Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1814

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Páá Joci pááá. (azért még gondold át)
    A balekság pedig nem ott kezdődik,hogy ki fizet és ki nem.Igazából aki beleáll (mint én is),mindenkinek lehetne ezt mondani,mert alapból olyannal játszunk,amit nem lehet megcsinálni :D De a köztes ajcsik is jók és ingyééé vannak.Azokat meg bezsebeljük.Tehát vedd úgy mintha a múltkori öregnél játszanál és nem lenne bányaengedély.Amit pedig ott mutatat az csak azért van ott,hogy lássuk ha jók leszünk,akkor talán a következőbe azt is berakják.Kb olyan mint a mézesmadzag :D Ha így állsz hozzá,akkor talán nem leszel dühös :D

    Köszi, hogy kiszámoltátok helyettem a lehetetlent, így már nem is készülök az aranybányászásra.
    Talán annyi a különbség a cukorfarmmal összehasonlítva, hogy ott sok arannyal meg lehetett csinálni a maxot (ha jól emlékszem), itt meg arannyal se ;)
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Szerintem arany nélkül a jázmin a legnagyobb kitolás. :( Minden másra bőven elég az egyetlen termőföldem, itt, a dobozolás alatt, viszont semmire sem. :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    RJoci1 írta: »
    Szia!

    Remélem csak viccelsz amikor azt írod, hogy az kis hiba, hogy 48 óra alatt 1 728 000 pontot lehet elérni!

    Hahó játékosok!!! ÉBREDJETEK!!! Miért játszotok, ha eleve lehetetlenséget kérnek tőletek!!!! Miért nem szóltok ti is, csak hallgatok!!!

    Szia! :)

    Megértem a felháborodásodat. Csak ettől Neked nem lesz jobb. Igazad van abban, ez egy szarvas hiba.
    Pusztán próbáltam rámutatni, véleményem szerint elhamarkodott döntés lenne emiatt abba hagynod a játékot.

    Ahogy írtuk többen is, sajnos az utóbbi időben egyre többször számolják el magukat. De a játékosok visszajelzései alapján változtatni is szoktak rajta. Ha az nem ma lesz, hanem holnap vagy esetleg csak a következő eventnél, akkor is van szép része ennek a játéknak. :) Próbáld meg a fókuszt azokra is kiterjeszteni. :)

    További jó játékot kívánok! :)

    Zsuzsi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Porrima írta: »
    Köszi, hogy kiszámoltátok helyettem a lehetetlent, így már nem is készülök az aranybányászásra.
    Talán annyi a különbség a cukorfarmmal összehasonlítva, hogy ott sok arannyal meg lehetett csinálni a maxot (ha jól emlékszem), itt meg arannyal se ;)

    Szia Porrima
    Nem az enyém az érdem,én csak utánaszámoltam...Én is bebambultam és csak a goldot láttam :D
    De nekem Jocival ellentétben inkább megkönnyebbülés mint düh ez a felismerés,mert ha arannyal elérhető lenne,de normál játékkal nem,azt igazságtalanabbnak tartanám (bár tudom nekik is kell kapni vmi pluszt,de akkor is).Itt ha valaki akarja,annak non-stop küzdeni kell érte+arany,mert nem lehet megvenni.Erre már azt mondom megérdemli és ha nekem nem lesz sem bánkódom :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Szia Porrima
    Nem az enyém az érdem,én csak utánaszámoltam...Én is bebambultam és csak a goldot láttam :D
    De nekem Jocival ellentétben inkább megkönnyebbülés mint düh ez a felismerés,mert ha arannyal elérhető lenne,de normál játékkal nem,azt igazságtalanabbnak tartanám (bár tudom nekik is kell kapni vmi pluszt,de akkor is).Itt ha valaki akarja,annak non-stop küzdeni kell érte+arany,mert nem lehet megvenni.Erre már azt mondom megérdemli és ha nekem nem lesz sem bánkódom :D

    Bourges, tényleg annyira egy húron pendülünk, hogy nem is értem, hogyan lehetett az elején nézeteltérés közöttünk?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Porrima írta: »
    Bourges, tényleg annyira egy húron pendülünk, hogy nem is értem, hogyan lehetett az elején nézeteltérés közöttünk?

    Hát szer úgy,hogy szűkebbszavú voltál és mindig csak a lényeget írtad.Én meg nem ismertelek,és mivel Te már akkor nagy szinten voltál én meg nem,így nem éreztem át,milyen az ha megvan mindened.És te akkoriban sokszor írtad,engem meg idegesített :D De most hogy nekem is megvan mindenem,én is írom néha :D Talán másokat is idegesít :D De az idő összekovácsolt minket és hát hagyjuk meg én sem vok könnyű eset,de te jól bírod :D
    Pusza

    De hogy témánál maradjunk a tej jó kevés időt ad.9 boci 50% al leszedve 2 óra 20 perc 8 pontossával.Hát elég karcsú,ha két gagyi kecskére 1 óra 40 et adott (mindegy hogy 1 pont).Csalódott vok kicsit,de ne örüljetek én nem hagyom abba a játékot :D
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Szervusztok!

    Igen, jól emlékszel Fodome, épp az van nálam, nyugtázni tudom a válaszod!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Hát szer úgy,hogy szűkebbszavú voltál és mindig csak a lényeget írtad.Én meg nem ismertelek,és mivel Te már akkor nagy szinten voltál én meg nem,így nem éreztem át,milyen az ha megvan mindened.És te akkoriban sokszor írtad,engem meg idegesített :D De most hogy nekem is megvan mindenem,én is írom néha :D Talán másokat is idegesít :D De az idő összekovácsolt minket és hát hagyjuk meg én sem vok könnyű eset,de te jól bírod :D
    Pusza

    De hogy témánál maradjunk a tej jó kevés időt ad.9 boci 50% al leszedve 2 óra 20 perc 8 pontossával.Hát elég karcsú,ha két gagyi kecskére 1 óra 40 et adott (mindegy hogy 1 pont).Csalódott vok kicsit,de ne örüljetek én nem hagyom abba a játékot :D

    Én meg káposztázok, de csak langsam-langsam, 5. szinten.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Upsz itt a tervező :)
    Am nekem ezután jázmin jön,kivi leszek 4 földön szupihumival mennyi idővel dob meg.....
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nem tudom, ti hogy számoltatok, nekem az jött ki, hogy 8-as átlaggal (éjjel-nappal pörgetve) elérhető a 2 milla.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    akkor húzz bele Ides:)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Esélyem sincs, mert holnap elutazom nyaralni. :)
    Csak azért írtam, mert nincs ez annyira elszámolva, hogy lehetetlen legyen teljesíteni. (Nagyon sok arannyal, persze...)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Szia Hunkeldon
    Neked ez hogy jött ki?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Szia Hunkeldon
    Neked ez hogy jött ki?

    Ha jól láttam, azt néztétek be, hogy nem 48 óra az event ideje, hanem 72
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Szia Hunkeldon
    Neked ez hogy jött ki?

    Hát írta-nagyon sok arannyal-.Egyébként nekem úgy rémlik(lehet rosszul emlékszem)hogy az előzőben ha egyből fullra raktad a masinát rögtön leszámolta és adott másik dobozt.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    hunkeldon írta: »
    Ha jól láttam, azt néztétek be, hogy nem 48 óra az event ideje, hanem 72

    Te ezt honnan tudod?Te tényleg valami belső informátor vagy :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Te ezt honnan tudod?Te tényleg valami belső informátor vagy :D

    Ti mióta játszotok ezzel a játékkal?
    Mindig úgy jelzi ki a hátralévő időt, hogy az éppen aktuális (vagyis mai) napot nem számolja.
    Az, hogy még ~2 nap a hátralévő idő, minden eventnél azt jelenti, hogy 2 teljes nap, plusz ami még a maiból hátra van.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát én itt játszok 20 hónapja és van benne igazság.De hogy mikorra teszik a végét azt sose tudni,így a 2 nap mellé,nem tudhatjuk hogy hány órát mérnek oda.Mert ha két nap 2 óra,akkor is ezt mutatja.De ez majd akkor dől el,ha a mutató átvált 1 re,akkor már biztos lesz az infó.De szer tuti nincs 72 óra...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Hát én itt játszok 20 hónapja és van benne igazság.De hogy mikorra teszik a végét azt sose tudni,így a 2 nap mellé,nem tudhatjuk hogy hány órát mérnek oda.Mert ha két nap 2 óra,akkor is ezt mutatja.De ez majd akkor dől el,ha a mutató átvált 1 re,akkor már biztos lesz az infó.De szer tuti nincs 72 óra...

    Bourges, azt ne felejtsd el, hogy hosszabbítást is ígértek!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Porrima írta: »
    Bourges, azt ne felejtsd el, hogy hosszabbítást is ígértek!

    Tényleg :D
    És ez vajon már benne van a 72 órás 8 pontos-48 órás 12 pontos átlagban,vagy még ezután kapjuk? :D:D
    Tiszta izgi
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Tényleg :D
    És ez vajon már benne van a 72 órás 8 pontos-48 órás 12 pontos átlagban,vagy még ezután kapjuk? :D:D
    Tiszta izgi

    Nem lehet tudni.
    De ha jól emlélszem, mintha a múltkori "ugyanilyen" csomagolós eventben 1.700.000 pont körül végzett az első helyezett.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok!

    Az első ilyen dobozolós event 60 órás volt. Péntek délelőtt 10 órakor kezdődött és vasárnap este 22 óráig tartott. Az ha jó a matekom, akkor 60 óra. :) Csak nem tudom, mennyi plusz időt kaptunk rá.

    Zsuzsi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Jó a matek Zsú :)
    Júúúúj akkor talán pont ki van számolva non-stop csomagolásra a bányaengedély,hogy ne mondhassuk azt,hogy lehetetlen :) Hát akinek ez sikerül,tőlem tuti csomiérdemrendet kap :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Most néztem a csomagolós izét, már csak 1 napot mutat. Nem igen lesz meg így az aranybányászati engedély. :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Most néztem a csomagolós izét, már csak 1 napot mutat. Nem igen lesz meg így az aranybányászati engedély. :(

    Nah akkor most váltott át,mert még 20 perce 2 napot írt.Akkor innentől számítva 48 óra.Ami azt jelenti hogy tegnap 13 órakkor kezdődött,így az össz idő 70 óra volt.Végül is 55,5 óra kell maxon az első mp-től kezdve,szóval bőven belefér :D
    Hajrá skacok.....

    (és ha a múltkor 60 óra volt és most 70,akkor 10 órát kaptunk kárpótlásnak)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Kíváncsi leszek, hogy lesz-e aki meg tudja csinálni a 2 milla pontot. :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Hidd el hogy lesz :D
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Tudom, hogy lesz, de az nem én leszek. :D Pedig az előző dobozolós event olyan könny volt, azt hittem ezen is van esélyem befejezni. :( Jól jött volna az aranybányász engedély. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Hát az első dobozolós veresnynél ez jobb szerintem,mert ott már ilyenkor nem csináltam semmit,mert az ajándékok megvoltak,az első 5 re meg úgysem lett volna esélyem.Most meg a 70 órát végig tudom játszani,bár bányaengedélyem nem lesz,de még sok ajcsit tok begyűjteni (bár nem mintha szükségem lenne rá,de legalább játék).
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 21.07.2015
    Van pár jó ajándék, legalábbis ami nekem most jól fog jönni. :) De azért a bányászengedély... hát na fáj a szívem értük. :D
Ez a beszélgetés lezárult..