Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1914

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Melyik ajándékokat szereted?
    Am a bányaengedélyre nekem is felcsillant a szemem és semmi matekolás nélkül rá is repültem rögtön a feladatokra és beterveztem előre 1 hónapra :D (nah jó ez kicsit túlzás),de a lényeg hogy utána leállították,majd újrakezdték és azóta nem valami fényes a felhozatal nálam.Jázmin és kuki váltja egymást folyamatba :(
    Ennek fényében én örülök is neki,hogy "szinte" lehetetlen a küldetés,mert ha könnyebben elérhető lenne,biztos morgolódnék,hogy ilyen kaki sorozattal áldott meg az öreg csóka.Bár én már meg sem lepődök,hogy nálam semmi nem megy simán :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    A lila tápok, meglepetés-láda, zöld humusz, zseton, lópatkó, nekem ezek most jól jönnek. :) Én is rácuppantam a bányászengedélyekre, úgyhogy beleugrottam. Addig amíg nem indították újra, nekem is több "esélyem" lett volna magasabb szinten végezni, mert jó dolgokat kért a dobozokba... utána meg megszivatott a jázminnal, mert aloe volt vetve. :( Úgyhogy ott jó sok időt elveszítettem. :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Hát végül is igen,ezek az értékesebb cuccok,bár az a meglepiláda....:D Én mióta játszom 1x kaptam belőle 300 aranyat,meg 1x1 kék trakit.Am vagy táp,vagy humi,vagy 1000 dollár van benne :) Ingyéééé az is jó,de ha aranyért venném tuti megmarnám az arcocskámat.Am napközben nem annyira gáz még a jázmin sem,mert 2 kör után már jó pontot ad (szupihumis körök) és sok időt.Csak éjszakára elég szivatás,mert 2 óránként azért nem kelnék fel.De nappalra még elmegy.Nekem ezután fű lesz,így kombók vannak vetve,ha nem ad rá jó pontot,akkor beszívok :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    a meglepetés ládát azért "szeretem" mert izgi hogy mi van benne. :D Nekm most árpa van még 3 órát, utána virág, utána meg kukorica jön. Jó kis "itt ülős" cuccok. :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    a meglepetés ládát azért "szeretem" mert izgi hogy mi van benne. :D Nekm most árpa van még 3 órát, utána virág, utána meg kukorica jön. Jó kis "itt ülős" cuccok. :D

    Hát a virág,kuki azért rossz,mert bár hirtelen sok pontot ad,de kevés az össz ideje.És ha így egymás utánba jön,meg ugye megy az aktuális,nagyon fel sem tudsz készülni az esetleges következőre.Mert a virág/kukit lezavarod max 1 óra alatt,de ha utána füvet akar tőled is??az 7 óra mire kinő a kombó.Hát együttérzek veled is Angyalka :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    én is attól félek, hogy valami ilyesmi fog jönni a kukorica után, aztán meg majd csak lesek mire kinő :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    én is attól félek, hogy valami ilyesmi fog jönni a kukorica után, aztán meg majd csak lesek mire kinő :(

    :D
    Én meg úgy gondolom,hogy nálam még 2 óra a jázmin,ut jön a fű,ami elhúzódik és éjszakára megint valami pitty-puttyot kapok,amivel a 8-10 órás szundiból max 1-2 órát profitálok.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Hát a virág,kuki azért rossz,mert bár hirtelen sok pontot ad,de kevés az össz ideje.És ha így egymás utánba jön,meg ugye megy az aktuális,nagyon fel sem tudsz készülni az esetleges következőre.Mert a virág/kukit lezavarod max 1 óra alatt,de ha utána füvet akar tőled is??az 7 óra mire kinő a kombó.Hát együttérzek veled is Angyalka :D

    No, azt hiszem, becsomagolom az öreg George-t is, és feladom ládában Barnacle kapitány hajójára. Vajon mennyi patkót kapnék érte? Wáháááá.... Nálam tegnap este óta ez a díszítősor megy. Szóval ha eddig gondolkodtam volna is rajta, hogy robotolok nála egy kicsit, mostanra tutira elvetettem - a kukorica helyett - a halovány ötletet is.


    george_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Valahogy deja vu-m van, a küldetések kapcsán. Hidegrázást kapok, ha meglátom ott is a vadvirágot. Naná, hogy most, amikor le akartam szedni az istállókat, és rányomtam a küldire, mit adott? Nyert! Vadgazt.
    Mivel úgyis az Ázsia event megy, azon tűnődök, kérjek-e Danieltől egy szamuráj kardot, és harakirit kövessek el? Wáhááá... :D
    Vadvirágot ne hozzatok a síromra, kérlek! Wáháháááá.... :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Szijjjja Brad.
    Jó a te sorozatod is.Még jó hogy nappalra kaptad,éjszakára vagányabb lett volna :D
    De hova az a sok ajándék,még a végén megtelik a raktár.Én ha úgy tudnék lasszózni,ahogy Te,tuti az öreg nyakára dobnám,és hagynám gondolkodni,hogy vajon ez a megfelelő ládasor? :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Brad ez tényleg gáz, ha végig ezt adja. Nálam kukorica, tojás, tej, vadvirág, tej, tojás, majd gyermekláncfű lesz és újra kukorica... nem túl fényes a helyzetem, de jutok, ameddig jutok. Mondjuk a kép alapján a tied nagyon ittülős:(

    Nálam ami számít, a patkó, a láda, de csak mert szeretem a meglepiket, de én még sohasem kaptam belőle értékes dolgot, pedig egy kék trakinak örültem volna..., a zseton is jó, meg a melegházi humusz...
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Szijjjja Brad.
    Jó a te sorozatod is.Még jó hogy nappalra kaptad,éjszakára vagányabb lett volna :D
    De hova az a sok ajándék,még a végén megtelik a raktár.Én ha úgy tudnék lasszózni,ahogy Te,tuti az öreg nyakára dobnám,és hagynám gondolkodni,hogy vajon ez a megfelelő ládasor? :D

    Sziiiijjja, Bourges! :) Nálam éjjelre is ez marad. Volt egy kukós, megcsináltam. Jött a vadgaz, azt is. És aztán még ezt látom. Szerinted? Ráadásnak a szintén vadgazos küldi. Na neeeee....! Viszek George-nak estére egy párnát, alhat a ládáin.
    Egyébként a lasszózásról annyit, hogy így nyomja egy vérbeli cowboy. :D

    lasszo_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Ádámmaci írta: »
    Brad ez tényleg gáz, ha végig ezt adja. .
    Hát igen, Ádámmaci, ez gáz. :( De nem baj, úgyse akartam vele sokat foglalkozni.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Brad szerintem inkább keresd fel Skóciában McLeod-ékat és tőlük kérj kardot... Aztán a végén csak 1 maradhat... Nehogy má' magadat harakirizd meg. :D

    A meglepi láda kész csalódás, kaptam 2 rózsa magot, 10 kék humuszt, meg 15.000 dollárt. :( Kellett mint púp a hátamra... :P :D
  • krumplifogokrumplifogo Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Sziasztok
    Én örülnék, ha csak főfarmi feladatok kaptam volna. Immáron befejeztem nincs kedved a kevés kis aranyam ugráslásra herdálni, sokáig úgysem futnék belőle. Ezt is lehetett volna, mint a hajót, ha még nem kezdtél bele nem kérne olyan amit nem termelsz
    szép napot mindenkinek
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Brad szerintem inkább keresd fel Skóciában McLeod-ékat és tőlük kérj kardot... Aztán a végén csak 1 maradhat... Nehogy má' magadat harakirizd meg. :D

    A meglepi láda kész csalódás, kaptam 2 rózsa magot, 10 kék humuszt, meg 15.000 dollárt. :( Kellett mint púp a hátamra... :P :D
    McLeod? Az se rossz, bár nem Hegylakó, hanem prérilakó vagyok. :D Ez meg nem is olyan rossz fogás a ládákból. Nekem volt, hogy ganéval volt tele. :D Talán, hogy legyen szerencsém... ha nem nyúlok bele. :D
    Sziasztok
    Én örülnék, ha csak főfarmi feladatok kaptam volna. Immáron befejeztem nincs kedved a kevés kis aranyam ugráslásra herdálni, sokáig úgysem futnék belőle. Ezt is lehetett volna, mint a hajót, ha még nem kezdtél bele nem kérne olyan amit nem termelsz
    szép napot mindenkinek
    Hát... részvétem. Szívesen átadnám neked a sorozatomat.

    Na, elvetettem a spec.kukót behumuszolva. Kíváncsi vagyok, ha elmegy az a láda, mi jön a sor végére. :D Ha még egy vadvirág, tényleg a kardomba dőlök. :D Vagy inkább a lasszómba, az nem olyan vészes.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    hát én most kicsit cserélnék veled Brad
    nekem egyiken alma, másikon árpa :(
    bezzeg éjszakára jött a kuki
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Brad ez tényleg gáz, ha végig ezt adja. Nálam kukorica, tojás, tej, vadvirág, tej, tojás, majd gyermekláncfű lesz és újra kukorica... nem túl fényes a helyzetem, de jutok, ameddig jutok. Mondjuk a kép alapján a tied nagyon ittülős:(
    Nálam ami számít, a patkó, a láda, de csak mert szeretem a meglepiket, de én még sohasem kaptam belőle értékes dolgot, pedig egy kék trakinak örültem volna..., a zseton is jó, meg a melegházi humusz...

    Hát Macika a kék trakinak én is örültem volna,mert nagyon akartam 1 et,de pont azon a héten kaptam a szöviversenyen meg,így a másik most a raktárban porosodik. De annyi mennyiségű ládát amit már felbontottam (giga sok),abból háááát elég szűkös az a 300 arany,meg 1 traki...
    A meglepi láda kész csalódás, kaptam 2 rózsa magot, 10 kék humuszt, meg 15.000 dollárt. :( Kellett mint púp a hátamra... :P :D

    Nah ugye ugye Angyalka.Ezért várhattad :) Éééén megmondtam előre :)
    Brad Boy írta: »
    Na, elvetettem a spec.kukót behumuszolva. Kíváncsi vagyok, ha elmegy az a láda, mi jön a sor végére. :D Ha még egy vadvirág, tényleg a kardomba dőlök. :D Vagy inkább a lasszómba, az nem olyan vészes.

    Én is a lasszót ajánlom,az öregért nehogy már kárt tegyél magadba...Hidd el nem ér annyit,inkább feküdj a díványra és meséld ki magadból :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »



    Nah ugye ugye Angyalka.Ezért várhattad :) Éééén megmondtam előre :)



    jajj de nem bírom ezt a mondatot. :D

    Attól még reménykedni lehet, nem? :D tudod a remény hal meg utoljára! :P :D
    Lesz még láda 1.040.000 pontnál... na majd akkor... wáháháhá :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    jajj de nem bírom ezt a mondatot. :D

    Attól még reménykedni lehet, nem? :D tudod a remény hal meg utoljára! :P :D
    Lesz még láda 1.040.000 pontnál... na majd akkor... wáháháhá :D

    Nah ha azt megszerzed Angyalka és abba sem lesz semmi,akkor a kedvenc mondatod csupa nagy betűvel fogom leírni :D
    Én nem várok csodát,de persze reménykedni szabad,sőt kell is :)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Nah ha azt megszerzed Angyalka és abba sem lesz semmi,akkor a kedvenc mondatod csupa nagy betűvel fogom leírni :D
    Én nem várok csodát,de persze reménykedni szabad,sőt kell is :)

    Nem vagyok nagyra vágyó, én már pár zsetonnak is örülnék. *-*
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Nem vagyok nagyra vágyó, én már pár zsetonnak is örülnék. *-*

    Hogy nem????Drágám a zseton benne van a top 4 ajándékba :D
    bányaengedély,traki,arany,zseton
    Mit akarnál ha nagyravágyó lennél? :D (oda se merek nézni)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Hogy nem????Drágám a zseton benne van a top 4 ajándékba :D
    bányaengedély,traki,arany,zseton
    Mit akarnál ha nagyravágyó lennél? :D (oda se merek nézni)

    Olyan gonosz vagy. :(

    (ha nagyravágyó lennék akkor aranybányász engedélyt szeretnék....)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Olyan gonosz vagy. :(

    (ha nagyravágyó lennék akkor aranybányász engedélyt szeretnék....)

    Nah jól van jól van.
    Bár az én nézeteim szerint,ha bányaengedélyt,vagy trakit akarnál,akkor harács/kapzsi lennél :)
    a csekély 300 arany és zseton a nagyravágyóknak kell :)
    a szuperhumik szupitápok, a mindig pozitív nagyátlagnak
    a sima tápok és levél az 1000 dolcsi,a nemtörődöm minden mindegy embereknek
    a kaki meg az abszolut pesszimistáknak :D
  • keti4 (HU1)keti4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Azt gondolom hogy ez jó kiszúrás, az egész.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Nah jól van jól van.
    Bár az én nézeteim szerint,ha bányaengedélyt,vagy trakit akarnál,akkor harács/kapzsi lennél :)
    a csekély 300 arany és zseton a nagyravágyóknak kell :)
    a szuperhumik szupitápok, a mindig pozitív nagyátlagnak
    a sima tápok és levél az 1000 dolcsi,a nemtörődöm minden mindegy embereknek
    a kaki meg az abszolut pesszimistáknak :D

    És a 2 rózsa mag? Az kinek kell?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    keti43 írta: »
    Azt gondolom hogy ez jó kiszúrás, az egész.

    Nah mi a baj kedves Keti
    Ez itt egy fórum és bővebben kell mesélned ahhoz,hogy támaszt tudjunk neked nyújtani ezen nehéz percekben,mikor így el vagy kenődve.Mi a baj drága,mondd?
    És a 2 rózsa mag? Az kinek kell?

    Hát dugd meg valahová anygyalka nekem mindegy,vedd ki a részed a melóból :D
    Csak tippet tok adni,legyen a nagyátlagnál,de te kaptad,tiéd a lehetőség :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »

    Hát dugd meg valahová anygyalka nekem mindegy,vedd ki a részed a melóból :D
    Csak tippet tok adni,legyen a nagyátlagnál,de te kaptad,tiéd a lehetőség :D

    Mondtam már Bourges, ne gonoszkodj! :D
    Akkor is minimum zsetont kérek. :D Ha a következő ládában is csak kis "vacakok" lesznek akkor sztrájkolni fogok. :D Na persze kérdés, hogy egyáltalán eljutok-e a következő ládáig? :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Mondtam már Bourges, ne gonoszkodj! :D
    Akkor is minimum zsetont kérek. :D Ha a következő ládában is csak kis "vacakok" lesznek akkor sztrájkolni fogok. :D Na persze kérdés, hogy egyáltalán eljutok-e a következő ládáig? :(

    Nah nem mondod,hogy amiért rádszóltam,vagyis csak megjegyeztem a dolgot az előbb,oda lett az optimizmusod?
    "Persze hogy eljutok a kövi ládáig és tuti a legjobb lesz benne..." Ezt vártam volna tőled.
    De ha kb 1 óra cseverészés után már sztrájkot hírdetsz,akkor mi lesz még estig?Harmadik világháború?Jaaaaaaj.
    Am nem vok goni én szurkolok a zsetonért,csak próbállak a földön tartani,ez pedig nem goniság,csupán fórumbaris segítségnyújtás.Nem mindegy.
    (mindig csak a rosszat feltételezitek rólam,ez szörnyű)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Nah nem mondod,hogy amiért rádszóltam,vagyis csak megjegyeztem a dolgot az előbb,oda lett az optimizmusod?
    "Persze hogy eljutok a kövi ládáig és tuti a legjobb lesz benne..." Ezt vártam volna tőled.
    De ha kb 1 óra cseverészés után már sztrájkot hírdetsz,akkor mi lesz még estig?Harmadik világháború?Jaaaaaaj.
    Am nem vok goni én szurkolok a zsetonért,csak próbállak a földön tartani,ez pedig nem goniság,csupán fórumbaris segítségnyújtás.Nem mindegy.
    (mindig csak a rosszat feltételezitek rólam,ez szörnyű)

    Az ember beszél veled pár mondatot, aztán már azt se hiszi el hogy addig eljutott ahol jelenleg van. :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Az ember beszél veled pár mondatot, aztán már azt se hiszi el hogy addig eljutott ahol jelenleg van. :D

    Nah Angyalka EZ volt goni.Vagy tényleg ilyen hatásom lenne?Hol egy dívány,gyorsan hagy feküdjek le...

    De hogy témánál maradjunk (remélem jó topicba vok,mert ma még mindenhol aktívan résztvettem,mintha juti járna érte),a füvezés nem rossz dolog.Most ellőttem 3 kombó füvet és már 7 ponton van 2 és fél órán át.És még van 1 tartalék kombó füvem is,csak azt későbbre tartogatom,hogy ne múljon el gyorsan a hatás :D:D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    bourges írta: »
    Nah Angyalka EZ volt goni.Vagy tényleg ilyen hatásom lenne?Hol egy dívány,gyorsan hagy feküdjek le...

    De hogy témánál maradjunk (remélem jó topicba vok,mert ma még mindenhol aktívan résztvettem,mintha juti járna érte),a füvezés nem rossz dolog.Most ellőttem 3 kombó füvet és már 7 ponton van 2 és fél órán át.És még van 1 tartalék kombó füvem is,csak azt későbbre tartogatom,hogy ne múljon el gyorsan a hatás :D:D

    Nem is volt gonosz, csak őszinte. :D
    Nekem most vadvirág volt, de csak 10 percig. :( most jön a kukorica, aztán meg tej lesz.
Ez a beszélgetés lezárult..