Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

11523

Hozzászólások

  • hopihe78 (HU1)hopihe78 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A szerencsekerék kipörgetett nekem 500.000 dollárt, de kilépés és újboli belépés után sem íródott jóvá az egyenlegemen. A másik farmomon 2.000 dollárt pörgetett ki, és ott sem kaptam meg az összeget. Mi ilyenkor a teendő?
    Előre is köszi a választ
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    hopihe78 írta: »
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A szerencsekerék kipörgetett nekem 500.000 dollárt, de kilépés és újboli belépés után sem íródott jóvá az egyenlegemen. A másik farmomon 2.000 dollárt pörgetett ki, és ott sem kaptam meg az összeget. Mi ilyenkor a teendő?
    Előre is köszi a választ

    szia
    irj a supportnak, elérhetőségüket a farmod jobb felső sarkában a kijelentkezés gomb alatt találod
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Sziasztok!
    Nem nagy hiba csak zavaró a raktár folyton azt jelzi hogy új v.mi került bele.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Beth-Seba írta: »
    Sziasztok!
    Nem nagy hiba csak zavaró a raktár folyton azt jelzi hogy új v.mi került bele.

    Szia Ili! :)

    Ezt hétfőn már jeleztem a support felé. :) Reméljük, hamarosan javítják.

    Zsuzsi
    hopihe78 írta: »
    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. A szerencsekerék kipörgetett nekem 500.000 dollárt, de kilépés és újboli belépés után sem íródott jóvá az egyenlegemen. A másik farmomon 2.000 dollárt pörgetett ki, és ott sem kaptam meg az összeget. Mi ilyenkor a teendő?
    Előre is köszi a választ

    Szia!

    Tudod-e, hogy pörgetés előtt megközelítőleg mennyi dollárod volt? Amikor Montynál megtörténik a pörgetés, automatikusan azonnal jóváíródik, nem csak akkor, amikor bezárod a szerencsekerekes ablakot és meglátod a pörgetett dolgokat a farmod tetején egy kazalban.
    Ha viszont ezek után is biztos vagy abban, nem kaptad meg, írj egy ticketet a supportnak. Ahogy SestriPlayer is írta, a farmod jobb felső sarkában találod. Kattints rá a Kijelentkezés ikon alatt lévő Ügyfélszolgálat (fülhallgatós fejecske) ikonra és az újonnan megnyíló lapon görgess le egészen. Keresd meg ezt: E-mailes támogatás. Erre is kattints rá. Egy űrlap fog megjelenni, amit tölts ki és küldj el. Ezután az e-mailes postafiókodra érkezni fog egy automatikus válasz, hogy beérkezett az üzeneted. És csak ezek után fogják veled a supportos kollégák felvenni a kapcsolatot.

    Zsuzsi
  • tme (HU1)tme (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Nem tudok búzát vetni, mert állandósult egy felirat a képernyőn "tekintsd át a küldetést" és kitakarja a búza vetését elindító felületrészt. Arrébb húzni lehetetlen. Másik probléma, hogy sokszor lefagy a játék. Kitől kérhetnék segítséget? Vagy ez most már így lesz?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    tme írta: »
    Nem tudok búzát vetni, mert állandósult egy felirat a képernyőn "tekintsd át a küldetést" és kitakarja a búza vetését elindító felületrészt. Arrébb húzni lehetetlen. Másik probléma, hogy sokszor lefagy a játék. Kitől kérhetnék segítséget? Vagy ez most már így lesz?

    Szia!

    Ilyen esetekben frissítsd az oldalt, amin játszol.

    Zsuzsi
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    Sziasztok!Szép napot!!
    A játék átment nem engedek semmit csinálni formába.:D
    A süti törlés és a többi nyalánkság sem használ.A Netem jó.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    Beth-Seba írta: »
    Sziasztok!Szép napot!!
    A játék átment nem engedek semmit csinálni formába.:D
    A süti törlés és a többi nyalánkság sem használ.A Netem jó.

    Szia Ili! :)

    Egy picit pontosabban is leírnád, mit tapasztalsz? Pl. a begyűjtésnél van gond vagy másban is?

    Zsuzsi
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 23.07.2015
    Szia Ili! :)

    Egy picit pontosabban is leírnád, mit tapasztalsz? Pl. a begyűjtésnél van gond vagy másban is?

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsa!
    Nem tudtam semmit beszedni.Most kikapcsoltam a gépem jó egy órára,talán helyre állt.
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Szia Zsuzsi! Csatlakozom Beth-Seba megállapításához, nekem is a raktárban minden jelez piros felkiáltó jellel! Elég zavaró, igaz már írtad, h. hétfőn jelezted asupport felé, de még semmi változás! Gondolom, h. bele telik egy hétbe mire kijavítják!:))
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Tegnap óta nálam is ott a felkiáltójel a raktáron és a gyűjtődoboz összes elemén.
    Ki/be lépés és frissítés után is. Ha jól tudom, ez egy idő óta ismert hiba.
    Egyszer már csak javítják.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Nálam már több hete világít,de ha úgy teszel,mintha kitennéd,de valami más épületre rakod rá,akkor visszamegy a raktárba.Ezt kb 5-6 ajcsival eljátszod és eltűnik a piros.De ha kilépsz a játékból és majd újra jössz játszani,megint világítani fog,tehát ez csak ideiglenes megoldás :D
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Ha mindegyikre simán rákattintok, akkor is eltűnik a következő belépésig. De nem vacakolok én vele - ha ez a fölös felkiáltójel lenne a legnagyobb problémám, nagyon boldog lennék :)
  • Szilvási LászlóSzilvási László Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    én is ezzel vagyok gondba mert nem tudok szövetséget kötni
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    Én úgy csináltam, hogy a Gyűjtődobozban lapoztam (több oldalnyi ajándékom van), és így "elmúlt" a felkiáltójel. De természetesen egy frissítéssel vagy kilépés utáni visszalépéssel megismétlődött a dolog.
  • Szilvási LászlóSzilvási László Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    én nem tudom meg csinálni a szövetkezési fát

    egy pár segítséget had kapjak már
    :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    egy pár segítséget had kapjak már
    :)

    Szia László
    Sorry,de nekem nem tiszta hogy mit szeretnél.Ha bővebben leírod segítünk
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 24.07.2015
    én nem tudom meg csinálni a szövetkezési fát

    Kedves László!
    A Szövetkezet keresés topikba írjál, ha szövetkezetet keresel. A fórumra belépve lentebb megtalálod. Csak akkor lesz szövetkezeti fád, ha egy szövetkezetnek tagja leszel.
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Sziasztok!
    Nekem van egy gondom: a jelenlegi eventben sorra jönnek olyan "eszközök" amelyek NEM tartoznak az event hatáskörébe!!!
    Vagy is jönnek lila és sárga virágok!
    ***
    A lila és sárga virágok NEM ebben az eventben kellene, hogy jöjjenek!!!
    Tessék szíves lenni utána nézni, hogy mi is történhetett... ***
    Olyan felreppenők érkeznek az aratásokkor, ami(k) NEM a mostani eventhez kapcsolódnak!!!
    GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
    ahelyett, hogy a jelenlegi event felröppenőit tartalmaznák!!!
    valami itt nagyon nem stimmel kedves üzemeltetők!!!
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    mylady52 írta: »
    Sziasztok!
    Nekem van egy gondom: a jelenlegi eventben sorra jönnek olyan "eszközök" amelyek NEM tartoznak az event hatáskörébe!!!
    Vagy is jönnek lila és sárga virágok!
    ***
    A lila és sárga virágok NEM ebben az eventben kellene, hogy jöjjenek!!!
    Tessék szíves lenni utána nézni, hogy mi is történhetett... ***
    Olyan felreppenők érkeznek az aratásokkor, ami(k) NEM a mostani eventhez kapcsolódnak!!!
    GRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!
    ahelyett, hogy a jelenlegi event felröppenőit tartalmaznák!!!
    valami itt nagyon nem stimmel kedves üzemeltetők!!!

    Szia!

    A virágok a malacmentő eventhez kellenek. Volt már ilyen nem egyszer, nem kétszer, hogy egyszerre volt két gyűjtögetős event. Ez nem hiba.

    Biztos hogy nem látod ezt az autót?
    asd_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Ha nem látod, lépj ki majd be, hátha segít.
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Kapa333 írta: »
    Pedig ott kell lennie.
    Biztos hogy nem látod ezt az autót?
    asd_www.kepfeltoltes.hu_.png

    Ha nem látod, lépj ki majd be, hátha segít.

    Igen, már látom... csak ki kellett lépnem meg be kellett lépnem...
    köszi :)

    csak azt nem értem, hogy a reggeli belépésemkor ez miért nem volt látható???
    na! mind1... így jártam, besorolom a talányok közé... :)
  • BlackNikiBlackNiki Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    én meg nem tudok bejelentkezni a saját farmomra néztem minden oldalt de semmi az eggyiken az volt hogy másoknak is van vele gond mi ez ?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    BlackNiki írta: »
    én meg nem tudok bejelentkezni a saját farmomra néztem minden oldalt de semmi az eggyiken az volt hogy másoknak is van vele gond mi ez ?

    Szia!

    Pontosan mit ír ki, miért nem tudsz bejelentkezni? (jelszó vagy felhasználó név hibás vagy valami egyéb üzenet?)

    Zsuzsi
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Sziasztok! Nekem nem nyitja meg a rúnakő kereskedő "boltját" a játék, hiába kattintgatok rá...már próbálkoztam az újra belépéssel is? Mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszönöm a választ! :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Momo92 írta: »
    Sziasztok! Nekem nem nyitja meg a rúnakő kereskedő "boltját" a játék, hiába kattintgatok rá...már próbálkoztam az újra belépéssel is? Mit lehet ilyenkor tenni? Előre is köszönöm a választ! :)

    szia
    nem biztos, h ez a hiba.... de mikor ráviszed az egeret, akkor kijelöli rendesen és egy kéz mutat rá? mert elég rossz helyen van, ha odaviszem az egerem, nem "reagál" nekem se. kicsit arrébb kell húznom a képet és akkor kijelöli rendesen.
    ha nem ez a probléma, akkor még a szokásos előzmények és sütik törlése talán megoldja
  • Momo9 (HU1)Momo9 (HU1) Bejegyzések: 39
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    nem biztos, h ez a hiba.... de mikor ráviszed az egeret, akkor kijelöli rendesen és egy kéz mutat rá? mert elég rossz helyen van, ha odaviszem az egerem, nem "reagál" nekem se. kicsit arrébb kell húznom a képet és akkor kijelöli rendesen.
    ha nem ez a probléma, akkor még a szokásos előzmények és sütik törlése talán megoldja

    Köszi Liz! Az előzmények és sütk törlése volt a jó megoldás! :) További szép napot és jó játékot!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.07.2015
    Momo92 írta: »
    Köszi Liz! Az előzmények és sütk törlése volt a jó megoldás! :) További szép napot és jó játékot!

    örülök, h sikerült
    köszönöm, viszont kívánom :)
  • Alexa332Alexa332 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Sziasztok! Napok óta nem tudok belépni a játékba mert nem tölti be rendesen az elején. Nincsenek a farm mellett "árusok" illetve nem tudok versenyezni a lovammal mert azt írja hogy szezon szünet!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Alexa332 írta: »
    Sziasztok! Napok óta nem tudok belépni a játékba mert nem tölti be rendesen az elején. Nincsenek a farm mellett "árusok" illetve nem tudok versenyezni a lovammal mert azt írja hogy szezon szünet!

    szia

    először is csinálj egy süti és előzmények törlését, majd ha újra belépsz és nem javul, akkor a Flash-t kell frissítened
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Alexa332 írta: »
    Sziasztok! Napok óta nem tudok belépni a játékba mert nem tölti be rendesen az elején. Nincsenek a farm mellett "árusok" illetve nem tudok versenyezni a lovammal mert azt írja hogy szezon szünet!

    Szia!

    Töröld a sütiket és ürítsd a gyorsítótárat, itt találsz hozzá segítséget: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6214-S%C3%BCtik-t%C3%B6rl%C3%A9se-Gyors%C3%ADt%C3%B3t%C3%A1r-%C3%BCr%C3%ADt%C3%A9se&p=45912&viewfull=1#post45912

    Arra is figyelj, hogy mindig a legfrissebb verziója legyen fenn a böngészőnek amit használsz és a Flash Playernek is.
Sign In to comment.