Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

164112

Hozzászólások

  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    kecsu69 írta: »
    Szia!Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok nagyon gyorsan xp-ket szerezni?Nem tudom még a feladatokat teljesíteni,mert kevés a helyem hozzá.

    Szia!

    Tapasztalatpontokat (XP) az oldalsó panelen lévő feladatok teljesítésével, hajó megrakásával és a feldolgozó épületekkel tudsz szerezni a legkönnyebben.

    Zsuzsi
  • TheZsofi9217TheZsofi9217 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogyan kell felvenni barátokat ??
    Léccives irjátok mag !!köszönöm!!!
  • Apcika (HU1)Apcika (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 11.08.2015
    Sziasztok,


    A 30 perces küldetések teljesen megzavarodtak, újraindulnak elveszítve az eddig beadottakat illetve teljesen leállnak.

    Apcika
    Post edited by Apcika (HU1) on
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Hali!
    Én is ezügyben szólnék. A 30 perces küldikkel gond van, nem is kicsi. Mikor lesz a problem orvosólva?
    Üti a minieventet?
    Gyors és korrekt választ kérnénk :)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok olyan kérdésem lenne hogyan kell felvenni barátokat ??
    Léccives irjátok mag !!köszönöm!!!

    szia
    menj a reptérre, ott az üdvözlő központra, majd a „ Hívj meg farm-ismerősöket” gombra.
    a következő ablakban van lehetőséged fészen vagy mélben meghívni barátokat.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    wrath írta: »
    Hali!
    Én is ezügyben szólnék. A 30 perces küldikkel gond van, nem is kicsi. Mikor lesz a problem orvosólva?
    Üti a minieventet?
    Gyors és korrekt választ kérnénk :)

    szia
    pont most állították le a szervereket, h ezeket a hibákat javítsák :)
    remélhetőleg utána már rendben lesz minden
  • Bözsike51 (HU1)Bözsike51 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok !
    Nem tudom másnál van-e ilyen probléma . 15 perc után vége a 30 perces küldetésnek és nem az a helyezés,
    ami valós . Mintha teljesen mást számolna . Első helyen állok 6000 tojással és 3.-ik helyre tesz 1050-el .
    A tegnapi frissítés óta csinálja ezt .
  • RJoci1 (HU1)RJoci1 (HU1) Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok!
    A 30 perces küldetés befejeződik, ha közben kilépek a játékból, és ilyenkor bizonyítványt sem ad!
    Ezután a küldetések lerövidültek 10 percesre és mindegyiknél az utolsó helyen végzek!?
  • plöncikeplöncike Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Szia! Nem találom az édességfarmomat! Ne vegyétek el a játékkedvem, mert nagyon sokat dolgoztam már arannyal és anélkül is.Sok éjszakát töltöttem már a gép előtt, de ilyen dolgok nagyon el tudnak keseríteni! Köszönöm!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    plöncike írta: »
    Szia! Nem találom az édességfarmomat! Ne vegyétek el a játékkedvem, mert nagyon sokat dolgoztam már arannyal és anélkül is.Sok éjszakát töltöttem már a gép előtt, de ilyen dolgok nagyon el tudnak keseríteni! Köszönöm!

    a cukifarm csak egy 30 napig tartó úgynevezett event, természetes, h eltőnt, mert a 30 nap lejárt és legközelebb köv. alkalommal kezdheted elölről az egészet..
    (a hivatalosban is le van irva, h nem állandó )
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    plöncike írta: »
    Szia! Nem találom az édességfarmomat! Ne vegyétek el a játékkedvem, mert nagyon sokat dolgoztam már arannyal és anélkül is.Sok éjszakát töltöttem már a gép előtt, de ilyen dolgok nagyon el tudnak keseríteni! Köszönöm!

    Szia!

    Ezért ne dőlj a kardodba lesz még ilyen máskor is de ezek a plusz farmok mindíg csak 30 napig tartanak.Amúgy meg lehet mire jön a következő cukifarm talán javítanak rajta annyit hogy a mezei játékos is készre tudja építeni.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Szia!

    Nem bug, és már választ is kaptál az első kérdésedre itt: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?5206-Eventekkel-kapcsolatos-k%C3%A9rd%C3%A9sek&p=279464&viewfull=1#post279464

    Kérlek legközelebb csak egyszer kérdezz/jelezz valamit.

    Témát zárom.
  • -Szebus- (HU1)-Szebus- (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Előre elnézést kérek,ha rossz helyre írom amit szeretnék... Nemrég elkezdtem egy küldetést ami vadvirágos volt örültem is neki,mert pont vadvirág és kukorica volt nálam vetve,a 20. perc után eltünt az egész,gondoltam biztos befejeződött és én nem vettem észre,újra rányomtam a küldetésre ami kukoricás lett beadtam amim volt vetettem újat,majd kidobja,hogy első lettem,pedig még jócskán lett volna 20 perc belőle. Nem örülök neki,hogy ezt csinálja,mert így kevesebb bizonyítványt is kaptam és hát valljuk be ez így teljesen elveszi az ember kedvét! :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    -Szebus- írta: »
    Előre elnézést kérek,ha rossz helyre írom amit szeretnék... Nemrég elkezdtem egy küldetést ami vadvirágos volt örültem is neki,mert pont vadvirág és kukorica volt nálam vetve,a 20. perc után eltünt az egész,gondoltam biztos befejeződött és én nem vettem észre,újra rányomtam a küldetésre ami kukoricás lett beadtam amim volt vetettem újat,majd kidobja,hogy első lettem,pedig még jócskán lett volna 20 perc belőle. Nem örülök neki,hogy ezt csinálja,mert így kevesebb bizonyítványt is kaptam és hát valljuk be ez így teljesen elveszi az ember kedvét! :(

    szia Szebi :)
    nem te vagy az első, aki a küldetésre panaszkodik az új friss óta. valszeg egy bug lesz és a Modik jelzik majd a fejlesztőknek. de sajna hétvége van, így gondolom hétfőnél előbb nem tudják javítani
    írj a Supportnak azért te is :)
  • -Szebus- (HU1)-Szebus- (HU1) Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Köszönöm szépen kedves Főnök asszony :) ! Nekem így is jó,mert 10 percenként első vagyok :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    -Szebus- írta: »
    Köszönöm szépen kedves Főnök asszony :) ! Nekem így is jó,mert 10 percenként első vagyok :D

    akkor meg ne panaszkodj Szebike :))))
    örülj a szerencsédnek, úgyse tart ez így sokáig :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok!

    Sajnos csak hétfő reggel tudunk szólni mi is a hiba miatt.

    Zsuzsi
  • Misy682Misy682 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Szeretnék segítséget kérni, hova lett az édesség farm, olyan szép és jó volt vele dolgozni, már az eredetit egy kicsit el is hanyagoltam annyira rá boltam az újra kattanva. Köszike
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Misy682 írta: »
    Szeretnék segítséget kérni, hova lett az édesség farm, olyan szép és jó volt vele dolgozni, már az eredetit egy kicsit el is hanyagoltam annyira rá boltam az újra kattanva. Köszike
    szia
    az csak egy 30 napos event, ami az idő leteltével eltűnik és csak kövi allkalommal kezdheted elölről az egészet
  • Misy682Misy682 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Köszönöm a választ, nagyon sajnálom, igazás jó kis event volt. Üdv. Misy
  • Mazsola98 (HU1)Mazsola98 (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok!
    Most csináltam egy küldetést, első helyen álltam, és teljesen elvesztettem, mert lefagyott a játék.Mit lehet ilyenkor tenni? Segítségeteket előre is köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Mazsola982 írta: »
    Sziasztok!
    Most csináltam egy küldetést, első helyen álltam, és teljesen elvesztettem, mert lefagyott a játék.Mit lehet ilyenkor tenni? Segítségeteket előre is köszönöm.

    Szia!

    Ilyen esetben a böngészőt be szoktam zárni és újra elindítom.

    Zsuzsi
  • csenge91csenge91 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Costage írta: »
    Sziasztok.
    Minden nap kapok az email címemre üzenetet a goodgame big farm-tól, amiben kapok egy kis mennyiségű trágyát, vagy ganét, vagy tápot, volt hogy aranyat.
    Ismerősöm nem kap ilyen üzeneteket. Ez miért lehet?
    Üdv: Costage

    azt szeretném kérdezni, hogy lehet az tegnap meg volt 394 aranyam reggelre csak 94 maratt?? ez hogy lehet?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    csenge91 írta: »
    azt szeretném kérdezni, hogy lehet az tegnap meg volt 394 aranyam reggelre csak 94 maratt?? ez hogy lehet?

    szia, ha eltűnt az aranyad és egy játékfrissités után sincs meg, akkor a supportnak kell irnod, ebben az ügyben csakis ők segithetnek
    a support (ügyfélszolgálat) elérhetőségét a játék jobb felső részén , a kijelentkezés gomb alatt találod
  • placcs (HU1)placcs (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Szia!

    Ilyen esetben a böngészőt be szoktam zárni és újra elindítom.

    Zsuzsi

    Sziasztok
    Nálam kacifántosabb a helyzet. Elsőre kukorica jött, első helyen álltam. Lefagyott. Küldi indítást kért, majd ganét kért. Zsuzsi tanácsod olvastam pont, erre bezártam a böngészőt, és láss csodád. Megint indítást kért most vadvirággal. Ez csodás pár perc alatt 3 küldiben vagyok. Kiváncsi leszek melyiket számolja, még egyszer nem merek kilépni.
    szép napot nektek, nálam nem tudom milyen lesz ilyen kezdés után
    placcs
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    placcs írta: »
    Sziasztok
    Nálam kacifántosabb a helyzet. Elsőre kukorica jött, első helyen álltam. Lefagyott. Küldi indítást kért, majd ganét kért. Zsuzsi tanácsod olvastam pont, erre bezártam a böngészőt, és láss csodád. Megint indítást kért most vadvirággal. Ez csodás pár perc alatt 3 küldiben vagyok. Kiváncsi leszek melyiket számolja, még egyszer nem merek kilépni.
    szép napot nektek, nálam nem tudom milyen lesz ilyen kezdés után
    placcs

    Szia!
    Én tegnap jártam így, csak én 2x indítottam. Az első gané volt, mindkét kertben beszedtem. 10 perc után megszakadt a játékkal a kapcsolat. Újra indítottam a játékot, küldetés sehol. Küldit indítottam, vadvirág lett. Beszedtem a virágomat. 10-15 perc múlva kiírta, hogy 1. helyen végeztem, viszont eltünt a vadvirágos küldim is. Lemondtam a napi küldi kisérletezésről.
    A virágos indításától számított 30 perc múlva ismét felugrott az ablak, hogy 2. helyen végeztem.
    Ma reggel rendesen működött nálam a küldetés. Mind a 4-t végig tudtam csinálni (Kukorica, tojás, vadvirág és gané volt a sorrend).
    További örömteli játékot!
    Kati
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    placcs írta: »
    Sziasztok
    Nálam kacifántosabb a helyzet. Elsőre kukorica jött, első helyen álltam. Lefagyott. Küldi indítást kért, majd ganét kért. Zsuzsi tanácsod olvastam pont, erre bezártam a böngészőt, és láss csodád. Megint indítást kért most vadvirággal. Ez csodás pár perc alatt 3 küldiben vagyok. Kiváncsi leszek melyiket számolja, még egyszer nem merek kilépni.
    szép napot nektek, nálam nem tudom milyen lesz ilyen kezdés után
    placcs
    Szia!
    Én tegnap jártam így, csak én 2x indítottam. Az első gané volt, mindkét kertben beszedtem. 10 perc után megszakadt a játékkal a kapcsolat. Újra indítottam a játékot, küldetés sehol. Küldit indítottam, vadvirág lett. Beszedtem a virágomat. 10-15 perc múlva kiírta, hogy 1. helyen végeztem, viszont eltünt a vadvirágos küldim is. Lemondtam a napi küldi kisérletezésről.
    A virágos indításától számított 30 perc múlva ismét felugrott az ablak, hogy 2. helyen végeztem.
    Ma reggel rendesen működött nálam a küldetés. Mind a 4-t végig tudtam csinálni (Kukorica, tojás, vadvirág és gané volt a sorrend).
    További örömteli játékot!
    Kati

    Sziasztok! :)

    Bocsánat, de ez most már egyre "szebb". :D
    Fel a fejjel Placcs, csak 4-féle küldetés van, szóval maximum még egy tojás jöhet. :D És ami a pláne, szimultán leszel mindben, ahogy Kati (gazdaság11) írja. :D

    Holnap reggel szólok mindenképpen emiatt.
    (Nekem hál' Istennek tökéletesen működik a küldetés, bár én csak a napi feladathoz indítok egyet.)

    Zsuzsi
  • szeril3szeril3 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok!

    Az utóbbi napokban a küldetések eltűnnek, ha csak egy pillanatra is kilépek a játékból, vagy már volt rá példa, hogy pl. két farm, főfarm és ínyenc között váltottam, elveszett a küldetés. Különösen bosszantó ez, ha nagy pontszámú és sok oklevelet adó küldi, pl. a trágya, vagy tojás vész el. Ma mindkettőhöz volt "szerencsém". Mindkettőben fölényesen első voltam, aztán eltűnt, bukta a pont és az oklevél. Nem a 30 perc járt le, és nem is néztem el semmit, annyira már körültekintő vagyok, mire ide fordulok javítási kérésemmel. Szeretném a garázs járműveit felfejleszteni és sorra jönnek ezek a bosszantó dolgok. Nem figyeltem rá igazából, de mintha az új, két napos termelői event óta lenne ez. Kérem, ha csak lehet javítsátok ki, mert kedvét szegi az embernek ezek a kis bosszantások.

    Köszönettel: szeril
  • gazdaság11 (HU1)gazdaság11 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,009
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok! :)

    Bocsánat, de ez most már egyre "szebb". :D

    Holnap reggel szólok mindenképpen emiatt.
    (Nekem hál' Istennek tökéletesen működik a küldetés, bár én csak a napi feladathoz indítok egyet.)

    Zsuzsi
    Szia Zsuzsi!
    Tegnap is csak a napi feladatot szerettem volna megcsinálni, de mivel kardjába dőlt a játék, ma kíváncsiságból csináltam többet. Most minden rendesen működik, ma még a játék se omlott össze, nem szakadt meg a kapcsolat és még 4 óra alatt be se lassult a játék. Eddig 1,5+2 óránként gépet kellett takarítanom.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Szia Zsuzsi!
    Tegnap is csak a napi feladatot szerettem volna megcsinálni, de mivel kardjába dőlt a játék, ma kíváncsiságból csináltam többet. Most minden rendesen működik, ma még a játék se omlott össze, nem szakadt meg a kapcsolat és még 4 óra alatt be se lassult a játék. Eddig 1,5+2 óránként gépet kellett takarítanom.

    Szia! :)

    Köszönöm szépen, amit írsz. :) De ettől függetlenül szólni fogok, mivel a hét közepén indul a szövievent. Addigra jó lenne, ha kezdenének ezzel a jelenséggel valamit. :)

    Zsuzsi
Ez a beszélgetés lezárult..