Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

AdomÁnyok topikja

Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
szerkesztette ezt: 18.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
sziasztok.

mivel már nem egy játékos ajánlott fel segítséget „rászorúló” szövetkezeteknek, így gondoltam lehetne egy ilyen topik is :)


szóval........
ide írhatnának azok a „szingli” játékosok, akik szívesen ajánlanák fel felesleges elemekiet vagy akár dolcsit is a kisebb szövik számára, h jobban haladhassanak :)
természetesen minden kötelezettség nélkül :)
Post edited by Liz65 (HU1) on

Hozzászólások

  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Dollárt tudnák adományozni, ha esetleg van olyan szövi akinek kellene.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    hát egy kis dolcsit én is feltudok ajánlani
    csak hogy ne maradjak ki, ha már indult ez a topik :D:D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Liz652 írta: »
    sziasztok.

    mivel már nem egy játékos ajánlott fel segítséget „rászorúló” szövetkezeteknek, így gondoltam lehetne egy ilyen topik is :) ( persze, csak ha Kapa engedélyezi )

    szóval........
    ide írhatnának azok a „szingli” játékosok, akik szívesen ajánlanák fel felesleges elemekiet vagy akár dolcsit is a kisebb szövik számára, h jobban haladhassanak :)
    természetesen minden kötelezettség nélkül :)


    Szia Líz!
    Én is olvastam ilyen felajánlást. Ne haragudj, de én fenntartással fogadom az ilyen irányú ötleteket. Így mi ösztönzi a szövetkezet tagjait a munkára ha munka nélkül is megszerezhető a pénz?
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 05.08.2015

    Szia Líz!
    Én is olvastam ilyen felajánlást. Ne haragudj, de én fenntartással fogadom az ilyen irányú ötleteket. Így mi ösztönzi a szövetkezet tagjait a munkára ha munka nélkül is megszerezhető a pénz?
    A Te szövidnek bíztos van bőven dolcsija, de vannak kezdő szövetkezetek is, kis szintű játékosokkal.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.08.2015

    Szia Líz!
    Én is olvastam ilyen felajánlást. Ne haragudj, de én fenntartással fogadom az ilyen irányú ötleteket. Így mi ösztönzi a szövetkezet tagjait a munkára ha munka nélkül is megszerezhető a pénz?

    szia gazdaság/Kati

    valóban vannak fenntartások, viszont úgy gondolom, h ezek a felajánlások azért nem napi szinten mennek.
    amúgy meg a felajánlók talán érzékelhetik azt, h bizonyos szövik állandóan adományt kérnek és akkor esetleg lehetséges a megtagadás vagy a nem reagálás. hisz ez nem kötelező, de néha jól jöhet. volt olyan szöv vezető, aki folyamatosan "sürgős" segítséget kért és elemeket, h tovább jussanak. de asszem ez azért kiszűrhető egy idő után. viszont, ha vannak olyan játékosok, akik nincsenek szöviben és nem is akarnak soha odamenni, akkor miért ne adhatnák be a felesleges elemeiket olyan szövinek, akiknek számít? és haladni szeretnének?

    de persze majd Kapa eldönti, h van-e helye ennek a topiknak. ha nincs és értelmetlen, akkor majd törli :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia gazdaság/Kati

    valóban vannak fenntartások, viszont úgy gondolom, h ezek a felajánlások azért nem napi szinten mennek.
    amúgy meg a felajánlók talán érzékelhetik azt, h bizonyos szövik állandóan adományt kérnek és akkor esetleg lehetséges a megtagadás vagy a nem reagálás. hisz ez nem kötelező, de néha jól jöhet. volt olyan szöv vezető, aki folyamatosan "sürgős" segítséget kért és elemeket, h tovább jussanak. de asszem ez azért kiszűrhető egy idő után. viszont, ha vannak olyan játékosok, akik nincsenek szöviben és nem is akarnak soha odamenni, akkor miért ne adhatnák be a felesleges elemeiket olyan szövinek, akiknek számít? és haladni szeretnének?

    de persze majd Kapa eldönti, h van-e helye ennek a topiknak. ha nincs és értelmetlen, akkor majd törli :)

    Szia Liz!

    Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni a gyakorlatban.Már sokszor gondoltam arra hogy amik hullanak odaadnám vmelyik szövinek,de nem akarok belépni.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    fodorme írta: »
    Szia Liz!

    Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni a gyakorlatban.Már sokszor gondoltam arra hogy amik hullanak odaadnám vmelyik szövinek,de nem akarok belépni.

    szia Fodorme

    ez csak úgy lehetséges, h arra a kis időre belépsz a "kiszemelt" szövetkezetbe, beadod ami szeretnél ( elemek, dolcsi ), majd utána kilépsz a szöviből :)
    és újra SZABAD vagy :D:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Sziasztok.Csőváz Liz,ez nagyon nagy ötlet.
    Én nagyon is támogatom az ötletet.Bár én sajna nem tudok adakozni,mivel nem léphetek ki az alapítói székemből (bár nem mintha nem engednének vissza :D ),de én nagyon is jól emlékszem,hogy mikor kicsi farmer voltam,picuri szövivel,akkor én is szponzorokat kerestem,az akkori magas játékosok között.És volt aki belépett és adott.Akkor az a 20 millió olyan volt a szövinek,mint egy 5 ös találat.Tehát én tutira támogatom az ötletet,annyi kikötés kéne,hogy tényleg csak kis szöviknek menjen az adakozás és ne a haramia szöviknek,akik nincsennek rászorulva (akinek nem inge.....)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Amúgy mi hátránya van annak, ha valaki szöviben játszik? Főleg azoknak a véleménye érdekelne, akik nincsenek szöviben.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Szijjja Hunkeldon.
    Hát hazatértél a szabiról? :D De jó.
    Bár én szöviben vok :D ,de leírom amit nekem szoktak írni.(mert ugye sok szóló játékosnak írok,hogy csatlakozzanak)
    Vagy rossz szöviből lépett ki,és rossz élményei vannak a szövivel kapcsolatban
    vagy nagyon pörgős szöviben volt,ahol elvárások pl,a küldik versenyidő alatt,projinál kötelező termelés stb.
    vagy sajnálja már a kötelező adókat és inkább magában fejlődik
    vagy csak nem sokat tud játszani,így az értelmesebbjei kilépnek és hagyják érvényesülni a többit :D
    Nálam ezeket szokták a válasznak írni (mert ugye engem is érdekel minden :D )
    Jó éjt.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 06.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Amúgy mi hátránya van annak, ha valaki szöviben játszik? Főleg azoknak a véleménye érdekelne, akik nincsenek szöviben.


    Hali!


    Légy üdvözölve újra itt.
    Senki nem mondta hogy hátrányos de én személy szerint jobb szeretek magamnak játszani.
  • Napsugár mami (HU1)Napsugár mami (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok! Nekem is lenne egy szerintem jó ötlet, ha Pl: lehetne szövin belül alkatrészt úgy be adni a szövibe, mintha egy kosár lenne, vagyis ha van nekem 60 db névjegykártyám akkor a másiknak van Pl: 40db a harmadiknak szövitagnak van 100db.
    Szerintem akkor is jobban tudna haladni a szövi, és nem kellene kivárni míg a nagyok újra össze gyüjtik mert a kicsiknek sokat kell dolgozni, hogy alkatrészt tudjon beadni, nem mentesíteni akarom a munka alól a kicsiket
    de ez jó lenne,így ők is tudnának be rakni folyamatosan.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok! Nekem is lenne egy szerintem jó ötlet, ha Pl: lehetne szövin belül alkatrészt úgy be adni a szövibe, mintha egy kosár lenne, vagyis ha van nekem 60 db névjegykártyám akkor a másiknak van Pl: 40db a harmadiknak szövitagnak van 100db.
    Szerintem akkor is jobban tudna haladni a szövi, és nem kellene kivárni míg a nagyok újra össze gyüjtik mert a kicsiknek sokat kell dolgozni, hogy alkatrészt tudjon beadni, nem mentesíteni akarom a munka alól a kicsiket
    de ez jó lenne,így ők is tudnának be rakni folyamatosan.

    Szia
    Ez nagyon jó lenne,de sajna sokszor kértük már,de sose teljesítették :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok! Nekem is lenne egy szerintem jó ötlet, ha Pl: lehetne szövin belül alkatrészt úgy be adni a szövibe, mintha egy kosár lenne, vagyis ha van nekem 60 db névjegykártyám akkor a másiknak van Pl: 40db a harmadiknak szövitagnak van 100db.
    Szerintem akkor is jobban tudna haladni a szövi, és nem kellene kivárni míg a nagyok újra össze gyüjtik mert a kicsiknek sokat kell dolgozni, hogy alkatrészt tudjon beadni, nem mentesíteni akarom a munka alól a kicsiket
    de ez jó lenne,így ők is tudnának be rakni folyamatosan.

    szia

    sajnos ez már elég régi téma, de a fejlesztőknek nem érdekük, hisz akkor nem váltana senki se aranyért elemet
    pedig nagyon jó lenne, de biztos, h nem lesz belőle semmi :(
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Egy hete kértem a farmom megszüntetését. Nem akartam kidobni az összegyűjtött dolgokat. Kerestem olyan kis szövetkezeteket amik nyítva voltak. Beléptem és adományoztam. /kutatót, dolcsit, készletelemet/ Készletelemből nagy hiánycikk a csapatmunka és a névjegykártya! Változatosság kedvéért volt amikor beszálltam egy projektbe is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Szálem írta: »
    Egy hete kértem a farmom megszüntetését. Nem akartam kidobni az összegyűjtött dolgokat. Kerestem olyan kis szövetkezeteket amik nyítva voltak. Beléptem és adományoztam. /kutatót, dolcsit, készletelemet/ Készletelemből nagy hiánycikk a csapatmunka és a névjegykártya! Változatosság kedvéért volt amikor beszálltam egy projektbe is.

    szia Szálem

    az a kis szövetkezet biztosan nagyon hálás neked :)
    (hát mégsem gondoltad meg magad? döntésed végleges? és még nem töröltek ezek szrtn)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia Szálem

    az a kis szövetkezet biztosan nagyon hálás neked :)
    (hát mégsem gondoltad meg magad? döntésed végleges? és még nem töröltek ezek szrtn)

    Döntésem tényleg végleges, de ugy látszik nem kapkodják el a törlést.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Szálem írta: »
    Döntésem tényleg végleges, de ugy látszik nem kapkodják el a törlést.

    vagy arra gondolnak, h esetleg meggondolod magad, vagy inkább az lehet, h a piac miatt nem érnek rá vele foglalkozni, hisz egész héten keresték a hibát :)
  • Csinibabaizu (HU1)Csinibabaizu (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Szia Liz! Köszönöm a válaszod, nekem nem jutna eszembe, hogy aranyért vegyek elemet.
    Azt gondolom,hogy inkább másra költik az aranyat emberek, de biztos igazad van, én akkor is jó dolognak tartanám ezt a kosaras dolgot, de így lassabban haladunk.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Szia Liz! Köszönöm a válaszod, nekem nem jutna eszembe, hogy aranyért vegyek elemet.
    Azt gondolom,hogy inkább másra költik az aranyat emberek, de biztos igazad van, én akkor is jó dolognak tartanám ezt a kosaras dolgot, de így lassabban haladunk.


    szia Csinibabaizu

    fantasztikusan jó dolog lenne, hidd el, nagyon sokan örülnénk neki, sőt szrtm az összes játékos :D az elemek összegyűjtése és beadása a projektekhez már nagyon régi probléma. hisz elég sok elem kell 1-1 projekthez, főleg magasabb szinten.
    de vannak olyan szövik akik kiváltják arannyal, h jobban haladhassanak. sajna ez a kosaras dolog nem rajtunk múlik, hanem a fejlesztőkön. és nekik meg az az érdekük, h minél több arany folyjon be. hát ezért nem lesz belőle semmi :)
  • Csinibabaizu (HU1)Csinibabaizu (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Köszönöm Liz a válaszod, meg is értettem, hiszen ingyenes a játék, viszont a grafika meg a fejlesztések, frissítések meg az új dolgok kitalálása pénzbe kerül,meg ezek fel telepítése is pénz, mert ezen emberek dolgoznak, hogy mi, meg tudjunk játszani.
Ez a beszélgetés lezárult..