Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Szövetkezetekkel kapcsolatos kérdések - archívum

19

Hozzászólások

  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 05.07.2015
    Guccsi3 írta: »
    Sziasztok, hogy lehet vezetőként kirúgni valakit a szövetkezetből?:)

    Rákatt a névére és ott találsz olyat hogy eltávolítás.
  • Babu4 (HU1)Babu4 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne...át léphetek e a szövetkezetből másikba úgy hogy az összes befizetésem meg maradjon ??
    625 arany van bent ??Mit tehetek és hogyan ??És mindjárt az 53 szinten vagyok!!Választ az meg köszönném..
    Választ Babu4 re kérem :) Köszönöm szépen :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Babu4 írta: »
    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne...át léphetek e a szövetkezetből másikba úgy hogy az összes befizetésem meg maradjon ??
    625 arany van bent ??Mit tehetek és hogyan ??És mindjárt az 53 szinten vagyok!!Választ az meg köszönném..
    Választ Babu4 re kérem :) Köszönöm szépen :)

    Szia ha átlépsz egy másik szövibe akkor a régibe befizetett pénzed aranyad ott marad.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Babu4 írta: »
    Sziasztok!

    Kérdésem az lenne...át léphetek e a szövetkezetből másikba úgy hogy az összes befizetésem meg maradjon ??
    625 arany van bent ??Mit tehetek és hogyan ??És mindjárt az 53 szinten vagyok!!Választ az meg köszönném..
    Választ Babu4 re kérem :) Köszönöm szépen :)

    szia
    annyival egészíteném ki Beth-t, hogy esetleg ha kutatásba is befizettél dollárral, de azt még nem indították el, akkor kilépésedkor azt a pénzt viszed magaddal, tehát nem marad bent a kutatásban :) persze ha arannyal szálltál be, azt nem tudod kivenni se elvinni :)
  • Mobett (HU1)Mobett (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy az hogy lehet,hogy eddig én voltam a szovetkezet vezetője,és most hírtelen egy másik sz9vetkezet tag lett! de hogyan??? én nem adtam át neki,és mikor rá kérdeztem,azóta hol be lép a szövibe hol nem,és nem is válaszol a leveleimre??? Hogyan tudom vissza venni a tőle a szövetkezet vezetői tagságomat???!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Mobett írta: »
    Sziasztok!
    Tudna nekem valaki segíteni abban,hogy az hogy lehet,hogy eddig én voltam a szovetkezet vezetője,és most hírtelen egy másik sz9vetkezet tag lett! de hogyan??? én nem adtam át neki,és mikor rá kérdeztem,azóta hol be lép a szövibe hol nem,és nem is válaszol a leveleimre??? Hogyan tudom vissza venni a tőle a szövetkezet vezetői tagságomat???!

    Szia!

    Ez csak úgy fordulhatott elő, hogy sokáig nem nem léptél be a farmodra. Ilyen esetben a rendszer automatikusan kijelöl egy aktív játékost erre a posztra.
    Ha nem tudjátok megbeszélni az új vezetővel, esetleg próbálkozz a supportnál.

    Zsuzsi
  • Mobett (HU1)Mobett (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    értem ,és köszi a választ... próbáltam vele fel venni a kapcsolatot,de nem válaszol... én vettem fel,még annak idején,persze néha ellaposodik a kedv,attól még én szeretném a szövetkezetemet vezetni,hiszen én alapítottam,és sok időm,és pénzem van benne !
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Mobett írta: »
    értem ,és köszi a választ... próbáltam vele fel venni a kapcsolatot,de nem válaszol... én vettem fel,még annak idején,persze néha ellaposodik a kedv,attól még én szeretném a szövetkezetemet vezetni,hiszen én alapítottam,és sok időm,és pénzem van benne !

    Akkor a support marad.
    A játékban a jobb felső sarokban a Kijelentkezés ikon alatti Ügyfélszolgálatot válaszd. Az új lapon egészen menj le az oldal aljára: E-mailes támogatás. A felnyíló űrlapot pedig tölts ki értelemszerűen és küldd el.

    Zsuzsi
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    Sziasztok!Kiléptem a szövetkezetből, így a nevem mellett automatikusan megjelent a szövetkezetetk keresek ikon. Nem találtam meg, hogyan tudnám ezt megszüntetni. Ha tudjátok, kérlek áruljátok el a titkot.Szép napot: Ildikó
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    Sziasztok!Kiléptem a szövetkezetből, így a nevem mellett automatikusan megjelent a szövetkezetetk keresek ikon. Nem találtam meg, hogyan tudnám ezt megszüntetni. Ha tudjátok, kérlek áruljátok el a titkot.Szép napot: Ildikó
    Szia!

    Egyszerűen katt rá és beszürkül.Te mindíg fogod látni de más nem.

    Megnéztelek és már most sem látszik.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 07.07.2015
    Köszönöm a gyors váaszt.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok. Szeretnék érdeklődni,hogy egy tagot szeretnénk ki tenni a szövetkezetből,mivel három hete nem tudunk róla be se jelentette miért nem tud itt lenni.De a játékban se vette ki a részét ha itt volt.Sehol nem találok olyan ikont,hogy el lehetne távolítani.Az ranglistán is be ütöttem a nevét és ott azt írja ilyen játékos nem létezik.Tudna nekem valaki segíteni?Előre is köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.07.2015
    Sziasztok. Szeretnék érdeklődni,hogy egy tagot szeretnénk ki tenni a szövetkezetből,mivel három hete nem tudunk róla be se jelentette miért nem tud itt lenni.De a játékban se vette ki a részét ha itt volt.Sehol nem találok olyan ikont,hogy el lehetne távolítani.Az ranglistán is be ütöttem a nevét és ott azt írja ilyen játékos nem létezik.Tudna nekem valaki segíteni?Előre is köszönöm.

    szia
    tagot/játékost csak a szövetkezet vezetője tud kitenni a játékból. te azért nem találsz olyan ikont, mert képviselő vagy. egyébként a szövetkezeti listán rákatt a nevére és akkor a szöv vezetőnek megjelenik az a bizonyos "csizma". azzal lehet eltávolítani :)
  • Zsolt940718 (HU1)Zsolt940718 (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok
    Én azt szeretném tudni hogy a szövetkezetünk számára rendelkezésre álló aranyat hogyan tudjuk felhasználni arra hogy kutatókat vegyünk? erre még sehogy nem jöttem rá..mert mindig a személyes számláról akarja levonni az aranyat nem a szövetkezetiből és nem szeretném ha a saját aranyam menne rá.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 14.08.2015
    Sziasztok
    Én azt szeretném tudni hogy a szövetkezetünk számára rendelkezésre álló aranyat hogyan tudjuk felhasználni arra hogy kutatókat vegyünk? erre még sehogy nem jöttem rá..mert mindig a személyes számláról akarja levonni az aranyat nem a szövetkezetiből és nem szeretném ha a saját aranyam menne rá.

    szia
    sajnos sehogy
    mindig a saját számládról vonja le a kutató árát
  • ernoke89ernoke89 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 17.08.2015
    Szia
    Akkor viszont egyáltalán nem értem hogy minek van és minek találták ki akkor a szövetkezeti prime timeot? mert ugye az azon alapszik hogy a vásárolt arany felét a szövetkezet kapja de minek ha nem tudjuk felhasználni?? akkor ez igy jó nagy megvezetés és nonszensz!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 17.08.2015
    ernoke89 írta: »
    Szia
    Akkor viszont egyáltalán nem értem hogy minek van és minek találták ki akkor a szövetkezeti prime timeot? mert ugye az azon alapszik hogy a vásárolt arany felét a szövetkezet kapja de minek ha nem tudjuk felhasználni?? akkor ez igy jó nagy megvezetés és nonszensz!

    Szia
    Nagyon sok mindenhez fel tudjátok használni.
    Vannak kutatások amiknek az indítása aranyba kerül.Sőt az egyik legfontosabb,a tagfelvételes bizonyos szint után aranyért kutatható.És épp azért kell kutatni tagra,hogy ne kelljen az aranykutatókat betenni,hanem a tagok dollárból tudják finanszírozni,mivel a kutatások egy idő után 30-40-50 kutatót kérnek.
    De szöviversenyen gyorsításra is felhasználható :D
  • TTTTTTTTTTTT Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Sziasztok!
    A hazai vadvilággal kapcsolatban lenne kérdésem. Visszaolvastam kicsit a fórumot szóval tudom, hogy az indítás számít a trágyánál. A projekthez 280 trágya kell összesen. Amikor elindítom a termelést a silóban akkor egy elindítással 10 trágyát termelek egyszerre. Akkor ezt 280-szor kell elindítanom? Szóval összesen 280x10 trágya kell?
    Üdv
    T
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    TTTTTT írta: »
    Sziasztok!
    A hazai vadvilággal kapcsolatban lenne kérdésem. Visszaolvastam kicsit a fórumot szóval tudom, hogy az indítás számít a trágyánál. A projekthez 280 trágya kell összesen. Amikor elindítom a termelést a silóban akkor egy elindítással 10 trágyát termelek egyszerre. Akkor ezt 280-szor kell elindítanom? Szóval összesen 280x10 trágya kell?
    Üdv
    T


    szia

    sajnos igen :) csak egynek számolja a 10-et
  • TTTTTTTTTTTT Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    Szia!

    Köszi szépen a gyors választ! Legalább jó előre tudni :)
    Azért megpróbáljuk, remélem sikerül.

    Köszi mégegyszer
    T
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.08.2015
    TTTTTT írta: »
    Szia!

    Köszi szépen a gyors választ! Legalább jó előre tudni :)
    Azért megpróbáljuk, remélem sikerül.

    Köszi mégegyszer
    T

    szívesen :)
    sok sikert hozzá :)

    amint látom 4-es szinten van a silód, ott kapásból 300-at, azaz 30-at tudsz termelni. viszont nem ártana ha az ínyencen is lenne, mert akkor máris többet tudnál 1xre indítani :)
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Szia
    Nekünk az a problémánk hogy kutatókat vennénk de mindenki a szövi kasszából szeretné finnanszirozni nem a saját aranyából de arra nem jöttünk rá ez hogyan van. azt tudom hogy lehet venni kutatót ha szökséges belenyúlunk a zsebünkbe. a tagkeresés nálunk folyamatos helyünk van rá a maga részét eddig mindenki fizette dollárból.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Timea5052 írta: »
    Szia
    Nekünk az a problémánk hogy kutatókat vennénk de mindenki a szövi kasszából szeretné finnanszirozni nem a saját aranyából de arra nem jöttünk rá ez hogyan van. azt tudom hogy lehet venni kutatót ha szökséges belenyúlunk a zsebünkbe. a tagkeresés nálunk folyamatos helyünk van rá a maga részét eddig mindenki fizette dollárból.

    Kutatót a szövetkezeti kasszából nem lehet finanszírozni. a tagok vehetnek a saját dollárjukból és aranyukból.
  • Timea505 (HU1)Timea505 (HU1) Bejegyzések: 66
    szerkesztette ezt: 24.08.2015
    Milyen remek :/
  • ákos0623ákos0623 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    sziasztok még kezdö vagyok de érdeklödnék h egyedül is eltudom indita a szövetkezeti projektet???
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    ákos0623 írta: »
    sziasztok még kezdö vagyok de érdeklödnék h egyedül is eltudom indita a szövetkezeti projektet???

    Szia.Ha alapító,vagy képviselő vagy a szöviben akkor el tod indítani.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 25.08.2015
    ákos0623 írta: »
    sziasztok még kezdö vagyok de érdeklödnék h egyedül is eltudom indita a szövetkezeti projektet???

    szia Ákos

    Bourges jól mondja, és amint látom, csak sima tag vagy, így nem tudsz projektet kezdeményezni. meg kell várnod, h a szöv vezető vagy a képviselők egyike elindítsa
  • Macska Jancsi (HU1)Macska Jancsi (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Sokan nem tudjuk, és a lexikonban sem találtam rá magyarázatot:
    a szövinél mit tudhatunk a "képviselőről"?
    Köszönet a válaszért! :confused:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Sokan nem tudjuk, és a lexikonban sem találtam rá magyarázatot:
    a szövinél mit tudhatunk a "képviselőről"?
    Köszönet a válaszért! :confused:

    szia

    nem tom konkrétan mi érdekel, de nagyon 1xű. a képviselő mindent tud csinálni amit a vezető, kivéve a tag eltávolítását. tehát indíthat projekteket, hívhat meg és vehet fel új tagot
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.08.2015
    Plusz még hozzáférése van a szövikasszához,ami szerintem az egyik legfontosabb.Vehet gyorsítót szövibajnokság ideje alatt dollárért és aranyért,meg indíthat kutatást is úgyszint dollárért és aranyért.Tehát jól meggondolandó,hogy kit tesztek fel képviselőnek.
Ez a beszélgetés lezárult..