Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1714

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát a kuki nálam is stimmel,csak ut a tojás,meg kápi nem.Ez igy elég szemtelen,hogy finoman fogalmazzak.Ha már elvesztettük az eddigi pontokat,legalább azt adta volna vissza,amire rákészültünk.Bár ha 2 óránként találnak valami hibát,akkor végigtermeljüka termelési palettát mire szerzünk nyamvadt 100 pontot
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Porrima írta: »
    Hát olyan nagyon szerencsés nem voltam, mert közben learattam a káposztámat (kellett a japán festményekhez) ;)
    Node ettől nagyobb bajunk sose legyen!
    A 3 ABE ajánlat megmaradt?

    gyorsan oda kellett tekernem, de szerencsére megmaradt :D:D:D
    ez is valami.......
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Mi az az ABE ajánlat?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Mi az az ABE ajánlat?

    Aranybányászati-engedély :D (a szövinkben így rövidítjük) :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nekem annyira nem lett gáz, mert kukorica, tej, alma, káposzta a sorrend, előtte meg kukorica, káposzta, tojás, tej lett volna, és mivel nem jutottam el a tejig, így most azzal, hogy nem szedtem be, most jól jött. Így az első 10-ben vagyok, és az most nekem jó... Rájöttem 1000 káposzta is csak 2-ig vitte fel a mutatót, most majd csak 1-et szedek be, kiváncsi leszek mennyi időt ad be, mert az 1000-nél már 3 órára nőtt...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    valami már megint nem jó, mert megkaptam a szupi humuszt és a vizet is egybe. holott a víz még csak a második aji lenne
    vagy én néztem be valamit????
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Aranybányászati-engedély :D (a szövinkben így rövidítjük) :D

    Jah :) Sose jöttem volna rá.
    Hát még talán az első felállással lett volna némi remény,de ezzel.....
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Liz652 írta: »
    valami már megint nem jó, mert megkaptam a szupi humuszt és a vizet is egybe. holott a víz még csak a második aji lenne
    vagy én néztem be valamit????

    Szia!

    Szerintem csak mutatta, hogy az lesz a következő nyeremény. :)
    Bal oldalt a szuperhumusz, amit megszereztél, jobb oldalt meg a következő jutalom, a víz.

    Vagy sokáig nem voltál a farmon és egyszerre írta ki a kettőt mert közben elérted a vízhez szükséges pontszámot is.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    Szerintem csak mutatta, hogy az lesz a következő nyeremény. :)
    Bal oldalt a szuperhumusz, amit megszereztél, jobb oldalt meg a következő jutalom, a víz.

    kösz Kapa a választ
    lehet, mindjárt megnézem a másiknál :D
    egy ablak ugrott nekem és szupi humi + 35 víz volt beleírva :)

    úgy van, ahogy írtad :)
    benéztem.....
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nekem nagyon tetszik a csomagolós, és az is dicséretes, hogy 3 részre bontották a játékosokat, felső-középső-kisebb szintre. Így majd azonos szintűekből is kerülhet ki első ... nemcsak a nagyok viszik el mindig :)
    Nagyon pozitív változásnak tartom a játékban, a többinél is lehetne ezt a megoldást alkalmazni:))
  • Sensei Zen (HU1)Sensei Zen (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok. Elkezdtem a George-os eventet, és mikor már 100.000 pont felett jártam, újrakezdte az eventet. Miért? Így most újra kellett kezdenem, kárba ment a munkám.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sensei Zen írta: »
    Sziasztok. Elkezdtem a George-os eventet, és mikor már 100.000 pont felett jártam, újrakezdte az eventet. Miért? Így most újra kellett kezdenem, kárba ment a munkám.

    Szia!

    Itt olvashatsz róla: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5064-Karbantart%C3%A1sok-hotfixek-a-j%C3%A1t%C3%A9kban-%C3%A9s-a-f%C3%B3rumon&p=280920#post280920
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nos ha folyamatosan 10-esen pörgeted a gépet akkor 55,5 óra szükséges ahhoz hogy a "csúcsra" érj :cool:
    király:D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nekem most szerencsém lett a tejjel, sohasem voltam első, és most igen, de csak amíg a tej megy, utána visszaesek, de nem számít. Jó, ha 30-as ajándékig eljutok, de mégis jobban tetszik, mint a szövi versenyes...
  • Sensei Zen (HU1)Sensei Zen (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát ez elég sajnálatos, mert azt a sok humuszt meg aranyat nekem senki nem adja vissza amit beleöltem. Kicsit károsultnak érzem magam :/
  • simonicusimonicu Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sensei Zen írta: »
    Hát ez elég sajnálatos, mert azt a sok humuszt meg aranyat nekem senki nem adja vissza amit beleöltem. Kicsit károsultnak érzem magam :/

    Sajnos én is épp így jártam... :(
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nem tudja valaki hogy 2 árva kecskére hány percet ad az öreg?Mert behalok ha elindítom és a 9 bocit nem tom beleszedni a tejcsibe....
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Nem tudja valaki hogy 2 árva kecskére hány percet ad az öreg?Mert behalok ha elindítom és a 9 bocit nem tom beleszedni a tejcsibe....

    Hát én úgy emlékszem az előzőben olyan 1-1,5 órát adott.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    fodorme írta: »
    Hát én úgy emlékszem az előzőben olyan 1-1,5 órát adott.

    Szijjja Fodorme
    Remélem nem csal az emlékezeted,mert még 40 perc a boci és most leszedem akkor a kecskét :D
    Ha csal,akkor végigkiabálom az összes topicot és a te bűnöd lesz :D:D (Ha kizárnak beköplek hogy te voltál a felbújtó) :D
    De am köszi a gyors választ


    Oh 1 óra 40 perc,ha ezt tudom,már hamarabb is leszedhettem volna,1 pontossával elszöszmötölt volna,míg nem érik be a boci.
    Mindegy így is jobb a semmitől :D
    Köszi mégegyszer.
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nos ha folyamatosan 10-esen pörgeted a gépet akkor 55,5 óra szükséges ahhoz hogy a "csúcsra" érj :cool:
    király:D

    Gyakorlatilag, ha 8-on tudnám folyamatosan pörgetni 48 órán keresztül, akkor kapnák majd 1 400 000 pontot. Jó beetetés volt az előző, hogy mindenkinek sikerült elérni a csúcsra. Az előzőnél gyakorlatilag úgy csináltam meg, hogy nem foglakoztam vele mit kér, mégis sikerült az összes nyereményt begyűjteni. Hát itt 10 pörgetés / mp alatt gyakorlatilag lehetetlen lesz megszerezni a 3 aranybányászati engedélyt (sok arany nélkül) SZERINTEM.

    3 600 mp x 10 pont x 48 óra = 1 728 000 pont. Jól számoltam???
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    RJoci1 írta: »
    Gyakorlatilag, ha 8-on tudnám folyamatosan pörgetni 48 órán keresztül, akkor kapnák majd 1 400 000 pontot. Jó beetetés volt az előző, hogy mindenkinek sikerült elérni a csúcsra. Az előzőnél gyakorlatilag úgy csináltam meg, hogy nem foglakoztam vele mit kér, mégis sikerült az összes nyereményt begyűjteni. Hát itt 10 pörgetés / mp alatt gyakorlatilag lehetetlen lesz megszerezni a 3 aranybányászati engedélyt (sok arany nélkül) SZERINTEM.



    3 600 mp x 10 pont x 48 óra = 1 728 000 pont. Jól számoltam???

    Szerintem jó a matek amit írtál.
    De arannyal sem tud ettől többet hozni,mert ha az első mp-től kezdve végig 10 pontot szed,attól még arannyal sem tud többet csini.10 a max ponthatár.

    Úgyhogy lassan megint jöhet egy korrigálás és új felállás ha már megcsináltuk az új koncepciót :D
    Vagy a bányaengedély csak azért van ott,hogy lássuk ha akarnának tudnának azt is adni :D
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Szerintem jó a matek amit írtál.
    De arannyal sem tud ettől többet hozni,mert ha az első mp-től kezdve végig 10 pontot szed,attól még arannyal sem tud többet csini.10 a max ponthatár.

    Szia!

    Mostmár tudod miért nem játszottam ezzel a játékkal egy évig! Lehet, hogy mostmár végleg befejezem, mert így elveszik az ember kedvét, hiszen lehetetlenséget ezt a ponthatárt elérni 48 órán belül. Kár hogy ennyire elüzleteseidet ez a játék és hülyére vesznek!

    HA A MAI NAP NEM CSÖKKENTIK LE A PONTOKAT VÉGLEG BEFEJEZEM A JÁTÉKOT!!!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    RJoci1 írta: »
    Szia!

    Mostmár tudod miért nem játszottam ezzel a játékkal egy évig! Lehet, hogy mostmár végleg befejezem, mert így elveszik az ember kedvét, hiszen lehetetlenséget ezt elérni arany nélkül. Kár hogy ennyire elüzleteseidet ez a játék és hülyére vesznek!

    HA A MAI NAP NEM CSÖKKENTIK LE A PONTOKAT VÉGLEG BEFEJEZEM A JÁTÉKOT!!!!

    Szia! :)

    A mai napon biztos lehetsz benne, nem fognak változni a pontok. Tapasztalatból mondom, hogy egy event lefutása után beérkező összes tapasztalat, visszajelzés után indul el a korrekció.
    Csak ha valami nagy hiba van benne, mint ami miatt karbantartás is történt vagy a cukifarmon a malom rossz beállítása, akkor változtatnak rajta időközben.

    Ne add fel emiatt, nézd meg a következő alkalommal milyen változások lesznek benne. :)

    Zsuzsi
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    RJoci1 írta: »
    Gyakorlatilag, ha 8-on tudnám folyamatosan pörgetni 48 órán keresztül, akkor kapnák majd 1 400 000 pontot. Jó beetetés volt az előző, hogy mindenkinek sikerült elérni a csúcsra. Az előzőnél gyakorlatilag úgy csináltam meg, hogy nem foglakoztam vele mit kér, mégis sikerült az összes nyereményt begyűjteni. Hát itt 10 pörgetés / mp alatt gyakorlatilag lehetetlen lesz megszerezni a 3 aranybányászati engedélyt (sok arany nélkül) SZERINTEM.

    3 600 mp x 10 pont x 48 óra = 1 728 000 pont. Jól számoltam???
    bourges írta: »
    Szerintem jó a matek amit írtál.
    De arannyal sem tud ettől többet hozni,mert ha az első mp-től kezdve végig 10 pontot szed,attól még arannyal sem tud többet csini.10 a max ponthatár.

    Úgyhogy lassan megint jöhet egy korrigálás és új felállás ha már megcsináltuk az új koncepciót :D
    Vagy a bányaengedély csak azért van ott,hogy lássuk ha akarnának tudnának azt is adni :D

    Sziasztok!

    Sajnos én is erre jutottam. Próbálok utánajárni mennyi ideig is tart pontosan az event, de egyelőre nem kaptam még választ :(
    De ettől függetlenül valóban úgy tűnik hogy itt is elszámolták magukat, mint a cukorfarmnál.

    Mert ahhoz hogy 55 óra alatt meglegyen minden, max ponton kell pörögni egy másodperc kihagyás nélkül. És mivel a 10-es szintnél az idő már eléggé lecsökkent, kisebb megszakításokkal állandóan itt kéne lenni a gép előtt, alvás nélkül. Nem is beszélve arról, hogy mennyi arany kellene hozzá.
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Szia! :)

    A mai napon biztos lehetsz benne, nem fognak változni a pontok. Tapasztalatból mondom, hogy egy event lefutása után beérkező összes tapasztalat, visszajelzés után indul el a korrekció.
    Csak ha valami nagy hiba van benne, mint ami miatt karbantartás is történt vagy a cukifarmon a malom rossz beállítása, akkor változtatnak rajta időközben.

    Ne add fel emiatt, nézd meg a következő alkalommal milyen változások lesznek benne. :)

    Zsuzsi

    Szia!

    Remélem csak viccelsz amikor azt írod, hogy az kis hiba, hogy 48 óra alatt 1 728 000 pontot lehet elérni!
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    Sajnos én is erre jutottam. Próbálok utánajárni mennyi ideig is tart pontosan az event, de egyelőre nem kaptam még választ :(
    De ettől függetlenül valóban úgy tűnik hogy itt is elszámolták magukat, mint a cukorfarmnál.

    Mert ahhoz hogy 55 óra alatt meglegyen minden, max ponton kell pörögni egy másodperc kihagyás nélkül. És mivel a 10-es szintnél az idő már eléggé lecsökkent, kisebb megszakításokkal állandóan itt kéne lenni a gép előtt, alvás nélkül. Nem is beszélve arról, hogy mennyi arany kellene hozzá.

    Hahó játékosok!!! ÉBREDJETEK!!! Miért játszotok, ha eleve lehetetlenséget kérnek tőletek!!!! Miért nem szóltok ti is, csak hallgatok!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát mostmár ez egyre murisabb.Eddig míg Joci nem írta nem is néztem,csak a bányaengedélyt és mint a birkák néztem a feladatokat,hogy hogyan is csini hogy esélyes legyek.De mivel esélyem sincs rá,így nem is bánt annyira.Jöjjön aminek jönnie kell :D
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hali! :) Én az újraindításból kimaradtam, úgy tűnik, és csak a másodszori indításnál indultam el. De ahogy látom, nem estem el semmitől, ha a 48 órás feladat 55 órás alvás nélküli maxos marathonnal teljesíthető. :D
    A helyzet az, hogy teszek George bácsira nagy ívben, termelem, ami kell a farmon. Ha véletlenül azt akar csomagolni, amit leszedtem, ám tegye. Eddig se terveztem, hogy együttműködök vele, ezek ismeretében meg főleg nem fogok. :D Cowboytempó! :D
    A játékot emiatt abbahagyni szerintem nem érdemes. Én legalábbis többnyire irtó jól szórakozok azon, hogy mennyire nem tudnak számolni az alkotók, wáhááá.... :D Ha nem veszed komolyan, akkor tényleg vicces tud lenni. Kötünk fogadásokat, hogy a csütörtökre ígért sziget indítása után mikor lesz sürgős hotfix? :D
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok!

    Tényleg befejezem VÉGLEG EZT A JÁTÉKOT!!! Elegem van abból, hogy baleknak néznek és át akarnak verni!!!!

    További sok és szép élményeket ezzel a játékkal nektek!!!

    Ja, gratulálok a játékfejlesztőknek, okosan csinálják a pénzkeresést. Sok balek pedig fizet, hogy az elsők között lehessen!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Joci, szerintem maradj, és rontsuk az üzletet. :D Beírjuk, mik az átverések. Akkor kevesebb lesz a balek, és laposabb lesz a pénztárcájuk. Addig legalábbis mindenképp, míg le nem tesztelik, ki nem számolják normálisan, mielőtt indítanak valamit. Hibás áruért senki sem fizet. De ahogy gondolod. Bár szerintem szép sport kiszámolni, mibe érdemes, vagy nem érdemes belekezdeni, és hogyan lehet arany nélkül is sokra haladni.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Páá Joci pááá. (azért még gondold át)
    A balekság pedig nem ott kezdődik,hogy ki fizet és ki nem.Igazából aki beleáll (mint én is),mindenkinek lehetne ezt mondani,mert alapból olyannal játszunk,amit nem lehet megcsinálni :D De a köztes ajcsik is jók és ingyééé vannak.Azokat meg bezsebeljük.Tehát vedd úgy mintha a múltkori öregnél játszanál és nem lenne bányaengedély.Amit pedig ott mutatat az csak azért van ott,hogy lássuk ha jók leszünk,akkor talán a következőbe azt is berakják.Kb olyan mint a mézesmadzag :D Ha így állsz hozzá,akkor talán nem leszel dühös :D
Ez a beszélgetés lezárult..