Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Augusztus 4-i frissítés megbeszélése: A piac

1332

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Én azt mondom, hogy ez egy olyan frissítés, aminél mindenki maga dönti el csinálja, vagy nem, s ha igen mennyiszer. Nem kötelez rá semmi, sem arra, hogy elmenjen az autó, sem arra, hogy kihagyj egy feladatot, sem arra, hogy arannyal átugord. Na az ilyen fejlesztések azok, amik miatt nem kellene senkinek morgolódnia, hiszen te döntesz mit akarsz tenni vele. Hasonlít a hajóhoz, hiszen itt is kér 1-2 terméket és ha megvan tudod indítani, ad érte pluszt. Igaz eddig csak dollárt, de remélem kapunk tényleg mást is cserébe. Nem kell azon se idegeskedni, hogy mikor vált szintet, mert ha csinálod folyamatosan is üríti a 2 is a raktárad, de te döntöd el milyen tempóban akarsz haladni. Én azt mondom, hogy az ilyen fejlesztéseket szeretem. Ez jó mindenkinek, nem kényszerít rá semmire, mint a sziget-magok-melegház-ló dolog, hogy összefüggnek egymással, s az egyik szinte hozza a másikat. Nekem ez a fejlesztés tetszik, mégha nem is fogom túl sűrűn használni. A legjobban az autó animációja tetszik, lent kihajt, a hídnál fent begurul.

    Mylady, tudom te nézed a hasznot is, ez ok, de ha nem lenne piac, akkor annyiért adod el, mint a farmkezelőben az ára. Ha beadod a hajóba, ott se kapsz sokkal többet érte, viszont néhány felhasználónak a sok kicsi is számítani tud. És néha nem csak dollárt kapsz majd érte, hanem patkót, aranyat stb. az pedig már megint más érték, és mindenki maga érzi kell, vagy nem. Ha nem hagyja, ha igen, csinálja. Hidd el, ez most nem rossz fejlesztés.
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    fodorme írta: »
    Hali!

    A piacon én sem látok vigyorgást,viszont én ahányszor a kisautó elpöfög annyiszor vigyorgok.Mindent nem tudok felpakolni,mert a virágon csak mézkrémet gyártok és adom is el rögtön mivel még kell a pénz,de nagyon jópofa ez a piacosdi.

    Szia!

    Én nem bánom, ha mi pótoljuk a vigyorgást, csupán azért hiányoltam, mert eredetileg ilyenről is volt szó ;).

    Hosszú távon biztos, hogy ez is úgy fog működni nálam, mint a többi dolog: mikor mennyi időm meg kedvem van, annyit foglalkozom vele. Az is kialakul majd, hogyan illeszkedjen a többi dolog közé, hogy flottul menjenek a dolgok. Most még az újdonság miatt jobban rápörögtem a piacra, de ez majd elmúlik. Alapvetően nekem is tetszik a piac :).
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Sziasztok!

    A játék jelenleg sajnos nem elérhető, karbantartás folyik, és még legalább 30 percig tartani fog.

    A frissítés bevezetése előtt a fejlesztők próbáltak minél több hibát és problémát javítani, viszont egy hiba sajnos ennek ellenére is bekerült a játékba a mai frissítéssel.
    Az új piac egyes játékosoknak rettenetesen magas dollár jutalmakat adott.

    Mivel egy ilyen hiba felborítaná az egyensúlyt a játékban, kénytelenek voltunk azonnal leállítani a szervereket hogy ezt a hibát javítsuk, illetve hogy rollbacket hajtsunk végre.
    Ez azt jelenti, hogy a játékot a karbantartással visszaállítjuk a ma reggeli 8:30-as állapotra. Tehát amit azóta csináltatok a játékban az olyan mintha meg sem történt volna, újra meg kell majd ismételnetek a fejlesztéseket, vásárlásokat, eladásokat, stb. amit 8:30 után indítottatok el.

    A karbantartással az Irány a természet eventes hibát is javítjuk - mindenkinél az új dísztárgyak jelennek majd meg.

    Reméljük hogy megértitek a döntésünket a rollbackről, és természetesen az ezzel okozott kellemetlenségekért szeretnénk elnézést kérni.

    Üdvözlettel,
    A Bigfarm csapat
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Kapa ezt szomorúan olvasom, hiszen a pacim azóta 2x fejlődött és azt most kezdhetem előről...Pedig éppen eljutottam oda, ha lejár a 4 óra pároztathatom őket...és vehetek egy számomra megfelelő lovat az üres helyre. De már nem lesz utána elég az időm, hogy fejlesszem is a lovam és pároztassam, és pacit vegyek. Gondolom az az idő, amit jelzett 5 órakor a pacivásárnál az nem lesz az az idő, hanem a mostani lesz. Nekem ez a legnagyobb "fájdalmam" most csak, hogy elveszik az a 8 órám a paciból, ami negyed 2-re meglett volna, a többi az orvosolható, pótolható szinte. (hajó, reggeli beszedések, piac, küldetés, és egyebek.)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Ebben a pillanatban szóltak, hogy a rollback mégsem 5:00-ra lesz, hanem kicsit későbbre, 8:30-ra :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Szia!

    Vagyis a Vikingen az előző főfeladatot fogom csak befejezni?
    Nem örülök! :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Hát ennek én sem örülök,mert reggel mikor jöttem karbantartás volt,így a bogyót utána szedtem be,de ha az a bogyó nem számít,akkor az nekem - 6 óra.És a barilegelőm sem épül,ami szintén ki van számolva percre pontosan.A gyapjúgyártásról nem is beszélve.Ha most indítom,hajnalra lesz kész.
    És ez ugyanígy van a hosszú idős termékeknél.Pl:cserkó.Nem sokra megyek vele,ha most leszedem,hajnal 1 kor valszeg nem szedek másik kört.1 kör cserkó fél milla,meg a mézkrém úgy szintén 7 kiló,ha a többit nem számítjuk.
    Meg ott a ló,ami nekem is fontos,mivel fejlődés alatt van.Azonkívül végre ma nyertem reggel 8-ból 6 kört,sok sok nap után,akkor most az a pont is füst.
    Én ezért mondtam,hogy felesleges ilyen újításokat berakni addig,amíg fontos eventek folynak.Mert ez így hatalmas kib szás.ÁÁÁÁ.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Igazad van bourges, a sziget is fontos, hiszen ott már az utolsó feladat majdnem kész volt, persze még kell jónéhány óra, hogy meglegyen, de most akkor 6 óra minuszban leszek. Az pedig nem kevés trágya gyártását jelenti. Így jelentősen átszervezi a dolgaim. Nálam normál összegeket adott, azaz kb. 5-10 ezer dolcsival adott többet, mint ha a farmkezelőben eladtam volna.Nálunk magyaroknál nem is jelezte senki, hogy sokkal többet adott volna, lehet a mi szerverünkön is volt ilyen?
  • dzsungidzsungi Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Sziasztok! Mikor indul a játék! Lassan dolgozni kell mennem!
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Hali!

    Akkor most este 8:30-ig lesz állás? Előre is köszi a választ! :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Hát nekem most a sziget a legfontosabb,de a 13 órás gyapjúgyártás az most kiesik,meg a másik bari építése is.
    A feladatban az 1500 bogyó 6 óra éréssel megint.A nyerő lópontokra meg kivi leszek,hogy visszaadja e,de valszeg nem.
    Már a múltkori dobozólósnál is beszívtam,most meg emiatt a sz.r miatt megint szívok.Ez így már elég dühítő.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Dehogyis!8:30-ig állítják vissza a játékot,hogy mikor sikerül nekik végre az rejtély mint sok minden itt,ez is vszínű egy GG spec.Ezek soha semmit nem tudnak rendesen megcsinálni.

    Ez maszatpankának ment volna..
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Köszi szépen! :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Ja! Ja!
    Az meg eszembe sem jutott eddig, hogy 3 nap után végre sikerült a lóversenyben a következő ajándékot begyüjteni. :(:(:(
    Ezek szerint "ideiglenesen" tároltam csak. :)

    Remélem, a "nem tudok belépni" szindróma nem jön elő. Vagy ne fessem az ördögöt a falra?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    bourges írta: »
    Hát nekem most a sziget a legfontosabb,de a 13 órás gyapjúgyártás az most kiesik,meg a másik bari építése is.
    A feladatban az 1500 bogyó 6 óra éréssel megint.A nyerő lópontokra meg kivi leszek,hogy visszaadja e,de valszeg nem.
    Már a múltkori dobozólósnál is beszívtam,most meg emiatt a sz.r miatt megint szívok.Ez így már elég dühítő.


    Hagyd el,végre rászántam magam a nyavalyás vikingre,hogy csinálom ameddig bírható,amúgy is szivatós,éppen a sapkás projektnél tartok,de úgy látom ezt a szakaszt nem tudom befejezni.
    Ráadásul még a karbantartás cetli is angolul van,reggel is át kellett állítanom magyarra.Nem is értem én ezt az egészet.Kezd a hócipőm tele lenni még a játékkal is!:mad:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Azért az durva,hogy 2 óra és amit ma csináltunk az olyan,mintha nem is csináltunk volna semmit.Ezért nem mentem ma a piacra,hogy pingvint bontsak,barit építsek stb.Ez komolyan mondom vicc.És mi a biztosíték arra,hogy ha végre bejutunk (ha bejutunk),akkor pár óra múlva nem lesz megint ácsi.Mert azzal nem vok kisegítve,hogy esetleg időben pótolják,ha én ma érek rá és nem holnap.

    Szia Fodorme.
    Hát az újításokat már nem várom,sőt lassan a hideg ráz tőlük.Még ami jó is odavan.
  • mirúmirú Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Lehet megállt az idő a karbantartóknál és azért nem lehet még belépni a játékba :)
  • Chatleek (HU1)Chatleek (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Ezek soha nem tudnak valamit normálisan megcsinálni?
    mIÉRT NEM HAJTJÁK EL AZ EGÉSZ GÁRDÁT A FRANCBA?
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Az angol fórumon azt irják hogy 250 aranyat kapunk kárpótlásként majd ezért a hosszú leállásért
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Persze jól jön mindenkinek az arany, de nekem az időt nem adja vissza semmi. Bízom benne hogy a szigetet és a lovit is meghosszabbítják 1 nappal.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Ilyenkor nem lehetne visszaállítani a hiba előtti állapotot , és engedni a játékot tovább ? (aki bukja a reggelt , az így is - úgyis bukja) Legalább haladnánk , amíg kitalálják a megoldást . Tényleg sose sikerül semmi újítás elsőre . Nem létezik , hogy tesztelnek házon belül .... ott mé' nem derül ki a gebasz ?

    Most látom , hogy "kezdő" vagyok .... több, mint 2 év után . Hmm...... nem zavar , csak fura .
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    icarika írta: »
    Most látom , hogy "kezdő" vagyok .... több, mint 2 év után . Hmm...... nem zavar , csak fura .

    Icarika hozzászólásban vagy kezdő :D 130 hsz-t írtál.

    Am nekem a 250 arany nem számottevő,viszont amit buktam a mai nappal az nagyon sokat számít.Az ember tervez,ami a normál életébe is belefolyik ugyebár,hisz abból fordít időt erre.Ha ma megteszek vmit,lehet arra du án,vagy holnap nem lesz időm.Ezt sem +1 nap,sem 250 arany nem pótolja.
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Azt nem olvastátok valahol, hogy még meddig állunk????
    icarika írta: »
    Most látom , hogy "kezdő" vagyok .... több, mint 2 év után . Hmm...... nem zavar , csak fura .

    Csak Te tudod átírni. :)
    A saját (fórumos) profilodban. :)
    Addig "kezdő" maradsz, amíg nem változtatod meg.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    bourges írta: »
    Icarika hozzászólásban vagy kezdő :D 130 hsz-t írtál.

    Am nekem a 250 arany nem számottevő,viszont amit buktam a mai nappal az nagyon sokat számít.Az ember tervez,ami a normál életébe is belefolyik ugyebár,hisz abból fordít időt erre.Ha ma megteszek vmit,lehet arra du án,vagy holnap nem lesz időm.Ezt sem +1 nap,sem 250 arany nem pótolja.
    Pont így gondolom én is . Ma még ráérnék , de holnap mennem kéne' dolgozni ..... ha egyáltalán neki merek indulni az oda-vissza 120 km-es útnak klíma nélkül . Mikor dögöljön be az az átok klíma ?! 60 foknál .... reggel-este szembe autózom a Nappal .... tuti lesz annyi a kocsiban .
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Köles írta: »
    Azt nem olvastátok valahol, hogy még meddig állunk????



    Csak Te tudod átírni. :)
    A saját (fórumos) profilodban. :)
    Addig "kezdő" maradsz, amíg nem változtatod meg.

    Ezt pontosan hol lehet állítani, leírnád? Csak ugy mint egy ovodásnak;)
  • manka54 (HU1)manka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Sziasztok!
    Vajon még ma beléphetünk a játékba?
    Ez a tempo amit a karbantartásnál alkalmaznak, síralmas.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Hát komolyan mondom hihetetlen,lassan 3 óra.Ma még játszhatunk esetleg?

    Am Icarika,dugd be a füled,vegyél napszemcsit és tekerd le az ablakokat.Vizes törcsi a nyakadon,az sem baj,ha valami permetezővel fúúúúkálod magad.És igyál sokat,akkor talál átvészeled :D
    Kitartás.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    2,5 órája próbálkoznak...na erre nekem a 250 arany nagyon karcsú...már rég meglenne a házasság a paciknak és a 22-es kis lovacskám is megvehettem volna...
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Időbeli kompenzáció lesz pl a szigetnél? a 250 arany bőven nem kompenzálja azt a kiesést. Azt az elején is tudtam, hogy nem erőltetem a szigetet a végéig, de volt egy elképzeklésem arról, hogy meddig szeretnék eljutni. Így viszont nem nagyon fog összejönni... :(. Az egyebekről már nem is beszélve.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Hát ha így folytatódik,ma még 1 kör bogyót sem fogok tudni csinálni.Hmmmm.
Ez a beszélgetés lezárult..