Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11522

Hozzászólások

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    icarika írta: »
    Sziasztok !
    Kapa , Zsuzsi .... !
    Normális dolog az , hogy a cukorfarmon 57-es Bp.-nél eszméletlen veszteséggel lehet gyártani ? Így a vége felé felriadtam .... Sehová nem haladok , és megnéztem : 128 db. gyümölcskoktélt 908.896.- farmos dollárért lehet csinálni , és ha eladom 200.448.- utalványt ad érte . 160.- db. mézes kalács 551.328-ban van , és kapok érte 121.600.-at . Unokám farmján dettó . Ez így van kitalálva , vagy valami nincs rendben nálunk ?

    Nálam is ezek az árak vannak. A lényeg, hogy dollárt használsz fel, és a végén utalványt kapsz, amiből magokat vehetsz az üvegházba.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    hunkeldon írta: »
    Nálam is ezek az árak vannak. A lényeg, hogy dollárt használsz fel, és a végén utalványt kapsz, amiből magokat vehetsz az üvegházba.

    Köszi Hunkeldon . :-)
    Tudon én azt , hogy mire való , de ez az árképzés mégiscsak nagyon durva .
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    icarika írta: »
    Köszi Hunkeldon . :-)
    Tudon én azt , hogy mire való , de ez az árképzés mégiscsak nagyon durva .

    A másik két szigeten is horror ára volt egy-egy trópusi csillag vagy gyümölcs flip indításának. Csak azokon a szigeteken valahogy dupla ennyi utalvány (kagyló, rúna) gyűlt, mint itt...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    icarika írta: »
    Köszi Hunkeldon . :-)
    Tudon én azt , hogy mire való , de ez az árképzés mégiscsak nagyon durva .

    Hunkeldonhoz csatlakozom: a trópusi és vikingfarmon is ilyen árak voltak, ha gyenge volt a BP. Pár napja én milliókat fizettem a cukorgyári termelésért :( (most csak százezreket).
    Normális, nem normális, ez sajnos így van: a termelési költséget minuszban kell tartani, hacsak az ember nem akarja az összes dollárát ide hordani ;)
  • Mizu_HUMizu_HU Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Sziasztok!
    Hol találom, hogy mi lesz a köv. heti event?
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Mizu_HU írta: »
    Sziasztok!
    Hol találom, hogy mi lesz a köv. heti event?

    Szia !
    Az üzemeltető fejében . :-)
    Általában van egyfajta periódika , de semmi se biztos .
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Sziasztok
    Segítsetek, hol találom azt leírva, hogy az édességpalota építéséhez miből mennyit kell beadnom? Termelek, termelek, beadom, de még mindig csak a 7. szinten tartok, és mindjárt vége az egésznek. Pontosabban, az ördög tudja, mikor tudom befejezni a 7. szintet, mert nem írja ki, hogy mennyit is kell beadni, de azt sem, hogy eddig mennyit adtam be?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    egyetlenM írta: »
    Sziasztok
    Segítsetek, hol találom azt leírva, hogy az édességpalota építéséhez miből mennyit kell beadnom? Termelek, termelek, beadom, de még mindig csak a 7. szinten tartok, és mindjárt vége az egésznek. Pontosabban, az ördög tudja, mikor tudom befejezni a 7. szintet, mert nem írja ki, hogy mennyit is kell beadni, de azt sem, hogy eddig mennyit adtam be?

    Szia!

    Itt megtalálod, hogy melyik szinthez mennyi pont kell: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?31951-%C3%89dess%C3%A9gfarm&p=274753&viewfull=1#post274753
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Köszi a gyors segítséget. Most már csak egyet árulj el, nekem kell írogatnom, hogy mennyit adtam be? Mert azt sehol sem látom. A csík ugyan emelkedik, de értéket nem ír ki. Előre is köszi :)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    egyetlenM írta: »
    Köszi a gyors segítséget. Most már csak egyet árulj el, nekem kell írogatnom, hogy mennyit adtam be? Mert azt sehol sem látom. A csík ugyan emelkedik, de értéket nem ír ki. Előre is köszi :)

    Sajnos egyelőre az a helyzet, hogy Neked kell(ett volna) írogatnod, hogy hány pont értékű terméket adtál be, de reméljük, hogy a legközelebbi alkalommal ezen változtatnak.
  • egyetlenM (HU1)egyetlenM (HU1) HU1 Bejegyzések: 50
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Köszi, akkor így jártam :)
  • Mizu_HUMizu_HU Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    icarika írta: »
    Szia !
    Az üzemeltető fejében . :-)
    Általában van egyfajta periódika , de semmi se biztos .

    Értem! :) Köszi!
  • FPetike (HU1)FPetike (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Sziasztok!

    Az édességfarmon az 5-ös szintért kapható dísztárgyat szeretném megszerezni. Az 5-ös szinten vagyok. Mennyi édességet kell adományoznom ezen a szinten, hogy megkaphassam?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    FPetike írta: »
    Sziasztok!

    Az édességfarmon az 5-ös szintért kapható dísztárgyat szeretném megszerezni. Az 5-ös szinten vagyok. Mennyi édességet kell adományoznom ezen a szinten, hogy megkaphassam?
    Kicsit följebb tekersz Kapa belinkelte a táblázatot.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    FPetike írta: »
    Sziasztok!

    Az édességfarmon az 5-ös szintért kapható dísztárgyat szeretném megszerezni. Az 5-ös szinten vagyok. Mennyi édességet kell adományoznom ezen a szinten, hogy megkaphassam?

    Szia! :)

    Az alábbi linkre kattintva megnézheted, melyik szinthez mennyi édesség kell:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?31951-Édességfarm&p=274753&viewfull=1#post274753

    Zsuzsi
  • FPetike (HU1)FPetike (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Köszönöm, ezt olvastam. De jól értem, hogy 500 adag cukordíszt kellene adományoznom ezen az egyetlen szinten?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    FPetike írta: »
    Köszönöm, ezt olvastam. De jól értem, hogy 500 adag cukordíszt kellene adományoznom ezen az egyetlen szinten?

    Mielőtt ráállnál a cukordísz vagy bármi más édesség gyártására, kattints rá a palotára, ott a beadásra és nézd meg, milyen édességek csíkja aktív. Csak azokból enged beadni.
  • FPetike (HU1)FPetike (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    Megnéztem, csak olyat gyártok, ami aktív - pontosabban már minden aktív. Szóval jól számolom? Vagyis nyilván nem 500 adag kell, mert 12 van egy csomagban, de akkor 42 adag? Kicsit soknak tűnik.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    FPetike írta: »
    Megnéztem, csak olyat gyártok, ami aktív - pontosabban már minden aktív. Szóval jól számolom? Vagyis nyilván nem 500 adag kell, mert 12 van egy csomagban, de akkor 42 adag? Kicsit soknak tűnik.

    Pedig jól számolsz: cukidíszből 42 adag ér 10000 pontot. Ez egy ilyen farm :(
    Sokunk szerint arany nélkül a 15. szintet fizikai lehetetlenség elérni :(
  • FPetike (HU1)FPetike (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Hát ez szomorú. :(
  • plöncikeplöncike Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    :confused:Hová lett az édességfarm? Vége? Én úgy értelmeztem hogy van még egy napunk, de már nem tudok belépni!?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    plöncike írta: »
    :confused:Hová lett az édességfarm? Vége? Én úgy értelmeztem hogy van még egy napunk, de már nem tudok belépni!?

    Drága plöncike: a (téves) értelmezés helyett máskor figyeljed a repülőtéren a kijelzőt, az másodperc pontossággal mutatja, hogy mennyi idő van még hátra.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    plöncike írta: »
    :confused:Hová lett az édességfarm? Vége? Én úgy értelmeztem hogy van még egy napunk, de már nem tudok belépni!?

    Szia!

    Igen, sajnos már vége van. Ekkor kellett végetérnie, nincs ebben semmi hiba.
    Nem lehet hogy az utalváykereskedő zavart be? Ő mindig 1-2 nappal tovább marad a sziget után.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Szia Brigi!

    Igen, jövő hét derekán jön a szövibajnokság. ;)

    Zsuzsi

    Szervusztok!

    Köszönjük Zsuzsa a nem jó hírt, de legalább infó és tudjuk, hogy a köv.szigetig még elég sok idő el fog telni:(
    no akkor nagyon minimális magokkal kell indítani a hajót, vagyis, megint nem lesz patkó:(:(
    / csak tudnám, hogy a G.G. miért kedveli azt a szövieventet:confused:
    kizárt dolognak tartom, hogy több aranyat hozna a cégnek, mint 1 sziget!!!
  • melinda48melinda48 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    Elveszett az édeség farmom mit tegyek? segitsetek köszi :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.07.2015
    melinda48 írta: »
    Elveszett az édeség farmom mit tegyek? segitsetek köszi :)

    Szia
    Nem veszett csak úgy el :D
    A cukifarm egy 1 hónapos event,ami ha lejár az idő végeszakad és eltűnik a farmjaid közül.A következő alkalommal,ha lesz,akkor újra előröl kell kezdened.
  • LacigyurianyuLacigyurianyu Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Eltünt az édességfarmom
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 16.07.2015
    Eltünt az édességfarmom

    Szia!

    Mivel ez egy 30 napos event, a 30. nap végével mindenkinél véget ér.
    Majd valamikor visszakerül a játékba, viszont akkor ne lepődj meg, előről kell kezdeni az egészet.

    Zsuzsi
    Szervusztok!

    Köszönjük Zsuzsa a nem jó hírt, de legalább infó és tudjuk, hogy a köv.szigetig még elég sok idő el fog telni:(
    no akkor nagyon minimális magokkal kell indítani a hajót, vagyis, megint nem lesz patkó:(:(
    / csak tudnám, hogy a G.G. miért kedveli azt a szövieventet:confused:
    kizárt dolognak tartom, hogy több aranyat hozna a cégnek, mint 1 sziget!!!

    Sziasztok!

    Ma kaptam a hírt, 23-án csütörtökön 10 órakor jön a következő sziget. :)
    Addig is kitartás! :) Nem olyan sokat kell már aludni addig. :)

    Zsuzsi
  • TabaJózsef (HU1)TabaJózsef (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Hali mindenki nekem egy gondom van perpillanat csak .. nem tudom be állítani az eventek nehézségét .. ami zavaró mivel van amikor (szinte mindig) kevés időm van és talán a könyűt megtudnám csinálni de a játék automatán felrakja nehézre.... úgy meg nehéz... valahogy meglehet oldani a dolgot ? köszi előre is a válaszokat
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 19.07.2015
    Szia!
    Akkor választhatsz, ha egyszer megcsinálod a legnehezebb feladatot.
Ez a beszélgetés lezárult..