Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

11323

Hozzászólások

  • barbika00 (HU1)barbika00 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 24.06.2015
    Sziasztok. A tegnapi frissités óta ,ha az Édességfarmra akarok menni,csak a zöld képernyő jelenik meg üresen,és megszakad a szerverrer a játék.Egy kicsit bosszantó,amúgy is rengeteget kell frissiteni állandó jelleggel, naponta több alkalommal !
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 26.06.2015
    más! napok óta a pékséget csak akkor tudom letermelni, ha kilépek teljesen , és vissza!
    tudtok segíteni?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.06.2015
    más! napok óta a pékséget csak akkor tudom letermelni, ha kilépek teljesen , és vissza!
    tudtok segíteni?

    Szia!

    A hibáról már tudnak. De egyelőre annyit tehetünk mi is ilyen esetekben: frissítés vagy begyűjtés előtt abból a termékből eladni a Farmkezelőben.

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 26.06.2015
    K öszönöm, megpróbálkozom a javaslatokkal:)

    sajnos egyik verzió sem vált be, és már nagyon bosszant, hogy állandóan ki-be lépegessek:mad:
    sokkal hatékonyabb megoldást várok, főképp, hogy ismert a probléma:(
    rendben, hét vége van, de a köv. héten már illetékesek léphetnének valami ütős megoldást:confused:
    nem?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    sajnos egyik verzió sem vált be, és már nagyon bosszant, hogy állandóan ki-be lépegessek:mad:
    sokkal hatékonyabb megoldást várok, főképp, hogy ismert a probléma:(
    rendben, hét vége van, de a köv. héten már illetékesek léphetnének valami ütős megoldást:confused:
    nem?

    Kedves Vali!

    Nem igazán érthető a probléma, legalábbis számomra :(
    Az egyszerűbb, általam is alkalmazott megoldás, amikor a FARMKEZELŐBEN eladok süteményt; ha mindent eladsz, egy egész napig nem lesz betakarítási problémád, ki-be lépni egyszer sem kell. Azt nem akarom elhinni, hogy a farmkezelő nem működik.
    Ha a második verzió (az oldal frissítése) nem használ, akkor minek lépegetsz ki-be??

    Egyébként biztos vagyok benne, hogy az első munkanapon javítani fogják ezt az aprócska hibát.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    köszi Ides, de próbáltam mindent eladni, 1 terméknél, azért a talon készleteim mindegyikét nem áldozom fel!a frissítés sem jött be, és igazad van! mi fenének is lépkedek ki-be, inkább hagyom az egészet:(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    köszi Ides, de próbáltam mindent eladni, 1 terméknél, azért a talon készleteim mindegyikét nem áldozom fel!a frissítés sem jött be, és igazad van! mi fenének is lépkedek ki-be, inkább hagyom az egészet:(

    Őszintén sajnálom, hogy Nálad ilyen nagy a baj, én mindent elhiszek, mert elég sok varjút láttam...
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    köszi Ides, de próbáltam mindent eladni, 1 terméknél, azért a talon készleteim mindegyikét nem áldozom fel!a frissítés sem jött be, és igazad van! mi fenének is lépkedek ki-be, inkább hagyom az egészet:(

    szia Vali
    mint fentebb Zsuzsi írta, már tudnak a problémáról, de gondolom el kell jönnie a hétfőnek, h javítsák :)
    hétvégén nincs Support, se fejlesztők stb :)
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    köszi!még várok pár napot, szép éjszakát:)
  • Dóri099 (HU1)Dóri099 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Sziasztok! Fejlesztettem a pékséget a második szintre, se gyorsabb nem lett se több db-ot nem állít elő. Ez hiba vagy így is kell lennie?
    (ha nem ide való a kérdésem : bocsi :) )
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Dóri099 írta: »
    Sziasztok! Fejlesztettem a pékséget a második szintre, se gyorsabb nem lett se több db-ot nem állít elő. Ez hiba vagy így is kell lennie?
    (ha nem ide való a kérdésem : bocsi :) )

    szia
    nem gyorsabb lesz a termelési idő és nem ad többet :)
    a fejlesztéssel azt érted el, h kevesebb hozzávalót kell beadnod a termékek előállításához
  • Dóri099 (HU1)Dóri099 (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    És tényleg, köszönöm, ezt nem figyeltem
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    sziasztok
    nekem olyan gondom lenne, hogy amikor reggel az inyencen aktiválni akartam a több süti beszedő traktort, nem engedte mondván már aktív, csináltam képernyőmentést mert két napja is ezt csinálta már akkor is zavart, de akkor még úgy voltam vele biztos este véletlenül megnyomtam. A kép felső részén látszik hogy 0 van a kis ház melett, aztán beszedtem a sütit és aktiváltam a traktort és láss csodát most hogy én inditottam már 1-es vann ott. Tudom nem életbevágó probléma, de hadd döntsem már el én hogy melyiket növelem ne a gép. http://www.kepfeltoltes.hu/view/150630/farm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg köszi Judit
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    juli0 írta: »
    sziasztok
    nekem olyan gondom lenne, hogy amikor reggel az inyencen aktiválni akartam a több süti beszedő traktort, nem engedte mondván már aktív, csináltam képernyőmentést mert két napja is ezt csinálta már akkor is zavart, de akkor még úgy voltam vele biztos este véletlenül megnyomtam. A kép felső részén látszik hogy 0 van a kis ház melett, aztán beszedtem a sütit és aktiváltam a traktort és láss csodát most hogy én inditottam már 1-es vann ott. Tudom nem életbevágó probléma, de hadd döntsem már el én hogy melyiket növelem ne a gép. http://www.kepfeltoltes.hu/view/150630/farm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg köszi Judit

    Sajnos ezt a hibát már én is tapasztaltam :(
    Remélem csak megjavul egyszer...
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    szia! helyzet változatlan:mad: és most már dühös vagyok!! NAGYON!!
    MI A CSUDÁÉRT KÉPTELENEK MÓDOSÍTANI!! ki a csodának van türelme hetek óta ki- be lépkedni, vagy csak én vagyok 1 ilyen BALEK??,:confused:

    drága P orrima, ki fizeti meg nekem, a cuki(pékség) veszteségeimet?, hogy nem tudok forgóra indítani!!:mad:
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    szia! helyzet változatlan:mad: és most már dühös vagyok!! NAGYON!!
    MI A CSUDÁÉRT KÉPTELENEK MÓDOSÍTANI!! ki a csodának van türelme hetek óta ki- be lépkedni, vagy csak én vagyok 1 ilyen BALEK??,:confused:

    drága P orrima, ki fizeti meg nekem, a cuki(pékség) veszteségeimet?, hogy nem tudok forgóra indítani!!:mad:

    Kedves Vali!

    Én nem vagyok programozó (csak voltam), de nem tudom elképzelni hogyan lehet módosítani egy olyan hibát, ami tízezer játékos közül egynél jelentkezik. A pékség nálam is változatlanul vacakol, de én simán le tudom rendezni a farmkezelővel. Ha nálam megjavul, akkor megkérdezlek Téged is.

    Kevesebb mérgelődést kívánok (nálunk volt egy tréfás mondás régen: A JÁTÉK NEM GOND!)!
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    igazad van, 1x csak rendbe jön:):):)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    igazad van, 1x csak rendbe jön:):):)

    hajrá Vali
    csak pozitívan :))))
    1x biztosan.
    ha mégsem........
    nos...... hát akkor tévedtünk :D
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    szia! helyzet változatlan:mad: és most már dühös vagyok!! NAGYON!!
    MI A CSUDÁÉRT KÉPTELENEK MÓDOSÍTANI!! ki a csodának van türelme hetek óta ki- be lépkedni, vagy csak én vagyok 1 ilyen BALEK??,:confused:

    drága P orrima, ki fizeti meg nekem, a cuki(pékség) veszteségeimet?, hogy nem tudok forgóra indítani!!:mad:
    igazad van, 1x csak rendbe jön:):):)

    Nem kell az összes sütit eladni, amikor beragad a pékség. Sőt, egyáltalán nem tanácsos az összeset eladni, mert a hajó kérheti, és nehogy már emiatt álldogáljon.
    De egyet-kettőt sem elég. Nálam pl. már 20 almástáka eladása megoldja a beszedési "lefagyást". Gondolom ez az érték mindenkinél más, attól függően, hogy a szövetkezeti kutatások és a könyvtáras bónuszok hogy kavarnak be, de az biztos, hogy viszonylag kis mennyiség eladása után simán beszedi a pékség.
    Egyébként én azt figyeltem meg, hogy amikor a kész pékség fölé viszem az egeret, akkor kiírja, hogy hány almástáska van szerinte a pékségben. Ezt a mennyiséget fogja eladásra felkínálni. De valójában több almástáka van abban a pékségben (gondolom a bónuszok miatt) és amikor eladok 20-at a farmkezelőből, akkor a pékségből beszedéskor a felröppenő almástáska darabszám több, mint amit eredetileg (még beszedés előtt) mutatott...
    Valami bug lehet, ami néha jelentkezik. Egyszer érdemes rászánni a dologra az időt, alaposan megfigyelni a számokat, utána már nem okozhat problémát egy ilyen kis hiba.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    köszönöm, figyelni fogom, de, lehet, hogy az a baj, hogy fullon van minden termékem készleten, mivel nem szeretném, ha meglepetés érné a szürke szamarat? A hajót mindig tudom indítani,és eladásra termelek, mert abból tudok pénzt előteremteni a fejlesztésekhez, a sziget, és egyéb ktg-s eventekhez. aranyat nem használok, termelésből oldok meg mindent:), ezért fontos számomra a készlet, mint biztonsági tartalék.DE igen hunkeldon , figyelni fogok, és ki okumlálok valamit, köszönöm a segítségedet:) hálás vagyok:)

    benne van a pakliban, köszi:):):)
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    köszönöm, figyelni fogom, de, lehet, hogy az a baj, hogy fullon van minden termékem készleten, mivel nem szeretném, ha meglepetés érné a szürke szamarat? A hajót mindig tudom indítani,és eladásra termelek, mert abból tudok pénzt előteremteni a fejlesztésekhez, a sziget, és egyéb ktg-s eventekhez. aranyat nem használok, termelésből oldok meg mindent:), ezért fontos számomra a készlet, mint biztonsági tartalék.DE igen hunkeldon , figyelni fogok, és ki okumlálok valamit, köszönöm a segítségedet:) hálás vagyok:)

    benne van a pakliban, köszi:):):)

    Vali, nem tudom hogy érted pontosan, de szerintem a hajó soha nem kéri a maximumot, persze ez attól is függ, hogy a csűrjeid milyen kapacitásúak. Én pl. 2100 almát tudok tárolni, de 1600-nál többet még soha nem kért a hajó, és ez gondolom így van a többi terméknél is, sőt talán még jobb a helyzet, mert van amiből csak néhány százat kér. Szóval szerintem fölöslegesen túlbiztosítod magadat...
  • amazon61 (HU1)amazon61 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    sajnos ez a probléma nálam is már napok óta :(
    juli0 írta: »
    sziasztok
    nekem olyan gondom lenne, hogy amikor reggel az inyencen aktiválni akartam a több süti beszedő traktort, nem engedte mondván már aktív, csináltam képernyőmentést mert két napja is ezt csinálta már akkor is zavart, de akkor még úgy voltam vele biztos este véletlenül megnyomtam. A kép felső részén látszik hogy 0 van a kis ház melett, aztán beszedtem a sütit és aktiváltam a traktort és láss csodát most hogy én inditottam már 1-es vann ott. Tudom nem életbevágó probléma, de hadd döntsem már el én hogy melyiket növelem ne a gép. http://www.kepfeltoltes.hu/view/150630/farm_www.kepfeltoltes.hu_.jpg köszi Judit
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    amazon61 írta: »
    sajnos ez a probléma nálam is már napok óta :(

    Nos,én azt tapasztalom hogy miután aktiválom a kis ketyerét,amig a várakozási idő tart minden frissítésnél ingyen bérmentve adja a plusz sütiket.Hááát ha ez zavar valakit...engem nem.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 01.07.2015
    Kedves Porrima! valószínű igazad van, :) max-on van a készlet lehetőségem, 2100 , de ha valami fogy, azonnal pótlom:)! néha én is úgy érzem, hogy beszorultam, nyüsszögtem is magamban, hogy miért nem vásárolhatok még 1 csűrt:)mind 3 farmomon, már csak tervezőre várok, ha építek, fejlesztek, a ktg.-m megy ronccsá, ami nekem legalább is nem éri meg! De taktikázom, mert azért szerettem meg ezt a játékot, mert logikára épül, ha írok, csak azért van, hogy mások tanácsát is fel tudjam használni! Régi mondás: a buta saját kárán, az okos más tapasztalatából is sokat tanul!köszönöm, és minden jó tanácsra befogadó , és hálás vagyok:)
  • Oxana13 (HU1)Oxana13 (HU1) Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 02.07.2015
    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám van a játékkal, hogy ha beléptem, de előtte még más oldalt nézek, amíg betölt, és mire visszajövök a játékba, hogy csináljak bármit, akár aratás, vagy az ólak leszedése egyszerűen nem csinál semmit. Frissítek, hogy jó legyen, akkor jó, és ha megint más oldalt nézek a neten, és ismét visszajövök akkor megint nem akar semmit sem csinálni. Tapasztalt még valaki ilyet? Remélem érthetően írtam le, de egyszerűen bosszantó, hogy állandóan frissíteni kell az oldalt, hogy tudjak játszani.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    sziasztok:D
    most már ott tartunk, h a bigfarm levelezőprogramja is elromlott...:eek:
    az idézőjeleket nem küldi el, a cimzett üzenetében nem jelenik meg, sem a feladő elküldött üzenetei között...
    valaki tapasztalt már ilyet:confused:
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 03.07.2015
    Oxana13 írta: »
    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám van a játékkal, hogy ha beléptem, de előtte még más oldalt nézek, amíg betölt, és mire visszajövök a játékba, hogy csináljak bármit, akár aratás, vagy az ólak leszedése egyszerűen nem csinál semmit. Frissítek, hogy jó legyen, akkor jó, és ha megint más oldalt nézek a neten, és ismét visszajövök akkor megint nem akar semmit sem csinálni. Tapasztalt még valaki ilyet? Remélem érthetően írtam le, de egyszerűen bosszantó, hogy állandóan frissíteni kell az oldalt, hogy tudjak játszani.

    Szia!

    Nem tudom Te hogy szoktad,de én új lapot nyitok nem új oldalt és minden oké.
  • Oxana13 (HU1)Oxana13 (HU1) Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 04.07.2015
    Én is új lapot nyitok meg nem oldalt, fogalmi zavar volt...szóval tök mindegy...se így se úgy nem jó....

    fodorme írta: »
    Szia!

    Nem tudom Te hogy szoktad,de én új lapot nyitok nem új oldalt és minden oké.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    Jó reggelt! :) Úgy látszik, ma Omar pult alatt dugdossa az áruját! Akkor is, ha frissítek, sütizek, vagy ki-belépek. Katt a képre, ha be akarsz te is nézni a pultja alá, akkor nagyobb lesz.

    omar2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
  • hanna 33 (HU1)hanna 33 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 06.07.2015
    sziasztok!
    a csapatommal éppen egy projektet szeretnénk teljesíteni,viszont olyan problémánk adódott hogy 1-2 játékosnak a "trágya előállításánál"ha elkezdik akkor vagy nem számolja bele a gép,vagy nem annyit amennyit elindít!!
    mi lehet az oka?légyszíves segítsetek,mert már fogy az időnk!!!előre is köszönöm!!! hanna 33
Sign In to comment.