Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

166112

Hozzászólások

  • Olívia21003Olívia21003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm! Megpróbálom akkor üzenetet írni!

    Nagyon köszönöm igen segítőkészek vagytok!

    Jól írom? Liz652 mert visszadobja az üzenetet nincs ilyen játékos !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Jól írom? Liz652 mert visszadobja az üzenetet nincs ilyen játékos !

    szia
    lehet nem is létezem :D:D
    írok én neked :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm! Megpróbálom akkor üzenetet írni!

    Nagyon köszönöm igen segítőkészek vagytok!

    Jól írom? Liz652 mert visszadobja az üzenetet nincs ilyen játékos !
    Liz652 írta: »
    szia
    lehet nem is létezem :D:D
    írok én neked :)

    Azért nem látod Liz-t,mert nem Liz652,csak Liz65 :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    bourges írta: »
    Azért nem látod Liz-t,mert nem Liz652,csak Liz65 :D

    köszi Bourges
    már egymásra találtunk :D:D
    még jó, h nem volt itt az a személy, aki trollnak nevezett pár fórumozót, mert most aztán mondhatta volna, h igaza van :D


    amúgy ez vicc, h éjfélkor kezdődik a szövi bajnokság?
    legközelebb hajnali 2-kor fog?
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Liz nekem oly mindegy mikor kezdődik...a mi szövink esélytelen az élbolyba jutásra, így számomra mindegy a kezdési időpont. 1 hét nekem sok a küldizésből, és szerintem én minimálban fogom csinálni, eddig folyamatosan nyomtam a szövinek, hogy minél több ajándék legyen a kicsiknek, de belefáradtam. A hétvégi eventet jobban értékeltem.Ott láttam mi lesz a következő, készülni lehetett rá, néha igaz bekavart a napi folyamatokba, de még mindig jobban tetszett, mint az 1 hetes non-stop küldizés apró ajándékokért, amit sima napi termelés mellett simán beszerezhetünk...Nagyobbakra, mint a traki meg semmi esélyünk...
  • wzeni (HU1)wzeni (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Szeretnék konkrét számokat tudni: mennyi lehet a szövi vagyona dollárban? Nincsen limitálva? Kösz !
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    wzeni írta: »
    Szeretnék konkrét számokat tudni: mennyi lehet a szövi vagyona dollárban? Nincsen limitálva? Kösz !

    Szia!

    Nincs limit a szövi vagyonában. :) Annyi lesz benn, amennyit beraktok.

    Zsuzsi
  • wzeni (HU1)wzeni (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Kösz Zsuzsi! :))
  • MAGDOLNA54 (HU1)MAGDOLNA54 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Junius12-én vettem átutalással aranyat de nem kaptam meg. A supportnak naponta irok de nindig csak a gépi blabla
    6000Fintról van szó már nem tudom hogy mit csináljak teljesen tanácstalan vagyok -Amit kértek már mindent megcsináltunk és sem a pénz nem az arany
    Várom válszotokat
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    MAGDOLNA54 írta: »
    Junius12-én vettem átutalással aranyat de nem kaptam meg. A supportnak naponta irok de nindig csak a gépi blabla
    6000Fintról van szó már nem tudom hogy mit csináljak teljesen tanácstalan vagyok -Amit kértek már mindent megcsináltunk és sem a pénz nem az arany
    Várom válszotokat

    Szia!

    Küldök Neked a játékban egy privát üzenetet.

    Fel a fejjel! :) Soha nem szabad feladni. :)

    Zsuzsi
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Sziasztok
    A lovak fejlesztésével kapcsolatba szeretnék kérdezni.van egy feladat legyen egy 1-es szinttű nemesítési minőségű lovad.Ha jól olvastam 2-ő nullás szintű lovat kel nemesíteni.az a kérdésem hányszor mert nekem még negyedszerre sem sikerül

    ha tud valaki segíteni nagyon meg köszönném
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    MáriaZám írta: »
    Sziasztok
    A lovak fejlesztésével kapcsolatba szeretnék kérdezni.van egy feladat legyen egy 1-es szinttű nemesítési minőségű lovad.Ha jól olvastam 2-ő nullás szintű lovat kel nemesíteni.az a kérdésem hányszor mert nekem még negyedszerre sem sikerül

    ha tud valaki segíteni nagyon meg köszönném

    Ha senki nem segít, akkor javaslom átolvasni a topicot, mert többször ki lett már tárgyalva.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    MáriaZám írta: »
    Sziasztok
    A lovak fejlesztésével kapcsolatba szeretnék kérdezni.van egy feladat legyen egy 1-es szinttű nemesítési minőségű lovad.Ha jól olvastam 2-ő nullás szintű lovat kel nemesíteni.az a kérdésem hányszor mert nekem még negyedszerre sem sikerül

    ha tud valaki segíteni nagyon meg köszönném

    szia
    én olvastam olyat Hunkeldontól - aki eléggé jártas a pacikban, hogy van mikor csak 8-adjára sikerül :)
    szóval nincs biztos szám. csinálni kell és 1x csak sikerül :)
  • lujza6 (HU1)lujza6 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Szia Liz! Játékosnevet szeretnék változtatni. Lehetséges,ha igen hogy lehet. Köszönöm a válaszod Lujza
  • mtomaska (HU1)mtomaska (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Köszönöm a választ.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    lujza6 írta: »
    Szia Liz! Játékosnevet szeretnék változtatni. Lehetséges,ha igen hogy lehet. Köszönöm a válaszod Lujza

    Szia!

    A supportnál kell kérvényezni a névváltást. Viszont nem igazán szokták, csak nagyon indokolt esetben ezt megtenni, ugyanis van egy kockázata. Megsérülhet a fiókod.

    Zsuzsi
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    sziasztok az lenne a kérdésem a szövi versenynél még volt 45mp hátra és nem ment végig kihozta az eredmény és nem tudtam a letermelt mennyiséget hozzáadni köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    sziasztok az lenne a kérdésem a szövi versenynél még volt 45mp hátra és nem ment végig kihozta az eredmény és nem tudtam a letermelt mennyiséget hozzáadni köszönöm

    Szia!

    Írd meg légyszíves a supportnak, hogy a tegnapi karbantartás ellenére ezt tapasztaltad.

    Zsuzsi
  • zsanika125 (HU1)zsanika125 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Sziasztok miért nem tudom hogy mi a feladatom a szövinél van elismertségi pontom de más nincs honnan tudom hogy mit kell beadnom a szövibe mert nekem csak enyit mutat hogy elismertségi pontok és semmi mást mit tegyek mert szeretném beadni amim van légyszives gyors választ várok
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    zsanika125 írta: »
    Sziasztok miért nem tudom hogy mi a feladatom a szövinél van elismertségi pontom de más nincs honnan tudom hogy mit kell beadnom a szövibe mert nekem csak enyit mutat hogy elismertségi pontok és semmi mást mit tegyek mert szeretném beadni amim van légyszives gyors választ várok

    Nem kell semmit beadnod.
    Gyűjteni kell. Amennyi elismertségi pontot szerzel a szövi-event ideje alatt, az mind automatikusan beszámít a szövi teljesítményébe.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    MáriaZám írta: »
    Sziasztok
    A lovak fejlesztésével kapcsolatba szeretnék kérdezni.van egy feladat legyen egy 1-es szinttű nemesítési minőségű lovad.Ha jól olvastam 2-ő nullás szintű lovat kel nemesíteni.az a kérdésem hányszor mert nekem még negyedszerre sem sikerül

    ha tud valaki segíteni nagyon meg köszönném

    Szia
    Ez a 0-ás szintű nem tudom mit jelent nálad....
    Úgy kapsz 1 es nemesítési minőségű lovat,hogy veszel 2-db 0-ás szintű lovat 10-10 aranypatiért az istállódba.Ezeket a lovakat elkezded edzeni úgy,hogy minimum 13 ig (de ha lehet 15 ig) felmenjen erőben,fürgeségben és állóképességben is.Ha mind a két lovad készvan,azaz min.13 as szintű,akkor fogod és összepároztatod a kettőt.Ebből általában kiadja az 1 es bubit.
    Sok sikert.


    zsanika125 írta: »
    Sziasztok miért nem tudom hogy mi a feladatom a szövinél van elismertségi pontom de más nincs honnan tudom hogy mit kell beadnom a szövibe mert nekem csak enyit mutat hogy elismertségi pontok és semmi mást mit tegyek mert szeretném beadni amim van légyszives gyors választ várok

    Szia
    Ha a szöviseventre gondolsz,akkor annyi a feladatod,hogy küldetéseket indíts (jobb alul kék kokárda),és ott a random sorsolással kiadott feladatot a lehető legjobb tudásod szerint teljesítsd.Pl:ha kukoricát sorsol,akkor vess-arass kukoricát 30 percen át.Ha vége a küldinek,akkor kiadja a helyezésed.Ezért kapsz bizit,amit saját részre felhasználhatsz,meg kapsz elismerettségi pontot,amit automatikusan felír hozzád és a szövidhez is.Tehát semmi dolgod vele.Neked annyi a dolgod,hogy indítsd a küldit és játsz vele.
    Ha nem erre gondoltál,hanem az alap feladatokra a szövidnél,akkor pedig ajánlom,hogy kérdezd meg a szövvezetőt,mert minden szöviben más az elvárás.
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Lenne egy kérdésem, hányas szinttől lehet részt venni a szövetkezeti versenyben ? Küldetést hányas szinttől lehet végezni ? Nálunk van 20-as szintű, s ő nem találja a küldetési belépéshez a felugró ablakot.
    Szeretném ha valaki segítene, és előre is megköszönném, rég voltam kisszintű :o
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Lenne egy kérdésem, hányas szinttől lehet részt venni a szövetkezeti versenyben ? Küldetést hányas szinttől lehet végezni ? Nálunk van 20-as szintű, s ő nem találja a küldetési belépéshez a felugró ablakot.
    Szeretném ha valaki segítene, és előre is megköszönném, rég voltam kisszintű :o

    Szia!

    Már jóval 20-as szint alatt lehet küldetést csinálni. Amint elsőnek feladatként megérkezik egy kezdő farmhoz, onnan már biztosan van rá lehetősége. De a pontosat megkérdezem.
    (Van egy ismerős kicsi farm, ami jelen pillanatban 19-es szintű. Neki is már jó régen volt a küldis feladat, úgyhogy a 20-as szintű játékosodnál más van.)

    Zsuzsi
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Szia!

    Már jóval 20-as szint alatt lehet küldetést csinálni. Amint elsőnek feladatként megérkezik egy kezdő farmhoz, onnan már biztosan van rá lehetősége. De a pontosat megkérdezem.
    (Van egy ismerős kicsi farm, ami jelen pillanatban 19-es szintű. Neki is már jó régen volt a küldis feladat, úgyhogy a 20-as szintű játékosodnál más van.)

    Zsuzsi

    Köszönöm neked, kicsit furálom a dolgot, de lehet hogy neki van igaza.
    Zsanika 125 Tökmag MGTSZ-be van tag, és állítólag nincs neki még küldetési emblémája jobb oldalt lent.
    nem csinált még bal oldali "küldetést", lehet hogy az a baj ?
    Köszönöm neked, a választ, csináltatom a bal oldali feladatot ha van neki olyan és meglátjuk :)
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    köszönöm a segítséget mindenkinek aki segített
    A ló nemesítésbe :).

    Tisztelettel Marcsi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Köszönöm neked, kicsit furálom a dolgot, de lehet hogy neki van igaza.
    Zsanika 125 Tökmag MGTSZ-be van tag, és állítólag nincs neki még küldetési emblémája jobb oldalt lent.
    nem csinált még bal oldali "küldetést", lehet hogy az a baj ?

    Az nem számít. Most is attól a kék kokárdára kellene kattintania, ami a küldetés keresését indítja. Inkább úgy gondolom, fogalma nincs, mit kell csinálni, mit és hol kell nyomni. :) Próbáld meg neki elmagyarázni. :)

    Ha nem látja a küldetési emblémát, akkor a kicsi ablak, ami a küldetést és a projektet mutatja, az be van csukva. Azt nyissa fel először.
    Vagy ha oldalt a feladatos panelen megkeresi a küldis feladatát és ott rákattint a zöld nyílra, az megmutatja neki, hol keresse. :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Köszönöm neked, kicsit furálom a dolgot, de lehet hogy neki van igaza.
    Zsanika 125 Tökmag MGTSZ-be van tag, és állítólag nincs neki még küldetési emblémája jobb oldalt lent.
    nem csinált még bal oldali "küldetést", lehet hogy az a baj ?

    Szia ha nem gond írok Zsanikának prv-t,hátha el tudom navigálni a küldihez :D
    Ha nem venné észre a prv-levelet,szólj már neki,hogy küldtem.
    Köszi
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Köszönöm nektek, értelmes 22 éves kismama, de most kezdett játszani :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Köszönöm nektek, értelmes 22 éves kismama, de most kezdett játszani :)

    Azt hittem kisgyerek :D
    Mindegy,ha nem sok levelet kap,akkor nem feltétlen figyeli,volt már rá nem 1-2 példa....
    Írtam neki,talán közös erővel sikerül,hisz minden nagy tett,1 lépéssel kezdődik :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Lenne egy kérdésem, hányas szinttől lehet részt venni a szövetkezeti versenyben ? Küldetést hányas szinttől lehet végezni ? Nálunk van 20-as szintű, s ő nem találja a küldetési belépéshez a felugró ablakot.
    Szeretném ha valaki segítene, és előre is megköszönném, rég voltam kisszintű :o
    Csöpi2 írta: »
    Köszönöm neked, kicsit furálom a dolgot, de lehet hogy neki van igaza.
    Zsanika 125 Tökmag MGTSZ-be van tag, és állítólag nincs neki még küldetési emblémája jobb oldalt lent.
    nem csinált még bal oldali "küldetést", lehet hogy az a baj ?
    Köszönöm neked, a választ, csináltatom a bal oldali feladatot ha van neki olyan és meglátjuk :)

    Szia! :)

    Megnéztem a Ranglistában. Az összesített EP-je: 10.756, ezen a héten pedig: 3.767 EP-t gyűjtött. Tehát csinált már korábban küldetést.

    Zsuzsi
Ez a beszélgetés lezárult..