Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Küldetésekkel/Feladatokkal/Eredményekkel kapcsolatos kérdések - archívum

1912

Hozzászólások

  • MARMIRON (HU1)MARMIRON (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Hali! szigetről tudni valamit
  • UserStar3UserStar3 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    76-os szinten vagyok. Most már rendszeres ( és ezért borzasztóan dühít), hogy a küldetésemben sokkal alacsonyabb szintű játékosok a küldi kezdete után kb. 1 perccel ezer feletti terményt tudnak produkálni! Most pl. egy 55-ös szintű player 5 termőföldel ( 3db 5-ös szintű, 1 db 4-es és 1 db 3-as fejlesztésű földje van) 1360 kukoricát csinált másfél perc alatt. Hogyan? Ha ez csak néha fordulna elő, akkor nem is szólnék. De már rendszeres. Mindíg van egy ilyen! Így esély sincs az első helyre!!!! Valaki magyarázatot esetleg?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    UserStar3 írta: »
    76-os szinten vagyok. Most már rendszeres ( és ezért borzasztóan dühít), hogy a küldetésemben sokkal alacsonyabb szintű játékosok a küldi kezdete után kb. 1 perccel ezer feletti terményt tudnak produkálni! Most pl. egy 55-ös szintű player 5 termőföldel ( 3db 5-ös szintű, 1 db 4-es és 1 db 3-as fejlesztésű földje van) 1360 kukoricát csinált másfél perc alatt. Hogyan? Ha ez csak néha fordulna elő, akkor nem is szólnék. De már rendszeres. Mindíg van egy ilyen! Így esély sincs az első helyre!!!! Valaki magyarázatot esetleg?

    Olvasgasd a fórum régebbi bejegyzéseit (ha van időd), ott ezt már többször magyarázták.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    UserStar3 írta: »
    76-os szinten vagyok. Most már rendszeres ( és ezért borzasztóan dühít), hogy a küldetésemben sokkal alacsonyabb szintű játékosok a küldi kezdete után kb. 1 perccel ezer feletti terményt tudnak produkálni! Most pl. egy 55-ös szintű player 5 termőföldel ( 3db 5-ös szintű, 1 db 4-es és 1 db 3-as fejlesztésű földje van) 1360 kukoricát csinált másfél perc alatt. Hogyan? Ha ez csak néha fordulna elő, akkor nem is szólnék. De már rendszeres. Mindíg van egy ilyen! Így esély sincs az első helyre!!!! Valaki magyarázatot esetleg?

    Szia
    Van a farmodon olyan,hogy nemesítő,bár nem biztos,de lehet venni dollárért az építés menü utolsó kis fülénél (speciális épületek).Ilyen nemesítőd lehet a főfarmon és ínyencen is külön-külön.Nah ennek a nemesítőnek az a célja,hogy vízből,terményből és nemesítőből (ez utóbbit a sima termény mellé kapod néha felröppenőbe),tudsz csinálni speciális (kombós) magot.Ha ezt a kombós magot ülteted el a földedben és meghumuszolod,akkor 1 db 6 os szintű földben ad 412 db kukoricát.Ha van 5 földed 6 os szinten az már 2500 kukorica.És ha ez előre be van rakva és be van érve,mikor megkapod a kukoricás küldit,akkor az első 30 mp-ben be tudod szedni és láss csodát még utána tudod nyomni az 5 perces kukit 30 percen át :D
    Tehát ez így lehetséges
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    bourges írta: »
    Szia
    Van a farmodon olyan,hogy nemesítő,bár nem biztos,de lehet venni dollárért az építés menü utolsó kis fülénél (speciális épületek).Ilyen nemesítőd lehet a főfarmon és ínyencen is külön-külön.Nah ennek a nemesítőnek az a célja,hogy vízből,terményből és nemesítőből (ez utóbbit a sima termény mellé kapod néha felröppenőbe),tudsz csinálni speciális (kombós) magot.Ha ezt a kombós magot ülteted el a földedben és meghumuszolod,akkor 1 db 6 os szintű földben ad 412 db kukoricát.Ha van 5 földed 6 os szinten az már 2500 kukorica.És ha ez előre be van rakva és be van érve,mikor megkapod a kukoricás küldit,akkor az első 30 mp-ben be tudod szedni és láss csodát még utána tudod nyomni az 5 perces kukit 30 percen át :D
    Tehát ez így lehetséges

    Szia bourges!

    Csodálom, hogy van kedved és időd ilyen szépen, hosszasan elmagyarázni a dolgokat, de így legalább megértik.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    bourges írta: »
    Szia
    Van a farmodon olyan,hogy nemesítő,bár nem biztos,de lehet venni dollárért az építés menü utolsó kis fülénél (speciális épületek).Ilyen nemesítőd lehet a főfarmon és ínyencen is külön-külön.Nah ennek a nemesítőnek az a célja,hogy vízből,terményből és nemesítőből (ez utóbbit a sima termény mellé kapod néha felröppenőbe),tudsz csinálni speciális (kombós) magot.Ha ezt a kombós magot ülteted el a földedben és meghumuszolod,akkor 1 db 6 os szintű földben ad 412 db kukoricát.Ha van 5 földed 6 os szinten az már 2500 kukorica.És ha ez előre be van rakva és be van érve,mikor megkapod a kukoricás küldit,akkor az első 30 mp-ben be tudod szedni és láss csodát még utána tudod nyomni az 5 perces kukit 30 percen át :D
    Tehát ez így lehetséges

    Ezt annyival kiegészíteném,hogy van az az eset amikor arannyal megnyomja,de én már láttam egy farmon 14 földet is.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    fodorme írta: »
    Ezt annyival kiegészíteném,hogy van az az eset amikor arannyal megnyomja,de én már láttam egy farmon 14 földet is.

    Persze, vannak további lehetőségek is, de bourges azt az alapesetet írta le, ami szinte bárkinél előfördulhat.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    Szia Fodorme
    Igen van olyan is,hogy valaki arannyal játszik,de az ilyenek nem 1360 kukit fognak csinálni 5 földön :D
    A 76 os szintű játékos kérdése az volt,hogy többször látott már olyat,hogy 1000-ren felüli terményt adnak be a küldi elején és ez hogy lehetséges.Én erre válaszoltam,hogy ez mind vadvirágból mind kukoricából arany nélkül simán megcsinálható.Ennek menetét írtam le,hogy ne legyen az,hogy a kisebb szintűek csak arannyal képesek erre,mert ez nem így van.Simán előredolgozás.

    Am Porrima,ha a játékos normálisan kérdez és nem lázad,vagy teszi fel a kérdést,amitől a hideg ráz,hogy "akkor most hogy is van ez?????",akkor azoknak a játékosoknak szívesen válaszolok akár részletesen is,bár ha 2 hsz-el felette van a válasz azt hanyagolom :D
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    bourges írta: »
    .
    .
    .
    .
    Am Porrima,ha a játékos normálisan kérdez és nem lázad,vagy teszi fel a kérdést,amitől a hideg ráz,hogy "akkor most hogy is van ez?????",akkor azoknak a játékosoknak szívesen válaszolok akár részletesen is,bár ha 2 hsz-el felette van a válasz azt hanyagolom :D

    Bourges, nagyon rendes vagy, a játékosok meg is köszönhetnék...
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    bourges írta: »
    Szia
    Van a farmodon olyan,hogy nemesítő,bár nem biztos,de lehet venni dollárért az építés menü utolsó kis fülénél (speciális épületek).Ilyen nemesítőd lehet a főfarmon és ínyencen is külön-külön.Nah ennek a nemesítőnek az a célja,hogy vízből,terményből és nemesítőből (ez utóbbit a sima termény mellé kapod néha felröppenőbe),tudsz csinálni speciális (kombós) magot.Ha ezt a kombós magot ülteted el a földedben és meghumuszolod,akkor 1 db 6 os szintű földben ad 412 db kukoricát.Ha van 5 földed 6 os szinten az már 2500 kukorica.És ha ez előre be van rakva és be van érve,mikor megkapod a kukoricás küldit,akkor az első 30 mp-ben be tudod szedni és láss csodát még utána tudod nyomni az 5 perces kukit 30 percen át :D
    Tehát ez így lehetséges
    ...... és ha még van hínár humusza , akkor seperc alatt újragyárthat a spec.magokkal több ezret .
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    icarika írta: »
    ...... és ha még van hínár humusza , akkor seperc alatt újragyárthat a spec.magokkal több ezret .

    Szia Icarika
    Igen ez is egy lehetőség :D
    Meg pl vadvirágnál az előre betett kombómag szupihumival,majd küldi első pár mp-ben beszedni majd visszarakni a kombós virágot szupihumival.Ez a küldi vége előtti másfél percben 1 aranyért leszedhető.Így 5 db 6 os szintű földben 5 arany felhasználásával 5600 db vadvirág gyűjthető.stb stb.Vannak praktikák,de arra jó hosszú hsz elmenne :D

    Am köszi Porrima,régi veteránként próbálok segíteni,még aki prv-ben ír azoknak is szoktam és kapok sok rajongó levelet is :D Lehet pár hónap múlva kapok érte kitüntetést :D:D
  • Ammácska (HU1)Ammácska (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    Jó estét !
    Hát az első eventnél nagy volt az izgalom a hajtás , hogy megörizzük a helyünket , vagy uram bocsá előre jussunk a versenyben !
    mára ez bizony ellaposodott és csak azért csináljuk sokan mert nyerni szeretnénk !
    nem lehetne ezt valamilyen módon szinesíteni ? előszörre izgalmas verseny volt !?
    mára?? --- púp a hátamon csinálom mert van ! valakinek igazán meglendülhetne a fantáziája , hogy tényleg verseny és ne robot legyen ?!
    Köszia választ :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    Ammácska2 írta: »
    Jó estét !
    Hát az első eventnél nagy volt az izgalom a hajtás , hogy megörizzük a helyünket , vagy uram bocsá előre jussunk a versenyben !
    mára ez bizony ellaposodott és csak azért csináljuk sokan mert nyerni szeretnénk !
    nem lehetne ezt valamilyen módon szinesíteni ? előszörre izgalmas verseny volt !?
    mára?? --- púp a hátamon csinálom mert van ! valakinek igazán meglendülhetne a fantáziája , hogy tényleg verseny és ne robot legyen ?!
    Köszia választ :)

    Szia Ammácska
    Ezt az ötletek topicba kellett volna írni :D
    De am egyetértek,főleg úgy hogy ilyen sűrűn van,így ebbe a körbe az én csapatom se vesz részt,mert hányásunk van tőle.Meg ha már ezzel csinálnának valamit,kitalálhatnának valamit a bizikre is,mert hiába váltogatom a humit,langyihumit,meg növesztem a kakimennyiséget csak gyűlik és gyűlik.Így igazából még annyi értelme sincs a küldinek,mint akinek még van mire felhasználni :(
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Sziasztok!
    Lehet hogy a bigfarmnak is elege van a küldikből? mert ma reggel óta csak kukorica , kukorica , vadvirág, vadvirág, vadvirág , kukorica, vadvirágot kaptam!
    Ez nem normális! nem lehetne vmit tenni? se spec magom, se energiám nincs már erre! ezt nagyon elrontották!

    Üdv. Mircipirci
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    mircipirci írta: »
    Sziasztok!
    Lehet hogy a bigfarmnak is elege van a küldikből? mert ma reggel óta csak kukorica , kukorica , vadvirág, vadvirág, vadvirág , kukorica, vadvirágot kaptam!
    Ez nem normális! nem lehetne vmit tenni? se spec magom, se energiám nincs már erre! ezt nagyon elrontották!

    Üdv. Mircipirci

    szia mircipirci
    hát szó mi szó..... elég sokszor volt a bajnokság alatt az ismétlődés és persze soha nem azt kaptam amire vártam :D de ez ált-ban mindig így van, szrtm másoknál is :)
    mivel már a bajnokságnak vége, így kicsit pihenj, később talán új erővel tudsz nekilendülni :)
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Szia Liz!

    Csak a tejet akartam leszedni egy ganés küldivel. Reggel is próbáltam, és most is. Nem adott.. nem értem,
    pihenek mert nincs spec magom, de az eventem legalább kész!
    M
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    mircipirci írta: »
    Szia Liz!

    Csak a tejet akartam leszedni egy ganés küldivel. Reggel is próbáltam, és most is. Nem adott.. nem értem,
    pihenek mert nincs spec magom, de az eventem legalább kész!
    M

    na az már öröm, annak is lehet örülni :) mi tejes projiban voltunk és egész nap vártam a trágyást :)
    hát persze, h folyamatosan kuki meg virág :D a tejem már rég megaludt szegény tehenekben, alig bírtam kifejni, mikor végre megkönyörült rajtam a rendszer és végre TRÁGYA következett :D:D
  • alomszepviragalomszepvirag Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok!

    Hogy tudom teljesíteni az Eredményeknél a Tanácsadó szakértőt?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok!

    Hogy tudom teljesíteni az Eredményeknél a Tanácsadó szakértőt?

    szia
    kattints a körmenüben a kék "i"-re mindennél, kivéve a házakat és a dísztárgyakat.
    a kaput és a kerítést se felejtsd el :)
  • judit690325 (HU1)judit690325 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    hol lehet megtalálni és gyüjteni az oda vissza feladatot elöre is köszönöm

    fontos lenne!!!!!!!!!!!!
    :o:(:confused:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    hol lehet megtalálni és gyüjteni az oda vissza feladatot elöre is köszönöm

    fontos lenne!!!!!!!!!!!!
    :o:(:confused:

    Szia!

    Milyen feladatra gondolsz pontosan? Az Eredmények között a farmlátogatósra esetleg? Ha igen, ott 50-szer kell átmenni a játékostársaid valamelyik farmjára. Egy embernél ha meglátogatod minden egyes külön farmját (fő, ínyenc és virág), azok külön is számítanak, úgy gyorsan összejön az 50. :)

    Zsuzsi
  • alomszepviragalomszepvirag Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszi! Erre nem jöttem volna rá. :D
  • gal81gal81 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    sziasztok! nekem az lenne a kérdésem hogy az eredményeknél az állandó buborékvadászat 4. után megállt, és sehova nem mozdul. es már több buborékot is összeszedtem! már többször is beléptem azota de semmi. aki tud segítsen. köszönöm.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    gal81 írta: »
    sziasztok! nekem az lenne a kérdésem hogy az eredményeknél az állandó buborékvadászat 4. után megállt, és sehova nem mozdul. es már több buborékot is összeszedtem! már többször is beléptem azota de semmi. aki tud segítsen. köszönöm.

    Hogy érted azt hogy megállt?
    Összesen 75 bubit kell begyűjteni,de ha egyet is kihagysz újra számol.
  • Mokus45 (HU1)Mokus45 (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    kattints a körmenüben a kék "i"-re mindennél, kivéve a házakat és a dísztárgyakat.
    a kaput és a kerítést se felejtsd el :)
    Sziasztok :)
    Nekem sajna semminél nem számolja :( Van valami más megfejtés a tanácsadós feladatra? Előre is köszönöm a válaszokat :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Mokus45 írta: »
    Sziasztok :)
    Nekem sajna semminél nem számolja :( Van valami más megfejtés feladatra? Előre is köszönöm a válaszokat :)

    szia
    ezt a virágfarmon kell elvégezned, mégpedig úgy, hogy rákatt akár a földre és a körmenüben a kék "i"-re. csak a házakra és a díszekre nem kell. még a kerítésre és a kapura is kattints
  • Mokus45 (HU1)Mokus45 (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    ezt a virágfarmon kell elvégezned, mégpedig úgy, hogy rákatt akár a földre és a körmenüben a kék "i"-re. csak a házakra és a díszekre nem kell. még a kerítésre és a kapura is kattints
    Köszi szépen így már sikerült :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Mokus45 írta: »
    Köszi szépen így már sikerült :)

    szívesen :)
    örülök neki
    további jó játékot neked :)
  • Iwry (HU1)Iwry (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Sziasztok

    A tanácsadó szakértő eredményt hogyan lehet megoldani?

    Köszi
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 15.07.2015
    Iwry2 írta: »
    Sziasztok

    A tanácsadó szakértő eredményt hogyan lehet megoldani?

    Köszi
    Három hozzászólással feljebb ott a válasz.
Ez a beszélgetés lezárult..