Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1614

Hozzászólások

  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    És már itt is a karbantartás :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Jércike írta: »
    És ami az igazán bosszantó, hogy az ember rákészül a következő kívánságra. Most feleslegesen vetettem 6 föld spéci vadvirágot, humusszal.
    A végső díj 3 aranybányászati lett volna, gondolom, rájöttek, hogy az sok, és inkább kivették az egészet, nehogy ingyé kelljen ennyi aranyat adni. :(

    na......
    karbantartás
    valszeg a rosszul kiírt és elért jutik miatt van egy hotfix
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    sziaszok most más ajándékot ad ráadásul el is tünt a befektetett arannyal most mi lesz?

    Itt a fórumon a játékostársaid nem hiszem hogy tudhassák :(
    Kompetens személy ide nem jár :(
    Ha ilyen komoly gondod van, akkor Support!
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nos látom nem vagyok egyedül...:confused: a kérdéssel,majd olvasok szorgalmasan,hátha jön a megoldás :cool:
  • dzsungidzsungi Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok! Eltűnt az öregember a csomagolóval együtt :confused: Vártam h a kukorica beérjen addig nem indítottam be :(de mire beért eltűnt az öreg:( Próbáltam egy ki-be lépést de nem jött vissza:( Ilyenkor mi van?:confused:
  • evatx (HU1)evatx (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    ilyenkor karbantartás van:-)
  • Gáláns (HU1)Gáláns (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Az Ok, hogy tévedtek, és karbantartani kell George gazdi roggyant silóját (vagy mit), de közben a másik eventtel is kellene foglalkoznom, és hát ez így nagyon nem megy.
  • dzsungidzsungi Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    dzsungi írta: »
    Sziasztok! Eltűnt az öregember a csomagolóval együtt :confused: Vártam h a kukorica beérjen addig nem indítottam be :(de mire beért eltűnt az öreg:( Próbáltam egy ki-be lépést de nem jött vissza:( Ilyenkor mi van?:confused:

    Míg a levelet írtam karbantartás lett!
  • Gáláns (HU1)Gáláns (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Liz652 írta: »
    na......
    karbantartás
    valszeg a rosszul kiírt és elért jutik miatt van egy hotfix
    A hotfix GYORS javítást jelent. Hát, kétlem...
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok!

    A dobozolós event jutalmaival kapcsolatban volt pár probléma, ezért le kellett állítanunk. Az eventet 13:00-kor fogjuk újraindítani.
    Ezért van most a karbantartás is.

    A már megszerzett jutalmakat megtarthatjátok, és az eventet kicsit meg is fogjuk még hosszabbítani. Mivel az event újraindul, a pontok sajnos lenullázódnak és mindenki előről kell hogy kezdje a gyűjtögetést.

    A kellemetlenségekért elnézést kérünk.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    most olvastam, Nafaru írta, h 12 és 13 óra között lesz egy karbantartás a téves jutalom kiosztás miatt.
    azt írja, h kb 1 óra lesz a karbantartás és mivel előlről kell kezdeni az eseményt, így valszeg az eddig megszerzett pontok elvesznek. és lehetséges, h kibővítik az event idejét.
  • dzsungidzsungi Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    dzsungi írta: »
    Míg a levelet írtam karbantartás lett!

    De az öreg sehol???
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát ez eltűnt a messzeségbe...sajnos nem volt túl sok szerencsém vele, mert sok ajándékot nem tudtam bezsebelni... de talán 1 órától...
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok az oké hogy elöröl kell kezdeni de mi lesz a felhasznált arannyal mivel pontokat is növeltük akkor az elveszett ajándékba adtuk Köszönöm
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Kapa333 írta: »
    Sziasztok!

    A dobozolós event jutalmaival kapcsolatban volt pár probléma, ezért le kellett állítanunk. Az eventet 13:00-kor fogjuk újraindítani.
    Ezért van most a karbantartás is.

    A már megszerzett jutalmakat megtarthatjátok, és az eventet kicsit meg is fogjuk még hosszabbítani. Mivel az event újraindul, a pontok sajnos lenullázódnak és mindenki előről kell hogy kezdje a gyűjtögetést.

    A kellemetlenségekért elnézést kérünk.

    ..és mi a helyzet azokkal akik esetleg pénzt nem kímélve aranyat is áldoztak rá....nekik is csak bocsi :(:confused:....ez így kissé lehúzós :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Gáláns írta: »
    A hotfix GYORS javítást jelent. Hát, kétlem...

    tom, h mit jelent :)
    de mivel én is csak most olvastam odaát, mielőtt még beírtam, h kb 1 óra lesz.......

    asszem elég gyors volt :D:D
    csak a kezdés lesz később :)
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Köszi a választ sokat segítettél .
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok Tulipánfü vagyok lenne egy kérdésem másnál is úgy működik a dobozos feladat hogy nem adja meg az ajándékot kipipálja de ad semmit érdekes így mert mindent bukik az ember Köszi

    sziaszok most más ajándékot ad ráadásul el is tünt a befektetett arannyal most mi lesz?



    Szia!

    Most volt egy karbantartás a dobozolós event miatt. Most újra fogjuk kezdeni, és akkor már elméletileg a helyes ajándékot kell megkapnod, ha elérted a ponthatárt.

    Zsuzsi
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    A 3 cuccot én is megkaptam, de a torony egy ki/be lépés után sem jött vissza.
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Zsuszi köszönöm a válasz de tudod költöttünk rá aranyat arról szó sincs hogy mi lesz vele köszönöm
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    mari02 írta: »
    A 3 cuccot én is megkaptam, de a torony egy ki/be lépés után sem jött vissza.

    13:00-kor indítják újra az Eventet.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Kíváncsian várom mik lesznek a dobozokon, már nem merek addig beszedni semmit. Több, mint 1000 káposztám már úgyis odalett egy szuper humuszért...:) Sajnos a 2-es számlálás lassan ment, de láttam, hogy valakik már 25 ezer pontot is elértek, nekik biztos rosszabbul esett a javítás...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    ÁÁÁ ez akkora szivatás.230 dik voltam és volt egy csomó pontom.Kukival kezdtem,ut tojás jött és a sok kacsát úgy időzítettem be,hogy az evi miatt vetett sok kápi kinövéséig kihúzzam vele,mert tojás után az lett volna.Így tudtam volna giga pontot húzni.El is ment a kedvem.Ha visszajön 1 kor és levendulát meg ilyen sz@rságokat ad,azt aztán kenhetem a hajamra.Minek teszik be ha nem jó?Hihetetlenek.Grrrrr
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    ...volt már ilyen azaz ehhez hasonló eset a big farm történetében :( utána kiszúrták az emberek szemét 3 rózsa maggal! javítsatok ki ha tévedek
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Hát engem az eddigi nyeremények nem boldogítanak,hogy nem veszik vissza (bár ha visszaveszik sem fog feltűnni,azt sem tom miket nyertem :D )
    Nekem azt kéne visszaállítani ami volt és a dobozokat is úgy ahogy voltak.Arra lőttem be a farmom,így kicseszés most ez az egész :(

    ÁÁÁ kuki,tej,jázmin.
    Hát így nagyon faca,hisz a tejet leszedtem,mert gondoltam a kacsatojással,meg a kombókápival úgyis elleszek jódarabig.Köszi a lehetőséget,hogy megtarthatom az eddigi fika jutalmakat.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Hát engem az eddigi nyeremények nem boldogítanak,hogy nem veszik vissza (bár ha visszaveszik sem fog feltűnni,azt sem tom miket nyertem :D )
    Nekem azt kéne visszaállítani ami volt és a dobozokat is úgy ahogy voltak.Arra lőttem be a farmom,így kicseszés most ez az egész :(

    ÁÁÁ kuki,tej,jázmin.
    Hát így nagyon faca,hisz a tejet leszedtem,mert gondoltam a kacsatojással,meg a kombókápival úgyis elleszek jódarabig.Köszi a lehetőséget,hogy megtarthatom az eddigi fika jutalmakat.

    Érdekes, nálam pontosan ugyanazokat a terményeket kéri az ismételt indításnál is, mint az első alkalommal.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    bourges írta: »
    Hát engem az eddigi nyeremények nem boldogítanak,hogy nem veszik vissza (bár ha visszaveszik sem fog feltűnni,azt sem tom miket nyertem :D )
    Nekem azt kéne visszaállítani ami volt és a dobozokat is úgy ahogy voltak.Arra lőttem be a farmom,így kicseszés most ez az egész :(

    ÁÁÁ kuki,tej,jázmin.
    Hát így nagyon faca,hisz a tejet leszedtem,mert gondoltam a kacsatojással,meg a kombókápival úgyis elleszek jódarabig.Köszi a lehetőséget,hogy megtarthatom az eddigi fika jutalmakat.

    Hali Bourges!

    Hát tudod én elég türelmes vagyok egy ilyen jeletéktelen dologgal mint egy netes játék de ez most már engem is bosszant.Nekem is idenyomta a nyavalyás kukoricát és kápi van a földben.
    Nem tudom megérjük-e hogy egyszer valamit úgy raknak be hogy működik.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    fodorme írta: »
    Hali Bourges!

    Hát tudod én elég türelmes vagyok egy ilyen jeletéktelen dologgal mint egy netes játék de ez most már engem is bosszant.Nekem is idenyomta a nyavalyás kukoricát és kápi van a földben.
    Nem tudom megérjük-e hogy egyszer valamit úgy raknak be hogy működik.

    Szerintem most a randomgenerátor nem működött...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Porrima írta: »
    Érdekes, nálam pontosan ugyanazokat a terményeket kéri az ismételt indításnál is, mint az első alkalommal.

    hát akkor szerencsés vagy Porrima.
    nálam is be volt lőve a farmokon a spec. virág, mert azt kért volna. de ez a Gyurika kicsit undok, mert meggondolta magát és teljesen másokat kér :((((( természetesen azért az "imádott" kukival kezd, mint előzőleg
    csak utána más minden
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Liz652 írta: »
    hát akkor szerencsés vagy Porrima.
    nálam is be volt lőve a farmokon a spec. virág, mert azt kért volna. de ez a Gyurika kicsit undok, mert meggondolta magát és teljesen másokat kér :((((( természetesen azért az "imádott" kukival kezd, mint előzőleg
    csak utána más minden

    Hát olyan nagyon szerencsés nem voltam, mert közben learattam a káposztámat (kellett a japán festményekhez) ;)
    Node ettől nagyobb bajunk sose legyen!
    A 3 ABE ajánlat megmaradt?
Ez a beszélgetés lezárult..