Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

180112

Hozzászólások

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Kedves KAPA !
    meddig tart a piac? sehol nem találok rá infót, bár lehet csak figyelmetlen voltam:)

    Szia! Én ugyan nem Kapa333 vagyok, de azt tudom, hogy a piaca állandó része lesz a játéknak. Ugyanúgy, mint a könyvtár, garázs, vagy a bánya.
    A piac nem event. (Event pl: A szigetfarm, ami 30 napig tart.)
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Ami azt illeti, eléggé el vagyok keseredve. A legutóbbi frissítés óta nemhogy eventem nincs, de zsetont sem kapok, a méhek éppen csak meglettek. Minden sokkal rosszabb. És 3 napja nem kapok választ a supporttól sem. :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Varga farm írta: »
    Ami azt illeti, eléggé el vagyok keseredve. A legutóbbi frissítés óta nemhogy eventem nincs, de zsetont sem kapok, a méhek éppen csak meglettek. Minden sokkal rosszabb. És 3 napja nem kapok választ a supporttól sem. :(

    Ne légy elkeseredve! Én havonta ha kapok egy zsetont, úgyhogy az fel sem tűnik, hogy nem kapok, az a természetes :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Nekem ezzel kapcsolatba most nincs problémám.Nekem is ritkán szór zsetont,de tegnap kaptam.
    Sőt még a méhecském is kigyűlt,ami olyan ritka mint a fehér holló.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    én ma megkaptam az eventet de 3 napot ad rá és nem is lehetett választani csak 3 színt van
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    eszti712 írta: »
    én ma megkaptam az eventet de 3 napot ad rá és nem is lehetett választani csak 3 színt van

    szia

    sajnos nem lehet választani senkinek sem, mert új dísz van, így mindenki 3-as szinten kezdheti csak el.
  • boszorkánytanya (HU1)boszorkánytanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok ! Én még mindig nem kaptam meg az eventet.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok ! Én még mindig nem kaptam meg az eventet.

    szia

    ne sajnáld, már úgyse tudnád befejezni, mert csak 3 nap van rá. az alábbi linken olvashatod, mi a teendő

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?32451-Elt%C5%B1nt-a-term%C3%A9szet-event!&p=285949&viewfull=1#post285949
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok ! Én még mindig nem kaptam meg az eventet.

    Hát még sokan nem kaptuk meg,állítólag folyamatosan javítják.Mindig van pár hsz,akik jelzik,hogy mikor kapták vissza.Türelem :D
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok! Ebben a pillanatban kaptam meg az eventet. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Varga farm írta: »
    Sziasztok! Ebben a pillanatban kaptam meg az eventet. :)

    nah akkor csak dolgozik valaki :)
    kösd fel a nacit és hajrá :)
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    ;) Inkább már nem, de azért köszi! :rolleyes:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Varga farm írta: »
    ;) Inkább már nem, de azért köszi! :rolleyes:

    Hát akkor ne kösd fel a naci és dolizz pucin :D De még van 3 nap,úgyhogy meg ne fázz.
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Nem tudom teljesíteni a szerződést,és mást sem,ahol vadvirágot kérnek! Van és még sem mutatja!
    Post edited by bakter (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    bakter írta: »
    Nem tudom teljesíteni a szerződést,és mást sem,ahol vadvirágot kérnek! Van és még sem mutatja!

    szia

    nem lehetséges, h hiányzik pár darab belőle? a csúszkát teljesen feltudtad húzni?
    ha sikerült felhúzni, akkor próba a szokásos macera ( sütik, előzmények törlése, ki-belépés ) hátha megjavul
    bár ha csak a virágot nem látja....... hát nem tom, 1x már csak sikerül a bibit megtalálni és javítani :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    bakter írta: »
    Nem tudom teljesíteni a szerződést,és mást sem,ahol vadvirágot kérnek! Van és még sem mutatja!

    Szia.Nem bambinak nézlek csak kérdezem
    Tuti sima virágot kér?nem virágcsokrot stb?
  • bakter (HU1)bakter (HU1) Bejegyzések: 73
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Egyáltalán sehol nem mutat 1 darabot sem,csak a raktárba,előszőr azt gondoltam,az mutat rosszat,hát gyorsan termeltem. Tehát a raktár jó,a szerződésnél viszont 0-át mutat.

    Tuti nem virágcsokrot! =D Még nincs is kertészetetem,valóban bambi vagyok! =D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    bakter írta: »
    Tuti nem virágcsokrot! =D Még nincs is kertészetetem,valóban bambi vagyok! =D

    Tényleg nincs,hisz minifarmer vagy :D
    Akkor sorry,sajna én nem tudom a választ a problémádra.Mert anélkül tényleg csak sima virágot kérhet tőled.
    (a bambiért meg bocsi,de sokszor nem látjuk a fától az erdőt.Ez velem is előfordul,de nálad nem ez a gond,bizti sok kv-t ittál :D)
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Azért vannak hibák még rendesen. Fel sem vettem az eventet, de kapom a rőzsét... :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Varga farm írta: »
    Azért vannak hibák még rendesen. Fel sem vettem az eventet, de kapom a rőzsét... :D

    Ez azért lehet (nem saját tapasztalat),mert állítólag magától indul el.Nem kéri az engedélyed :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Varga farm írta: »
    Azért vannak hibák még rendesen. Fel sem vettem az eventet, de kapom a rőzsét... :D

    vannak bőven, persze.
    mióta volt a visszaállítás azóta semmi sincs igazán rendben :D:D de keresik gőzerővel a baki okozóját, csak nem találják :D
  • Nelli1 (HU1)Nelli1 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok

    Most érkezett meg az event hozzám, erre kis időre már igazán kár volt:D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Nelli1 írta: »
    Sziasztok

    Most érkezett meg az event hozzám, erre kis időre már igazán kár volt:D

    szia

    bizony kár volt, de folyamatosan javítanak, így mindenkihez máskor érkezik meg :D
    ne kezd el, hagyd, már nem sok értelme van, úgyse tudod befejezni :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    köszi a választ, de sajnos nem vigasztaltál meg:(olyan sok feladatot varrnak az ember nyakába, hogy már megterhelő, és épp a játék szeretetét veszik el:(szerintem nem nooormális ez a feladat dömping, írom annak ellenére, hogy nyugdíjas vagyok, tehát több időt tudok gép közelben lenni, mint a dolgozó emberek:)viszont ten magamnak sem marad időm, a farmok karbantartására például
    és ez nagyon szomorú, hogy nem jut az ember fia , meg a lánya lélegzetvételhez, mintha folyamatosan csapnák az ember fejét 1 vödör vízbe:mad:mi szükség van erre, adják fel a farmozók, mert már sokan megcsömörlöttek, szerintem:mad:és ezt arany bevétellel nem pótólhatják, hanem lép 1-et, báy, báy és annyi nekik!! ezt akarják??
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia

    bizony kár volt, de folyamatosan javítanak, így mindenkihez máskor érkezik meg :D
    ne kezd el, hagyd, már nem sok értelme van, úgyse tudod befejezni :)

    Hát Liz nem tom
    Szer 1 magas szintű játékos még simán meg tudná lőni.Főleg ha van beérő cserkó és alma.Mert akkor az első feladat kész,a másodikra már 1 kör alma kész a többi megvehető.Ut a többi :D
    Nálam 1 evi simán megvan 3 nap alatt,még termékvásárlás nélkül is.(ilyenkor kell előkapni a raktárban porosodó rózsamagokat :D )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    köszi a választ, de sajnos nem vigasztaltál meg:(olyan sok feladatot varrnak az ember nyakába, hogy már megterhelő, és épp a játék szeretetét veszik el:(szerintem nem nooormális ez a feladat dömping, írom annak ellenére, hogy nyugdíjas vagyok, tehát több időt tudok gép közelben lenni, mint a dolgozó emberek:)viszont ten magamnak sem marad időm, a farmok karbantartására például
    és ez nagyon szomorú, hogy nem jut az ember fia , meg a lánya lélegzetvételhez, mintha folyamatosan csapnák az ember fejét 1 vödör vízbe:mad:mi szükség van erre, adják fel a farmozók, mert már sokan megcsömörlöttek, szerintem:mad:és ezt arany bevétellel nem pótólhatják, hanem lép 1-et, báy, báy és annyi nekik!! ezt akarják??

    szia Vali :)

    nem baj szrtm, ha több feladat van, bár néha sokkal inkább rabszolgának érzem magam, mint játékosnak :D
    viszont az egészben az a jó, h nem muszáj csinálni. ha kihagyod, akkor sincs semmi retorzió. amihez van kedved, azt teljesíted a többit meg hagyd figyelmen kívül :) mivel a piac állandó lesz, így akkor kapcsolódsz bele, amikor kedved tartja, vagy úgy érzed, csinálod :)
    és mivel a farmos játékhoz nincs időmérő - hogy xy idő alatt kell teljesítened vagy bizonyos szintig eljutni - így idő, mint tenger :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    bourges írta: »
    Hát Liz nem tom
    Szer 1 magas szintű játékos még simán meg tudná lőni.Főleg ha van beérő cserkó és alma.Mert akkor az első feladat kész,a másodikra már 1 kör alma kész a többi megvehető.Ut a többi :D
    Nálam 1 evi simán megvan 3 nap alatt,még termékvásárlás nélkül is.(ilyenkor kell előkapni a raktárban porosodó rózsamagokat :D )

    szó mi szó.. igaz
    és Nelli1 elég magas szinten van ahhoz, h betudja fejezni időben. a kérdés már csak az, h mennyi ideje van rá. de persze ezt ő maga is eltudja dönteni :)
  • Clement (HU1)Clement (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok ! Én is második nap kaptam meg az eventet csak mi volt az oka ?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Clement írta: »
    Sziasztok ! Én is második nap kaptam meg az eventet csak mi volt az oka ?

    szia Clement

    sajna a piacos frissítés mindent összekavart, ezért volt egy visszaállítás, ami teljesen megzavarta az eseményeket. így az event nem mindenkinél jelent meg. javítják folyamatosan, ezért van az, h különböző időpontokban jelenik meg a játékosoknál :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    szia Líz! amit ki akartam hozni az az, hogy elrettent embereket a játéktól:)mert vannak feladat orientáltak, sokan, és inkább elmegy, mert túl sok neki:(főképp a kezdők, akik bizonyítani akarnak:)és nem tud szelektálni, mi kell, mi a jó, mi viszi előbbre, aztán 1 idő után, mivel sikerélmény kevés, feladja:(gond, ha nincs jó mentora:(
Ez a beszélgetés lezárult..