Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1514

Hozzászólások

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    rendben, akkor a Te és GG módszert ha ecsetelnéd kicsit!tudod festett szőke vagyok!!:)

    Nem kell tettetni a szőkét :)
    A GG úgynevezett Freemium szoftvert üzemeltet. Nem kér senkitől fix díjat, de az összes költséget beszedi a felhasználóktól, akik önkéntes alapon döntik el, hogy mennyit akarnak fizetni. (nulla forinttól akármeddig...)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    értem én Ides, :rolleyes: csak rettentő irritáló az összeg, még ha nem is fogom igénybe venni, nálam 236000, az unokámnál 7800 arany, oks, ő még alacsonyabb szinten van, de az ő szintjéhez ez is magas, amire ki akartam "lukadni" az az, hogy rendben vásárolj, pacit, vagy mást, termeld meg , vedd meg dollárért, és /vagy nem fejlesztesz! a te döntésed,:) hisz a játék arról szól, hogy termelj, dolgozz,, hogy előbbre juss! szerintem:)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    rakk írta: »
    Ha valaki elérte a 212.000 pontot és megkapta a "gazdabüszkeséget", akkor már nem is kell tovább játszani, mert nem kap semmit?

    Szia!

    De, lehet tovább játszani, mert a top 5 külön ajándékot kap. Pont mint a szövibajnokságnál, ott is vannak még toplistás díjak.
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    a kerítésre és a kapura is kattintottál?

    köszönöm sikerült :)<3
  • xxx14 (HU1)xxx14 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Sziasztok,

    nagyon jónak tartom ezt az új fejlesztést.
    Úgy látom mindenki "hamar" megszerzi a 20. ajándékot.
    Ha lehet egy javaslatom a fejlesztők felé, ebből ne azt vonják le, hogy akkor jól meg kell emelni az elérendő pontokat, hanem 20 nyeremény helyett inkább csináljanak 50-100-at.
    Próbálják ki egyszer, hogy vajon mennyi aranyat költenek a játékosok kis, de elérhető nyereményekért (néhány termelés arannyal történő gyors befejezésével), ahelyett, hogy lemondanak az elérhetetlen magasságokba emelt pontok miatt (lsd. szövetkezeti bajnokság szintjei a kisebbeknek).

    András
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Jó ez a gép. Kár, hogy malacot nem csomagol.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Gondolom az állatok megfulladnának, meg nem férnek bele a dobozba:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    hát ha a tölcséren letuszkolnánk, akkor már a dobozba is beleférnének :D:D
    csinálnánk rá lukat és akkor meg se fulladnának :)
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    A keménymunka kalandnak mikor van vége? Tegnap is , ma is 1 napot ír ki nálam.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    konvoj írta: »
    A keménymunka kalandnak mikor van vége? Tegnap is , ma is 1 napot ír ki nálam.

    hát ez egy jó kérdés, mert nálam is annyit, h kb 1 nap. sajna hiába viszem rá a kurzort, nem ír órát mint a legtöbb eventnél :( máshol meg nem látok erre vonatkozó infót
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Liz652 írta: »
    hát ez egy jó kérdés, mert nálam is annyit, h kb 1 nap. sajna hiába viszem rá a kurzort, nem ír órát mint a legtöbb eventnél :( máshol meg nem látok erre vonatkozó infót

    Mivel olyan 10 óra körül indult tegnap ,gondolom holnap akkor is lesz vége
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Beth-Seba írta: »
    Mivel olyan 10 óra körül indult tegnap ,gondolom holnap akkor is lesz vége

    szia Beth
    valószínűleg úgy lesz. sajna az angolon se láttam erről semmit. majd gondolom ezt is javítják :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    konvoj írta: »
    A keménymunka kalandnak mikor van vége? Tegnap is , ma is 1 napot ír ki nálam.

    Szia!

    Holnap 21:59-ig fog tartani. :)

    Zsuzsi
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Nálam volt egy karbantartás, és mikor újra beléptem, mást kért a masina. Remek! Természtesen nemes mag eletve, egy is humusszal is készültem. És láss csodát: a 7 perces tojás projekt 2 perc alatt végetért, és nem a káposzta jött, de kukorica.
    Gratula!
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Buba3 írta: »
    Nálam volt egy karbantartás, és mikor újra beléptem, mást kért a masina. Remek! Természtesen nemes mag eletve, egy is humusszal is készültem. És láss csodát: a 7 perces tojás projekt 2 perc alatt végetért, és nem a káposzta jött, de kukorica.
    Gratula!
    Hali!

    Én is így jártam,adhattam el a több ezer vadvirágot,most meg almát akar de már nem érdekel.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Hali,
    este 10-ig egy-két csavar még belefér :)).
    Nem is értem, mire ez az állandó karbantartás? Napi 2 alkalom biztosan volt. Én már semmit nem szedek le, ki tudja, mit kér majd a következő kabantartás után? Jöhetne nekem is egy alma, de még a káposzta megy, és utána kukorica, majd pitypang:(
    Várom a végét!
    Pá'
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    sziasztok
    megjött az új dobozos feladat és most 40 kisebb juti van
    köszi a fejlesztőknek :)

    a 40-dik jutalom 3 aranybányászati engedély :)))
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Régen volt, így most újra itt George:) nem emlékszem múltkor meddig volt a pontozás, de most a 2 millió kicsit soknak tűnik, de lehet valaki eléri...
    Sajnos nálam kukoricát kér, de előtte tettem be a káposztát, így csúszok...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Régen volt, így most újra itt George:) nem emlékszem múltkor meddig volt a pontozás, de most a 2 millió kicsit soknak tűnik, de lehet valaki eléri...
    Sajnos nálam kukoricát kér, de előtte tettem be a káposztát, így csúszok...

    Hát 2 milláért már 3 bányaengedélyt ad,így azért meg kell küzdeni :D 6000 aranyat még a lovi se ad :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Valami nem stimmel. A listában az van 3000 pont kell a humuszhoz, erre 2500-nál közölte elértem a 2500-at és megszereztem. Most akkor mi hány pont??
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Valami nem stimmel. A listában az van 3000 pont kell a humuszhoz, erre 2500-nál közölte elértem a 2500-at és megszereztem. Most akkor mi hány pont??

    hát nem tudom, de nekem is össze-vissza adogatja. most olyat ír ki jutinak, amit már megkaptam :D
    kicsit összekeveredtek a számok. már megint a matek :D:D:D
    ( Bourgest kiküldjük Hamburgba matekolni kicsit :D:D )
  • tulipánfü (HU1)tulipánfü (HU1) HU1 Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Sziasztok Tulipánfü vagyok lenne egy kérdésem másnál is úgy működik a dobozos feladat hogy nem adja meg az ajándékot kipipálja de ad semmit érdekes így mert mindent bukik az ember Köszi

    sziaszok most más ajándékot ad ráadásul el is tünt a befektetett arannyal most mi lesz?
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Csinálom a "Kemény munka"-t játékot, már a 6. ajándéknál járok, de sajnos a 250 almát nem kaptam meg, egyébként minden más ajándékot megkaptam. Ráadásul most eltűnt az ikonja ennek a játéknak, pedig még nem járt le az ideje.
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Létezik, hogy csak pár órára rakták be ezt a tölcséres eventet?
    Nálam eltűnt, de úgy, hogy előtte el is búcsúzott. Kiírta hanyadik lettem, miket szereztem meg, stb., és azóta se híre, se hamva.
  • xkiscsillagx (HU1)xkiscsillagx (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Létezik, hogy csak pár órára rakták be ezt a tölcséres eventet?
    Nálam eltűnt, de úgy, hogy előtte el is búcsúzott. Kiírta hanyadik lettem, miket szereztem meg, stb., és azóta se híre, se hamva.

    Nálam ugyanez a helyzet...
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Nálam is eltűnt. :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Létezik, hogy csak pár órára rakták be ezt a tölcséres eventet?
    Nálam eltűnt, de úgy, hogy előtte el is búcsúzott. Kiírta hanyadik lettem, miket szereztem meg, stb., és azóta se híre, se hamva.

    Én is csodálkoztam a gyors távozáson, pláne hogy bevetettem az összes földet káposztával miatta :(
    Így azután nem kellett az ABE-eket kiosztani ;)
    De az is lehetséges, hogy valami hiba miatt állították le George bátyót...
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    mari02 írta: »
    Csinálom a "Kemény munka"-t játékot, már a 6. ajándéknál járok, de sajnos a 250 almát nem kaptam meg, egyébként minden más ajándékot megkaptam. Ráadásul most eltűnt az ikonja ennek a játéknak, pedig még nem járt le az ideje.

    Hali!

    Én is így jártam hogy kimaradt az alma,az előbb meg adott valami három cuccot és eltűnt.Akkor most mi van?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    Létezik, hogy csak pár órára rakták be ezt a tölcséres eventet?
    Nálam eltűnt, de úgy, hogy előtte el is búcsúzott. Kiírta hanyadik lettem, miket szereztem meg, stb., és azóta se híre, se hamva.

    szia
    nem csak nálad, nálam is és szövi társaimnál is ez a helyzet, de különböző elért pontokat írt ki. ez tök buli, mert már berendezkedtem a köv. doboz csomagolására is.
    játék újraindítása nem segít a dolgon
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.07.2015
    És ami az igazán bosszantó, hogy az ember rákészül a következő kívánságra. Most feleslegesen vetettem 6 föld spéci vadvirágot, humusszal.
    A végső díj 3 aranybányászati lett volna, gondolom, rájöttek, hogy az sok, és inkább kivették az egészet, nehogy ingyé kelljen ennyi aranyat adni. :(
Ez a beszélgetés lezárult..