Főoldal Hungarian Archívum Javaslatok, dicséret és kritika (a)

Szövisevi,proji,és az új játék kombója

bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
szerkesztette ezt: 14.07.2015 itt: Javaslatok, dicséret és kritika (a)
Sziasztok
Lenne egy ötletem,mivel már a szövisevitől a frász tör elő.
Jó lenne,ha kicsit összekombóznák a projival és ezzel az új játékkal,és akkor talán izgibb lenne,és a csapatépítő hatása is jobban előjönne.A terv a következő:
Ugyanígy véletlenszerűen jönnének a gyűjtendő feladatok,mint az új eventnél.Ládikákba kéne gyűjteni a cuccost,csak nem magunkba,hanem szövinként,úgy,ahogyan a projektben.Ezeknek a ládikáknak lenne több rublikája.Pl 10 ezer 50 ezer 100 ezer 500 ezer.Ha valamelyik szövi gyenge lenne 1-1 ágban,akkor az első elért eredmény után választani lehetne,hogy folytatjuk a meglévőt,vagy új ládába kezdünk.Természetesen ha folytatjuk szintenként nagyobb jutik lennének,hogy megérje.Az ajándékokat ugyanúgy megkapná minden elért eredmény után minden tag,mint a szöviseviben és a szövin belül is lehetne pl olyan ásóféle mint normál projinál és a legtöbbet teljesítő tagok (szintjükhöz mérten),kapnák a szövin belüli top ajcsitkat.
A top 5 szövit pedig ki lehetne megint tüntetni valami különleges ajcsival,csak ezt is úgy kéne megcsini,hogy a szövitagok számára állítanák a limitet.
Pl kisszövik 0-10 tagig,10-20 ig és így tovább.
Szerintem erre is menne az aranygórás,tehát a fejlesztőknek is megérné :D
Egy darabig jobban ellennék vele,mert projizni is projizunk minden nap,de attól még nem kaptam frászt,de ez a küldizés........
Nah ennyi a terv.
Pusza
Post edited by bourges (HU1) on

Hozzászólások

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    bourges írta: »
    Sziasztok
    Lenne egy ötletem,mivel már a szövisevitől a frász tör elő.
    Jó lenne,ha kicsit összekombóznák a projival és ezzel az új játékkal,és akkor talán izgibb lenne,és a csapatépítő hatása is jobban előjönne.A terv a következő:
    Ugyanígy véletlenszerűen jönnének a gyűjtendő feladatok,mint az új eventnél.Ládikákba kéne gyűjteni a cuccost,csak nem magunkba,hanem szövinként,úgy,ahogyan a projektben.Ezeknek a ládikáknak lenne több rublikája.Pl 10 ezer 50 ezer 100 ezer 500 ezer.Ha valamelyik szövi gyenge lenne 1-1 ágban,akkor az első elért eredmény után választani lehetne,hogy folytatjuk a meglévőt,vagy új ládába kezdünk.Természetesen ha folytatjuk szintenként nagyobb jutik lennének,hogy megérje.Az ajándékokat ugyanúgy megkapná minden elért eredmény után minden tag,mint a szöviseviben és a szövin belül is lehetne pl olyan ásóféle mint normál projinál és a legtöbbet teljesítő tagok (szintjükhöz mérten),kapnák a szövin belüli top ajcsitkat.
    A top 5 szövit pedig ki lehetne megint tüntetni valami különleges ajcsival,csak ezt is úgy kéne megcsini,hogy a szövitagok számára állítanák a limitet.
    Pl kisszövik 0-10 tagig,10-20 ig és így tovább.
    Szerintem erre is menne az aranygórás,tehát a fejlesztőknek is megérné :D
    Egy darabig jobban ellennék vele,mert projizni is projizunk minden nap,de attól még nem kaptam frászt,de ez a küldizés........
    Nah ennyi a terv.
    Pusza
    Így én szívesebben csinálnám. A szövi eventől hidegrázást kapok.
    Már csak a kisebb szintű játékos társaim miatt állok neki.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    szrtm is jobb lenne, mint a sima szövi event. én se bírom a sok küldit. főleg mikor szinte egész nap csak kukizik az ember vagy éppen virágot szed
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Beth-Seba írta: »
    Így én szívesebben csinálnám. A szövi eventől hidegrázást kapok.
    Már csak a kisebb szintű játékos társaim miatt állok neki.

    Hát hidd el Beth,hogy már én is csak azért csinálom,mert vezető létemre elég ciki lenne,ha nem állnék helyt.Pedig mikor már felül meglátom hogy hirdeti a szövisevi indulását a sírás kerülget.
    Liz652 írta: »
    szrtm is jobb lenne, mint a sima szövi event. én se bírom a sok küldit. főleg mikor szinte egész nap csak kukizik az ember vagy éppen virágot szed

    Szeva Liz.
    Még ha virágozni meg kukizni kell is elnyomkodnám,ha lenne értelme.De már tonnaszámra áll a bizi,az a pár kis ajándék meg (díszfa,humusz,táp),hát elég szörnyű.És ezért 1 héten át fél óránként toppont lenni,betartani a terméseket....nem igazán éri meg.Sima tag lennék a szövimben tuti elkummantanám az egészet :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    bourges írta: »
    Szeva Liz.
    Még ha virágozni meg kukizni kell is elnyomkodnám,ha lenne értelme.De már tonnaszámra áll a bizi,az a pár kis ajándék meg (díszfa,humusz,táp),hát elég szörnyű.És ezért 1 héten át fél óránként toppont lenni,betartani a terméseket....nem igazán éri meg.Sima tag lennék a szövimben tuti elkummantanám az egészet :D

    szia Bourges
    hát azért hidd el..... az egész napos kukizást is meglehet ám unni :D:D néha-néha beköszön egy virág, nagy ritkán meg az áhított tojás, esetleg trágya :D
    bár mondjuk most az új eventnél is megesett, h tej - pitypang - tej vagy kuki - virág - kuki
    szal itt is a jól ismert ismétlődések jöttek tegnap :D
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    bourges írta: »
    Sziasztok
    Lenne egy ötletem,mivel már a szövisevitől a frász tör elő.
    Jó lenne,ha kicsit összekombóznák a projival és ezzel az új játékkal,és akkor talán izgibb lenne,és a csapatépítő hatása is jobban előjönne.A terv a következő:
    Ugyanígy véletlenszerűen jönnének a gyűjtendő feladatok,mint az új eventnél.Ládikákba kéne gyűjteni a cuccost,csak nem magunkba,hanem szövinként,úgy,ahogyan a projektben.Ezeknek a ládikáknak lenne több rublikája.Pl 10 ezer 50 ezer 100 ezer 500 ezer.Ha valamelyik szövi gyenge lenne 1-1 ágban,akkor az első elért eredmény után választani lehetne,hogy folytatjuk a meglévőt,vagy új ládába kezdünk.Természetesen ha folytatjuk szintenként nagyobb jutik lennének,hogy megérje.Az ajándékokat ugyanúgy megkapná minden elért eredmény után minden tag,mint a szöviseviben és a szövin belül is lehetne pl olyan ásóféle mint normál projinál és a legtöbbet teljesítő tagok (szintjükhöz mérten),kapnák a szövin belüli top ajcsitkat.
    A top 5 szövit pedig ki lehetne megint tüntetni valami különleges ajcsival,csak ezt is úgy kéne megcsini,hogy a szövitagok számára állítanák a limitet.
    Pl kisszövik 0-10 tagig,10-20 ig és így tovább.
    Szerintem erre is menne az aranygórás,tehát a fejlesztőknek is megérné :D
    Egy darabig jobban ellennék vele,mert projizni is projizunk minden nap,de attól még nem kaptam frászt,de ez a küldizés........
    Nah ennyi a terv.
    Pusza
    Szia Bourges!
    Támogatom az ötleted, mert már én is hideglelést kapok a küldis szövibajnokságtól!
    A sok egymás utáni virágozásba és kukoricázásba a hajam biztos beleőszülne, ha már nem lenne ősz!
    Élvezem a napokat amíg meg nem érkezik.
    Üdv, és további kellemes játékot!
    Kati
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Liz652 írta: »
    szia Bourges
    hát azért hidd el..... az egész napos kukizást is meglehet ám unni :D:D néha-néha beköszön egy virág, nagy ritkán meg az áhított tojás, esetleg trágya :D
    bár mondjuk most az új eventnél is megesett, h tej - pitypang - tej vagy kuki - virág - kuki
    szal itt is a jól ismert ismétlődések jöttek tegnap :D

    Hát igen a sok kuki sem tesz jót :D De ha lenne limit,akkor az első után lehetne váltani valami jobbra,vagy aranyátugrással (ami a szövikasszából menne),új dobozt kérni mint itt is.De ha egy egész csapat gruppenbe kukizik még jobban elviselhető,mint nagy magányban :D
    Meg azért nagyobb is lenne a választék,mert 1 hétbe beleférne a tej,MALAC (mert az mindenhonnan kimarad),meg a sok hosszúidős is.Legalábbis gondolom,ha most 2 napba beleszuszakolták.Bárhogy is legyen nekem mindegy,csak küldizni ne kelljen LÉÉÉÉGYSZI LÉGYSZI.
    Szia Bourges!
    Támogatom az ötleted, mert már én is hideglelést kapok a küldis szövibajnokságtól!
    A sok egymás utáni virágozásba és kukoricázásba a hajam biztos beleőszülne, ha már nem lenne ősz!
    Élvezem a napokat amíg meg nem érkezik.
    Üdv, és további kellemes játékot!
    Kati

    Szia Kati
    Ez az igazából szomorú,ha egy játékosnak már hányingerrel kell nekiindulni a játéknak.Kajak mintha meló lenne,amihez nem füll az ember foga.És nem csak akik itt felszólalnak,hanem szer a sima olvasó,és nem fórumozó játékosok véleménye is ez.Biztosan lehetne kevés átdolgozással valami olyat kitalálni ami lecserélné ezt.Mert azt vágom hogy ugye játék és nem kötelező,de ha egy csapat része vagy,akkor nem hagyhatod cserben őket,így olyan mintha kötelező lenne.Sőt nem csak olyan,hanem az is :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    bourges írta: »
    Hát igen a sok kuki sem tesz jót :D De ha lenne limit,akkor az első után lehetne váltani valami jobbra,vagy aranyátugrással (ami a szövikasszából menne),új dobozt kérni mint itt is.De ha egy egész csapat gruppenbe kukizik még jobban elviselhető,mint nagy magányban :D
    Meg azért nagyobb is lenne a választék,mert 1 hétbe beleférne a tej,MALAC (mert az mindenhonnan kimarad),meg a sok hosszúidős is.Legalábbis gondolom,ha most 2 napba beleszuszakolták.Bárhogy is legyen nekem mindegy,csak küldizni ne kelljen LÉÉÉÉGYSZI LÉGYSZI.

    jobb bizony gruppenbe, ez nem vitás :D:D ( mmint a kukit gyűjteni a küldihez ) szegény malackáknak is ki kellene találni valamit, mert azok csak vannak, h felzabálják a kápit, amit mellesleg a kecskéknek kellene :D:D
    úgy hogy...... én is támogatom az ötletet és szrtm még sokan mások is fogják, akik olvassák :)
    jó lenne, ha meg is valósulna.....
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    bourges írta: »
    Szia Kati
    Ez az igazából szomorú,ha egy játékosnak már hányingerrel kell nekiindulni a játéknak.Kajak mintha meló lenne,amihez nem füll az ember foga.És nem csak akik itt felszólalnak,hanem szer a sima olvasó,és nem fórumozó játékosok véleménye is ez.Biztosan lehetne kevés átdolgozással valami olyat kitalálni ami lecserélné ezt.Mert azt vágom hogy ugye játék és nem kötelező,de ha egy csapat része vagy,akkor nem hagyhatod cserben őket,így olyan mintha kötelező lenne.Sőt nem csak olyan,hanem az is :D

    Csak magamért nem csinálnám, mert megvagyok a gyenge nyeremények nélkül, de a többieknek még jól jön minden apróság amit adnak. Kizárólag miattuk csináltam eddig napi 10-12 órán keresztül, mert munka mellett is tudom csinálni. Mára már az összes kedvem elment tőle!!
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 13.07.2015
    Bourges, támogatlak a javaslatodban, én is már nyűggel kezdek neki a szövis eventnek. Nekem már az ajándékok kicsik, meg már sokat küldiztem ezidáig, és megvan minden járművem, így már az se motivál. Max. a szövi kisebb tagjai, pl. a fiam miatt.
  • kiskakas78 (HU1)kiskakas78 (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Sziasztok.A szövetkezeti versennyel kapcsolatosan lenne egy pár gondolatom.Nem sok értelmét találom ennek a versenynek.Sehol nem lehet látni ki hol tart csak a verseny alatt.Én nem csinálom se a lovardát,se a hajót. Sokat vagyok gép előtt mivel nyugdíjas vagyok,így azokat a pontokat simán össze tudom gyűjteni hajó nélkül is.A versenynek meg szerintem azért nincs semmi értelme,mivel a szövetkezetek,ha versenyezni szeretnének akkor lehet a projekteket csinálni egymás után és haladni felfele.És az a ranglista szerintem fontosabb.Mi most a 91 szintre jutottunk fel minden nap csináljuk a feladatokat és szépen haladunk a ranglistán felfele.A küldetések meg a vicc kategóriába tartoznak.Tisztelet a kivételnek,de legtöbb ember aranyozik,hogy első legyen,de még így is van,hogy nem sikerül neki.(Csak hallomás mert én nem teszem.)Sokan most nyaralnak,pihennek mert a dolgozó embernek az is ki jár.Van aki csak este tud egy kicsit fent lenni és akkor nem küldetéseket fog csinálni.Tehát az én szerény véleményem sokkal jobb lenne ha olyan játékokra törekednének mint az elmúlt napokba volt a ládás feladat termelni kell és leadni.annak több értelmét találom mindegyik feladatnál.Nekem se,hajóra,se munkagépre,se szigetre,se lovardára nincs szükségem,se a szövetkezeti versenyre.Sokkal több értelme van a rövidebb játékoknak csak ott az ajándékokat kellene egy kicsit magasabb szintre emelni. Bocsánatot kérek azoktól akik nem értenek velem egyet,de nem vagyunk egyformák.Én soha nem szerettem senki ellen versenyezni.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Én akárhogy is számolom a szöviversenyt éjfékor akarják indítani?????Jó sokan fognak küdetéseket indítani az egyszer biztos. Mondjuk én már biztosan aludni fogok.Hát jó versenyzést!!!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Üdv! Csatlakozom Bourges, Liz, Gazdaság, Ádámmaci és a többiek hasonló véleményéhez, hogy erősítsem sorainkat. A szövi-verseny már csak nyűg, ebben a formában legalábbis. Az ajándékok karcsúak, a szövik esélye közel sem azonos, a fődíj a nagy többség számára eleve elérhetetlen. Nincs motiváció, csak hidegrázás. Szoktam egy-két-három küldit indítani a napi feladat miatt, vagy csak mert épp aratom az esti termést, és miért ne jöjjön a bizi a teli istállókért, de verseny idején még ezt se nagyon teszem, mert olyankor "bevadulnak" a dolgok. Mivel viszont semmi nem kötelező, a magam részéről és példamutató szövi-vezetőként is a verseny idején még inkább hanyagolom a küldizést, mint ahogy általában szoktam. Ha változtatnak rajta, azt örömmel üdvözlöm majd, és kipróbálom, jobb lett-e, ha meg nem változtatnak, akkor marad a szemlélődő távollét. :) Nem dolgozni járok ide ugyebár... :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    szia Ádámmaci! én is csak az unokámért csinálnám,, de már fárasztó, :mad: nyár van, szabi, üdülés,
    ki az ördög fogja nyomni ezerrel, mikor szabadban lehet jó levegőn:confused:a lehető legrosszabb iddőzítés:(
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Tény, hogy hétvégén jön a nyár, és azt gondolom a számítógépezés helyett én is inkább a szabadban szeretném tölteni, és pihenni, nem idegeskedni a küldiken. Ilyenkor bevadulnak néhányan, és nyomják ezerrel az aranyat, és kicsi szövi lévén esély sincs a nagy nyereményekre... Így szerintem a pihenést, kikapcsolódást, és a gyerekkel való játékot helyezem előtérbe... a küldizést meghagyom annak, aki szereti, és élvezi.
    Hosszú is, ezen is rövidítenék, legyen max. 3 nap. Annyi bőven sok is... És nagyobb nyeremények esetleg kezdetektől, amik inspirálnak...mert ezek csak a nagyobbnál, ami elérhetetlen számunkra...vagy csökkentsék az EP pontok szintjeit, és ha az első helyekért küzd akkor menjen tovább, ha megvan minden, de aki nem akarja az is kedvvel tudjon küldizni.
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Mélységesen egyetértek az előttem szólókkal!
    Nekem ugyan még kell bizi, nem is kevés, de azt a magam ütemében szeretném megszerezni. Viszont, mivel felkentek főnöknek, kénytelen vagyok csinálni:(
    Jó lenne az újítás, a szövitagokat is felrázná egy kicsit!
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Csatlakozom ! Bár én megoldottam a szövi verseny problémát, mivel kiléptem a szövetkezetből és szabad ember lévén azt csinálók, vagy nem csinálók amit akarok.
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Én is csatlakozok az előttem szólókhoz! A versenybeli nyereményeket viszont nagy mértékben készletelemre cserélném, akkor volna értelme. Gondolom sok szövi van velünk együtt gondban a készlettel, így egy kicsit könnyebben lehetne feltölteni.
Sign In to comment.