Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

179112

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Szálem írta: »
    Köszönöm és Neked is további jó farmozást kívánok.

    köszönöm Szálem :)
    konvoj írta: »
    Megint kaptam levelet a supporttól. Javítás után kapom meg a kárpótlást, de az nem a főnyeremény lesz.

    hát mondjuk ez várható volt :( de az lenne a fair
    azt elárulták, h mit kapunk?
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    köszönöm Szálem :)



    hát mondjuk ez várható volt :( de az lenne a fair
    azt elárulták, h mit kapunk?
    Nem írta le, de lehet hogy nem merte elárulni. Bíztos félt hogy visszaírok!:rolleyes:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Szálem írta: »
    Köszönöm és Neked is további jó farmozást kívánok.

    Oh Szálem már te is? :(

    konvoj írta: »
    Nem írta le, de lehet hogy nem merte elárulni. Bíztos félt hogy visszaírok!:rolleyes:

    Nah már most én is írok nekik,mert kivi lettem,de én ha írok,akkor már erőszak leszek :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    konvoj írta: »
    Nem írta le, de lehet hogy nem merte elárulni. Bíztos félt hogy visszaírok!:rolleyes:

    :D:D:D
    vagy még ő sem tudja biztosan, csak azt, h nem a fődíjat
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Nekem már 2 napja nem válaszol a support. A ticketten kívül mást nem kaptam... :(
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Nekem most adta be a sátrat! Szintet nem lehetett választani.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Varga farm írta: »
    Nekem már 2 napja nem válaszol a support. A ticketten kívül mást nem kaptam... :(

    szia

    az a baj, h ilyenkor sok levelet kapnak és időbe telik míg mindenkinek tudnak válaszolni. én se kaptam már több levelet, holott Konvoj kapott 3-dikat is :)
    hzsoka írta: »
    Nekem most adta be a sátrat! Szintet nem lehetett választani.

    hát zsoka, te tudod, h érdemes-e még elindítani. szintet senkinek sem enged most választani, mert új dísz van, ezért mindenkinek meg kell csinálnia a 74 pontos díszt. de mint Kapa is írta a mai napon: írni kell a Supportnak azoknak is, akik jóval később kapták meg az eventet és kárpótolnak valamilyen formában.
    van még időnk, pár hét múlva újra jön ez az event és akkor megtudjuk csinálni :) nem veszítünk semmit, max 1-2 hetet :)
    most csak azért izgi, mert új dísz van
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hzsoka írta: »
    Nekem most adta be a sátrat! Szintet nem lehetett választani.

    Véletlenül nem most léptél szintet?
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia

    az a baj, h ilyenkor sok levelet kapnak és időbe telik míg mindenkinek tudnak válaszolni. én se kaptam már több levelet, holott Konvoj kapott 3-dikat is :)



    hát zsoka, te tudod, h érdemes-e még elindítani. szintet senkinek sem enged most választani, mert új dísz van, ezért mindenkinek meg kell csinálnia a 74 pontos díszt. de mint Kapa is írta a mai napon: írni kell a Supportnak azoknak is, akik jóval később kapták meg az eventet és kárpótolnak valamilyen formában.
    van még időnk, pár hét múlva újra jön ez az event és akkor megtudjuk csinálni :) nem veszítünk semmit, max 1-2 hetet :)
    most csak azért izgi, mert új dísz van

    Írtam, a válaszban a tickettet megkaptam!
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Véletlenül nem most léptél szintet?

    Nem léptem!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hzsoka írta: »
    Nem léptem!

    Szia Zsóka :D
    Ha nagyon nekifutsz még van rá 4 nap,de a szigetet azért toljad :D
    Pusza
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hzsoka írta: »
    Nem léptem!

    Akkor a szintlépős hipotézis megbukott :) Nagy rejtélyek vannak itt, kicsik vagyunk mi, hogy megértsük. :)
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Szia Zsóka :D
    Ha nagyon nekifutsz még van rá 4 nap,de a szigetet azért toljad :D
    Pusza

    Szia! :)

    A sziget az elsődleges!!!! :) Kevés az idő, a röpcsik nem nagyon szoktak szállni! Az almából a fát rögtön beszámította, rá sem kellett kattintanom a sátorra.
  • Phőnixmadár (HU1)Phőnixmadár (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Én már azért drukkolok, hogy ne legyen sátor. Aki ma kapta meg a szöviben, reklamálás után, kapott 8 zseton kárpótlást.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hzsoka írta: »
    Szia! :)

    A sziget az elsődleges!!!! :) Kevés az idő, a röpcsik nem nagyon szoktak szállni! Az almából a fát rögtön beszámította, rá sem kellett kattintanom a sátorra.

    Helyes a sziget mindenekelőtt :D
    Am ha az almát nem sajnálod odaadni (mert az ugye elvész),akkor szer megéri megpróbálni.Elég küzdős kis csajszi vagy.... szer még sikerülhet :D
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Képzeljétek! Szintet léptem és az új feladatok között megjelent az új event is...persze 4 nap alatt nem leszek képes csodákra. Amit néztem még, a megvehető dísztárgyaknál viszont a régieket adja be... vagy azok nem változtak? ;)
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Helyes a sziget mindenekelőtt :D
    Am ha az almát nem sajnálod odaadni (mert az ugye elvész),akkor szer megéri megpróbálni.Elég küzdős kis csajszi vagy.... szer még sikerülhet :D

    Jól van na, elkezdtem, learattam az almákat és a cseriket, az első kész is lett!
    Megpróbálom addig jutok, ameddig! :)
    Megnézem a zsetonjaimat.

    Pussz!

    Nem kaptam zsetonokat! :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hzsoka írta: »
    Jól van na, elkezdtem, learattam az almákat és a cseriket, az első kész is lett!
    Megpróbálom addig jutok, ameddig! :)
    Megnézem a zsetonjaimat.

    Pussz!


    Oks ügyesen én szurkolok.
    Majd besz prv.
    Sok pusza.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Momo92 írta: »
    Képzeljétek! Szintet léptem és az új feladatok között megjelent az új event is...persze 4 nap alatt nem leszek képes csodákra. Amit néztem még, a megvehető dísztárgyaknál viszont a régieket adja be... vagy azok nem változtak? ;)

    szia

    na akkor most erre varrjunk gombot :D:D
    szintet léptél és megjött az event, más nem lépett szintet és mégis megkapta :D
    a fene se érti ezt, de bizti nem szintlépés függvénye
    a megvehető dísztárgyak szrtm nem változtak, csakis a fődísztárgyról volt szó :)
  • Meregkevero (HU1)Meregkevero (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    SZiasztok!
    Sajnos nálam is ugyan az a helyzet mint a többieknél. Frissítésnél eltünt az eventem és azóta sincs! :(
  • hzsoka (HU1)hzsoka (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Oks ügyesen én szurkolok.
    Majd besz prv.
    Sok pusza.

    Ok. Rám is fér a szurkolás! :)

    Pussz!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    SZiasztok!
    Sajnos nálam is ugyan az a helyzet mint a többieknél. Frissítésnél eltünt az eventem és azóta sincs! :(

    szia

    csak azt tudom neked is tanácsolni, amit Kapa írt az alábbi linken:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?32451-Elt%C5%B1nt-a-term%C3%A9szet-event!&p=285949&viewfull=1#post285949
  • Betti389 (HU1)Betti389 (HU1) HU1 Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Sziasztok!
    Nálam is csak most este jelent meg az event, de sajnos nem voltak meg a faágak maguktól. Félreértés ne essék, nem irigylem, attól, akinek igen, ...de erre is lehetne varrni gombot.
    Igaz, hog csak 4 napom van rá, de általában 4-5 nap alatt megszoktam szerezni a 78-as díszt, NEM ADOM FEL!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Betti3892 írta: »
    Sziasztok!
    Nálam is csak most este jelent meg az event, de sajnos nem voltak meg a faágak maguktól. Félreértés ne essék, nem irigylem, attól, akinek igen, ...de erre is lehetne varrni gombot.
    Igaz, hog csak 4 napom van rá, de általában 4-5 nap alatt megszoktam szerezni a 78-as díszt, NEM ADOM FEL!!!

    szia Betti

    akkor csak azt tudom mondani, h HAJRÁ!!!!
    ne add fel soha :)
  • sjutka (HU1)sjutka (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Szi! Az lenne a kérdésem, hogy meghívtam az egyik ismerősömet játszani... amit el is fogadott! Elég szépen halad.. már a 14 szinten van! Viszont nem látom az ismerőseim között! Tudnál segítni, hohy kerülhet oda? Már vagy 4 email elküldtem..! Köszönöm előre is a segítséged! üdv: Selényiné Judit
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    sjutka2 írta: »
    Szi! Az lenne a kérdésem, hogy meghívtam az egyik ismerősömet játszani... amit el is fogadott! Elég szépen halad.. már a 14 szinten van! Viszont nem látom az ismerőseim között! Tudnál segítni, hohy kerülhet oda? Már vagy 4 email elküldtem..! Köszönöm előre is a segítséged! üdv: Selényiné Judit

    Szia!

    A reptértnél van az üdvözlőközpont, azt keresd meg és kattints rá. Ott kell hogy legyen a barátod, és a jutalmakat is ott gyűjtheted be utána.

    Ha ott nincs, akkor valami baj van, vagy rossz volt a link vagy máshonnan regisztrált.
  • sjutka (HU1)sjutka (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Akkor meg kérdezem, hogy regisztrált! Köszönöm szépen a gyors választ! További szép napot! üdv: Judit
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Megérkezett az eventem amire 3 nap van hátra!!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    konvoj írta: »
    Megérkezett az eventem amire 3 nap van hátra!!

    Akkor húzz bele :)
    Vagy hagyd a fenébe :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Kedves KAPA !
    meddig tart a piac? sehol nem találok rá infót, bár lehet csak figyelmetlen voltam:)
Ez a beszélgetés lezárult..