Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

11725

Hozzászólások

  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    Lépj ki és be, és akkor meg kell jelennie a versenynek. Én korábban is jártam így.
  • hazaiak1009hazaiak1009 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    Ádámmaci írta: »
    Lépj ki és be, és akkor meg kell jelennie a versenynek. Én korábban is jártam így.

    kb. a tizedik belépésnél sincs szövi sátor, minden harmadiknál lefagy a kezdő ablakban, de legalább a lóverseny összejött :/
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    Nem lehet, hogy lassú a neted? Mert az is okozhat ilyesmit....

    Lovak nem lesznek a barátaim ezt már tudom. Ha éppen nem 95-100 közti lovakat ad be, és végre örülök, hogy a lovamhoz hasonló a ló, és hiába van 75%-25% esélyem, már 3x egymás után elvesztettem a sokkal alacsonyabbak ellen a versenyt. Pedig mindig én voltam esélyesebb. A 100 körüliek ellen meg nem sok esélyem van, de hogy ne érezzem hogy 10-ből 10-et vesztek, így csak 10-ből 9x vesztek, hurrá....
    Így Hunkeldon sajnos hiába szeretném használni a te általad leírtakat, sajnos a játék nem engedi, hogy sikerüljön. Talán majd 100-as lóval jobb lesz, vagy nem...
    Ezt most készítettem egymás után pár percben:
    http://kepfeltoltes.hu/150602/liga_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/150602/verseny_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    http://kepfeltoltes.hu/150602/eredmenyek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    elég gyakori ez a kép:
    http://kepfeltoltes.hu/150603/verseny_www.kepfeltoltes.hu_.png
  • deliszimadeliszima Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    Sziasztok nagyon kezdö vagyok lovas témában az lenne a kérdésem hogy a benzint hol hogyan lehet használni? Köszi elöre is Üdv deliszima
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    deliszima írta: »
    Sziasztok nagyon kezdö vagyok lovas témában az lenne a kérdésem hogy a benzint hol hogyan lehet használni? Köszi elöre is Üdv deliszima

    Szia
    A benzint akkor használod el, amikor másik játékost kihivsz versenyre. Minden kihivásnál levon 12-őt , ha elfogy a benzin, akkor aranyért vagy dollárért vehetsz. Óránként mindig 10 egység benzint kapsz vissza
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    Arra tud valaki magyarázatot, hogy hogyan lehetséges az, hogy bizonyos emberek kb. egy percen belül kétszer is a porba aláznak? Nem kapnak más versenyzőt, akit kihívhatnak?
    Pl. ma történt mindhárom eset: Tamás94 07.53-kor és 07.56-kor, Fzsu1962 11.39-kor és 11.41-kor, és Hunkeldon 11.47-kor és 11.48-kor.
    Na, most ez így 24 pont mínusz, és mivel az alacsonyabb szintűek ellen kb. 50%-ban nyerek, a nagyobb lovak ellen kb. 10%-ban, és mivel most 3 db. 100-as szintű ellenfél várakozik a kihívásra, mire ez a 24 visszajön, az kb. egy nap.
    Nem azzal van bajom, hogy a százas szintűek kihívnak és elvernek, mert az rendben van. De az annyira nem tetszik, hogy perceken belül kétszer is kihívnak, és szeretném megérteni, hogy is van ez...
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    Arra tud valaki magyarázatot, hogy hogyan lehetséges az, hogy bizonyos emberek kb. egy percen belül kétszer is a porba aláznak? Nem kapnak más versenyzőt, akit kihívhatnak?
    Pl. ma történt mindhárom eset: Tamás94 07.53-kor és 07.56-kor, Fzsu1962 11.39-kor és 11.41-kor, és Hunkeldon 11.47-kor és 11.48-kor.
    Na, most ez így 24 pont mínusz, és mivel az alacsonyabb szintűek ellen kb. 50%-ban nyerek, a nagyobb lovak ellen kb. 10%-ban, és mivel most 3 db. 100-as szintű ellenfél várakozik a kihívásra, mire ez a 24 visszajön, az kb. egy nap.
    Nem azzal van bajom, hogy a százas szintűek kihívnak és elvernek, mert az rendben van. De az annyira nem tetszik, hogy perceken belül kétszer is kihívnak, és szeretném megérteni, hogy is van ez...

    Szia!
    Kevesen vagyunk.
    Három versenyzőből lehet választanom: Az egyik szintén 100-as, nem szívesen hívom ki, csak ha már nincs más lehetőség. A másik a saját szövitársam, őt is kerülöm, már csak betyárbecsületből is. A harmadik te voltál. Azt te is tapasztalod, hogy amíg nem hívsz ki egy játékost, az nem tűnik el a lószállítóból. Sok választási lehetőségem nincs, akit helyetted bead, azt hívom ki. Ha megint téged, akkor ismét...
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    hunkeldon írta: »
    Szia!
    Kevesen vagyunk.
    Három versenyzőből lehet választanom: Az egyik szintén 100-as, nem szívesen hívom ki, csak ha már nincs más lehetőség. A másik a saját szövitársam, őt is kerülöm, már csak betyárbecsületből is. A harmadik te voltál. Azt te is tapasztalod, hogy amíg nem hívsz ki egy játékost, az nem tűnik el a lószállítóból. Sok választási lehetőségem nincs, akit helyetted bead, azt hívom ki. Ha megint téged, akkor ismét...

    Szia,

    én ezt értem, (és véletlenül se vedd számonkérésnek, vagy személyeskedésnek) csak ez sok volt a mai napra. Eddig max. naponta egyszer fordult elő ilyen, de akkor szokom a gondolatot :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 17.06.2015
    Szia,

    én ezt értem, (és véletlenül se vedd számonkérésnek, vagy személyeskedésnek) csak ez sok volt a mai napra. Eddig max. naponta egyszer fordult elő ilyen, de akkor szokom a gondolatot :)

    Minden tiszteletem és elismerésem azoké a platinás játékosoké, akik ilyen egyenlőtlen feltételek mellett is kitartanak, csinálják a lovit, és nyelik a vereségeket.
    Nagy kár, hogy ilyen kis szerver ez a magyar. 9 db. 100-as ló az egész szerveren. Legalább 150-200 db. 100-as lónak kellene lennie, hogy normális versengés alakulhasson ki. Nagyon szurkolok nektek, hogy mihamarabb legyen nektek is 100-as lovatok, és végre sikereket is elérjetek a játéknak ebben a részében is.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Köszi Hunkeldon!
    Még lovizok, de már nem nézem kivel mert ahogy látom felesleges, hiszen a kicsik elvernek, a nagyok meg pláne, így többet esek vissza, mint előre jutnék. Sokáig követtem az általad leírtakat, de annyira nem segített most, mert hiába voltam én az esélyesebb sorozatosan kikaptam. Most se leszek gyémántba, mert a gyémántosok ellenfele is sokszor vagyok és persze folyton vesztek, és hiába nyerek 1-2x, ha sokat vesztek s akikkel összekeveredik a lovam mind kiütik. 100-as lovat elérni nagyon nehéz, így is örülhetek a 78-as lovam le tudtam cserélni 86-os lóra. Bukdácsolok a platina 3 és 4 közt, feljebb nem haladok. Múltkor a 78-as lovam eljutott a platina 2-be, de ahogy ezt nézem nem tud feljebb jutni. Tény, minél magasabban van a lovad szintje annál nehezebb nyerni. És ez sokakat biztos kiábrándít a lovazásból. Itt már csak 100-as lóval lehet bejutni a gyémántba, az meg még min. 2 szezon...
    Mondjuk lenne olyan javaslatom, hogy a gyémántosok mivel nem eshetnek ki így ne versenyezzenek max. egymás ellen, elég az, ha nálunk megjelennek, és gyakran mindhárom helyen, s versenyezniük kell, de legalább mi nem vesztenénk annyit...
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Ádámmaci írta: »
    Köszi Hunkeldon!
    Még lovizok, de már nem nézem kivel mert ahogy látom felesleges, hiszen a kicsik elvernek, a nagyok meg pláne, így többet esek vissza, mint előre jutnék. Sokáig követtem az általad leírtakat, de annyira nem segített most, mert hiába voltam én az esélyesebb sorozatosan kikaptam. Most se leszek gyémántba, mert a gyémántosok ellenfele is sokszor vagyok és persze folyton vesztek, és hiába nyerek 1-2x, ha sokat vesztek s akikkel összekeveredik a lovam mind kiütik. 100-as lovat elérni nagyon nehéz, így is örülhetek a 78-as lovam le tudtam cserélni 86-os lóra. Bukdácsolok a platina 3 és 4 közt, feljebb nem haladok. Múltkor a 78-as lovam eljutott a platina 2-be, de ahogy ezt nézem nem tud feljebb jutni. Tény, minél magasabban van a lovad szintje annál nehezebb nyerni. És ez sokakat biztos kiábrándít a lovazásból. Itt már csak 100-as lóval lehet bejutni a gyémántba, az meg még min. 2 szezon...
    Mondjuk lenne olyan javaslatom, hogy a gyémántosok mivel nem eshetnek ki így ne versenyezzenek max. egymás ellen, elég az, ha nálunk megjelennek, és gyakran mindhárom helyen, s versenyezniük kell, de legalább mi nem vesztenénk annyit...

    Szervusztok!

    Kedves Macika, én meg fogadtam, hogy nem fogok beíírni, de néha, nem tudom megállni, mint ahogy most sem!

    Bíztatásul mondanám, hogy ne add fel, sose add fel! Tudod jól, én is megkínlódtam a magamét, DE végre sikerült bekerülnöm a gyémántba ÉS 91-es lóval!
    Összesen 16-an vagyunk benn, hidd el, nem sok választék van, hogy kivel versenyezzenek a lovaink!
    Olyat végképp nem tudunk csinálni, hogy a gyémántosok csak gyémántosokkal versenyezzenek, 16 ló, nagyon kevés, DE a sorsolás sem a mi kezünkben van, mint ahogy az eredmények sem!
    Sajnos a lóutánpótlásom várat magára, a cukorszigetből nem tudok sok magot termelni, nincs is patkóm edzésekre, de a vágyam teljesült, MIÉRT ne SIKERÜLNE NEKED is!

    Hajrá Macika:)
  • InyussGamer (HU1)InyussGamer (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Az a probléma ezzel a lovival, hogy a P2-ben végeztem eddig minden versenyen sorrendben (kb.) 51-s, 67-es és 81-es szintű lovakkal. Most 87-es van, és valószínűleg nem jutok be a P2-be, mert az utóbbi két napban vesztettem kb. 80 pontot (miközben nyertem is versenyeket). Szóval akkor miért is fejlesszem a lovam? Azért, hogy gyengébb eredményt érjek el?
    Más: Ha tényleg 16 ló van a gyémántosban, miért jut nekem naponta több alkalommal is ezek közül három 100-as szintű a kihivható versenyzők közé?
    Lehet, hogy kicsi szerver a magyar, lehet, hogy a fejlesztők lőttek mellé ezzel a fejlesztéssel, de az biztos, hogy így nincs rendben ez a versenyzés.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Inyussgamer! Hasonlóan érzem magam én is. Eddig mindig a platina 2-be végeztem, de most én is úgy érzem még odáig se jutok fel, mert többet vesztek, mint nyerek és a lovam már azóta 86-os, és korábban 68, 73, 78-as lovakkal versenyeztem. most pedig 86-os a kiszelet lovam.
    Még csak platinában vagyok és néha 3-as, de inkább 4-ben és sokszor gyémántost kapok. Már megszoktam, s az esély pici, és csak 1-1x nyerek a szerencse miatt, ami ok, de hogy a 67-76-os lovak folyton elvernek...na ez már nem. Most is kiválasztottam a 67-es lovát valakinek, s hiába én voltam esélyes, vesztettem. Választottam a következőt, s újra. Pedig a lovam 2-es és vannak plusz tulajdonságai is, amivel sokkal jobb, és mégis veszt. A listában meg folyton 95-100 közti lovak vernek el, más szinte nincs is már... Emiatt elkeserítő. Én még küzdök a 100-as lóig, de ha akkor se jutok be, akkor befejeztem a lovit.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Sziasztok
    Ebben a szezonban még nem írtam és nem sírtam (bár most sem fogok),de leírnám a tapasztalatom,mert szerintem tanulságos
    Az első két szezonban 67 és 81 es lovam volt.Mindkét szezonban kihasználtam az összes benzinem minden nap,plusz vettem a két dolcsis gyorsítót.És fejlesztettem a lovakat ahogy tudtam.Ezzel mindig p2-ig sikerült jutnom és folyamatba kaptam a gyémántos lovakat.
    A jelenlegi szezonban egy kummát nem fejlesztettem a lovamon,most is 81 es szintű.A szezon első hetében napi 2x használtam el a benzint,mostmár csak napi 1x lépek fel este ellövöm a 100 benzint és csókolom.Nem vettem 1 db gyorsítót sem a szezon ideje alatt.Jelenleg p4-ben vok,de pár pont és p3-ban.Még kb,4-5x láttam 100 as lovat és folyamatban csak nálam kisebb lovakat sorsol a gép mellém,így a napi 1x i lovizással 99%-ban nyerek.
    Így be kell lássam,hogy felesleges volt eddig küzdeni éjjel nappal,használni a sok gyorsítót,enni az ideget,mert max 1 el leszek lemaradva az első két p2-es teljesítményemtől :D
    Így én arra a következtetésre jutottam,hogy míg nincs 100 as lovam,addig nekem jó így.....
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Szia!
    Én veszem a +1 és a napi 3 gyorsítót is, de sajnos tényleg nem haladok mióta a platinában vagyok. 2-t előre 4-et vissza lépegetek, és továbbra is vallom, hogyha 75 alatti akit kihívok elvesztem, de mivel vagy gyémántos ló van, vagy 1-1 ilyen, sokszor már inkább a gyémántost választom, mert tőlük kikapni más, mint a 65-69-es lótól sorozatban.
    Bourges lehet te teszed jól, lehet amint lejárnak a gyorsítóim nem veszek többet. Sajnos hiába szeretném még sokat kell várni a 100-as lóra. Legközelebbre is max. 90-92-es lovam lesz, ha lesz...de reménykedek...
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 21.06.2015
    Ádámmaci írta: »
    Szia!
    Én veszem a +1 és a napi 3 gyorsítót is, de sajnos tényleg nem haladok mióta a platinában vagyok. 2-t előre 4-et vissza lépegetek, és továbbra is vallom, hogyha 75 alatti akit kihívok elvesztem, de mivel vagy gyémántos ló van, vagy 1-1 ilyen, sokszor már inkább a gyémántost választom, mert tőlük kikapni más, mint a 65-69-es lótól sorozatban.
    Bourges lehet te teszed jól, lehet amint lejárnak a gyorsítóim nem veszek többet. Sajnos hiába szeretném még sokat kell várni a 100-as lóra. Legközelebbre is max. 90-92-es lovam lesz, ha lesz...de reménykedek...

    Szia Macika
    Én nem a pénz miatt nem veszem a gyorsítót,hanem mert értelme nincs,mint látod.Azt tudtam hogy 81 el platinába úgyis bejutok,de az azért durva,hogy napi 100 benzinnel is simán felmegy p3-ba.Ha napi 300 al játszol is ugyanott vagy,csak eszed az ideget vele :D Én amíg nincs 100 as ló nem is fogom erőltetni,mert így nem dühít,nincs görcsbe a gyomrom,mikor megnyitom a lovit.Azt sem nézem kivel játszom és azt még 1x sem néztem meg kik vertek el.Így nyugis a lovi,ha meg meglesz a 100 as ló,(és még nem tolják fel a limitet),akkor úgyis befut a gyémántba.Így tetszik a lovi,az első 2 szezonban útáltam már :D
    De fel nem szabad adni,előbb utóbb úgyis kiforrja magát nálunk is a nagy paci és akkor majd juuuuuj :D

    Nah ez a kemény.Feljutottam p2-be 1111 ponttal :D
    Komolyan,hogy eddig minek vettem gyorsítót meg játszottam el minden benzint,ha anélkül és napi 1 játékkal is pont oda jutottam,hát nem tom.....És még csak ideges sem voltam,mert 90%-ban kisebb ellenfelet kaptam és max 1-2 versenyt buktam el :D
    Nah ez is egy tanulság a lóra.
    Aki újdonsült feljutó gyémántba,annak gratula :D
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    ha edzésben vannak a paciaim, hogy tudnak versenyre hívni? így aztán dobják vissza a pontjaimat! felháborító!mostanság 1-re több furcsaságba futok bele!!!vagy épp tervezett, és a nagy
    versenylázban senki nem figyel oda??és/vagy ez is hiba, mint a pékség, csak épp senki nem foglakozik vele érdemben??
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    köszi! :) ha edzésben vannak a paciaim, hogy tudnak versenyre hívni?

    Úgy, hogy az ellenfél viszi hozzád a lovát a saját benzinje felhasználásával.
    Amikor edzed a lovad, értelemszerűen nem tudod a lószállítóval szállítani, így az edzésben lévő lóval nem tudsz másokat kihívni. De mások, akik odaviszik hozzád a saját lovukat, kihívhatnak téged.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    ez ostobaság, HISZ EDZÉSBEN VAGYOK!!1 seggel 2 lovat? ne már!!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    ez ostobaság, HISZ EDZÉSBEN VAGYOK!!1 seggel 2 lovat? ne már!!

    Pedig ez mindig így volt!
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    ez ostobaság, HISZ EDZÉSBEN VAGYOK!!1 seggel 2 lovat? ne már!!

    Azon nem vagy kiakadva, hogy a tehenek búzát esznek? Ez egy játék. Mindenre van benne magyarázat, de sosem életszerű...
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    oks, akkor magyarázzuk a "mechanizmust"(1968).tudom, hogy játék, és élvezem is, de lehetne kissé"életszerűbbé" tenni, hisz azért vagynak a fejlesztők, és mi, hogy a nyűgeink miatt, korszerűsítsenek! témát magam részéről ezennel lezárom, pusszantok mindenkit, és örömteli játékot kívánok:)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    oks, akkor magyarázzuk a "mechanizmust"(1968).tudom, hogy játék, és élvezem is, de lehetne kissé"életszerűbbé" tenni, hisz azért vagynak a fejlesztők, és mi, hogy a nyűgeink miatt, korszerűsítsenek! témát magam részéről ezennel lezárom, pusszantok mindenkit, és örömteli játékot kívánok:)

    Az rendben van, hogy részedről lezártad a témát, de hogy ilyen apróságokon mérgelődsz vagy nem foglalkozol vele, az csak rajtad múlik...
  • pisti gazda 713 (HU1)pisti gazda 713 (HU1) HU1 Bejegyzések: 95
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Sziasztok !
    Megtudná nekem mondani valaki,hogy lesz a lovam piros 2 ?? Aranyengedély járna érte,most 1
    Mondtak nekem olyat is,hogy a vásárba kell venni másik lovat! Most egyébként éppen 40 és p1-be van,csupa 47,43 lovakat kapok,akik persze nagy többségbe vernek is !
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Sziasztok !
    Megtudná nekem mondani valaki,hogy lesz a lovam piros 2 ?? Aranyengedély járna érte,most 1
    Mondtak nekem olyat is,hogy a vásárba kell venni másik lovat! Most egyébként éppen 40 és p1-be van,csupa 47,43 lovakat kapok,akik persze nagy többségbe vernek is !

    Úgy lesz 2-es a lovad , ha állandóan edzed . Vegyél hozzá masikat , mert egy idő után már annyi patkót kér az edzéshez , hogy nem éri meg ! Aztán az új lovadat is edzeni kell , és ha már az sem éri meg , akkor a kettőt nemesítéssel házasítsd össze . Lesz belőlük egy ló ..... és kesztheted elölről az egészet, mert ez még mindig csak egyes szintű marad . De akkor jársz legjobban , ha két új lovat veszel , és azokat edzed felváltva , aztán nemesíted őket míg nem lesz belőlük egyes szintű egy ló . Aztán ezt az új egyes szintűt , meg a legrégebbi egyes szintűdet ha összeházasítod , kettes szintű lovad lesz .
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    icarika írta: »
    Úgy lesz 2-es a lovad , ha állandóan edzed . Vegyél hozzá masikat , mert egy idő után már annyi patkót kér az edzéshez , hogy nem éri meg ! Aztán az új lovadat is edzeni kell , és ha már az sem éri meg , akkor a kettőt nemesítéssel házasítsd össze . Lesz belőlük egy ló ..... és kesztheted elölről az egészet, mert ez még mindig csak egyes szintű marad . De akkor jársz legjobban , ha két új lovat veszel , és azokat edzed felváltva , aztán nemesíted őket míg nem lesz belőlük egyes szintű egy ló . Aztán ezt az új egyes szintűt , meg a legrégebbi egyes szintűdet ha összeházasítod , kettes szintű lovad lesz .
    És azt lehet tudni hogy hány 1 bigyós lovat kell pároztatni mire 2 bigyós lesz?Ezzel küzdök én is,már három lovat is vettem a lúvásáron meg pároztak is de még mindíg 1 bigyójuk van.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    fodorme írta: »
    És azt lehet tudni hogy hány 1 bigyós lovat kell pároztatni mire 2 bigyós lesz?Ezzel küzdök én is,már három lovat is vettem a lúvásáron meg pároztak is de még mindíg 1 bigyójuk van.

    Nem lehet tudni, mert véletlenszerű, hogy ad-e magasabb szintű minőséget a tenyésztés.
    Nekem harmadik próbálkozásra sikerült. Van, akinek elsőre, van akinek csak nyolcadszorra. Előbb-utóbb sikerül, csak kitartás.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    hunkeldon írta: »
    Nem lehet tudni, mert véletlenszerű, hogy ad-e magasabb szintű minőséget a tenyésztés.
    Nekem harmadik próbálkozásra sikerült. Van, akinek elsőre, van akinek csak nyolcadszorra. Előbb-utóbb sikerül, csak kitartás.
    Hááát köszi,a remény hal meg utoljára,csak már nem szeretném látni a csajt ott oldalvást.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    más! kérdés: ha edzésben vannak a paciaim, hogy tudnak versenyre hívni? így aztán dobják vissza a pontjaimat! felháborító!mostanság 1-re több furcsaságba futok bele!!!vagy épp tervezett, és a nagy
    versenylázban senki nem figyel oda??és/vagy ez is hiba, mint a pékség, csak épp senki nem foglakozik vele érdemben??

    Szia!

    Amiatt oldották meg ilyen formában a lovak versenyeztetését, mert ha edzés közben nem lehetne kihívni lovakat, akkor befuccsolna a lovi. Gondold el, ott lenne mindjárt egy kis kapu. Te elviszed versenyezni a lovadat és az eredményektől függően lassan vagy gyorsabban, de folyamatosan emelkedni fog a pontszámod. Amikor elfogy a benzined, akkor pedig elindítod az edzést, hogy mások ne hívhassák ki a lovadat. Így szépen lassan elfogyna az összes kihívható ló, mert mindenki ezt csinálná.
    Ezt én is úgy oldottam meg, amikor reggel beléptem a játékba, elfurikáztam az összes benzinemet, majd elindítottam az edzést. Amikor 4 óra múlva lejárt az edzés, újra kihívtam mások lovait. Amint megint elfogyott a benzin, ismét edzés. Ha így csinálod, nem fogsz benzint sem veszíteni. Természetesen csak a sima dolláros serkentőket használtam fel.

    Zsuzsi
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 08.07.2015
    Hát most én is csalódtam kicsit a lovardában :(
    A két legjobb lovamat, egy 71-est és egy 69-est pároztattam, lett egy 70-es csikóm: ez eddig rendben is van. Az edzésénél azt látom, hogy 3x4 óra alatt, 3x4000 patkóval lesz belőle 72-es :(
    Ezt egy kicsit keveslem...
Sign In to comment.