Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

175112

Hozzászólások

  • PottyAnna (HU1)PottyAnna (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Sziasztok!

    1 hete kezdtem a játékot, de sok mindent nem értek. Az egyik, hogy mit jelent, amikor a buborékokat "beváltom": pld 12 egymás után.

    A választ előre is köszönöm!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    PottyAnna írta: »
    Sziasztok!

    1 hete kezdtem a játékot, de sok mindent nem értek. Az egyik, hogy mit jelent, amikor a buborékokat "beváltom": pld 12 egymás után.

    A választ előre is köszönöm!

    Szia
    Ha a melósok feletti bubikat mondod,akik a farmodon belül jönnek-mennek,annak több célja is van.
    1 Mindig ad valami kis ajándékot.Ha 10x elkapod egymás után,akkor már a max ajándékot adja,de csak addig kapod a maxot,amíg a folyamat meg nem szakad.
    Szóval 1 bubi elkapás 2 dollár,3 bubi elkapás 5 dollár,10 után már 10 dollár 12 után is 10 dollár (vagy lehet malac,virág,tojás stb)
    Ha a főfarmon kapod el,az ad a legkevesebbet,ut jön az ínyenc és ut a virágos.Ha a virágoson kapkodod,ott ad a legtöbbet 1-1 bubiért
    2.Van a matricaköny az alsó menüsorban.Ott van rá feladat is,hogy el kell kapni x bubit,majd y bubit stb.Ezt ha egyszer végigcsinálod és megkapod érte a jutit utána kipipálódik és annyi.
    Más lényegét nem tom a bubinak
  • PottyAnna (HU1)PottyAnna (HU1) Bejegyzések: 32
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    bourges írta: »
    Szia
    Ha a melósok feletti bubikat mondod,akik a farmodon belül jönnek-mennek,annak több célja is van.
    1 Mindig ad valami kis ajándékot.Ha 10x elkapod egymás után,akkor már a max ajándékot adja,de csak addig kapod a maxot,amíg a folyamat meg nem szakad.
    Szóval 1 bubi elkapás 2 dollár,3 bubi elkapás 5 dollár,10 után már 10 dollár 12 után is 10 dollár (vagy lehet malac,virág,tojás stb)
    Ha a főfarmon kapod el,az ad a legkevesebbet,ut jön az ínyenc és ut a virágos.Ha a virágoson kapkodod,ott ad a legtöbbet 1-1 bubiért
    2.Van a matricaköny az alsó menüsorban.Ott van rá feladat is,hogy el kell kapni x bubit,majd y bubit stb.Ezt ha egyszer végigcsinálod és megkapod érte a jutit utána kipipálódik és annyi.
    Más lényegét nem tom a bubinak

    Köszönöm a gyors választ!
    Hú, de bonyolult! Akkor amit elkapok, azt elkapom, de nem hajtok rá. Úgysem értem a lényegét, csak azt, hogy néha csurran-cseppen valami.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    PottyAnna írta: »
    Köszönöm a gyors választ!
    Hú, de bonyolult! Akkor amit elkapok, azt elkapom, de nem hajtok rá. Úgysem értem a lényegét, csak azt, hogy néha csurran-cseppen valami.

    Semmi bonyolult nincs benne.
    Minden elkapásért ad valami kis jutit.Ha egyhuzamba többször elkapod,akkor picivel több a juti egészen addig,amíg folyamatosan kapkodod.Ha kihagysz 1 et,utána megint a legkisebb jutival kezdi :D
    A virágfarmon éri meg lejobban,mert ott ad a legtöbbet 1-1 bubira :D
    De nem gazdagszol meg belőle,tehát nem kell rágörcsölni,csak ha épp ottvan elkapod,hisz sok kicsi sokra megy :D
  • mignolina (HU1)mignolina (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Én is teljesen ki vagyok ettől , nekem sincs eventem 107-es farmom van a többieknek mindenkinek van .... nem is azzal van a gond, mert ddig már egyszer-kétszer megcsináltam már de most ráadásul új ajándék jár az eventért de még esélyem sincs egyáltalán elkezdeni csinálni :(
  • LillusbabuLillusbabu Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Legalább valami tájékoztatást adnának, hogy mire számítsunk!!!

    Várjuk még az aranyunkat és az elveszett dolgainkat???

    Az event sincs sehol!!! Oda is beadtunk már almát, az is elveszett, de legalább indítanák újra, hátha még teljesíthető lenne.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Kezdhetitek az eventet!
  • Kalánka10 (HU1)Kalánka10 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    :mad:ahol megjelent az event lehet kezdeni ! de sok helyen hol van ?
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Kalánka10 írta: »
    :mad:ahol megjelent az event lehet kezdeni ! de sok helyen hol van ?

    Nálam még mindig nem jelent meg a sátor!!!!
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    RJoci1 írta: »
    Nálam még mindig nem jelent meg a sátor!!!!

    próbáld meg takarítani és akár újraindítani utánna
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    mamma3 írta: »
    próbáld meg takarítani és akár újraindítani utánna

    Ezen túl vagyok és semmi! Ahogy a játék fejleszőktől is semmi hír!!!!
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Lehet sorba mennek a szervereken?
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Sziasztok! A farmomon eddig a sétáló munkás fölött megjelent egy buborék, ha rákattintottam, rögtön adta az ajándékot, most az ajándék a farmépületnél, vagy a fülkénél jön elő! Ez most direkt így lesz amióta karbantartottak, vagy hiba lett?:))Üdv. földműves3
    Post edited by földműves3 (HU1) on
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Megtudná mondani valaki, hogy miért hallgatnak a játék fejlesztői!? Miért nincs egy hivatalos hír, hogy mikorra javítják a hibát!!!
    Még mindig nincs event!!!
  • kukta miska (HU1)kukta miska (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Júl. 23-án aranyat vásároltam, nem kaptam meg.
    Írogattam, panaszkodtam - semmi sem tötént. Azt mondták, vissza fogom kapni a bankon át utalt összget - igaz levonnak belőle - . Nem kaptam vissa semmit!!!!

    Tegnap, mit mindenkinek (a kabantartás miat) etlűnt az "igazi kaland" sátram.
    MOST (24 óra múlva) előkerült.
    Az összegyűtögetett faágaim természetesn sehol, és TERMÉSZETESN az idő 5 napra csökkent!!!!!
    5 nap alat nem lehet megcsináni, ha az ember életet is él a játékon kívül.

    Azt hiszem egyre több a baki, és egyre inkább nincs idejük foglalkozni egy-egy személlyel és annak poblémájával. A játék már nem olyan, hogy abban az ember örömét lelné.
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    mamma3 írta: »
    Lehet sorba mennek a szervereken?

    Ha szerverről szerverre mennek a javítással, akkor azt is betudják állítani, hogy akik később kezdik az eventet több időt kapjanak.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    veronika7 írta: »
    Sziasztok
    nálam is adódtak gondok!!
    frissítés előtt minden jól ment most meg tiszta káosz az egész!!

    Valaki semmisé tehetné az utolsó frissítést!!!!

    Drága Veronika, Te vagy az első, aki ezt kérte, és teljesítették is: a frissítést semmissé tették azzal, hogy visszaállították a 8:30-as állapotot ;)
    Hogy néhány órával később ismét frissítettek, immár kevesebb hibával: szeláví;) Ezt a játékot néhányan csinálják (üzemeltetik), nagyon sokan pedig játszák ;)
    Róza532 írta: »
    Látom kérdés van bőven, csak a válasz nem akar jönni. Így én sem tudom érdemes e az eventet folytatnom vagy inkább ne csináljam? A tüzifát már begyűjtöttem de nem szeretném ha elveszne amit beadok. A csapatom több mint felének nincs eventje. Mi legyen?

    Szerintem ha nálad megy az event, akkor csináljad nyugodtan, nagyon kicsi a valószínűsége annak, hogy visszavonnák; én ilyen esetre még nem emlékszem az eltelt évek alatt.
    Sziasztok! Nálam se jelent meg az event, sőt az aranyat sem kaptuk meg többi szövi társammal együtt.
    Mikor kapunk erre választ, vagy újbóli frissítés után, már ezek is fognak működni?
    A piaccal kapcsolatban pedig azt apasztalom, hogy egyes ermékeknél írreálissan sok dolgot kér,Pl: a raktár készlet fele vagy többet is és olyan termékeknél amit nem lehet egy nap alatt vissza termelni.
    Jó lenne ha lehene állítani, hogy mennyit tudok adni, úgy mint a hajónál a melegházi terméket.
    Azt viszont nem látni, hogy ez a piac meddig marad és nem is találtam rá választ sehol! Vagy ez most már mindig itt lesz?

    Félő, hogy erre olyan választ, ami a játékosokat kielégítené, sosem fogunk kapni. Ez egy fórum, amit elsősorban a játékosok írnak-olvasnak, és csak egymást tudjuk hergelni vagy csillapítani, meg leírni a saját elképzelésünket.
    Nekem pl. az az elképzelésem, hogy a piac végleges, és az eladásra váró termék mennyiségét a játékos nem fogja tudni változtatni ezután sem :(
  • Macska Jancsi (HU1)Macska Jancsi (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Minden szövitársam reggel óta csinálja az igazi kalandot!!!
    A karbantartásig összegyűjtött dolgaim elvesztek, és MOST 13, 47-kor nálam még mindig nincs a sátor????????!!!!!

    Mire az a nagyszerű kivételezés????!!!!
    :(
  • Phőnixmadár (HU1)Phőnixmadár (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Minden szövitársam reggel óta csinálja az igazi kalandot!!!
    A karbantartásig összegyűjtött dolgaim elvesztek, és MOST 13, 47-kor nálam még mindig nincs a sátor????????!!!!!

    Mire az a nagyszerű kivételezés????!!!!
    :(

    Semmi kivételezés, mi vagyunk a kiválasztottak, akiknek nem kell evetet csinálni:-))
    Igaz nem is kapunk jutalmakat, de jól elvagyunk itt, életeben tartjuk a fórumot:-)
    Nálam sincs event, drukkolok a többieknek, hogy kész legyenek, mást nem tehetek.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Jah most biztos az alapján adják ki a sátrakat,hogy ki mennyire melózott az utcsó napokban.Aki sokat,annak most mellőzik az eventet,egyfajta pihentetésképp.Vigyáznak ránk,nehogy lehajtsuk magunkat és a valós életben ki ne essünk a melóból.Mert ha kiesünk,akkor nincs fizu,ha nincs fizu nincs aranyvásárlás :D
  • Csinibabaizu (HU1)Csinibabaizu (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Sziasztok! Kezdeném én is de event továbbra sincsen!
  • boszorkánytanya (HU1)boszorkánytanya (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    nálam sem jelent meg a sátor
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Tegnap reggel óta csak várok, de mire? A nagy semmire? Nagyon kezd elegem lenni.
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Várható még valami javítás a játékban? Mert tegnap óta nem történt semmi. Hivatalos választ fogunk kapni?
  • Hópehely1 (HU1)Hópehely1 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Nálam a sátor megjelent, de csak 5 nappal. Így nem lehet végezni vele, ha mást is csinálok a farmon kivül. Az arany továbbra sem jött meg...
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    sziasztok,
    vártam hátha ma nálam is megjelenik az event sátor,de nem!:confused:
    tegnap 1 db. méhecskét sem kaptam és nekem sem jött meg az arany kompenzáció! :(
    mikor fog valami történni?? a többi hibáról már nem is beszélve....
  • Kisedit0331 (HU1)Kisedit0331 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Szomorú, hogy nincs tájékoztatás. Legalább ígérnének valamit.

    Mi lenne, ha írnánk a supportnak? Mindenki, akinek nem jött be az event..... én a magam részéről írok...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Lassan olyan érzésem van, hogy felesleges bármit írni. Itt nem felel senki, a support-ról ne is beszéljünk. Írsz nekik, majd kapsz egy levelet, hogy majd foglalkoznak a gondoddal, majd 1-2 hét elteltével jön a kérdés, hogy van-e még gondod. Inkább nincs:-(

    Nem tudom mióta farmozol, hogy nem tudod: a fórumra csak a játékostársaid írnak és olvasnak. Ha nem tudnak válaszolni a kérdésedre, akkor minek szaporítsák a szót?
    A Support ügyintézése az én tapasztalatom szerint is kritikán aluli :(
  • tök (HU1)tök (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    Nekem is előlről kellett kezdenem, amit már megcsináltam. Most azt nem értem, hogy azokat a nyomorult méheket hogy tudom megtalálni. Azt irja az információban, hogy a földek betakarításával lehet őket megtalálni. Hát eén egész nap vetek és aratok különféle növényeket, de félidőben 3 azaz HÁROM db-ot találtam meg. Mit nem csinálok jól? Tök
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 12.08.2015
    tök2 írta: »
    Nekem is előlről kellett kezdenem, amit már megcsináltam. Most azt nem értem, hogy azokat a nyomorult méheket hogy tudom megtalálni. Azt irja az információban, hogy a földek betakarításával lehet őket megtalálni. Hát eén egész nap vetek és aratok különféle növényeket, de félidőben 3 azaz HÁROM db-ot találtam meg. Mit nem csinálok jól? Tök
    Ha van napraforgód azt vessél, az mindig ad.
Ez a beszélgetés lezárult..