Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1414

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Köszi Liz.
    Most viszont nem mutatja mennyi kell a következő szintig:( Ja csak az órán, bocsi...)

    igen az órán tudod megnézni :)
    jól írtad.... nekem is jobban tetszik mint a szövi bajnokság :D
    de az árpa jól kitolt velem :D:D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Nálam most 3-ason megy, még van vissza 6 óra, reggelre meglesz, s lehet a pontok-jutalmak is. A többi csak ráadás. Reggel tejezek majd. Első 5-be úgy se leszek, akkor meg nem érdekel.... Teljesítem, amit lehet és ennyi...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Nálam most 3-ason megy, még van vissza 6 óra, reggelre meglesz, s lehet a pontok-jutalmak is. A többi csak ráadás. Reggel tejezek majd. Első 5-be úgy se leszek, akkor meg nem érdekel.... Teljesítem, amit lehet és ennyi...

    hát én most kipróbáltam, mert már nagyon idegelt, h van még majd 4 óra hátra és nagyon visszaestem a ranglistán gondoltam nyomok bele még egy kicsit. erre felkúszott az óra 6-ra, úgyhogy megugrottam :D:D
    most tojizok, kicsit jobb a helyzet

    ahaaaa
    elsőnek csak 100 arany a kihagyás, most már 200
    valszeg mindig 100 arannyal emelkedik az ugrás. ezt szrtm nem nagyon fogom megtapasztalni, mert ugráljon a fene :D
    még a végén kitörik a bokám :D
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    no! nem megírtam korábban, hogy mire megy ki a játék?ha előbbre akarsz jutni, vagy lelövöd arannyal a termelést, és/vagy ugrasz aranyért:oki vagyon ez találva!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    no! nem megírtam korábban, hogy mire megy ki a játék?ha előbbre akarsz jutni, vagy lelövöd arannyal a termelést, és/vagy ugrasz aranyért:oki vagyon ez találva!

    hát a türelmetlenebbek ugrálhatnak :) de nem feltétlenül muszáj
    amúgy meg pont most tesztelem, h hányas szintig érdemes beadni, amikor nem nő meg az idő és a juti pont is megéri :)
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    ez a gondom nekem is ,lassan elérem a kért pontot a 212ezret viszonylag gond nélkül, igazából a 3as dísz a végén nagyjából egy vicc,de mindegy is ,az első 5be kerülni nincs esélyem ,viszont akkor marad a kérdés ,hogyan tovább? minek csináljam? olyan félkésznek tűnik a dolog... és még hányan lehetnek így mint én ,mert én is nagyjából arany nélkül csináltam
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Én úgy gondolom nagyon sok függ mit ad feladatul. De azt gondolom örülni kellene ennek az eventnek, van akinek könnyű, van, akinek meg kevés az ideje, s mégis tud termelni picit, s kap ajándékot. Lehet nem nagyok az ajándékok, de sokkal jobb event, mint a szövis.
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    egyet tudok érteni veled, valóban nem adott eddig egyetlen problémásat sem ,talán a gyermekláncfű volt az egyetlen,persze nem elégedetlenkedek ,de pont azért ,mert nem annyira komolyak az ajándékok ,csinálhattak volna belőle többet ,hogy legyen értelme
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Hidd el az árpa és a tej nem annyira kellemes, mint a gyermekláncfű...nekem pedig kijutott mindkettőből, és még az árpából nyomom a több órát...
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    szerintem a tej hozta a pontjaim jó részét több órát ment nálam volt hogy 9el csöpögött le
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Igen, ha jó időben talál a feladat és nem mikor csak a kecskék dolgoznak...
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Liz652 írta: »
    hát a türelmetlenebbek ugrálhatnak :) de nem feltétlenül muszáj
    amúgy meg pont most tesztelem, h hányas szintig érdemes beadni, amikor nem nő meg az idő és a juti pont is megéri :)

    Nem tiszta ez (se) :(
    Én sajna kikaptam az árpát, elejétől az megy, jelenleg a 2-es szinttel. Beletöltöttem még vagy 500 mázsát, de maradt a 2. szint, de az idő megnőtt 7 óra 30 percre. Mikor növekszik a szint?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Porrima írta: »
    Nem tiszta ez (se) :(
    Én sajna kikaptam az árpát, elejétől az megy, jelenleg a 2-es szinttel. Beletöltöttem még vagy 500 mázsát, de maradt a 2. szint, de az idő megnőtt 7 óra 30 percre. Mikor növekszik a szint?

    Ha ráviszed az egeret az órára megmutatja hány darab kell a következő szintig.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    fodorme írta: »
    Ha ráviszed az egeret az órára megmutatja hány darab kell a következő szintig.

    Kösz: hát elég sokat mutat az óra, hajnali 1-re lesz annyi árpám...
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok!

    Hunkeldonnak hála, megcsináltam a virágfarmos ravaszságot (Tanácsadó szakértő).

    Gondoltam, kiteszem az "áttekintés" oldalra, ahová eddig kiraktam azokat, amik készen lettek, de nincs több hely. :(:(:(
    Eddig 12 matricám lett kész, ez a 13. Ennek már nincs helye.
    Nem nagyon lényeges, de bosszant :(

    Az új event tetszik. :) A számolást én sem értem, de szerintem 2 nap alatt kényelmesen teljesíthető, ha nem az első 5 hely a cél. :):):)
  • virágGamer7 (HU1)virágGamer7 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    sziasztok nekem olyan problémám van, hogy a gép az almát kéri 8-vagy kilencórán keresztül a 2 napból 6 szinten lévő almafám van és csak 1 pontot ad ez nem igazán igazságos egyessével 8 órán keresztül számolja az almákat 3900 aranyért lehetne megváltani az nagyon sok viszomt igy nem lehet előre haladni mit lehet tenni? köszi a választ ha valaki tudja
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    sziasztok nekem olyan problémám van, hogy a gép az almát kéri 8-vagy kilencórán keresztül a 2 napból 6 szinten lévő almafám van és csak 1 pontot ad ez nem igazán igazságos egyessével 8 órán keresztül számolja az almákat 3900 aranyért lehetne megváltani az nagyon sok viszomt igy nem lehet előre haladni mit lehet tenni? köszi a választ ha valaki tudja
    Gondolom folyamatosan termeled az almát. Ha igen, akkor ez az idődet csökkenti és biztos emeli is a pontot. Gyerekemnél 1 almás van, azt adta be és utána 2,5 volt vissza...
  • rakk (HU1)rakk (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Ha valaki elérte a 212.000 pontot és megkapta a "gazdabüszkeséget", akkor már nem is kell tovább játszani, mert nem kap semmit?
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    ajánlatot kaptam, 236 000 aranyért vásárolhatok 1 40-es lovat!!!
    ez komoly, vagy dollárt akartak írni?
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    ajánlatot kaptam, 236 000 aranyért vásárolhatok 1 40-es lovat!!!
    ez komoly, vagy dollárt akartak írni?

    Az a ló tényleg annyiba kerül. A 7-es alapképesség, vagy 28-as versenyképesség amúgy tényleg jónak számít.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    drága hunkeldon! nem én vittem el a lottó 5-t, és még sokan nem!!!:(
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    drága hunkeldon! nem én vittem el a lottó 5-t, és még sokan nem!!!:(
    Én sem vettem meg, nem is fogom. De attól még látom, hogy értékes. Játssz tovább, mintha ott sem lenne. :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    azt teszem, de az ilyen ajánlatoktól, kiütést kapok, már pedig, nyár van! és fürdőruhában,:)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    azt teszem, de az ilyen ajánlatoktól, kiütést kapok, már pedig, nyár van! és fürdőruhában,:)

    Szerencsére vannak, akik rászánják azt a kb. 10.000 Ft-ot, és nekik köszönhetően bárki tud ingyenesen játszani.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Te alkalmazott vagy?mert nem a játékosok érdekében szólsz, vagy ez csak az én olvasatom?
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Nagyon jó volt ez a játék, elértem mindkét kirakót, azaz 20 feladat teljesítve Gratulálok a készítőknek, sokkal jobbnak találom mint a szövetkezeti versenyt. Tapasztalatom szerint ott már nagy szövetkezetnél, ha 1-2 ember kimarad a szövetkezeti versenyből, akkor zsörtölődés támad a tagok között, ami negatívan hat a társaságra, s az sokszor szövetkezetek széteséséhez vezet. Itt viszont mindenki saját maga játszik, és maga dönti el meddig megy. Sajnálom hogy csak az első 5 kap ajándékot és tovább nincs meghatározva (100-ig, 500-ig, 1000-ig stb) kis ajándékok amit megkapnak azok a tagok akik teljesítették pontjaik alapján a helyezés elérését. Evvel a játékot lehetne bővíteni szerintem és sokkal többen bent maradnának tovább a játékban, mint így ajándék nélkül.
    Köszönöm hogy elmondhattam a véleményemet, és remélem hogy a fejlesztők felé tolmácsolják a még módosítható feladatrészeket.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Te alkalmazott vagy?mert nem a játékosok érdekében szólsz, vagy ez csak az én olvasatom?

    A józan eszemre hallgatok, másra nem. Nekem az az érdekem, hogy ne kényszerítsenek arra, hogy kötelezően fizessek a játékért. A GG kitalált erre egy jó módszert, ami nekem is tetszik. Ha tudsz jobb módszert, akkor oszd meg velünk.
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Köles írta: »
    Sziasztok!

    Hunkeldonnak hála, megcsináltam a virágfarmos ravaszságot (Tanácsadó szakértő).

    Gondoltam, kiteszem az "áttekintés" oldalra, ahová eddig kiraktam azokat, amik készen lettek, de nincs több hely. :(:(:(
    Eddig 12 matricám lett kész, ez a 13. Ennek már nincs helye.
    Nem nagyon lényeges, de bosszant :(

    Az új event tetszik. :) A számolást én sem értem, de szerintem 2 nap alatt kényelmesen teljesíthető, ha nem az első 5 hely a cél. :):):)

    Szia, a tanácsadó szakértőre, hogy hogy érted el, irsz levelet nekem , mert csak 8 jött össze :o
    köszönöm előre is :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    rendben, akkor a Te és GG módszert ha ecsetelnéd kicsit!tudod festett szőke vagyok!!:)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.07.2015
    Csöpi2 írta: »
    Szia, a tanácsadó szakértőre, hogy hogy érted el, irsz levelet nekem , mert csak 8 jött össze :o
    köszönöm előre is :)

    szia
    a kerítésre és a kapura is kattintottál?
Ez a beszélgetés lezárult..