Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

163112

Hozzászólások

  • gerti3022gerti3022 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy hol van a piac ??:(
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    gerti3022 írta: »
    Meg tudná nekem mondani valaki, hogy hol van a piac ??:(

    Szia!

    Itt nincs piac, nem lehet egymással kereskedni. A farmkezelőben tudsz fix áron eladni vagy venni termékeket.
  • Vidéki farmer (HU1)Vidéki farmer (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Még kezdő vagyok, 3 napos farmer.
    Van az üdvözlő ajándék csillag, már kétszer beirtam az email cimet amivel regisztráltam.
    Az email szolgáltató elemésztette a levelet, ott nincs spam mappa, csak elemészti.
    Kérdésem: más szolgáltatónál készítettem egy email címet. Harmadszorra beirhatom az új emailt, vagy kell valakinek szólni a változásról.??.

    Előre is köszi a választ
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Még kezdő vagyok, 3 napos farmer.
    Van az üdvözlő ajándék csillag, már kétszer beirtam az email cimet amivel regisztráltam.
    Az email szolgáltató elemésztette a levelet, ott nincs spam mappa, csak elemészti.
    Kérdésem: más szolgáltatónál készítettem egy email címet. Harmadszorra beirhatom az új emailt, vagy kell valakinek szólni a változásról.??.

    Előre is köszi a választ

    szia
    úgy tom, h az üdvőzlő ajándékot kizárólag a regisztrációs mail cimeddel veheted át
    azaz át kell iratnod a supportal a bigfarmot az új emailedre és akkor kérheted arra.

    a support (ügyfélszolgálat)elérhetőségét a jobb felső sarokban találod , a fülhallgatós emberkére katt
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 04.07.2015
    irigylem a türelmedet:) és grat a továbbiakhoz:) Jó játékot:)
  • Estella05Estella05 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    szia!én sem kaptam meg.mit kell csinálni ahhoz hogy kapjak?nem kaptam semmit az email-re.
  • mari02mari02 Bejegyzések: 48
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Azt szeretném megtudni, hogy az édességfarmon összegyűjtött utalványok, és cukordollárok megmaradnak-e ha most nem váltom be, mert a házat szeretném megvenni a főfarmra, de még a fele hiányzik.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    mari02 írta: »
    Azt szeretném megtudni, hogy az édességfarmon összegyűjtött utalványok, és cukordollárok megmaradnak-e ha most nem váltom be, mert a házat szeretném megvenni a főfarmra, de még a fele hiányzik.

    szia Mari
    természetesen megmarad az utalvány, a zöld dobozban a felszerelések között találod meg
    a dollárt viszont elveszik, ha nem költöd el
  • Szijjártó Regi (HU1)Szijjártó Regi (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy az unokám is elkezdte a játékot.Most szeretném felvenni a szövetkezetembe,de sehol nam találom meg őt.De ő sem a szövetkezetemet.Hogy lehet megtudni,hogy mi a probléma?

    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Animami
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Szia! Nézzétek meg, hogy mind a ketten a magyar szerveren vagytok-e.
    Abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy az unokám is elkezdte a játékot.Most szeretném felvenni a szövetkezetembe,de sehol nam találom meg őt.De ő sem a szövetkezetemet.Hogy lehet megtudni,hogy mi a probléma?

    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Animami
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy az unokám is elkezdte a játékot.Most szeretném felvenni a szövetkezetembe,de sehol nam találom meg őt.De ő sem a szövetkezetemet.Hogy lehet megtudni,hogy mi a probléma?

    Válaszotokat előre is köszönöm.
    Animami

    Nem lehet, hogy más országban játsztok?
    A belépő oldalon legalul középen van írva az ország neve, egyikből másikba nem lehet átlátni.
  • Szijjártó Regi (HU1)Szijjártó Regi (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Nagyon köszönöm a gyors választ.Akkor nyitunk egy másik farmot.Ez lesz a megoldás.
    Mégegyszer köszönöm.
  • bogarinka (HU1)bogarinka (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném.. Nem sikerült még arra rájönnöm, hogy miképp tudok 2-es szintű nemesítési minőségű lovat "produkálni"....

    Ha esetleg valaki tudna benne segíteni, azt szívesen venném.

    Nagyon szépen köszönöm!
  • ludmilla11ludmilla11 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    amikor van farm ismerősöd akkor venned kell jutalmakat vagy magátol ad a játék?:confused::confused::confused:
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    bogarinka írta: »
    Sziasztok!

    A segítségeteket kérném.. Nem sikerült még arra rájönnöm, hogy miképp tudok 2-es szintű nemesítési minőségű lovat "produkálni"....

    Ha esetleg valaki tudna benne segíteni, azt szívesen venném.

    Nagyon szépen köszönöm!

    Ez rendszeresen megkérdezik a játékosok. Amikor nemesítesz két lovat, akkor véletlenszerű, hogy a csikó kap-e magasabb nemesítési szintet. Nemesítd az 1-es lovat, és ha nem sikerül a 2-es csikó, akkor újra, és újra. Előbb utóbb szerencséd lesz. Van, akinek csak a 8. próbálkozásra sikerült.

    u.i.: A legtöbb játékosnak 3 próbálkozásból már sikerül.
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    ludmilla11 írta: »
    amikor van farm ismerősöd akkor venned kell jutalmakat vagy magátol ad a játék?:confused::confused::confused:

    Szia!

    A játék a két játékos aktivitása alapján adja a jutalmakat.

    A mentor az Üdvözlő központban gyűjtheti be a jutalmat bizonyos időközönként. (A reptéren van ez az épület)
    Ha az ismerőse aranyat vesz, akkor a rendelt mennyiség 1%-át szintén ott gyűjtheti be.
    625785590asd_www.kepfeltoltes.hu_.png


    A mentorált pedig a bal felső részen a neve alatt lévő "mérőre" kattintva gyűjtheti be a jutalmát.
    asd2_www.kepfeltoltes.hu_.png
  • Alexandra farmAlexandra farm Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.07.2015
    Sziasztok! Nem rég kezdtem el a játékot és volt ott egy kérés, hogy kapok tőlletek 350 aranyat és 1000 dollárt ha elküldöm az email címemet, Már vagy 20-szor elküldtem, de semmi sem érkezett az email címemre. Ilyenkor mi a teendő???
    Üdvözlettel: Alexandra farm
  • bogarinka (HU1)bogarinka (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 09.07.2015
    Köszönöm szépen! :-)
    hunkeldon írta: »
    Ez rendszeresen megkérdezik a játékosok. Amikor nemesítesz két lovat, akkor véletlenszerű, hogy a csikó kap-e magasabb nemesítési szintet. Nemesítd az 1-es lovat, és ha nem sikerül a 2-es csikó, akkor újra, és újra. Előbb utóbb szerencséd lesz. Van, akinek csak a 8. próbálkozásra sikerült.

    u.i.: A legtöbb játékosnak 3 próbálkozásból már sikerül.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 09.07.2015
    Sziasztok! Nem rég kezdtem el a játékot és volt ott egy kérés, hogy kapok tőlletek 350 aranyat és 1000 dollárt ha elküldöm az email címemet, Már vagy 20-szor elküldtem, de semmi sem érkezett az email címemre. Ilyenkor mi a teendő???
    Üdvözlettel: Alexandra farm

    Szia! :)

    Olvastam már egy hozzászólást, amiben ugyanilyen problémája volt a másik játékosnak. Ő írt a supportnak és azon keresztül jóvá írták neki az üdvözlő ajándékokat. :)

    Support elérése:
    A farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatt találsz egy olyan: Ügyfélszolgálat. Arra kattints. A böngészőn egy új fül nyílik, aminek az aljára görgess le és ezt válaszd: E-mailes támogatás. Kattintás után egy kis űrlap jelenik meg, amit tölts ki légyszíves és küldd el.

    Zsuzsi
  • Szijjártó Regi (HU1)Szijjártó Regi (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 09.07.2015
    Szia Angel63Gamer5!Rájöttünk,hogy mindketten a magyar szerveren vagyunk,de Ő ugyanazt írta be a bejelentkezéskor,mint ami az enyém.Tehát mindent.Hogy hogyan fogadta el a gép fogalmam sincs.De az biztos,hogy nem találom,és lehet,hogy ez a baj.Ő most már a 14-es szinten van.Én a 105-ön.El van keseredve,hogy nem tudom a szövetkezetembe felvenni.
    És a kör bezárult.
    Üdv:Animami
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 09.07.2015
    Szia Angel63Gamer5!Rájöttünk,hogy mindketten a magyar szerveren vagyunk,de Ő ugyanazt írta be a bejelentkezéskor,mint ami az enyém.Tehát mindent.Hogy hogyan fogadta el a gép fogalmam sincs.De az biztos,hogy nem találom,és lehet,hogy ez a baj.Ő most már a 14-es szinten van.Én a 105-ön.El van keseredve,hogy nem tudom a szövetkezetembe felvenni.
    És a kör bezárult.
    Üdv:Animami

    Ki van zárva, hogy ugyanaz legyen a nevetek. A tied Szijjártó Regi. Az övé talán hosszú í-vel van írva. De valamiben különbözik. Ahogy tapasztalom, a kereső tényleg nem nagyon veszi figyelembe az ékezeteket, és a kis-nagybetűket... De a te szövetkezetedhez tudnia kell csatlakozni. Már ha van hely a szövetkezetedben, és aktív a tagkereső.
  • abakk (HU1)abakk (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok!
    Az új, csomagolóüzemes küldetéssel lenne kapcsolatos a kérdésem.
    A káposzta csomagolás következett volna, de véletlenül átugrottam. Hogy tudok ahhoz visszatérni?
    Köszönöm!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    abakk írta: »
    Sziasztok!
    Az új, csomagolóüzemes küldetéssel lenne kapcsolatos a kérdésem.
    A káposzta csomagolás következett volna, de véletlenül átugrottam. Hogy tudok ahhoz visszatérni?
    Köszönöm!

    szia
    attól tartok sehogy se :)
  • teddymaci77 (HU1)teddymaci77 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok . Van olyan lehetőség hogy Átutalok dollárt vkinek vagy aranyat?? Előre is köszi.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Sziasztok . Van olyan lehetőség hogy Átutalok dollárt vkinek vagy aranyat?? Előre is köszi.
    Szia!
    Nincs lehetőség utalni egyik farmról a másikra..
  • Olívia21003Olívia21003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szia! Szeretném vissza menni az első farmomra de több mint 10 napja nem tudok belépni. Hol a felhásznóló nevet hol az e mail címet nem fogadja el. Kértem új jelszót azzel se enged! Az ajándékokat megkapom begyűjtöm csak éppen játszani nem tudok Most itt csak azért regisztáltam,hogy segítséget kérjek!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szia! Szeretném vissza menni az első farmomra de több mint 10 napja nem tudok belépni. Hol a felhásznóló nevet hol az e mail címet nem fogadja el. Kértem új jelszót azzel se enged! Az ajándékokat megkapom begyűjtöm csak éppen játszani nem tudok Most itt csak azért regisztáltam,hogy segítséget kérjek!

    szia
    nem lehetséges, hogy a felhasználó nevedet esetleg elírtad? ékezetek jól vannak írva? próba azokkal variálni.
    ha ez a nick neved mint itt, akkor lehetséges, h az "i" betűknél van valami gond
  • Olívia21003Olívia21003 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Köszönöm a segítséged de nem tudom elérni a régi farmot! Egy gép tisztítás futtatása után írta állandóan helytelen vagy a név az e mail cím a jelszó. Ma 10 nap hiába való próbálkozás után újra regisztáltam ugyan azzal a névvel e mail címmel az ideglenes jelszó is ugyan az és kaptam egy új farmot de a régiről úgy látom le mondhatok! Ez a mai nap történése pedig akkor a jelszót is megjegyeztettem. Még egyszer köszönöm,hogy segíteni szerettél volna! Most nem tudom módosítani a jelszót mert bele köt. Az általatok ma kűldött jelszót nem fogadja el régiként. Azt hiszem feladom!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Köszönöm a segítséged de nem tudom elérni a régi farmot! Egy gép tisztítás futtatása után írta állandóan helytelen vagy a név az e mail cím a jelszó. Ma 10 nap hiába való próbálkozás után újra regisztáltam ugyan azzal a névvel e mail címmel az ideglenes jelszó is ugyan az és kaptam egy új farmot de a régiről úgy látom le mondhatok! Ez a mai nap történése pedig akkor a jelszót is megjegyeztettem. Még egyszer köszönöm,hogy segíteni szerettél volna! Most nem tudom módosítani a jelszót mert bele köt. Az általatok ma kűldött jelszót nem fogadja el régiként. Azt hiszem feladom!

    Szia!

    Ha ugyanez volt korábban is a neved, semmit nem változtattál és újra tudtad regisztrálni, akkor az előző nem ezen a szerveren volt. Kétszer ugyanazt a nevet nem tudod ugyanarra a szerverre beregisztrálni. És azért írta, hogy nem volt jó a név/e-mail cím.
    Ez most a magyarország1 szerveren van, a régi pedig a Nemzetközi1-en.
    A belépő oldal alján középtájon van egy kicsi zászló és mellé Magyarország1 írva. Azt gördítsd le és állításd át Nemzetközi1-re. Ott próbálj meg belépni.

    bel_p_s-_hu_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    Zsuzsi
  • kecsu69kecsu69 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.07.2015
    Szia!Az lenne a kérdésem,hogy hogyan tudok nagyon gyorsan xp-ket szerezni?Nem tudom még a feladatokat teljesíteni,mert kevés a helyem hozzá.
Ez a beszélgetés lezárult..