Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

11623

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat, itt találsz hozzá segítséget: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6214-S%C3%BCtik-t%C3%B6rl%C3%A9se-Gyors%C3%ADt%C3%B3t%C3%A1r-%C3%BCr%C3%ADt%C3%A9se&p=45912&viewfull=1#post45912

    Arra is figyelj, hogy mindig a legfrissebb verziója legyen fenn a böngészőnek amit használsz és a Flash Playernek is.

    Kapa, biztos igazad van, de én az Internet explorer 6-os (!!) verziójával farmozok, és semmi gondom ;)
  • ribizliziribizlizi Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Lefagyott a hajó.... :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Hát sajna sokmindennel van így.Törölj előzményt,vagy futtasd meg a Ccleaner-t,aztán lépj vissza és menni fog :D
  • ribizliziribizlizi Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Köszi, sikerült.... :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    ribizlizi írta: »
    Köszi, sikerült.... :)

    hát ez a legkevesebb :D
    Haladjál te is ne csak mi :D:D
  • zoli231 (HU1)zoli231 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 04.08.2015
    üdvözlök mindenkit nekem a kutya nem mozdul meg
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 04.08.2015
    zoli231 írta: »
    üdvözlök mindenkit nekem a kutya nem mozdul meg


    szia
    hogy érted, h nem mozdul meg? éppen körsétát tesz a farmodon :)
  • Ata6 (HU1)Ata6 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Sziasztok, nekem az lenne a problémám, hogy tegnap még volt kb 600 melegház humuszom, mára meg csak 60. Hova lett a többi?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Ata6 írta: »
    Sziasztok, nekem az lenne a problémám, hogy tegnap még volt kb 600 melegház humuszom, mára meg csak 60. Hova lett a többi?

    szia

    ha biztos vagy benne, hogy nem használtad el ( van olyan mag, amelyikhez 100 kell ) akkor a Supportnak kell írnod, ők tudják ezt neked megnézni. a Supportot a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod. kis fejecske fülhallgatóval. arra katt, majd a lap alján az e-mailes támogatások-ra és töltsd ki az űrlapot értelemszerűen
  • Britani (HU1)Britani (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Sziasztok , a kutyaólnál nem müködik a " találd meg a kincset " feladat . Nem ad csillagot és ajándékot sem .
    Ki tudnátok javítani ?
    Üdv
    Rita
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 05.08.2015
    Britani2 írta: »
    Sziasztok , a kutyaólnál nem müködik a " találd meg a kincset " feladat . Nem ad csillagot és ajándékot sem .
    Ki tudnátok javítani ?
    Üdv
    Rita

    szia
    a kutyusod majd csak akkor fog kincset keresni, ha fejleszted az 5-ös szintre. jelenleg 4-es szinten van, ott még nem tud keresni :)
  • Farkas.zsuzsa67 (HU1)Farkas.zsuzsa67 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Sziasztok! Nálam nem fejlődik a piac.Hiába teljesítem a feladatokat.
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Én nem tudok a szövetkezeti tagoknak üzenetet küldeni, ha javítás van máskor kaptunk értesítést róla, most miért nem, amit kérünk soha nincs javítva mindig teljesen más van javítva ami még jobban akadályozza a játékot. Nem lehet ezt megoldani másképpen???
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Ági28 írta: »
    Én nem tudok a szövetkezeti tagoknak üzenetet küldeni, ha javítás van máskor kaptunk értesítést róla, most miért nem, amit kérünk soha nincs javítva mindig teljesen más van javítva ami még jobban akadályozza a játékot. Nem lehet ezt megoldani másképpen???

    Tudsz üzenetet küldeni,csak előbb a sablondumát ki kell törölni.Utána ugyanúgy tudsz mint eddig.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    bourges írta: »
    Tudsz üzenetet küldeni,csak előbb a sablondumát ki kell törölni.Utána ugyanúgy tudsz mint eddig.

    nah......
    hát azért ezt jó volna javítani, mert igen bosszantó :(
    se a névnél, se a szöveges írásnál nem tok írni, csak ha előtte kitörlöm. napi 1-2 levélnél még nem olyan gáz, de mikor sokkal több van, azért eléggé hátráltató. míg törölgetek addig legalább 2 levelet megtudnék írni már

    kedves Kapa, kérlek továbbítsd ezt a hibát is.
    köszi sok játékos nevében :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.08.2015
    Liz652 írta: »
    nah......
    hát azért ezt jó volna javítani, mert igen bosszantó :(
    se a névnél, se a szöveges írásnál nem tok írni, csak ha előtte kitörlöm. napi 1-2 levélnél még nem olyan gáz, de mikor sokkal több van, azért eléggé hátráltató. míg törölgetek addig legalább 2 levelet megtudnék írni már

    kedves Kapa, kérlek továbbítsd ezt a hibát is.
    köszi sok játékos nevében :)

    Hát az Liz,de már szóltunk friss után rögtön,azóta még nem történt változás (bár nálam még semmiben sem történt)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok! Nem tudom írta-e már valaki, csak éppen most tűnt fel. Amikor elültetem a törpemálnámat, akkor azt írja ki, hogy szeder készül. Bent is az szerepel, hogy a törpemálnából szeder lesz. Ez csak megjelenítési hiba, de mégis hiba.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok! Nálam nem fejlődik a piac.Hiába teljesítem a feladatokat.


    Szia nekem se sőt még a szomszédok se jönnek. mi lehet az oka??
  • Diabolikal (HU1)Diabolikal (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok! Fullon van a a dobozolós bácsi gépezete vadvirággal. Most épp azt kell gyűjtenem. De most vettem észre h egyetlen pontot sem számolt még... az átugrási lehetőség sem működik.. sem a ragnglista megtekintés... mellesleg 0 pontom és 0 helyezésem van. Hogy lehetséges ez? Tudna valaki segíteni?
    Előre is köszi
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Sziasztok. A piacra miért nem jön egy szomszéd se már két napja ?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Diabolikal írta: »
    Sziasztok! Fullon van a a dobozolós bácsi gépezete vadvirággal. Most épp azt kell gyűjtenem. De most vettem észre h egyetlen pontot sem számolt még... az átugrási lehetőség sem működik.. sem a ragnglista megtekintés... mellesleg 0 pontom és 0 helyezésem van. Hogy lehetséges ez? Tudna valaki segíteni?
    Előre is köszi

    szia
    elinditottad az eventet? gondolom azért van 0 pontod, mert nem inditottad el:D
    katt a kezdjük gombra

    sziasztok..:D:D
    nem tom, h másnál jelentkezett e ilyen hiba, de ez elég idegesitő

    nem lehet a játékból kijelentkezni:mad:
    ha rákatt a kijelentkezés gombra, akkor minden ikon eltűnik a farmról fent az ügyfélszolgálat, kijelentkezés, fórum, dollár, arany,farmkezelő, raktár stb és a játék irányithatatlanná válik, és nem jelentkezik ki...1xűen nem lehet a bejelentkező oldalra jutni .nem tok 1ik accról a másikba bejelentkezni.
    Persze a süti és előménytörlés ideiglenesen megoldotta....igy be tudtam lépni, de ha ki akarok jelentkezni, akk szintén nem lehet....jöhet újra az előmménytörölgetés, h a bejelentkező oldalra jussak:mad:
    az, h kiveszem a pipát megoldja a problémát,de akk mindig ki kell vegyem...:(

    eddig semmi baj nem volt a kijelentkezéssel...és most ez is elromlott
    jó volna javitani...
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    sziasztok..:D:D
    nem tom, h másnál jelentkezett e ilyen hiba, de ez elég idegesitő

    nem lehet a játékból kijelentkezni:mad:
    ha rákatt a kijelentkezés gombra, akkor minden ikon eltűnik a farmról fent az ügyfélszolgálat, kijelentkezés, fórum, dollár, arany,farmkezelő, raktár stb és a játék irányithatatlanná válik, és nem jelentkezik ki...1xűen nem lehet a bejelentkező oldalra jutni .nem tok 1ik accról a másikba bejelentkezni.
    Persze a süti és előménytörlés ideiglenesen megoldotta....igy be tudtam lépni, de ha ki akarok jelentkezni, akk szintén nem lehet....jöhet újra az előmménytörölgetés, h a bejelentkező oldalra jussak:mad:
    az, h kiveszem a pipát megoldja a problémát,de akk mindig ki kell vegyem...:(

    eddig semmi baj nem volt a kijelentkezéssel...és most ez is elromlott
    jó volna javitani...



    Szia Sestri!

    Valószínű ez a nagy zűrzavarral ment gajra,én folyamatosan az angol szerveren vagyok mióta elbarkácsolták a játékot,már írtam a supportnak is de nem akarják érteni miről van szó.Szerintem ha egyszer rájönnek hogy mit baltáztak el és hogy kéne kijavítani akkor helyreáll.
    Ha tudnék németül már írtam volna a fejhez,de sajna nem tudok.
  • labtece ()labtece () Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    sziasztok..:D:D
    nem tom, h másnál jelentkezett e ilyen hiba, de ez elég idegesitő

    nem lehet a játékból kijelentkezni:mad:
    ha rákatt a kijelentkezés gombra, akkor minden ikon eltűnik a farmról fent az ügyfélszolgálat, kijelentkezés, fórum, dollár, arany,farmkezelő, raktár stb és a játék irányithatatlanná válik, és nem jelentkezik ki...1xűen nem lehet a bejelentkező oldalra jutni .nem tok 1ik accról a másikba bejelentkezni.
    Persze a süti és előménytörlés ideiglenesen megoldotta....igy be tudtam lépni, de ha ki akarok jelentkezni, akk szintén nem lehet....jöhet újra az előmménytörölgetés, h a bejelentkező oldalra jussak:mad:
    az, h kiveszem a pipát megoldja a problémát,de akk mindig ki kell vegyem...:(

    eddig semmi baj nem volt a kijelentkezéssel...és most ez is elromlott
    jó volna javitani...

    Sajnos ebben a percben nálam is jelentkezett ez a probléma. Nem tudom mi lenne a megoldás. Remény a javításra hétfőig nincs. Nem szoktam panaszkodni DE kezdi elvenni a kedven a játéktól ez a rengeteg probléma ami ezzel a játékkal van:( Nem csökken inkább szaporodik!:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    labtece írta: »
    Sajnos ebben a percben nálam is jelentkezett ez a probléma. Nem tudom mi lenne a megoldás. Remény a javításra hétfőig nincs. Nem szoktam panaszkodni DE kezdi elvenni a kedven a játéktól ez a rengeteg probléma ami ezzel a játékkal van:( Nem csökken inkább szaporodik!:(

    Sajnos, én attól félek - amit már többször leírtam - hogy ahogyan bonyolódik és növekszik a játék, úgy egyre több lesz benne a hibalehetőség, és sajnos a fellépő hiba is :(:( Ez mondhatnám törvényszerű :(
  • non stop (HU1)non stop (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    Megjelent 2 az 1 áráért ajánlat és azóta nem lehet kilépni a farmról!
    Vagy talán ez újfajta fogás?:D Addig nem léphetsz ki még nem vásárolsz!:D:D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 15.08.2015
    non stop írta: »
    Megjelent 2 az 1 áráért ajánlat és azóta nem lehet kilépni a farmról!
    Vagy talán ez újfajta fogás?:D Addig nem léphetsz ki még nem vásárolsz!:D:D

    szia

    sajnos nem csak azóta nem lehet kilépni, ez már délelőtt is probléma volt :(
  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok. A piacra miért nem jön egy szomszéd se már két napja ?

    Biztos soknak tartotta az árát, amit kértél :)))
  • mimi066 (HU1)mimi066 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Sziasztok:) Ma jött meg az eventem és kaptam rá 1 kerek napot ! Szomszéd nekem is csak a frissítés utáni első napon jött azóta sem .
  • Ittsevagyok (HU1)Ittsevagyok (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Azóta sincs változás :( Nincs megrendelő,kicsit gáz :(
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 16.08.2015
    Liz652 írta: »
    szia

    sajnos nem csak azóta nem lehet kilépni, ez már délelőtt is probléma volt :(

    Nekem már napok óta nem lehet kilépni a farmról csak ha rá frissítek, és üzeneteket sem tudok írni, hiába kaptam azt a választ, hogy kattintsak a végére egyet és enter, csak ha törlöm a megjelenő sablon szöveget, jó szórakozás nem?
    Rusticus írta: »
    Biztos soknak tartotta az árát, amit kértél :)))

    Hát ez nem egészen így van kedves rusticus. Mi van akkor ha bőven vetsz, bőven aratsz és akkor sem vásárolnak? Ezt akár meg se csinálták volna csak kín az egész piacozás, legalább okosabbat terveztek volna helyette, ráadásul idétlen megoldás a traktor udvar elhelyezés is.

    Amilyen szépen, jól, hiba mentes volt ez a játék annyira elrontották.
    Meggondolatlan az egész újítás amit nem tudnak helyre hozni.
Sign In to comment.