Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Július 10-i frissítés megbeszélése: Fájdalom nélkül nincs eredmény

1314

Hozzászólások

  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Köszi Macika.
    Akkor ilyenkor kellene átugrani gondolom.
    Azt nem tudod véletlenül,hogy az előbb 20 perc volt az órán,ut beszedtem 1 kör kiskukit és már csak 5 percet ír.Fura egy óra...Hol nem telik az idő,hol meg repül :D

    Sztornó az egyik kérdés,mert már rájöttem hogy a terményt számolja mert írja még hány db kell a 9 es szintig.De az órát még mindig nem vágom.....

    Meg még 1 kérdés.Ha utolsó 1 percben felszuszakolom 9 es szintre annak van értelme?Mert utána vége a doboznak tehát a 9 pont/sec,valszeg odalesz.Vagy átmegy a következőre? (nem hiszem) Teljesen kész vok a tudatlanság állapotában hánykolódom :D
  • Rozi53 (HU1)Rozi53 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok!:) Sajnos az óra nálam is meggajdult... Viszont: ha elértem a 9 pont/ percet, utána nem érdemes már bele tenni, mert beraktam 1 kör rövidlejáratú kukoricát, s a 22 percről 15 re ugrott vissza... Legközelebb tehát hagyom 22 percig ketyegni, ha eléri a 9pontot...nem teszek egyetlen darabbal többet sem a tölcsérbe...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szia.Nálam is így volt,ut beletettem még 1 kört és felment 15 percre,majd még 1 kört és 5 percre esett.Ugrál össze vissza.Csak az a baj,hogy így nem lehet matekolni,hogy mire van idő,mire nincs,mert semmi logika nincs benne,vagyis én nem vágom....
  • mamusz44mamusz44 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Bocs, természetesen /az első sorban/ 9 pont/ másodpercet akartam írni:) / :)

    Igaz...szerintem is kesze-kusza az egész.... lényeg::: nem rakok egy darabot sem, miután elértem a 9 pontot... jobban járunk, ha tovább ketyeg a 9 ponttal... s még dolgozni sem kell érte, így lehet készülni a következő termeléssel...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Nálam eddig kukorica, vadvirág, tojás, most árpa, meg tej és vadvirág a sor. Az árpa is elég gáz...Jelenleg 4*128 után ad 2 pontokat, és 9 óra a vissza idő...

    az árpa gáz, ahogy mondod Macika. Bourgesnak igaza van, azt érdemes átugrani.
    a hosszú érésűeket mindenképp érdemes. a tej az még elmegy, mert jöhet bele a kecske. de alma meg árpa nem jó
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    bourges írta: »
    Szia.Nálam is így volt,ut beletettem még 1 kört és felment 15 percre,majd még 1 kört és 5 percre esett.Ugrál össze vissza.Csak az a baj,hogy így nem lehet matekolni,hogy mire van idő,mire nincs,mert semmi logika nincs benne,vagyis én nem vágom....

    Szia!
    Hát a számolást én sem értem.
    Kukorica volt,betettem 2000 azt ledarálta 10 perc alatt,most tej van.több mint 4000 tettem bele erre ad 3 órát.

    Ha v.ki eléri az összes ajándékot akkor az már nem is tudja tovább csinálni??
    Igaz ez elég lüke kérdés. :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Tyű lehet dereng valami fény.
    6 percem volt még kukorira és mikor 5 perc múlva szedtem be már nem számolta.Lejárt az idő,pedig még 1 percnek lenni kellett volna.
    Ut jött a tojás.
    Betettem 1 pipit 9 perc.Második pipi 19 perc.Ut 29,39,49.Majd jött a tojás.Felvágta 3 óllal 1óra 59 ig,majd a köv 3 ólnál visszaesett 1 óra 4 percre.Benéztem és láttam 7 es szinten van és az öreg írja,hogy most ne hagyjam kiürülni a tölcsért.És ebből jött egy kósza ötlet.
    Nem lehet e,hogy egy alap beadásra kapunk x időt.Mp enként ami pontot kapunk mindig elvesz 1 terményt.Tehát minél magasabb a szint,annál több termény kell mp-enként.Így előbb utóbb elfogy a dolog,ha nincs kombó.És azért ugrik néha vissza fel,mert akkor hirtelen sokat teszünk be (5 föld,5 pipiól) és ilyenkor azt látja sok van a tölcsérbe és ha ilyen tempóba tesszük,akkor ennyi időnk van rá.De mivel ut nincs miből tenni,így csökken az idő,néha drasztikusan.De ez csak egy kóbor gondolat :D
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szerintem az óra a következőképp működik:
    Amikor először leszeded a kért terményt, akkor indul egy alapidővel. Minden egyes szintugrásnál csökken a még hátralévő idő (meg nem mondom mennyivel, gondolom szintfüggő). Viszont, ha úgy adsz bele terményt, hogy az nem okoz szintugrást, akkor a még hátralévő időhöz kapsz pluszidőt, amennyivel tovább termelheted a terményt. Gondolom az is szintfüggő, hogy mennyit időt kapsz még pluszba.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Nem akarom átugrani arannyal, nem éri meg az a pár valami, viszont kivárok, úgy döntöttem. Ma árpázok, amennyi megy, utána reggelre leketyeg az óra és mehet a tej a full menyiségemmel és óránként a kecskékkel rásegítek, talán nem lesz annyira gáz... Jelenleg a 13. ajándék szerezhető meg, jutok, ameddig jutok, nem idegeskedek miatta.
    Gyerekemnek termelem ezerrel a kukoricát...jelenleg 4-es géppel.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Nah szer ez a matek
    Van a tölcsér
    bedobsz induláskor 5000 tojást ,ez felvág 7 es szintre.Akkor ő kiszámolja hogy mp-enként 1 pontért ha elvesz 1 tojást,akkor 7 tojást vesz el 7 es szinten,így amit betettél 1 órán át kapod.De teszel bele még pipit 13 percenként ezzel nő a tölcsérben a cucc,így nő az idő.De ha átugrassz 8 as szintre,akkor már ami benne van kevesebb időre elég,ezért csökken ut az idő.Valami ilyesmi szer :D
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szerintem érdemes kicsinyenként betenni, időközönként, de lehet tévedek. Egyenletesebben talán jobb, mint egybe...de erre kíváncsian várom ki mit tapasztal...

    Továbbra is tartom ez jobb, mint a szövi verseny. Nem leszek az első 5-be, de végig tudok talán menni munkával...és a kicsik is kapnak ajándékokat munkájukért...
  • Este (HU1)Este (HU1) HU1 Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok!

    A németen írják, hogy hiba van az órával és nemsokára lesz egy karbantartás ami javítja.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    drágáim, minek, olcsó játék, már bocs, de h...lye gyerekeknek, matek, meg ugorj aranyért. első 100 arany !! logika? no azt ne keresd((
  • lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Minden egyes ládánál végig mennek az ajándékok? vagy csak az elsőnél?
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Szerintem érdemes kicsinyenként betenni, időközönként, de lehet tévedek. Egyenletesebben talán jobb, mint egybe...de erre kíváncsian várom ki mit tapasztal...

    Továbbra is tartom ez jobb, mint a szövi verseny. Nem leszek az első 5-be, de végig tudok talán menni munkával...és a kicsik is kapnak ajándékokat munkájukért...

    ÉN először beleraktam 4500 tejet és hagytam had ketyegjen, így most volt 2óra 20 percem hátra.Leszedtem a 3rom kecskeólat ami 171 tej így leugrott az időm 1 óra 15 percre
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Az mindegy Macika hogy milyen tételbe adod be szerintem,mert a tölcsérben lévő össz mennyiség és a szint számít.De ahogy nő a szint úgy nő a tölcsér szája,így szintenként egyre több termény hullik ki belőle.Míg nem lépsz szintet és termelési időnél leszeded a terményt,mindig nő az idő,viszont ha szintet lépsz hirtelen lecsökken és a normál mennyiség beadásával már nem kapsz annyi plusz percet mint előtte kaptál.
    Pl.Beadsz 200 kukit.Ezzel 1 es szintre léptél.Ez a 200 kuki a tölcsérből 20 perc alatt csorog le,mp-ként 1 pontért.Azaz percenként 100 kukit vesz alapul.Majd rádobod megint a 200 at 5 perc múlva és kapsz rá plussz 10 percet.Ezzel így eljátszol egy darabig,mindig ugyanannyival nő az időd.
    Majd szintet lépsz.
    Ekkor a bent lévő kukit ami még a tölcsérben van elosztja a 2 es szint lecsordogálásának idejével és kiad egy időt,hogy az mennyire elég.Majd megint rakod rá a 200 akat és nő az időd,de már most kevesebbel,mert már mp-enként több esik ki a tölcsér száján,mert kettes szinten vagy.
    És így tovább.Minél nagyobb a szinted,annál több cucc kell neki és ha nem tudod pótolni előbb utóbb el fogy az idő.Főleg ha lépkeded a szinteket.

    Pl nálam most 7 es szinten a tojás 27 perc alatt csorgott volna le,de beszedtem a pipit és átléptem 8 as szintre,így már csak 14 percig elég a tölcsér tartalma.De ha szedek be majd még pipit,némi plussz időt megint fogok kapni rá,de az már elenyésző :(
    Tehát szer itt arra kell figyelni,hogy ha már jó pontot kapsz mp-enként pl 7-8 at és nem tudod kombózni maggal vagy kacsával,bocival,és a következő dobozba hosszúidős gagyi valami van,akkor nem kell begyűjteni a kért termékből míg le nem jár az idő.Mert most nekem is 27 percig jött volna a 7 pont és kaptam volna 11340 pontot,de hogy szintet léptem leugrott az időm 14 percre és bár 8 pontot kapok de így lecsorogva csak 6720 pontot kapok,jó még 1 kör pipi dob rajta néhány plussz percet,de az már semmire nem lesz jó :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Este írta: »
    Sziasztok!

    A németen írják, hogy hiba van az órával és nemsokára lesz egy karbantartás ami javítja.

    köszi Este az infót. nem rég olvastam én is Nafarut. egyenlőre még nem tudják az időpontot, de ma lesz javítva
  • sustainersustainer Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Én most tejet termelek, szerintem megéri, mert kb. 3 órán adja nekem a 6 pontot másodpercenként, és nem kell csinálnom semmit. Előtte kuki volt, ott serénykedni kellett. Közben is érdemes betenni, mivel így tobább ketyeg az óra, remélhetőleg jó hatékonysággal. Én ezeket tapasztaltam..
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Gyerekemnél én is tapasztaltam az óra bolondságát.Egyszer 4 percet mutatott beszedéskor, majd újra megnéztem már csak fél percet és ez többször volt.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    szia, erről a titkos eredményről hol lehet többet megtudni? csak mert nem értem :)

    Mit nem értesz?Megtalálod aszerint amit Hunkeldon megosztott és a matricás könyvedben ki lesz pipálva meg kapsz érte csillagot.
  • lőrikedit (HU1)lőrikedit (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    fodorme írta: »
    Mit nem értesz?Megtalálod aszerint amit Hunkeldon megosztott és a matricás könyvedben ki lesz pipálva meg kapsz érte csillagot.

    Köszi már megvan :)
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    A jázmin is nagyon "gáz". 2 föld beszedése után csak a 2. szintig jutottam és adott 6 óra 15 percet. Éjfélig csak lejár az idő! :)
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    kJudy írta: »
    A jázmin is nagyon "gáz". 2 föld beszedése után csak a 2. szintig jutottam és adott 6 óra 15 percet. Éjfélig csak lejár az idő! :)
    termeljél többet és akkor nagyobb szintig jutsz, hamarabb vége az idődnek a termelésnél :)
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Vagy tegyél rá humuszt is...
  • lizzie122lizzie122 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok!
    kész lett a 212000 pont. és számol tovább ilyenkor mi van? nem értem!

    Köszönöm: M
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Gondolom a verseny miatt, hogy az első 5 helyen ki fog végezni. Gratulálok.
  • lizzie12 (HU1)lizzie12 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Gondolom a verseny miatt, hogy az első 5 helyen ki fog végezni. Gratulálok.

    Köszönöm szépen. Kaptam ajándékot ami oldalt van. de mivel több lett beletéve továbbment...
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Frissítés van, vagy szerver leállás, vagy csak én nem tudok belépni? Azt mondja megszakadt a kapcsolat próbáljak kapcsolódni, de nem engedi...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Ádámmaci írta: »
    Frissítés van, vagy szerver leállás, vagy csak én nem tudok belépni? Azt mondja megszakadt a kapcsolat próbáljak kapcsolódni, de nem engedi...

    volt egy hotfix nemrégen, mert nem volt jó az óra meg pár dolog.
    ne a "kapcsolódj újra" gombra menj, hanem frissítsd az oldalt, akkor betudsz lépni
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Köszi Liz.
    Most viszont nem mutatja mennyi kell a következő szintig:( Ja csak az órán, bocsi...)
Ez a beszélgetés lezárult..