Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11012

Hozzászólások

  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Sziasztok! valaki segítsen légyszíves, mi a csúda az a Tanácsadó szakértő!
    Köszönöm szépen!
    További eső mentes szép napot mindenkinek!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    szerabin írta: »
    Sziasztok! valaki segítsen légyszíves, mi a csúda az a Tanácsadó szakértő!
    Köszönöm szépen!
    További eső mentes szép napot mindenkinek!

    Szia! :)

    A virágfarm épületeinek a körmenüjében az "i" gombra kell kattintani. A kerítés és a kapu szintén ebbe a csoportba tartoznak! Viszont a munkás házakat és a dekorokat nem számítja bele, azokat hagyd ki. :)

    Zsuzsi
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Köszönöm a gyors választ Zsuzsika !
  • saca75 (HU1)saca75 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    sziasztok a matricás könyvben vagyis másképp (eredmények) hol találom a tanácsadó szakértőt ? hogyan lehet gyűjteni vagy mi adja?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    saca752 írta: »
    sziasztok a matricás könyvben vagyis másképp (eredmények) hol találom a tanácsadó szakértőt ? hogyan lehet gyűjteni vagy mi adja?

    szia

    menj a virágfarmra és ott katt mindenre egyesével. a megjelenő körmenűben a kék "i"-re kell kattintani. a munkások házát és a dísztárgyakat hagyd ki, de a kerítésre és kapura is katt :)
    persze ha több földed, méhészeted vagy kerted van, akkor elég csak az egyikre kattintani
  • saca75 (HU1)saca75 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    köszönöm a segítséget
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    saca752 írta: »
    köszönöm a segítséget

    szívesen :)
    remélem sikerült :)
  • TtibTtib Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    Szia!

    A titkos eredmények megoldásai a következők:

    1. Segítség! Megtaláltad a játék súgóját:

    A farmod jobb felső sarkában, a fórum gomb alatt van az Opciók. Van egy kis nyilacska, amit ha megnyomsz, lenyílik. A kérődjel ikon, a Súgó. Arra kattints rá, és ezáltal teljesítetted a feladatot. :)

    2. Oda-vissza - Látogass meg 50 farmot

    50-szer kell átlépni más farmokra. Az mindegy, hány embernél, de a lényeg, hogy összesen 50-szer kell ide-oda átlépkedni.

    3. Kutya súgó - Tanítsd kutyádnak az 5. trükköt

    A kutyaházat 5. szintre kell fejleszteni.

    4. Logisztikai szakértő - Megtaláltad és használtad az átviteli gombokat a játékban

    4-féleképpen kell átszállítani termékeket az ínyenc farmodra a Pékségbe.

    1. A fő farmodon a termékek begyűjtésekor, amikor többleted van valamiből (pl. tojás), akkor átszállítani a Pékségbe
    2. A Farmkezelő megnyitása után az ablakon belül átszállítani a Pékségbe
    3. Működő Pékség alatt átszállítani: Rákattintasz a Pékségre, felnyílik a körmenü és kiválasztod a kicsi teherautót. Arra is kattintás, majd előugrik a "Készlet áttekintés" feliratú ablak, és azon keresztül viszel át dolgokat.
    4. Álló Pékség esetén: Rákattintasz a Pékségre, körmenü és most pedig az edényre kattintasz, mintha "sütni" szeretnél. Ekkor a felnyíló ablak tetején van az átszállítási ikon, amin keresztül a szállításnak történni kell.


    Üdv.: Zsuzsi

    Sziasztok!

    A "Tanácsadó szakértő" megoldásában tudsz segíteni?

    Köszönettel:
    Ttib
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    Ttib írta: »
    Sziasztok!

    A "Tanácsadó szakértő" megoldásában tudsz segíteni?

    Köszönettel:
    Ttib

    Szia!

    Ha hárommal följebb mész ott a válasz!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    Ttib írta: »
    Sziasztok!

    A "Tanácsadó szakértő" megoldásában tudsz segíteni?

    Köszönettel:
    Ttib

    szia
    menj a virágfarmra és ott katt mindennek a körmenüjében a kék "i"-re, kivéve a házakat és dísztárgyakat. a kaput és kerítést se hagyd ki :)
  • Laudina (HU1)Laudina (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    Ttib írta: »
    Sziasztok!

    A "Tanácsadó szakértő" megoldásában tudsz segíteni?

    Köszönettel:
    Ttib
    Három hozzászólással előbb Liz válaszában megtalálod a megoldást.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    szia! Ttib! ha visszaolvasol a fórumon, és/vagy akár a szövi cheten sok kérdésre választ kapsz:) hidd el nekem nagyon érdemes,:)pl. ha locsolok a szöviben, nem csak klikk, körbe nézek, mert rengeteg ötletet kapok,( fejlesztés, építés, vagy dísz elrendezés terén:)ha nem sértelek meg javaslom, hogy mindíg olvass vissza, a szövi cseten, és a fórumon , tapasztalatból tudom, hogy nagyon nagy segítség a probléma megoldásában:) jó játékot Ides
  • TtibTtib Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 26.07.2015
    Köszönöm, rájöttem.
  • amlivamliv Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Szep estet ! Van egy gondom nem tudom elinditani a '' Kemeny munka kaland '' -ot. azt irja ''error code ''
  • kiswamp (HU1)kiswamp (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok!

    Reggel kezdtem egy küldetést (Egyszer volt, hol nem volt), most pedig azt írja, hogy befejeztem, pedig nem. Ez most miért van így? Köszi a választ. Üdv Zsuzsa
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    kiswamp írta: »
    Sziasztok!

    Reggel kezdtem egy küldetést (Egyszer volt, hol nem volt), most pedig azt írja, hogy befejeztem, pedig nem. Ez most miért van így? Köszi a választ. Üdv Zsuzsa

    szia

    biztosan észrevetted, volt egy kisebb karbantartás. valszeg az miatt tűnt el. próba egy frissítést és akkor visszajön :)
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok! Nekem a nyitóüzenetnél csak képek jelenítik meg, milyen újdonságok várhatóak, alattuk egysoros angol hivatkozás...Valaki esetleg tudja, mire számíthatunk a közeljövőben? ;)
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok
    A piacon miért nem ad bónuszt?Mióta van a piac azóta minden nullás,pedig másoknál van érték :( vagy csak nekem nem jár ?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok
    A piacon miért nem ad bónuszt?Mióta van a piac azóta minden nullás,pedig másoknál van érték :( vagy csak nekem nem jár ?

    Szia
    Ha már 6 db szerződésed lesz egyszerre,akkor jönnek a plusszok a számoknál.Bár a 0-ás szerződésre is kapsz 5% bónuszt.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 19.08.2015
    Momo92 írta: »
    Sziasztok! Nekem a nyitóüzenetnél csak képek jelenítik meg, milyen újdonságok várhatóak, alattuk egysoros angol hivatkozás...Valaki esetleg tudja, mire számíthatunk a közeljövőben? ;)

    Szia! Erre gondoltál, a Száguldó gazda híreire? Más újdonságról most nem tudok. A piaccal küszködnek.

    szaguldo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Makai_Edina (HU1)Makai_Edina (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 22.08.2015
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy szövetkezeti képviselő vagyok és nem tudok pénzzel hozzájárulni a szövetkezeti kutatásokhoz, csak arannyal! Rajtam kívül mindenki képes rá!
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 22.08.2015
    Sziasztok!
    Miért van az, hogy szövetkezeti képviselő vagyok és nem tudok pénzzel hozzájárulni a szövetkezeti kutatásokhoz, csak arannyal! Rajtam kívül mindenki képes rá!

    Szia Edina!
    1. Nézd végig a kutatásokat, mert lehet, hogy valahol már hozzájárultál egy kutatáshoz és nem kutattátok azt a témát. Innen ki tudsz lépni és máshol tudsz hozzájárulni.
    2. Nincs annyi pénzed, amennyi a kutatáshoz kell.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 22.08.2015
    Sziasztok!

    Kaptam pár karmapontot a piacon.
    Keresem, hogy mennyi van már, de egyik dobozkában sem találom!
    Hol tudom megnézni???
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.08.2015
    Köles írta: »
    Sziasztok!

    Kaptam pár karmapontot a piacon.
    Keresem, hogy mennyi van már, de egyik dobozkában sem találom!
    Hol tudom megnézni???

    Szia Köles
    A gyűjtődobozban az 6 dik fülnél,a csínyeknél van bal felül,hogy hány karmapontod van :D
  • kukta miska (HU1)kukta miska (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Sziasztok!
    Segítsetek nekem megérteni/elfogadni, hog miért nem tudok a játékokban nehézségi fokozatot választani. 67. szinten mérgelődöm.

    A szövitársaim -nálam alacsonyabb szinten s!!! - választhatnak.
    Most a Hawait csinálom. A III.nehézségi fokozatot esélyem sincs elvégezni, a munkám miatt.
    Mit kéne tennem az ügy érdekében?????
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Sziasztok!
    Segítsetek nekem megérteni/elfogadni, hog miért nem tudok a játékokban nehézségi fokozatot választani. 67. szinten mérgelődöm.

    A szövitársaim -nálam alacsonyabb szinten s!!! - választhatnak.
    Most a Hawait csinálom. A III.nehézségi fokozatot esélyem sincs elvégezni, a munkám miatt.
    Mit kéne tennem az ügy érdekében?????


    szia

    sajnos csak akkor van lehetőséged nehézségi szintet választani, ha az adott eventből a 3-dik fokozatott elvégezted. tehát minden eventből meg kell lennie a 74 pontos dísznek. amelyiknél ezt tudod teljesíteni, ott már tudsz választani.
  • Bipne1 (HU1)Bipne1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 134
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    A lovardÁban az arany ligÁban megnyertem a kiskutyÁt És a cicÁt de nem talÁlom sehol hol lehet Őket megtalÁlni
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Sziasztok
    Én azt szeretném tudni hogy van ez a "legyen egy 1 szintű nemesitési minősitési lovad" feladat,de már csomó lovat nemesitettem előtte is utána is mindnek meg volt az 1-es szintje de a feladat továbbra sincs megoldva..akkor ez hogy van mi a megoldás rá? nagyon unom ezeket a lovas feladat nyaggatásokat..
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Bipne12 írta: »
    A lovardÁban az arany ligÁban megnyertem a kiskutyÁt És a cicÁt de nem talÁlom sehol hol lehet Őket megtalÁlni



    A hirdetőtáblára katt és ott a nyereményeknél vannak,ha ott se akkor írj a supportnak.
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    Sokan nem kapták meg a lovasverseny jutalmakat.
    A németen írták (hivatalosan), hogy ez egy kijelzési hiba, mára ígértek egy hotfixet, ami javítja.
Ez a beszélgetés lezárult..