Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

162112

Hozzászólások

  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 19.06.2015
    Gyöngyi71 írta: »
    Köszi ,most úgy döntöttem addig nem dobálom be majd csak ha meg lesz mind a következő szintig.

    Okos gondolat, már azért is, mert valaki úgy tapasztalta, hogy ha egyszerre többet dob be, akkor valamicskével több pontot kap (kerekítés??).
  • vikike20026vikike20026 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.06.2015
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet abbahagyni ezt a játékot, eltűntetni a karaktert?
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.06.2015
    Szia! Két módja van: nem lépsz be többet és 6 hónap után törlik vagy írsz a supportnak, hogy töröljenek.
    Sziasztok!
    Nekem az lenne a kérdésem, hogy lehet abbahagyni ezt a játékot, eltűntetni a karaktert?
  • vikike20026vikike20026 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.06.2015
    Szia! Két módja van: nem lépsz be többet és 6 hónap után törlik vagy írsz a supportnak, hogy töröljenek.
    Köszi, majd nem lépek be akkor.
  • Sijambo (HU1)Sijambo (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.06.2015
    Sziasztok!

    A cukordollárt hogy tudom növelni? Most nem a szokásosra gondolok, hogy jutalmak útján. Utalványom van egy csomó, csak már nem lehet beváltani a váltóba. Segítene valaki, hogy hogyan lehet? Előre is köszönöm. :rolleyes:
    Üdv:
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 22.06.2015
    Sijambo2 írta: »
    Sziasztok!

    A cukordollárt hogy tudom növelni? Most nem a szokásosra gondolok, hogy jutalmak útján. Utalványom van egy csomó, csak már nem lehet beváltani a váltóba. Segítene valaki, hogy hogyan lehet? Előre is köszönöm. :rolleyes:
    Üdv:

    Te valahol el vagy tévedve :(. Cukordollárt a pénzváltóban kapsz, de rendes dollárért, nem utalványért!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.06.2015
    Sijambo2 írta: »
    Sziasztok!

    A cukordollárt hogy tudom növelni? Most nem a szokásosra gondolok, hogy jutalmak útján. Utalványom van egy csomó, csak már nem lehet beváltani a váltóba. Segítene valaki, hogy hogyan lehet? Előre is köszönöm. :rolleyes:
    Üdv:

    Szia!

    Cukordollárt a fő farmokon a repülőtéren tudsz váltani. Kattints rá a repülőtérre, és a körmenün az jobb alsó ikon (Pénztváltás). Vagy magán a cukorfarmon az Pénzváltó bódéban. :)
    Cukordollárt sima dollárért tudsz csak váltani. Az utalványokon pedig magokat tudsz venni a magárúsnál, amit a melegházban tudsz ültetni. :)

    Zsuzsi
  • gabici (HU1)gabici (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Kedves Moderátor! 46.-ik szinten vagyok a lovardám feladata,hogy legyen két 20 nemesítési lovad! Nos a 1/2 ugye már meg van majd egy hónapja. Most a másikkal is elértem a 21-es szintet. Sajnos a jutalmat a 2 db meglepetés ládát, az 50 hínár tápot és az 1 zsetont még mindig nem kaptam meg. Mi a teendőm,hogy ezt megkaphassam!! Nagyon köszönöm előre is választ! Üdv: Gabri csikosgabriela@gmail.com
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    gabici2 írta: »
    Kedves Moderátor! 46.-ik szinten vagyok a lovardám feladata,hogy legyen két 20 nemesítési lovad! Nos a 1/2 ugye már meg van majd egy hónapja. Most a másikkal is elértem a 21-es szintet. Sajnos a jutalmat a 2 db meglepetés ládát, az 50 hínár tápot és az 1 zsetont még mindig nem kaptam meg. Mi a teendőm,hogy ezt megkaphassam!! Nagyon köszönöm előre is választ! Üdv: Gabri csikosgabriela@gmail.com

    Szia! :)

    Tehát megjelent a feladat ablak, hogy azokat a bizonyos dolgokat, amiket felsoroltál, megkaptad, mert a feladatot teljesítetted? Ha a válasz igen, viszont egy játékfrissítés sem oldja meg a problémát, kérlek, írj a supportnak róla.

    Support:
    Farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatti Ügyfélszolgálat. Arra kattints rá. Egy új lap nyílik a böngésződön, aminek az alján fogsz egy olyat találni: E-mailes támogatás. Arra is kattints rá. A felnyíló űrlapot töltsd ki kérlek, és küldd el. :)

    Zsuzsi
  • janospomazi (HU1)janospomazi (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Szia!!
    Szeretném megkérdezni hogy a hajónál írja a sziget farmot hol lehet elérni mert 36-os szinten vagyok és 30-as szinttől elérhető??
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Szia!!
    Szeretném megkérdezni hogy a hajónál írja a sziget farmot hol lehet elérni mert 36-os szinten vagyok és 30-as szinttől elérhető??

    Ezzel nem kell foglalkozni: ez a mai frissítésnél keletkezett hiba, még ma ígérik a javítását.
  • papageno (HU1)papageno (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Semmi baj, hibázni emberi dolog, de így elmaradtak a patkógyűjtések, mert az a két hely volt blokkolva, ahol a legtöbb patkót lehet gyűjteni.:(
  • Édith-kert (HU1)Édith-kert (HU1) HU1 Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 24.06.2015
    Pigle-hőse virág gyűjtés befejeződött és nincs jutalom, miért
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 24.06.2015
    Hurrrrá! Végre be lehet gond nélkül lépni a fórumba!!!:))) Üdítő változatosság!:)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.06.2015
    Pigle-hőse virág gyűjtés befejeződött és nincs jutalom, miért

    Szia! :)

    Egy játékfrissítést csinálj meg légyszíves. Ha az sem segít, akkor a supportnak kell írni.

    Support elérhetősége:
    Játékban a jobb felső sarokban a Kijelentkezés ikon alatti Ügyfélszolgálat. Rákattintás után a böngészőben egy új lap nyílik. Ott az aljára menj le: E-mailes támogatás. Kattints rá. Egy űrlapot fogsz látni, amit ki kell tölteni és elküldeni.

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    miért, van üdvölő?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.06.2015
    miért, van üdvölő?

    igen, van:D
    a raktár fölött szokott lenni, be kell irni a regisztrációs mail cimet és akk arra küldenek 350 aranyat és 1 000 dolcsit:D
    de úgy tom, ezt a lehetőséget csak 1x veheted igénybe
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    köszi! :) majd figyelek, eleddig nem fedeztem fel!
  • jasaminjasamin Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    Sziasztok!
    Hol tudok ananászmaghoz jutni?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.06.2015
    jasamin írta: »
    Sziasztok!
    Hol tudok ananászmaghoz jutni?

    szia

    ananász magot majd a sziget elindulása után tudsz Bennynél vásárolni :)
    a szigetről itt tudsz bővebben olvasni:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25012-Szigetfarm
  • Fuel (HU1)Fuel (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Sziasztok!A fiam sem kapja meg az üdvözlő ajándékot,pedig már többször is próbáltuk "igényelni"!Szerintetek miért?
  • Regő100 (HU1)Regő100 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Én nem értem, hogy mire jó a cukor, sziget, stb farm. Én nem azt a választ szeretném kérni, hogy,
    mert pl: köveket nyerhetsz és azon vásárolhatsz dolgokat hanem azt, hogy mire jó, mert szerintem csak a pénzt viszi.
  • barbara2000 (HU1)barbara2000 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Sziasztok. Kérdezném, hogy a tájépítész megjelenése hányas színttől jelenik meg ? Leírást találtam, de erre vonatkozó adatot nem !
  • mamoka54 (HU1)mamoka54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Unokám volt igy ! Hiába katt rá, adta meg az email cimet nem kapta meg ! Többszöri sikertelen próbálkozás után írt a supportnak, és másnap már jóvá írták !
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Sziasztok. Kérdezném, hogy a tájépítész megjelenése hányas színttől jelenik meg ? Leírást találtam, de erre vonatkozó adatot nem !

    szia
    úgy tudom, h az 50-es szinttől használható a Tájépítész :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 29.06.2015
    Regő100 írta: »
    Én nem értem, hogy mire jó a cukor, sziget, stb farm. Én nem azt a választ szeretném kérni, hogy,
    mert pl: köveket nyerhetsz és azon vásárolhatsz dolgokat hanem azt, hogy mire jó, mert szerintem csak a pénzt viszi.

    Szia
    A sziget sok mindenre jó.
    1.Az ember kiváncsiságból kipróbálja,ezután a hajó mindig kérni fogja tőle a magot.Ha nem szigetezel,nem lesz magravalód,így nem tudsz hajót indítani 6 óránként,mert 6 óráig dekkol a kikötőben.
    2.A hajó patkókat ad.A patkó kell a lovihoz,hogy fejleszteni tudd a lovad.Ha magasabb szintre fejleszted,akkor be tudsz jutni platina,majd gyémántligába,ahol aranybányaengedély a juti,az pedig ha van aranyad,ingyen 2000 vagy 4000 aranyat jelent szezononként.
    3.Vehetsz a normál farmjaidra olyan boldogságpontos díszeket,amik egy nem full kész farmon nagyon nagy segítséget jelentenek.Mert pl egy oázis 135 bp,azaz az evis 74 pontos dísszel majdcsak megegyezik,ami ugye hetente szerezhető csak,ha sikerül a heti evit megcsinálnod.
    4 vehetsz belőle házat,ami plusz 1 emberrel többet ad,és mint tudjuk a házépítés rontja a bp-t,tehát ha minden házad olyan,akkor jó sok ingyen melóst kapsz.Ezekhez nem kell dísz (hogy a bp-d visszaálljon),így a helyére tudsz valamilyen termelőt rakni.
    Hát jelenleg ennyi jut eszembe,de azért elég sok haszna van,mivel ez a játék egymásra épül,és a sziget,hajó,ló összefügg.Kisszintűeknek annyira nem éri meg,de ha már nagy szintű valaki és nincs már mire költse a játékban a dollárt,de a játékot szereti,akkor erre is bőven jó,hogy van mire elgórja :D
  • Talián ÉvaTalián Éva Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    Sziasztok!Elfelejtettem,melyik e-mail címen regisztráltam a játékba.
    Hogyan tudhatnám meg?
  • lacalacuska5lacalacuska5 Bejegyzések: 123
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    Sziasztok!Elfelejtettem,melyik e-mail címen regisztráltam a játékba.
    Hogyan tudhatnám meg?

    szia
    valszeg u. az a mél címed mint itt a fórumon. menj a "Fórum eszközök - beállítások módosítására"
    ott lapozz lejjebb és a baloldalon látod az e-mail & jelszók módosítását. arra katt és kiírja a jelenlegi - mostani méledet, amivel regisztráltál :)
  • Varga farm (HU1)Varga farm (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 06.08.2015
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy darálok valamit, beszedem, de nem nő a készletem? Olyankor mi van?

    Köszi!
    Post edited by Varga farm (HU1) on
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    Varga farm írta: »
    Sziasztok!

    Az miért van, hogy darálok valamit, beszedem, de nem nő a készletem? Olyankor mi van?

    Köszi!

    szia
    mit darálsz???? ezt leírnád pontosabban?
Ez a beszélgetés lezárult..