Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Modik

bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
szerkesztette ezt: 01.08.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Sziasztok
Mivel gőzöm sincs,hova kell nyitni topicot,így javaslatot teszek :)
Július 30 tól a modik ne mondhassanak fel :D
Magyarán Zsú maradjon a helyén,mert ha Ő elmegy,akkor lesz csak bumm.
Tehát én kampányt indítok,mert Zsú te voltál a kedvenc modim,hogy min 2 éves hűségnyilatkozatot kelljen aláírnod.Ha nem teszed,akkor ámokfutóként söprök végig a fórumon és én leszek a Gigantikus M.L-i :D
Pusza
Post edited by bourges (HU1) on

Hozzászólások

  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Sziasztok!
    Zsuzsi ne mondj fel :( nagyon sokat segítettél személy szerint nekem is és itt is mindenkinek! :)
    Több mint 2 éve játszok, annyi fontos infót nem kaptunk, mint mióta Te vagy! :) Szeretnék csatlakozni Bourgeshez, hogy ne mondhass fel :)
    Márti
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Nah Márti már ketten vagyunk.Úgyhogy skacok nyomja a like-ot aki itt van,mert mivel ez egy javaslat topic,így ha sokan kampányolunk,akkor elő kell terjeszteni a legfelsőbb bíróságon az akaratunkat.Talán győzünk :D A remény hal meg utoljára...
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Így igaz, a kampány beindult :) Reméljük marad Zsuzsi a modink :)
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    bourges írta: »
    Sziasztok
    Mivel gőzöm sincs,hova kell nyitni topicot,így javaslatot teszek :)
    Július 30 tól a modik ne mondhassanak fel :D
    Magyarán Zsú maradjon a helyén,mert ha Ő elmegy,akkor lesz csak bumm.
    Tehát én kampányt indítok,mert Zsú te voltál a kedvenc modim,hogy min 2 éves hűségnyilatkozatot kelljen aláírnod.Ha nem teszed,akkor ámokfutóként söprök végig a fórumon és én leszek a Gigantikus M.L-i :D
    Pusza


    Szia Bourges és szia mindenki!
    Sajnos Zsuzsi már ma felmondott nekünk! A július 30 már aktualitását veszítette. Ezért, ha nem bánod, én módosítanám ezt a dátumot. Visszamenőleges hatállyal a felmondási tilalom július 16-tól lépett életbe.
    Bár én megétem és már el is köszöntem tőle, de remélem az aranyba foglalt szíve megesik rajtunk és visszavonja felmondását.
    Zsuzsi! Azt hiszem mindenki nevében mondhatom iszonyú szomorúak vagyunk!!!!:(
    Hajrá Mindenki, billentyűzetre, betűre fel!
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    bourges!! csatlakozom!! zsuzsa, ne menj el:confused: kérlek! kérlek!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Sziasztok!!
    Szomorúan olvasom hogy a Zsuzsa el akar menni.
    Zsuzsa ha az életedbe betudod illeszteni hogy szánsz ránk időt kérlek maradj.
    Ám ha még is menned kell akkor kívánok az életben nagyon sok boldogságot,és az emberekhez való jó hozzáállásod őrizd meg.
    Szia . !!! :(:(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Sziasztok!
    Én is szeretnék csatlakozni az előttem szólókhoz. Zsuzsa, ha teheted maradj, sokat köszönhetünk neked.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Jajj Zsuzsi neeee mondj fel:D csatlakozom a többiekhez maraaadj
    nagyon sajnálom, h nem akarsz tovább modi lenni:(:D Te mindig sokat segitettél nekem is és a felhasználók is részletes választ kaptak a kérdéseikre:D

    (mi lesz a magyar bf fórummal, ha te felmondasz?)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Csatlakozom a többiekhez,sajnálom hogy így döntöttél de nyilván oka van.
    Azért még gondold át hátha mégis megoldható hogy maradj.Gondolom a játékot azért nem hagyod abba.

    üdv.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 17.07.2015
    Szia, Zsuzsi! Hát... nem örülök a hírnek. :( Azt nyilván te tudod és érzed, mennyit bírsz el a válladon, időben és minden egyébben, így meg tudom érteni, ha feladod a modiságot. Viszont nagyon elszomorított. Türelemmel segítettél, és nyelted a "kritikákat", hogy én is finoman fogalmazzak. Rend volt a fórumon, és kaptunk információt. A CM-ek nem nagyon szólnak, Kapa se győzi, és senki sem tolong ezért a posztért. Te sokat tettél, és ezért megillet a köszönet. Ezután még mostohább sorsunk lesz. Azért gondold át még egyszer, és ha modiként nem is, de játékosként ugye mindenképpen velünk maradsz? A búcsúzás arra nem szólt tudtommal. :)
    Egyszóval köszönöm én is az eddigieket, és kérlek, ha tudsz, maradj modi! Játékosként viszont ez nem kérdés, maradnod kell!
    Kézcsókom: Brad, a cowboy
  • Szelki Lata (HU1)Szelki Lata (HU1) Bejegyzések: 132
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    szia Zsuzsi,a hír mint a tornádó söpört végig itt a fórumom...Nehéz bármit is leírni,hisz ezt már megtették előttem oly sokan.Én is csak csatlakozni tudok az előttem szolokhoz(írókhoz)
    Ténylegesen sokat voltál közöttünk,így szinte villám sebességgel jutottak el hozzád a kérdések,és ezeket,tökéletes higgadtsággal próbáltad orvosolni és az itt ott,leírt bugyuta kérdésekre is megoldást keresni.Ritka az, amikor a moderátor,nem csak a "modi" szerepét tölti be...ilyen utoljára Day volt :(:(
    Nos a döntés a Tiéd,DE én nem búcsúzom....;):rolleyes: Bízok a maradásodba!!

    Legmélyebb hódolatom: Szelki Lata
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen a soraitokat itt a topikban is, valamint a privát úton küldöttekben is. :) Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Ez egy pozitív visszaigazolás számomra, talán mégis volt értelme annak idején, hogy kötélnek álltam, és rá tudott beszélni egy volt ismerősöm.
    Általatok és az egész fórumos lét által rengeteg új tapasztalattal, ismerettel gazdagodtam. Nagyon sok kedves ismerőst, beszélgetőtársat kaptam, ugyanakkor néhánytól búcsút is vettem. Mindig igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból, mégha ez időnként kevés is volt. Sajnálom, én is csak egy ember vagyok családdal, magánélettel, nem tudok "napi 24 órában ügyeletet" tartani. Ezt így felelősségteljesen már nem tudom tovább csinálni, kevesebbel pedig nem érem be. Emiatt döntöttem a távozás mellett.
    Úgyhogy "hiába a lyuk a hasamban", a döntésem végleges. :)

    Köszönök nektek minden segítséget! :)

    További jó játékot és fórumozást! :)

    Zsuzsi
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Szia Zsuzsi! Ha döntésed végleges, akkor további jó játékot neked!
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen a soraitokat itt a topikban is, valamint a privát úton küldöttekben is. :) Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Ez egy pozitív visszaigazolás számomra, talán mégis volt értelme annak idején, hogy kötélnek álltam, és rá tudott beszélni egy volt ismerősöm.
    Általatok és az egész fórumos lét által rengeteg új tapasztalattal, ismerettel gazdagodtam. Nagyon sok kedves ismerőst, beszélgetőtársat kaptam, ugyanakkor néhánytól búcsút is vettem. Mindig igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból, mégha ez időnként kevés is volt. Sajnálom, én is csak egy ember vagyok családdal, magánélettel, nem tudok "napi 24 órában ügyeletet" tartani. Ezt így felelősségteljesen már nem tudom tovább csinálni, kevesebbel pedig nem érem be. Emiatt döntöttem a távozás mellett.
    Úgyhogy "hiába a lyuk a hasamban", a döntésem végleges. :)

    Köszönök nektek minden segítséget! :)

    További jó játékot és fórumozást! :)

    Zsuzsi
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen a soraitokat itt a topikban is, valamint a privát úton küldöttekben is. :) Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Ez egy pozitív visszaigazolás számomra, talán mégis volt értelme annak idején, hogy kötélnek álltam, és rá tudott beszélni egy volt ismerősöm.
    Általatok és az egész fórumos lét által rengeteg új tapasztalattal, ismerettel gazdagodtam. Nagyon sok kedves ismerőst, beszélgetőtársat kaptam, ugyanakkor néhánytól búcsút is vettem. Mindig igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból, mégha ez időnként kevés is volt. Sajnálom, én is csak egy ember vagyok családdal, magánélettel, nem tudok "napi 24 órában ügyeletet" tartani. Ezt így felelősségteljesen már nem tudom tovább csinálni, kevesebbel pedig nem érem be. Emiatt döntöttem a távozás mellett.
    Úgyhogy "hiába a lyuk a hasamban", a döntésem végleges. :)

    Köszönök nektek minden segítséget! :)

    További jó játékot és fórumozást! :)

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsi!
    Természetesen elfogadjuk a döntésed, még ha nehéz is :( Nagyon jó játékot a továbbiakban, sok sikert, örömet hozzá :)
    Márti
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 18.07.2015
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen a soraitokat itt a topikban is, valamint a privát úton küldöttekben is. :) Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Ez egy pozitív visszaigazolás számomra, talán mégis volt értelme annak idején, hogy kötélnek álltam, és rá tudott beszélni egy volt ismerősöm.
    Általatok és az egész fórumos lét által rengeteg új tapasztalattal, ismerettel gazdagodtam. Nagyon sok kedves ismerőst, beszélgetőtársat kaptam, ugyanakkor néhánytól búcsút is vettem. Mindig igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból, mégha ez időnként kevés is volt. Sajnálom, én is csak egy ember vagyok családdal, magánélettel, nem tudok "napi 24 órában ügyeletet" tartani. Ezt így felelősségteljesen már nem tudom tovább csinálni, kevesebbel pedig nem érem be. Emiatt döntöttem a távozás mellett.
    Úgyhogy "hiába a lyuk a hasamban", a döntésem végleges. :)

    Köszönök nektek minden segítséget! :)

    További jó játékot és fórumozást! :)

    Zsuzsi
    Kedves Zsuzsi!
    Azt hiszem Mindenki nevében megköszönhetem a munkád, amit nagyon ügyesen és felelősség teljesen megoldottál. Sok játékosnak segítettél.
    Köszönjük!!:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Sziasztok! :)

    Köszönöm szépen a soraitokat itt a topikban is, valamint a privát úton küldöttekben is. :) Tényleg nagyon kedvesek vagytok! Ez egy pozitív visszaigazolás számomra, talán mégis volt értelme annak idején, hogy kötélnek álltam, és rá tudott beszélni egy volt ismerősöm.
    Általatok és az egész fórumos lét által rengeteg új tapasztalattal, ismerettel gazdagodtam. Nagyon sok kedves ismerőst, beszélgetőtársat kaptam, ugyanakkor néhánytól búcsút is vettem. Mindig igyekeztem a lehető legtöbbet kihozni magamból, mégha ez időnként kevés is volt. Sajnálom, én is csak egy ember vagyok családdal, magánélettel, nem tudok "napi 24 órában ügyeletet" tartani. Ezt így felelősségteljesen már nem tudom tovább csinálni, kevesebbel pedig nem érem be. Emiatt döntöttem a távozás mellett.
    Úgyhogy "hiába a lyuk a hasamban", a döntésem végleges. :)

    Köszönök nektek minden segítséget! :)

    További jó játékot és fórumozást! :)

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsi


    hát..... elég rövidre sikeredett a Moderátorságod, de nyilván te tudod mennyit tudsz bevállalni.
    bátorság kellett, h jelentkezz – ez úgy gondolom nem az ismerősöd érdeme :), de talán nem haragszol rá ez miatt :) sokan örültek neki és legalább kipróbáltad magad egy új „hivatásban” is :) tudni való, h a Moderátorok kapnak hideget és meleget is bőven. sok szép és kevésbé kellemes dolgokat élhettél meg, amik gazdagították a tapasztalataidat, ez talán nem olyan rossz, hisz ez által „formálódhatunk” :)

    család mellet nem könnyű, és hát hiába csak egy játék, a Moderátorság bizony több időt igényel az életedből, mintha csak játszanál. ezért teljesen érthető a döntésed.

    köszönjük a Modiságra fordított idődet, melyet a magánéletedből áldoztál a fórumra.



    további jó játékot neked :)
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Szia Zsuzsi!

    Csak most olvastam búcsúszavaidat. :(:(:(:(

    Köszönöm szépen a sok segítségedet, a gyors és pontos reagálásaidat.
    Köszönöm, hogy "mindig" elérhető voltál. Köszönöm a türelmedet, amelyet néha próbára tettünk. :)

    Nyugisabb napokat, további jó farmolást!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Nah Zsú...
    Vártam,de mivel már mindenki búcsúzkodik,így én is könnyes búcsút intek Neked,mint modinak.brühühü.De mint játékostársnak nem :)
    Prv-ben továbbra is zaklatni foglak,ha elönt a magányos perc,mert sajna a fórum fél lábbal a sírban van :(
    Minden indokod megértem és elfogadom,de még mindig reménykedem,hogy mindenki kardot ragad és kitör a forradalom.(bár nem nagyon van harcos kedve senkinek mostanság).Mindegy.A lényeg,hogy jó modi voltál (nekem a legjobb),és bár tőlem kaptál hideget és meleget is,de még ezt is büszkén viselted.Hihetetlen vagy.Úgyhogy nagy szomisággal intek neked búcsút 30-án,lobogtatva könnyekkel teli zsepimet,de tudom hogy normál játékosként is sokat fogsz itt lógni és ugyanúgy segíted majd a bandát mint eddig :D (csak néhány belső infó marad el,de Kapa hátha képet kap és fordít,válaszol,tesz-vesz :) ) Ha nem,akkor máris megyek az ombudsmanhoz :)
    Nah de míg ki nem tiltanak sok puszi Neked,jó pihizést és még több fórumozást a továbbiakban is
    páááá Zsú páááá :D
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Kedves Zsuzsi!
    Nagyon sajnálom, hogy lemondtál, bár megértelek! Remélem, a játékot nem hagyod itt, akkor viszont találkozunk még sűrűn és a kérdések sem maradnak el:)
    Köszönünk mindent!:))
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 31.07.2015
    Kedves Zsuzsi!

    Éjfél van, vége a modi megbízatásodnak!
    Nagyon sajnálom, hogy eljött már ez az idő!
    Remélem, mint játékos is sokat látunk a fórumon. Millió köszönet az eddigi modi munkádért. Rengeteget segítettél mindenkinek. HIÁNYOZNI FOGSZ!:(
    Puszi az önzetlenségedért!
    Kati
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.08.2015
    Oh tényleg Zsú,már nincs a neved alatt,hogy modi vagy :(
    Jó voltál modiként,ha uncsizol jelentkezz megint :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.08.2015
    Kedves Zsuzsi!

    Éjfél van, vége a modi megbízatásodnak!
    Nagyon sajnálom, hogy eljött már ez az idő!
    Remélem, mint játékos is sokat látunk a fórumon. Millió köszönet az eddigi modi munkádért. Rengeteget segítettél mindenkinek. HIÁNYOZNI FOGSZ!:(
    Puszi az önzetlenségedért!
    Kati
    bourges írta: »
    Oh tényleg Zsú,már nincs a neved alatt,hogy modi vagy :(
    Jó voltál modiként,ha uncsizol jelentkezz megint :D

    Sziasztok!

    Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy Kati. :)

    Igen, délután kb. fél 6 körül történt a moderátori funkciók törlése.

    Zsuzsi
Sign In to comment.