Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

165112

Hozzászólások

  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    köszi szépen a biztatást:)
    de ha tényleg jön a szövi verseny, akkor többen csinálják s folyamatosan, még nagyobb az esélye az összeomlásra a rendszernek:)
    próbálkozom a nap folyamán többször, hátha:)
  • everriteeverrite Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok!
    Én sem kaptam, meg, pedig 3x engedett "igényelni". A 3. esetben rögzítés után eltűnt a lehetőség, bár email továbbra sem érkezett. Olvasta a hozzászólásokban, hogy vki írt a support-nak. Azt hova kell? Tudnátok segíteni ebben? Köszi :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    everrite írta: »
    Sziasztok!
    Én sem kaptam, meg, pedig 3x engedett "igényelni". A 3. esetben rögzítés után eltűnt a lehetőség, bár email továbbra sem érkezett. Olvasta a hozzászólásokban, hogy vki írt a support-nak. Azt hova kell? Tudnátok segíteni ebben? Köszi :)

    Szia!

    A supportot a farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatt találod (Ügyfélszolgálat).
    Arra kattintasz, ezzel egy új fül jelenik meg a böngésződön. Egészen az aljáig menj le: E-mailes támogatás, erre is kattints. Felnyílik egy űrlap, amit tölts ki és küldj el. :)

    Zsuzsi
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    hali:D
    sajnos ez a bug nálam is jelentkezett:(
    kiléptem a játékból és amikor vissza, a küldim eltűnt, pedig le sem járt a 30 perc
  • mtomaska (HU1)mtomaska (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne miért van hogy a 20-as szintü lovam 3-4-szer kell képzésre küldeni hogy egy szintet menjen fel.Vége a képzésnek kiírja a betanitás sikeres felmegy 21-re átmegyek másik képzésre amikor készvan az elözö már 20-on van megint mit kell csinálni hogy föjjebb menjek mert a szöviben sem tudtaksegitséget adni.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    hali:D
    sajnos ez a bug nálam is jelentkezett:(
    kiléptem a játékból és amikor vissza, a küldim eltűnt, pedig le sem járt a 30 perc

    Amikor lejár a 30 perc, ki fogja írni az eredményt. Csak a panelről tűnik el, amúgy megy az a küldi.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    mtomaska2 írta: »
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne miért van hogy a 20-as szintü lovam 3-4-szer kell képzésre küldeni hogy egy szintet menjen fel.Vége a képzésnek kiírja a betanitás sikeres felmegy 21-re átmegyek másik képzésre amikor készvan az elözö már 20-on van megint mit kell csinálni hogy föjjebb menjek mert a szöviben sem tudtaksegitséget adni.

    Egy csikót kb. 13-16 szintnyit tudsz edzeni, aztán már rengeteg patkó kell a további szintekhez.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    hunkeldon írta: »
    Amikor lejár a 30 perc, ki fogja írni az eredményt. Csak a panelről tűnik el, amúgy megy az a küldi.
    hali hunkeldon
    bocsi, asszem nem irtam le elég érthetően az előző hsz-emben:D

    azt amúgy is tudtam, ha lejár kiirja az eredményt, de nem igy történt
    nem járt le, ha jól emlékszem még volt kb 10 perc
    kijelentkeztem és vissza, de eltűnt, eredményeket sem irt ki, újra kellett inditsak 1et (nem...nem 10 perc múlva léptem vissza, hanem azonnal:D) olyan volt mintha el sem inditottam volna, vagy leját volna az előző

    az új küldi alatt nem léptem ki meg be, szal azt be tudtam fejezni:D
  • tme (HU1)tme (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Csak én is jelezni szeretném, hogy baj van a küldetésekkel. Eltűnnek, visszajönnek illetve 10 perc után vége lesz.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    tme írta: »
    Csak én is jelezni szeretném, hogy baj van a küldetésekkel. Eltűnnek, visszajönnek illetve 10 perc után vége lesz.

    szia
    írni kell a Supportnak, bár gondolom a Modik már jelezték feléjük ezt a hibát.
    a Supportot a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod. ott látsz egy kis fejecskét fülhallgatóval. arra katt, majd görgess a lap aljára az e-mailes támogatásokra. arra szintén katt. ott tudsz írni nekik.
  • mtomaska (HU1)mtomaska (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm a választ de nem ígazán lettem töle okosabb.Akkor gyakorlatilag ez a normális dolog,hogy akár5-6-szor is indatsak egy képzéstamire szintet lép a lovam.Erre nincs valami tájékoztató,mert eddig még nem találtam.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Sziasztok!

    Szóltam a küldetések miatt. :)

    Zsuzsi
  • Lizy3 (HU1)Lizy3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    sziasztok kérdésem az tegnapi "új event" jutalmaival kapcsolatban lenne a ranglista jutalmakat mikor kapjuk meg, vagy hol található, mert én nem látom a dobozban. 15. helyen végeztem a tájékozutató szerint friss ételdoboz a jutalom, de hol van?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    mtomaska2 írta: »
    Köszönöm a választ de nem ígazán lettem töle okosabb.Akkor gyakorlatilag ez a normális dolog,hogy akár5-6-szor is indatsak egy képzéstamire szintet lép a lovam.Erre nincs valami tájékoztató,mert eddig még nem találtam.

    Szia!

    Ha már 5-6-szor kell indítani egy szinlépéshez képzést, akkor ott meg kell állni. Azt a lovat nem szabad tovább edzeni. Ezért írta Hunkeldon, amit: egy csikót kb. 13-16 szintnyit tudsz edzni, aztán már rengeteg patkó kell...

    De mindjárt bemásolok ide Neked egy linket, azt nyisd meg, olvasgasd el a hasznos leírásokat, és azzal már érteni fogod nagyjából:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?30798-Lóverseny


    Zsuzsi
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Sziasztok!

    Szóltam a küldetések miatt. :)

    Zsuzsi

    Köszönjük Zsuzsi!
  • Olívia21003Olívia21003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm,hogy segíteni próbáltál de nem találok ilyen zászlót csak egy szürkét! A régi farmra ugyan ezt az ideglenes jelszót kaptam. Tegnap jött egy e mail várnak a farmon az állataim a gazdaság de nem tudok sehogy vissza menni! Az ajándékok is ott kerülnek gondolom jóváírásra mert itt nem. Elnézésed amiért ilyen értetelen vagyok! Üdv
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm,hogy segíteni próbáltál de nem találok ilyen zászlót csak egy szürkét! A régi farmra ugyan ezt az ideglenes jelszót kaptam. Tegnap jött egy e mail várnak a farmon az állataim a gazdaság de nem tudok sehogy vissza menni! Az ajándékok is ott kerülnek gondolom jóváírásra mert itt nem. Elnézésed amiért ilyen értetelen vagyok! Üdv

    szia Olívia
    a bejelentkezési oldalon, mielőtt beírnád a játékos neved és a jelszót. ott legalul, ahogy a Zsuzsi által berakott képen is látható, kell lennie a zászlónak és a "Magyar 1" szervernek. vagy jelen esetben nálad talán "Nemzetközi". azt nézd meg és állítsd át "Magyar 1"-re. talán a zászló is átvált magyar színekre, ha nem, akkor manuálisan kell majd megtenned. nem tudom miért inaktív nálad, még nem taliztam ilyen jelenséggel :)

    berakok egy linket, ahol bejelöltem a biztonság kedvéért, hol nézzed a leírtakat

    http://kepfeltoltes.hu/150713/bejelentkezes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • Olívia21003Olívia21003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm de az indamail autómatikusan ide kapcsol! Sajnos nem igazán értek hozzá de még olyan képet se találok! Délután még egyszer meg próbálom ha nem megy akkor elköszönök! Jó játékot sok sikert kívánok! A segítséget köszönöm!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm de az indamail autómatikusan ide kapcsol! Sajnos nem igazán értek hozzá de még olyan képet se találok! Délután még egyszer meg próbálom ha nem megy akkor elköszönök! Jó játékot sok sikert kívánok! A segítséget köszönöm!

    ne add fel ilyen könnyen :)
    írj rám mikor ráérsz és priviben megpróbálok segíteni alaposabban :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszönöm de az indamail autómatikusan ide kapcsol! Sajnos nem igazán értek hozzá de még olyan képet se találok! Délután még egyszer meg próbálom ha nem megy akkor elköszönök! Jó játékot sok sikert kívánok! A segítséget köszönöm!

    Szia.
    Nem tudom van e CCleaner a gépeden.(nagy piros C betű kis seprűvel).Ha igen futtasd meg.Majd nyisd meg az internetet és írd be felülre (ahol a kisfekete nyíl van,meg hogy http:/,hogy
    Bigfarm.hu majd nyomj egy enter billentyűt.
    Ha nincs a gépeden,akkor nyisd meg az internetet és a monitorképed legtetején van olyan hogy fájl,nézet,előzmények stb. Ott klikk rá az előzmények fülre (ekkor legördül) és ott válaszd ki az előzmények törlését.Ha kész,akkor írd be felülre (ahol a kis nyíl van,meg hogy http:/,hogy
    Bigfarm.hu,majd nyomj egy enter billentyűt.
    Ha így teszel,akkor az az oldal fog megjelenni neked,amit Zsú és Liz felrakott.És akkor alul már látni fogod,hogy melyik szerveren vagy.
    Sok szerencsét.
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Hi...:)
    Hol találok részletes leírást a speciális vetőmagokkal (vadvirág) kapcsolatban...?
    Köszi
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Hi...:)
    Hol találok részletes leírást a speciális vetőmagokkal (vadvirág) kapcsolatban...?
    Köszi

    Szia!

    Arról külön nincs leírás. Mit szeretnél róla pontosan tudni?

    Az egy nemesítéssel kapható mennyiségét a Növénynemesítőben találod: 4-7 magot ad egy alkalommall. Az épületed fejlettségétől függ, mennyi ideig készül el a nemesítőben, viszont a kapott mennyiség nem függ a nemesítő szintjétől.
    Vetéstől számítva 30 perc kell a "beérésig". A mennyiséget befolyásolja a termőfölded szintje, amit a föld körmenüjén az "i" (Információ) gombra kattintva kiír.

    Zsuzsi

    Zsuzsi
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Sziasztok!

    Szóltam a küldetések miatt. :)

    Zsuzsi

    Köszi Zsuzsa!
    Mert így elég vicces szövi verseny lenne. Most egyszerre fut két küldim.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Lizy3 írta: »
    sziasztok kérdésem az tegnapi "új event" jutalmaival kapcsolatban lenne a ranglista jutalmakat mikor kapjuk meg, vagy hol található, mert én nem látom a dobozban. 15. helyen végeztem a tájékozutató szerint friss ételdoboz a jutalom, de hol van?

    Szia!

    Most néztem utána mert kíváncsi voltam és csak az első 5 játékos kap szintenként ranglista jutalmat.Tehát ha Te a saját szinteden 15-ik voltál akkor ne keresd a z ajándékot.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Lizy3 írta: »
    sziasztok kérdésem az tegnapi "új event" jutalmaival kapcsolatban lenne a ranglista jutalmakat mikor kapjuk meg, vagy hol található, mert én nem látom a dobozban. 15. helyen végeztem a tájékozutató szerint friss ételdoboz a jutalom, de hol van?

    szia Lizy
    Fodorme-nek igaza van, valamit félreértettél a leírásban.


    "Ranglistás jutalomdekorációk pedig az első 5 játékosnak jár az alábbi szinttartományok szerint:
    • 8-16. szint között: Friss étel dobozok
    • 17-26. szint között: Gabonapehely dobozok
    • 27-40. szint között: Virágzó szépség dobozok
    • 41-64. szint között: Mezei virágok dobozok
    • 64. szint felettiek: Szüreti ünnep dobozok"

    a jutalom amint olvasható, az első 5 helyen végzett játékosnak jár. amivel te összetévesztetted, az a játékosok szintje, amit a TP-d alapján érsz el.
    8-16. szint - ez a játékos szintjét mutatja, nem az eventen elért ranglista szintet.
  • Lizy3 (HU1)Lizy3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Köszi a választ, számomra a kiírás egy kicsit félre érthető volt, ezért kár volt annyit dolgozni a végéig, az gondoltam ez úgy van mint a szövi bajnokságban , de tévedtem így jártam . Ez volt a taqnutópénz és a számomra felejtős event.
    Liz652 írta: »
    szia Lizy
    Fodorme-nek igaza van, valamit félreértettél a leírásban.


    "Ranglistás jutalomdekorációk pedig az első 5 játékosnak jár az alábbi szinttartományok szerint:
    • 8-16. szint között: Friss étel dobozok
    • 17-26. szint között: Gabonapehely dobozok
    • 27-40. szint között: Virágzó szépség dobozok
    • 41-64. szint között: Mezei virágok dobozok
    • 64. szint felettiek: Szüreti ünnep dobozok"

    a jutalom amint olvasható, az első 5 helyen végzett játékosnak jár. amivel te összetévesztetted, az a játékosok szintje, amit a TP-d alapján érsz el.
    8-16. szint - ez a játékos szintjét mutatja, nem az eventen elért ranglista szintet.
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Lizy3 írta: »
    Köszi a választ, számomra a kiírás egy kicsit félre érthető volt, ezért kár volt annyit dolgozni a végéig, az gondoltam ez úgy van mint a szövi bajnokságban , de tévedtem így jártam . Ez volt a taqnutópénz és a számomra felejtős event.

    Megértem a csalódásodat,de ez nekem jobban tetszett mint a szövi bajnokság.Az itt kapott jutalmak sokkal többet érnek.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    más! elküldtem hajót megpakolva, de itt dekkol nekem:)
    mit tegyek???

    ki-be lép, frissítés nem oldotta meg:(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    más! elküldtem hajót megpakolva, de itt dekkol nekem:)
    mit tegyek???

    Szia! :)

    Semmit nem tudsz, maximum nézegetni, ha már frissítetted az oldalt és mégis maradt. :D Ez is egy hiba. :)

    Próbáltál sütit vagy gyorsítótárat törölni? Ezeket még ajánlanám. ;)

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    nos! akkor elteszem magam holnapra, csak rendbe jön, mint minden más :o
    szép álmokat:)
Ez a beszélgetés lezárult..