Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 4-i frissítés megbeszélése: A piac

11332

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Én nagyon is örülök, ha elkerülnek a szomszédok, legalább nincs veszélyben a raktáram tartalma. Így is nem tudom mikorra lesz visszatermelve a humusz, amit bő fél év alatt tömtem meg, az aloém, hiszen közben mézkrémet is csinálok, az is viszi, és a szappanom. Ezeket kritikus szintre vitte néhány szomszéd tegnapelőtt, és azóta nem állok szóba velük. A biopiac ok, ott elvagyok, ha akarok adok, ha nem figyelmen kívül hagyom, ha olyat kér ami nem lesz szerződést bontok. Ezzel nincs bajom. Nem sokszor adok, mert pont olyanok kellenek nekik is, ami most kritikus.
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Akkor örülök :)
    Ezek szerint tőlem elpártoltak és hozzátok mentek.
    Jó boldogulást a telhetetlen néphez :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    manka542 írta: »
    Sziasztok!
    Nekem nincs vásárlóm tegnap kora délután óta.Amire gondolok amiért nem jönnek felém és nagy ívben elkerülnek a vásárlók az nem más mint az egyik kért a 2100-as pajtámból 3500 vadvirágot és nem adtam neki.Azóta egy sem jött annyira besértődtek.
    Erre a besértődésre mi lenne a gyógyír szeríntetek?

    kedves Manka

    próba kiállni a kapuba és szócsövön kiabálni, h az a szomszéd, aki ellátogat hozzád kap finom kv-t és sütikét is hozzá. talán visszatérnek :D:D
    én tegnap se adtam nekik semmit, mégis reggel már 3-an tobzódtak a kapumban, hát ők se kaptak semmit. egyetlen kitartó szomszédom van, még mindig ott ácsorog a fején 3 féle áruval. csoda, h nem esik össze a tehertől. kíváncsi leszek meddig bírja :D
    amíg nem javítják a hibákat, szrtm eléggé kiszámíthatatlanul fognak jönni, nem nagyon lesz benne rendszer
  • Kimi7 (HU1)Kimi7 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Kiskapa írta: »
    Ez nem igaz. Sokan mondunk sok mindent, igaz nem vagyunk moderátorok, de senkik sem. :) Én is "tépem" a számat, de minek?


    Van. Engem is beléptetett a sunyi szomszédom, én megkukkoltam, egy új kitehető kütyü van, NEM 5×5-s, hanem 6×4-s méretű. A helye nem 25, hanem csak 24 kocka, ami EGY kicsi hellyel kevesebb területet igényel. Ezért az eddiginél fejlettebb, jobb a területkihasználtsága.

    Köszönöm szépen:)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    manka542 írta: »
    Akkor örülök :)
    Ezek szerint tőlem elpártoltak és hozzátok mentek.
    Jó boldogulást a telhetetlen néphez :)

    Hát szerencsére nálam is besértődtek,mert tegnap óta hozzám se jön a lehúzó szomszédság.Valszeg rájöttek,hogy nálam nem rúgnak labdába,így elkezdtek maguknak termelni.Ezért nincs idejük átjönni és naphosszat itt ácsorogni a cserkóm tövébe :D
    De remélem míg én nem megyek hozzájuk,ők sem jönnek még a házam tájékára sem :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Hát szerencsére nálam is besértődtek,mert tegnap óta hozzám se jön a lehúzó szomszédság.Valszeg rájöttek,hogy nálam nem rúgnak labdába,így elkezdtek maguknak termelni.Ezért nincs idejük átjönni és naphosszat itt ácsorogni a cserkóm tövébe :D
    De remélem míg én nem megyek hozzájuk,ők sem jönnek még a házam tájékára sem :D

    lehet rossz környéken van a farmunk és csak a kuncsorgó szomszédok jönnek, h mindenünket elvihessék. jó lenne egy police-t is beiktatni, akik elkapnák a kirablóinkat :D
    hát ebben azért ne nagyon reménykedj :D ha javítják, tuti, h ott fogják egymás sarkát taposni, h mindenedet elvihessék :D
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Én puskával várom őket, jól célzok! Most eltüntek!:)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Hát szerencsére nálam is besértődtek,mert tegnap óta hozzám se jön a lehúzó szomszédság.Valszeg rájöttek,hogy nálam nem rúgnak labdába,így elkezdtek maguknak termelni.Ezért nincs idejük átjönni és naphosszat itt ácsorogni a cserkóm tövébe :D
    De remélem míg én nem megyek hozzájuk,ők sem jönnek még a házam tájékára sem :D

    Én ma is üzleteltem a ténfergő szomszédokkal. Némelyik már jóval kevesebbel is beéri, mint tegnap. Tegnap még 3000 süti kellett nekik, ma már beérik 700-al is. A bónusz továbbra is csak akkor jön, ha azonnal megkapják az árut. (+20%) Ha kiszolgálom őket, de nem azonnal, akkor csak annyit fizetnek, amennyit egyébként is kapnék a normál eladással. Nagyon úgy tűnik, hogy mindig az aktuális mennyisiég 75%-át kérik.
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz lehet Te vagy szegény némbernek a reménysége és azért tart ki a kupud előtt.Ebbe a nagy melegbe legalább 1 vödör vízzel kináld meg hogy kicsit felfrissüljön. :)
    De azért én jobban jártam ezek szerint engem nem zaklatnak.
    Köszönöm fentiek :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    manka542 írta: »
    Liz lehet Te vagy szegény némbernek a reménysége és azért tart ki a kupud előtt.Ebbe a nagy melegbe legalább 1 vödör vízzel kináld meg hogy kicsit felfrissüljön. :)
    De azért én jobban jártam ezek szerint engem nem zaklatnak.
    Köszönöm fentiek :)

    hát Manka..
    mint tudjuk a remény hal meg utoljára :D én is reménykedem mindig és szrtm sokan más játékostársam, h 1x helyrejönnek a dolgok és minden simán játszható lesz :D
    ezért hagyom a szomszédokat is reménykedni, várjanak csak míg van kedvük :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    lehet rossz környéken van a farmunk és csak a kuncsorgó szomszédok jönnek, h mindenünket elvihessék. jó lenne egy police-t is beiktatni, akik elkapnák a kirablóinkat :D
    hát ebben azért ne nagyon reménykedj :D ha javítják, tuti, h ott fogják egymás sarkát taposni, h mindenedet elvihessék :D

    Hát az enyém Roxfortba van,tehát a környék elég necces.De igazad van,ez már rablásnak minősül,így jó lenne egy rendőrség és bíróság is a langyiház mellé :D
    konvoj írta: »
    Én puskával várom őket, jól célzok! Most eltüntek!:)

    Oh Konvoj.Remélem mesterlövész vagy és jó messzire tudsz lőni.Ha igen,akkor néha durrogtass már erre is néhányat,csak vigyázz nehogy valamelyik melósomat lődd ki :D
    hunkeldon írta: »
    Én ma is üzleteltem a ténfergő szomszédokkal. Némelyik már jóval kevesebbel is beéri, mint tegnap. Tegnap még 3000 süti kellett nekik, ma már beérik 700-al is. A bónusz továbbra is csak akkor jön, ha azonnal megkapják az árut. (+20%) Ha kiszolgálom őket, de nem azonnal, akkor csak annyit fizetnek, amennyit egyébként is kapnék a normál eladással. Nagyon úgy tűnik, hogy mindig az aktuális mennyisiég 75%-át kérik.

    Aszfaltos út :D
    Bár én nem tom milyen a változás a tegnapihoz képest,mert ma még nálam nem volt a sok haramia,de mivel fórumozok,filmezek,válaszolok a temérdek rajongói levélre,így valszeg ha ideténfereg a sunyi szomszéd sem veszem egyből észre.Tehát nekem lópikulát ad,így ne is jöjjön.Bár 75%-nyi készletért hagyjuk meg a 20% is elég karcsú,kivéve ha tojást,tejet kér.Abból van sz@rásig :D
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hát én abba reménykedek egyszer majd hajdanán olyan fejlesztők lesznek akik értenek is a dolgukhoz nem csak mondják.
    Tudod a remény hal meg utoljára :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    manka542 írta: »
    hát én abba reménykedek egyszer majd hajdanán olyan fejlesztők lesznek akik értenek is a dolgukhoz nem csak mondják.
    Tudod a remény hal meg utoljára :)

    hát azért nem nagyon emléxem, h napokig tartott volna egy-egy hiba feltárása és javítása, főleg úgy, h még mindig nem találják. valszeg akik kicsit többet konyítanak hozzá éppen a szabijukat töltik
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Bourges! Ne ízgulj mert tényleg mester vagyok benne, bár emberekre nem szoktam célozni. Igy a munkásaidat bíztos nem iktatom ki.:D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    konvoj írta: »
    Bourges! Ne ízgulj mert tényleg mester vagyok benne, bár emberekre nem szoktam célozni. Igy a munkásaidat bíztos nem iktatom ki.:D

    Köszi :D
    Igazából a szomszédokat sem kell lelőni,mert ut csak takaríthatok a sok tetem után.Elég ha erre felé durrogtatsz.Hátha megijjednek és nem jönnek még a környékemre se.Ha sikerül a terv,puska nélkül átjöhetsz egy kv-ra :D
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát azért nem nagyon emléxem, h napokig tartott volna egy-egy hiba feltárása és javítása, főleg úgy, h még mindig nem találják. valszeg akik kicsit többet konyítanak hozzá éppen a szabijukat töltik
    Az a baj csak pár ember konyít hozzá nem mind.A jó működéshez mindenkinek kellene vagy legalább is illene konyítani.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    manka542 írta: »
    Az a baj csak pár ember konyít hozzá nem mind.A jó működéshez mindenkinek kellene vagy legalább is illene konyítani.

    hát kellene, de ez most nem jött össze, valszeg nem gondolták, h ekkora gubanc lesz belőle
    jó lesz ez a piac, csak meg kell szokni, h hova nem kattinthatsz és a farmod azon részén óvatosan az egérkével :) Hunkeldon írása alapján, ha bizonyos szintig eljutsz, akkor már kevesebb árut fog kérni
    most még rengeteg alma, tej meg miegymás kell nekik
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    hát kellene, de ez most nem jött össze, valszeg nem gondolták, h ekkora gubanc lesz belőle
    jó lesz ez a piac, csak meg kell szokni, h hova nem kattinthatsz és a farmod azon részén óvatosan az egérkével :) Hunkeldon írása alapján, ha bizonyos szintig eljutsz, akkor már kevesebb árut fog kérni
    most még rengeteg alma, tej meg miegymás kell nekik

    Nem a szinntől függ, hogy mennyit kér a szomszéd, hanem attól, hogy amikor megérkezik, akkor mekkora a készleted. Ha 4000 cucc van a csűrben, akkor 3000-t akar elvinni. Ha csak 1000 cucc van benne, akkor elég neki 750 is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Nem a szinntől függ, hogy mennyit kér a szomszéd, hanem attól, hogy amikor megérkezik, akkor mekkora a készleted. Ha 4000 cucc van a csűrben, akkor 3000-t akar elvinni. Ha csak 1000 cucc van benne, akkor elég neki 750 is.

    köszi Hunkeldon

    mivel nem szomszédolok, így ezt nem tudtam, de már ezt is fogom, ha elkezdem 1x :D
    amúgy nagyon rendes tőlük, h nézik a csűrődet.
    de viszont akkor hogyan lehetséges, h volt aki írta, nem tud annyi almát beadni amennyit kér. ha jól emléxem 3000 almáról volt szó, és ált-ban csak 2100 a csűr kapacitása
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    köszi Hunkeldon

    mivel nem szomszédolok, így ezt nem tudtam, de már ezt is fogom, ha elkezdem 1x :D
    amúgy nagyon rendes tőlük, h nézik a csűrődet.
    de viszont akkor hogyan lehetséges, h volt aki írta, nem tud annyi almát beadni amennyit kér. ha jól emléxem 3000 almáról volt szó, és ált-ban csak 2100 a csűr kapacitása

    Szerintem a szerződésekről beszélt. Ott én is jópárszor látom, hogy többet kérnek, mint amekkora a csűr kapacitása.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    köszi Hunkeldon

    mivel nem szomszédolok, így ezt nem tudtam, de már ezt is fogom, ha elkezdem 1x :D
    amúgy nagyon rendes tőlük, h nézik a csűrődet.
    de viszont akkor hogyan lehetséges, h volt aki írta, nem tud annyi almát beadni amennyit kér. ha jól emléxem 3000 almáról volt szó, és ált-ban csak 2100 a csűr kapacitása

    Én írtam ilyet,de a belső biopiacnál.A külsőnél ez lehetetlen,hisz csak 1 kattintás és már oda is a cuccos.De belül....Ott temérdek lehetőség van :D Mondjuk részletekben beadni,akár több nap alatt is.Mert ha nem csinálod meg és nem lököd kukába szer még jövőre is a jelenlegi ajánlat fog ott dekkolni :D

    Hunkeldon :D
    Ha úgy nézzük,akkor korrekt a szomszéd.Ha a 2100 as raktárkészletből már csak 500 maradt,mert a többiből kifosztott,akkor utána megelégszik a maradékkal is.Kedves.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Szerintem a szerződésekről beszélt. Ott én is jópárszor látom, hogy többet kérnek, mint amekkora a csűr kapacitása.


    aha
    igazad lehet, hisz ott kell a csúszkát is állítani és ott lehetséges, h nem megy el addig az autó, míg meg nem pakolod
    bourges írta: »
    Én írtam ilyet,de a belső biopiacnál.A külsőnél ez lehetetlen,hisz csak 1 kattintás és már oda is a cuccos.De belül....Ott temérdek lehetőség van :D Mondjuk részletekben beadni,akár több nap alatt is.Mert ha nem csinálod meg és nem lököd kukába szer még jövőre is a jelenlegi ajánlat fog ott dekkolni :D

    hát tőlem most dekkolhat jó darabig. míg nem javítják, nem foglalkozom vele. úgyis végleges, ráérek kivárni
    addig meg csak olvasgatom a tapasztalatokat :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Én írtam ilyet,de a belső biopiacnál.A külsőnél ez lehetetlen,hisz csak 1 kattintás és már oda is a cuccos.De belül....Ott temérdek lehetőség van :D Mondjuk részletekben beadni,akár több nap alatt is.Mert ha nem csinálod meg és nem lököd kukába szer még jövőre is a jelenlegi ajánlat fog ott dekkolni :D

    Hunkeldon :D
    Ha úgy nézzük,akkor korrekt a szomszéd.Ha a 2100 as raktárkészletből már csak 500 maradt,mert a többiből kifosztott,akkor utána megelégszik a maradékkal is.Kedves.

    Nekem már kong a csűröm az ürességtől, a korrekt szomszédoknak köszönhetően.
    Észnél kell lenni, az biztos. De olyan szomszéd is jött, aki mézharmatot akart. Abból van több, mint 20.000, de megelégedett 4200-al is. Csak azt sajnálom, hogy nem jegyeztem fel, mennyit fizetett, mert a mézharmatot egyébként nem lehet eladni.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Irigylem mankát, meg akit a sunyi szomszédok békén és árván hagynak. Bezzeg nálam az előbb is - amint beléptem - HÁRMAN akarták a raktáromat fosztogatni. Lassan nem merek belépni a farmomra, csak rendőri vagy biztonsági szolgálattól bérelt ember társaságában. A kérdőjeles is rendszeresen itt kóricál, mutogatja, hogy adjak neki 150 ezer dollárt és cserébe ad nekem ajándékot. Ne adjon! Tartsa meg magának! Jobb esetben vigye el ajándékként a programozók mélyen tisztelt caspatának. Szeretnék a kertemben, a földjeimen magányosan élni. Rendes szomszédaim vannak a szövetkezetben, őket nem fogom lecserélni erre a rablóbandára. :p
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Kiskapa írta: »
    Irigylem mankát, meg akit a sunyi szomszédok békén és árván hagynak. Bezzeg nálam az előbb is - amint beléptem - HÁRMAN akarták a raktáromat fosztogatni. Lassan nem merek belépni a farmomra, csak rendőri vagy biztonsági szolgálattól bérelt ember társaságában. A kérdőjeles is rendszeresen itt kóricál, mutogatja, hogy adjak neki 150 ezer dollárt és cserébe ad nekem ajándékot. Ne adjon! Tartsa meg magának! Jobb esetben vigye el ajándékként a programozók mélyen tisztelt caspatának. Szeretnék a kertemben, a földjeimen magányosan élni. Rendes szomszédaim vannak a szövetkezetben, őket nem fogom lecserélni erre a rablóbandára. :p

    a kérdőjeles csávó engem is átvágott. kiviből megnéztem, mi jót ad nekem 150 rúgóért....
    hát 10 prémium kecsketápot. szal egyenlőre viheti a ? jelét másfelé
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Nekem már kong a csűröm az ürességtől, a korrekt szomszédoknak köszönhetően.
    Észnél kell lenni, az biztos. De olyan szomszéd is jött, aki mézharmatot akart. Abból van több, mint 20.000, de megelégedett 4200-al is. Csak azt sajnálom, hogy nem jegyeztem fel, mennyit fizetett, mert a mézharmatot egyébként nem lehet eladni.

    Hát nekem azt csak 1x vitt szólóban,azt én is odaadtam.Azután csak más áruval együtt kombóba vitte volna,de úgy meg nem adom.Mindenki 3 terméket kér,és bár van benne olyan amit adnék (tej,tojás,alma,cserkó,szamár,disznó stb) de ezek mellé táp,humusz stb kell neki.Az meg felejtős.A benti bio meg azért gáz,mert mindig vadgaz csokrot akar,azt meg 6 órán át nem fogom termelni.De még azért a belsőre rá rá kukkantok a kis 5%-ért :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Hát nekem azt csak 1x vitt szólóban,azt én is odaadtam.Azután csak más áruval együtt kombóba vitte volna,de úgy meg nem adom.Mindenki 3 terméket kér,és bár van benne olyan amit adnék (tej,tojás,alma,cserkó,szamár,disznó stb) de ezek mellé táp,humusz stb kell neki.Az meg felejtős.A benti bio meg azért gáz,mert mindig vadgaz csokrot akar,azt meg 6 órán át nem fogom termelni.De még azért a belsőre rá rá kukkantok a kis 5%-ért :D

    Az igényelt csokrok mennyisége szerintem is irreálisan nagy. Egyetlen bolt van az egész játékban, az is folyton mézkrémet termel. A csokrok még 200% bónusz pénz esetén sem érnek fel a mézkrémmel...
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    hunkeldon írta: »
    Az igényelt csokrok mennyisége szerintem is irreálisan nagy. Egyetlen bolt van az egész játékban, az is folyton mézkrémet termel. A csokrok még 200% bónusz pénz esetén sem érnek fel a mézkrémmel...

    Egyetértek. Nálam 291 csokor kellett volna. Na gondoltam, akkor új ajánlatot kérek. Abban is ott volt ugyanakkora csokrétamennyiség. A másodszori ajánlattörlés után is megint csak azt akarta. Ezzel elvette a kedvemet. Rá se nézek, mert nem fogok mézkrém helyett csokrokat termelni. Még néha szappant, de mást nem szoktam.
    Úgy döntött a rendszer, hogy elég nyomot keresgéltem, térjek át a tápgyártásra. Mit tehet az ember, ha ennyire szépenkérik? Nekiálltam tápolni. EGY napja megy nálam az event úgy, hogy én nem neveztem be. Az a Sunyi Sanyi volt, aki tudtom nélkül indított. De ha már bent vagyok, dolgozgatok szorgalmasan. :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Sziasztok! Egy kérdés. Ha a piacon van 2 szerződés, de én mondjuk úgy döntök, hogy 2-3 nap alatt akarom beadni, az megoldható? Meddig él egy szerződés, ha elindítod? Valaki próbálta már?
    Jön, bead valamit. Ha olyan, hogy sohasem lesz, elutasítom. De ha van, csak éppen nem akarok adni, de éppen tudok egy keveset, meg legközelebb is, akkor meddig csinálhatunk egy ilyet?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Sziasztok! Egy kérdés. Ha a piacon van 2 szerződés, de én mondjuk úgy döntök, hogy 2-3 nap alatt akarom beadni, az megoldható? Meddig él egy szerződés, ha elindítod? Valaki próbálta már?

    Az biztos, hogy két fajta szerződés van. Standard és korlátozott.
    A standard szerződések elég sok cuccut kérnek, de akármennyi időd van rá, hogy teljesítsd. Akár részletekben is.
    A korlátozott szerződéseknél elindul egy visszaszámláló, amikor beadod az első adag terméket. Itt is lehet több részletben, de csak amíg le nem jár az idő. Ezeknél a korlátozott szerződéseknél úgy látom, jóval kevesebbet kér, mint a standardnál.
Ez a beszélgetés lezárult..