne, de inkább ne kapkodják el :D
Sign In to comment.