Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

12125

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    juli0 írta: »
    szia bourges
    amit feltettél kép mutatja hogy a 2-esből és 1-esből 2-es lesz, a 2-esből és 0-ásból tényleg csak 1-est mutat ami ezek szerint az átlag, ezt nem tudtam, de az első akkor is jó.
    Judit

    Jah a képnél mondod?Azt soha nem néztem :D
    Mindig csak alul,hogy mire van esély :D De mostmár ezt is tom.
    Akkor Fodorme megvan a válasz és még Hunkeldon sem kellett hozzá :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Este írta: »
    Sziasztok!

    Határozottan úgy emlékszem, hogy az szerepelt valahol, hogy a legmagasbb bigyót örökli a csikó.
    Tehát, ha kettest és egyest párosítasz, akkor kettesnek kell lennie.
    Este írta: »
    Hát, akkor már jó lenne egy hivatalos állásfoglalás.
    Mert ez engem is érdekelne.
    juli0 írta: »
    szia bourges
    amit feltettél kép mutatja hogy a 2-esből és 1-esből 2-es lesz, a 2-esből és 0-ásból tényleg csak 1-est mutat ami ezek szerint az átlag, ezt nem tudtam, de az első akkor is jó.
    Judit

    Sziasztok!

    A Hivatalos hírekben úgy szerepel, a csikó mindig a nagyobbat örökli a szülőktől. Viszont én is néztem Brigi képeit és elég érdekes. :D
    Úgyhogy most megyek és megkérdezem. Amint lesz valami hivatalos állásfoglalás, írok.

    Zsuzsi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Sziasztok!

    A Hivatalos hírekben úgy szerepel, a csikó mindig a nagyobbat örökli a szülőktől. Viszont én is néztem Brigi képeit és elég érdekes. :D
    Úgyhogy most megyek és megkérdezem. Amint lesz valami hivatalos állásfoglalás, írok.

    Zsuzsi

    Hát Zsú,ha erre is azt mondják,hogy márpedig úgy van,akkor már tényleg biztosra vehető,hogy én kivételes személyiség vok a BF történetében :D
    Vagy az is lehet,hogy az én tanyám Roxfort-ban van :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    bourges írta: »
    Hát Zsú,ha erre is azt mondják,hogy márpedig úgy van,akkor már tényleg biztosra vehető,hogy én kivételes személyiség vok a BF történetében :D
    Vagy az is lehet,hogy az én tanyám Roxfort-ban van :D

    A CM-ünk is azt mondta, hogy a nagyobbat kellene örökölnie a pacinak. :D Úgyhogy továbbította ő is a képeidet. :D Ezek után időbe telik, míg hivalatos közleményt kapunk. :)
    (Ha ott laksz, akkor épp időszerű beszerezned Neked is egy pálcát és beíratkozni Dumbledore-hoz. :D)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    A CM-ünk is azt mondta, hogy a nagyobbat kellene örökölnie a pacinak. :D Úgyhogy továbbította ő is a képeidet. :D Ezek után időbe telik, míg hivalatos közleményt kapunk. :)
    (Ha ott laksz, akkor épp időszerű beszerezned Neked is egy pálcát és beíratkozni Dumbledore-hoz. :D)

    Vajon miért nem lepődök meg ezen a válaszon.....:D :D
    Am én nem ott lakok Zsú tod,de a GG a farmom tuti oda tette le.És bár még nem néztem a pálcát a melósok kezébe,de ezek után résen leszek :D
    Am még 1 kérdés.Ha a legfelsőbb bíróság kimondja,hogy márpedig az 2 es paci kell hogy legyen,akkor engem vírusként száműznek vajon?
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Attól tartok, nem Te vagy kivételes, hanem megint mocskosul át lettünk verve egy HAZUGSÁGGAL.
    Megnéztem, és nálam is így látszik. Ami pillanatnyilag teljesen felborítja a tenyésztési terveimet. Pedig ha tudom, hogy így van, eleve másként csinálom. Vagyis megint csalással kárt okoztak, nem is keveset.
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a GGS fő haszonszerzési módszere a CSALÁS?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Este írta: »
    Attól tartok, nem Te vagy kivételes, hanem megint mocskosul át lettünk verve egy HAZUGSÁGGAL.
    Megnéztem, és nálam is így látszik. Ami pillanatnyilag teljesen felborítja a tenyésztési terveimet. Pedig ha tudom, hogy így van, eleve másként csinálom. Vagyis megint csalással kárt okoztak, nem is keveset.
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a GGS fő haszonszerzési módszere a CSALÁS?

    Szúúúúú szááááááá Este.
    Kicsit ezzel most lehúztál a földre,hogy nem vok kivételes (pedig már azt hittem :)),de ha nálad sem műkszik a matek,akkor bizony itt árulás van :D
    De amúgy ez még nem jelenti azt,hogy esetleg nem úgy van,ahogy azt a hivatalosban mondják,mert sokszor szoktak félreírni (lásd vikingen gabonatároló és kakit csini :D ),vagy félremutatni dolgokat.Úgyhogy ezen szer majd csak akkor morgolódjunk (bár engem nem igazán érint meg a bubi),ha valaki megcsinálja és beigazolódik a kép.Addig pedig nyugikaaaaaaaaa.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    bourges írta: »
    Vajon miért nem lepődök meg ezen a válaszon.....:D :D
    Am én nem ott lakok Zsú tod,de a GG a farmom tuti oda tette le.És bár még nem néztem a pálcát a melósok kezébe,de ezek után résen leszek :D
    Am még 1 kérdés.Ha a legfelsőbb bíróság kimondja,hogy márpedig az 2 es paci kell hogy legyen,akkor engem vírusként száműznek vajon?

    Átvitt értelemben értsd, hogy laksz, nem szó szerint. ;):D:D:D
    Este írta: »
    Attól tartok, nem Te vagy kivételes, hanem megint mocskosul át lettünk verve egy HAZUGSÁGGAL.
    Megnéztem, és nálam is így látszik. Ami pillanatnyilag teljesen felborítja a tenyésztési terveimet. Pedig ha tudom, hogy így van, eleve másként csinálom. Vagyis megint csalással kárt okoztak, nem is keveset.
    Csak nekem tűnik úgy, hogy a GGS fő haszonszerzési módszere a CSALÁS?

    Szia!

    Megértem a csalódottságodat, HA kiderül, tényleg úgy van. De egyelőre még várjunk ezzel, míg megkapjuk a hivatalos állásfoglalást.
    Sajnos jelent már meg helytelenül Hivatalos Hírben egy-egy adat, de nem egyszer változtatnak rajta a központban az utolsó pillanatokban a frissítés előtt vagy a már posztolt bejelentés után. Ez előre kivédhetetlen. Akik itt azon munkálkodnak, hogy minél pontosabban megkapjátok a tájékoztatást, azok az angol hivatalos közleményből dolgoznak. A működési leírás mindig pontos. Aki beszél más nyelvet, az tudja, időnként egy-egy szónak több jelentése is van, és mivel se képet, se leírást nem kapunk arról, amit fordítani kell, ebből adódnak kisebb eltérések. De még egyszer hangsúlyozom, nem a működésben.

    Egyelőre szeretnék egy kis türelmet kérni, hogy tisztázódhasson a helyzet. :)

    Zsuzsi
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Legyen igazad, mert azt a lovat meg sem kellett volna vennem, ha így nem párosíthatom!
    És egy csomó patkót használtam el feleslegesen, ami talán még nagyobb veszteség.
    (Bocsi, hogy ilyen pipa lettem, de ez most nagyon érzékenyen érint!)
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 27.07.2015
    Bourges, próbáltad a szülőket felcserélni a 2 ablakban? Akkor emlékeim szerint nem ugyanazt írta ki alul. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 27.07.2015
    Jércike írta: »
    Bourges, próbáltad a szülőket felcserélni a 2 ablakban? Akkor emlékeim szerint nem ugyanazt írta ki alul. :)

    Szia Jércike
    Igen,ezt régen nézegettük és volt is itt téma,hogy nem mindegy ki az apa és ki az anya,de bevallom most nem néztem.És láss csodát.Akkor a 0 bubis és 2 bubis ló leszármazottja 2 bubis lesz :D
    De szerintem ez csak hiba lesz amúgy,mert ha nem,akkor oltári nagy bugyutaság.Mert én ugye olvasok fórumot,meg nézegettem is már anno ezt,most mégsem jutott eszembe.Ha valaki meg még olvasni sem olvas,meg ilyesmivel nem is kísérletezik,akkor szívni fog?Úgyhogy inkább abban bízzunk,hogy ez csak ismét valami megjelenítési hiba :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    juli0 írta: »
    szia bourges
    amit feltettél kép mutatja hogy a 2-esből és 1-esből 2-es lesz, a 2-esből és 0-ásból tényleg csak 1-est mutat ami ezek szerint az átlag, ezt nem tudtam, de az első akkor is jó.
    Judit
    Sziasztok!

    A Hivatalos hírekben úgy szerepel, a csikó mindig a nagyobbat örökli a szülőktől. Viszont én is néztem Brigi képeit és elég érdekes. :D
    Úgyhogy most megyek és megkérdezem. Amint lesz valami hivatalos állásfoglalás, írok.

    Zsuzsi
    bourges írta: »
    Szia Jércike
    Igen,ezt régen nézegettük és volt is itt téma,hogy nem mindegy ki az apa és ki az anya,de bevallom most nem néztem.És láss csodát.Akkor a 0 bubis és 2 bubis ló leszármazottja 2 bubis lesz :D
    De szerintem ez csak hiba lesz amúgy,mert ha nem,akkor oltári nagy bugyutaság.Mert én ugye olvasok fórumot,meg nézegettem is már anno ezt,most mégsem jutott eszembe.Ha valaki meg még olvasni sem olvas,meg ilyesmivel nem is kísérletezik,akkor szívni fog?Úgyhogy inkább abban bízzunk,hogy ez csak ismét valami megjelenítési hiba :D

    Sziasztok! :)

    Megkaptam a hivatalosat erről a "bubis"-pacis-öröklődés problémáról. :) Kiderült, ismét hibát fedeztetek fel, amit majd korrigálni is fognak. :)(Az idejét még ne kérdezzétek. ;))

    Úgyhogy nyugodtan szerelemesek lehetnek a "bubis" és "bubimentes" lovak is egymásba. ;) A csikó mindenképpen a nagyobb "bubit" örökli. :)

    Zsuzsi

    U.i:
    "BUBI"= a ló TENYÉSZTÉSI MINŐSÉGe, ami a paci feje mellett aktiválódik (először kör alakú, majd rubin, benne egy kettes szám, stb.)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Sziasztok! :)

    Megkaptam a hivatalosat erről a "bubis"-pacis-öröklődés problémáról. :) Kiderült, ismét hibát fedeztetek fel, amit majd korrigálni is fognak. :)(Az idejét még ne kérdezzétek. ;))

    Úgyhogy nyugodtan szerelemesek lehetnek a "bubis" és "bubimentes" lovak is egymásba. ;) A csikó mindenképpen a nagyobb "bubit" örökli. :)

    Zsuzsi

    U.i:
    "BUBI"= a ló TENYÉSZTÉSI MINŐSÉGe, ami a paci feje mellett aktiválódik (először kör alakú, majd rubin, benne egy kettes szám, stb.)

    Köszi Zsú :D
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Sziasztok! :)

    Megkaptam a hivatalosat erről a "bubis"-pacis-öröklődés problémáról. :) Kiderült, ismét hibát fedeztetek fel, amit majd korrigálni is fognak. :)(Az idejét még ne kérdezzétek. ;))

    Úgyhogy nyugodtan szerelemesek lehetnek a "bubis" és "bubimentes" lovak is egymásba. ;) A csikó mindenképpen a nagyobb "bubit" örökli. :)

    Zsuzsi

    U.i:
    "BUBI"= a ló TENYÉSZTÉSI MINŐSÉGe, ami a paci feje mellett aktiválódik (először kör alakú, majd rubin, benne egy kettes szám, stb.)

    Köszi szépen a választ. Ezek szerint szerintük csak kijelzési hiba.
    Merjem ennek alapján megpróbálni? És ha mégse?
    Próbálta már valaki?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Este írta: »
    Köszi szépen a választ. Ezek szerint szerintük csak kijelzési hiba.
    Merjem ennek alapján megpróbálni? És ha mégse?
    Próbálta már valaki?

    Szia!

    Mivel ez egy kijelzési hiba, nyugodtan megpróbálhatod. :)

    Zsuzsi
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Köszi szépen. :)
    Megpróbálom rászánni magam.
    Annyira aggódom hogy elrontja, hogy már félek megpróbálni. :(
    Előbb-utóbb azért muszáj lesz :eek:
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 30.07.2015
    Hát ahogy látom,már annyira nem menő a lovi,mint eddig,vagy csak mindenki nyaralni van (jól megy :D)
    Nem veszek gyorsítót,nem erőltetem a versenyzést az utolsó csepp benzinig és mégis lassan platinában vagyok.De az aranyliga meg dugig van 80-95 ös lovakkal.Ennyire nem játszik seeeeenkiiiiiiiiiiii :(
    Lóra fel skacok.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 30.07.2015
    Bourges, én a 97-es lovammal minden nap nyomom, de amit nappal összegyűjtök, reggelre elvesztem, így szinte nem is haladok...Azt hittem, ha közel 100-as lovam lesz majd jobb lesz, de ahogy látom csak 100-as lóval lehet a gyémántba menni...és nekik már rég sikerült. Jó lenne tudni hogy használtak-e gyorsítót, vagy hogy csinálták... Nekem még pár szezonig nem lesz 100-as lovam. Így lehet sohasem leszek gyémántos, mert mire összejön már nem lesz esélyem se, hiszen sok 100-as ló lesz.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 30.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Bourges, én a 97-es lovammal minden nap nyomom, de amit nappal összegyűjtök, reggelre elvesztem, így szinte nem is haladok...Azt hittem, ha közel 100-as lovam lesz majd jobb lesz, de ahogy látom csak 100-as lóval lehet a gyémántba menni...és nekik már rég sikerült. Jó lenne tudni hogy használtak-e gyorsítót, vagy hogy csinálták... Nekem még pár szezonig nem lesz 100-as lovam. Így lehet sohasem leszek gyémántos, mert mire összejön már nem lesz esélyem se, hiszen sok 100-as ló lesz.

    Szia Macika.
    Még most fejlődött fel a lovad ebbe a szezonba,így az indulásod még a kisebb lóval volt.De mostmár nagy és még van 23 nap.Tudod 1-1 helyen megakad a ló,utána elindul,majd megint megakad és megint elindul.Ne add fel,ez a szezon már a tiéd :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Szia!
    Ma éjjel úgy el kalapálták a lovam, kb. 8-10-en, hogy hiába nyertem ma kb. 3-4-et, szinte a platina aljára csúsztam, s mivel tanul, nem versenyeztetem, így ha így folytatódik még visszaesik aranyba. Ez azért durva....és lehangoló....Kiszámoltam napi 10-12-t ha előre tudnék lépni, akkor lenne esélyem, de így hogy mínusz 20-22-t esek vissza, na így nem.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Szia!
    Ma éjjel úgy el kalapálták a lovam, kb. 8-10-en, hogy hiába nyertem ma kb. 3-4-et, szinte a platina aljára csúsztam, s mivel tanul, nem versenyeztetem, így ha így folytatódik még visszaesik aranyba. Ez azért durva....és lehangoló....Kiszámoltam napi 10-12-t ha előre tudnék lépni, akkor lenne esélyem, de így hogy mínusz 20-22-t esek vissza, na így nem.

    Szia Macika
    Attól hogy tanítod a lovad,a két tanítás között tud veresnyezni,tehát a benzint ki tudod használni.
    Az meg hogy sokan vernek el....Mindig lépsz azért előre valamennyit,mert én lépek és te mindig jóval előttem vagy.Tudom,hogy sok a visszatartás,sajna mostmár nálam is,mert hiába a stratégia,már arany végén csupa 90 es lovak vannak,nem tom miért nem platinások még.Így nekem is nehéz volt bejutni platinába arany 1-ből,de azért bent vok.Sokan vernek már el engem is,hiába nem gyorsítom és nem erőltetem,mert úgy látszik mások is így vannak vele,és beragadnak kisebb szinteken nagyobb lovakkal :( De azért 22 nap még hosszú idő,így szerintem be fogsz jutni.Hisz már felnőtt a lovad 97 es,így azzal már gáz lenne,ha közel 1 hónap alatt nem mennél át a platinán.Tehát ne add fel macika,csak toljad.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Szia!
    Ma éjjel úgy el kalapálták a lovam, kb. 8-10-en, hogy hiába nyertem ma kb. 3-4-et, szinte a platina aljára csúsztam, s mivel tanul, nem versenyeztetem, így ha így folytatódik még visszaesik aranyba. Ez azért durva....és lehangoló....Kiszámoltam napi 10-12-t ha előre tudnék lépni, akkor lenne esélyem, de így hogy mínusz 20-22-t esek vissza, na így nem.

    Macika, ugyanezt én is leírhatnám, de engem nem zavar, ezért nem is írom le ;)
    A 82-es lovammal tegnap jutottam be a platinába, persze visszaestem mára. Most szerintem néhány napig biztos ez a hinta-palinta fog menni, de gondolom azért megkapaszkodok a platinában ;)

    Ui.: egyébként volt már úgy nem egyszer, hogy a versenyző kínálatban 3 darab 100-as lóból választhattam :(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Szia Porrima! Én a gyémántba szeretnék most már bejutni a 97-es pacimmal, de valahogy a platinán belüli felkapaszkodás is nagyon nehezen akar menni, mint ahogy eddig is. Ha nem 100-as lovad van szerintem nagyon nagy küzdés az ára. Nálam még 3 hónapig nem lesz 100-as ló, így ki tudja mi lesz addig, de sokszor kezdem feladni...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    szia porrima! Én a gyémántba szeretnék most már bejutni a 97-es pacimmal, de valahogy a platinán belüli felkapaszkodás is nagyon nehezen akar menni, mint ahogy eddig is. Ha nem 100-as lovad van szerintem nagyon nagy küzdés az ára. Nálam még 3 hónapig nem lesz 100-as ló, így ki tudja mi lesz addig, de sokszor kezdem feladni...

    ne add fel!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Hát ez a lovi nagyon érdekes....
    Reggel 925 pontról indultam.Volt 2 vesztes kihívásom.Nyertem min.5 versenyt és 904 pontom van jelenleg.Hmmm.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Bourges, ott a számok nem stimmelnek akkor, mert a különbség nem osztható 4-gyel, s a platinában már 4-ekkel számol. Most már én is elkezdem figyelni, mert valami tényleg hibádzik...Sajnos nulla benzinem van, de ha lesz újra jobban figyelek.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 03.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Bourges, ott a számok nem stimmelnek akkor, mert a különbség nem osztható 4-gyel, s a platinában már 4-ekkel számol. Most már én is elkezdem figyelni, mert valami tényleg hibádzik...Sajnos nulla benzinem van, de ha lesz újra jobban figyelek.

    :D akkor nem vok hülye,nem rosszul emlékszem,hanem tényleg eltűntek a pontjaim.Már kezdtem beforgatni magam,hogy tényleg ilyen diló lennék....Direkt reggel fejlesztés előtt néztem meg,hogy hogy állok,mert kivi voltam,hogy fejlesztés után fog e változni valami.Hát változott :D
    De most hogy mondod macika,még az sem lehet hogy visszacsúsztam aranyba mert akkor sem páros a szám :D
    Meg sehogy nem adja ki 2 vereség csak -8 pont és nyertem mellé min 5 öt,az meg +20.
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ kiraboltak megint ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    Ez már tényleg a varázslóbirtok.De legalább 1x a javamra varázsolna vmit :D
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Ádámmaci írta: »
    Szia Porrima! Én a gyémántba szeretnék most már bejutni a 97-es pacimmal, de valahogy a platinán belüli felkapaszkodás is nagyon nehezen akar menni, mint ahogy eddig is. Ha nem 100-as lovad van szerintem nagyon nagy küzdés az ára. Nálam még 3 hónapig nem lesz 100-as ló, így ki tudja mi lesz addig, de sokszor kezdem feladni...

    Szia,

    hát nem tudom...
    Nekem most 99-es a lovam (most van betanítás alatt, max. a jövő hét közepére elérem vele a 100-as szintet), de én most sem reménykedem a gyémántban. Ma reggel pl. 8/2 volt a nyerési arány, de 50%-nál jobb nyerési arányom soha nincs, függetlenül attól, hogy hanyas szintű lovakat hívok ki, miközben engem az utolsó 24 órában 17-szer hívtak ki, és abból 14-szer el is vertek. A P5-ben is napokat toporogtam, és most már több napja folyamat a P4-ben vagyok, néha egy kicsit meglendülök, de aztán rengeteget vissza is esek.
    Plusz látok jónéhány platinás százas lovat, úgyhogy szerintem a 100-as ló csak az egyik feltétele a gyémántnak, szerintem kellenek hozzá aranyért vett gyorsítók is.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    Szia,

    hát nem tudom...
    Nekem most 99-es a lovam (most van betanítás alatt, max. a jövő hét közepére elérem vele a 100-as szintet), de én most sem reménykedem a gyémántban. Ma reggel pl. 8/2 volt a nyerési arány, de 50%-nál jobb nyerési arányom soha nincs, függetlenül attól, hogy hanyas szintű lovakat hívok ki, miközben engem az utolsó 24 órában 17-szer hívtak ki, és abból 14-szer el is vertek. A P5-ben is napokat toporogtam, és most már több napja folyamat a P4-ben vagyok, néha egy kicsit meglendülök, de aztán rengeteget vissza is esek.
    Plusz látok jónéhány platinás százas lovat, úgyhogy szerintem a 100-as ló csak az egyik feltétele a gyémántnak, szerintem kellenek hozzá aranyért vett gyorsítók is.

    Szia!
    Hát tény, hogy elég nehéz és sokszor kezdem feladni. Tartok tőle, hogy nem fog menni nekem sem, igaz én P3-ban vagyok, de még így is többen vernek el éjjel, mint amennyit vissza tudok napközben szedni. Pedig nálam már megy a dolcsis gyorsítók minegyike, de sajna így sem jobb. 100-as lovak vannak szinte reggeltől reggelig, akik elvernek szintúgy (néha a lovam 100-as ellen győz is:) ) Néha kapok 1-1 kisebbet, azt kihívom, aztán olyan mint a lottó, vagy szerencsém volt, vagy nem. Én is azt látom, hogy sokszor nem számít a ló hanyas szintű, néha még a tulajdonságok sem, hiszen hiába 75% az esélyem, ha elverik a lovam sorozatban. Ok, fontosak a bubik, meg a plusz tulajdonságok, de logikát nem látok benne mi alapján dönti el győz vagy veszt egy ló, mert valami olyan képlet vagy véletlenszám generátort tudok elképzelni, amiben logika az nincs. Ha szerencsés vagy bejutsz, ha nem nem. Tény, kell hozzá egy logikázás is, de mellette sok-sok szerencse. Lehet, ha sok arany gyorsítót vennék előbb sikerülne, de a sok morgolódás mellett nem költök rá több ezer forintot, hátha bejut...inkább csinálok valamikorra egy 100-as lovat és újra próbálkozom, s ha akkor sem, befejeztem a lovas küzdésem, mert csak a mérgelődés van vele, addig meg próbálkozom a 97-es pacival.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 08.08.2015
    az én pacikám, " csak 38-as" de minél többet versenyzek, tolatok, hátra, mint a rák:(
Sign In to comment.