Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Törölték a farmom

135

Hozzászólások

  • true13 (HU1)true13 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Sziasztok! Nálam is ugyan ez a probléma, megvolt a frissités, kilépés stb... mégis maradt minden ugyan ugy!
  • Olgyay Gyöngyvé (HU1)Olgyay Gyöngyvé (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    A hajót nekem sem engedi indítani, kéri, hogy kezdjem el a szigetet???????????

    Minden frissítés megtörtént, a hiba maradt:((((
  • true13 (HU1)true13 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Nekem elment nélküle!!!
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Nálam is ez a helyzet. Kéri, hogy kezdjem el a szigetfarmot, holott elég rég megy már. :( Gáz ez így.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    true13 írta: »
    Sziasztok! Nálam is ugyan ez a probléma, megvolt a frissités, kilépés stb... mégis maradt minden ugyan ugy!
    A hajót nekem sem engedi indítani, kéri, hogy kezdjem el a szigetet???????????

    Minden frissítés megtörtént, a hiba maradt:((((
    true13 írta: »
    Nekem elment nélküle!!!
    Jércike írta: »
    Nálam is ez a helyzet. Kéri, hogy kezdjem el a szigetfarmot, holott elég rég megy már. :( Gáz ez így.

    sziasztok
    írjatok a Supportra ebben az esetben. bár ha a Modik is olvassák, valszeg továbbítják a hibát
    nekem most nincs bent hajóm, sajna így nem tom megnézni, de valszeg nálam is ez lesz, ha ennyien jeleztétek
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Supportra 2x írtam eddig, mindkétszer kb 10 nap múlva kaptam 1 levelet, hogy sok a dolguk, és ha gondolom, írjam le megint,mit akarok jelezni. Többször nem írok nekik, felesleges. :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Jércike írta: »
    Supportra 2x írtam eddig, mindkétszer kb 10 nap múlva kaptam 1 levelet, hogy sok a dolguk, és ha gondolom, írjam le megint,mit akarok jelezni. Többször nem írok nekik, felesleges. :(

    azért szrtm nyugodtan próbáld meg, voltak itt pozitív visszajelzések is a Supporttal kapcsolatban.
    de még a farmod jobb felső sarkában a kék bubiban felkiáltójellel is próbálkozhatsz, azt is nézik
  • true13 (HU1)true13 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Én nem irok hiszen a hajóm igy is elment a jutalmat megkaptam, csak pár patkóval lettem szegényebb ;) igy naponta akár 3x is el tudom küldeni :) persze ha igy marad:confused:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    true13 írta: »
    Én nem irok hiszen a hajóm igy is elment a jutalmat megkaptam, csak pár patkóval lettem szegényebb ;) igy naponta akár 3x is el tudom küldeni :) persze ha igy marad:confused:

    na ebben szrtm ne reménykedj :D:D:D
    gyorsan orvosolják majd, mert ez nekik nem éri meg :D
  • true13 (HU1)true13 (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Szerintem is igy lesz :D akkor a cukorkafarmot nem is kellene csinálni:D legkésőbb reggelre ugy is megcsinálják :(
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Szerencsés ember vagyok, mert nekem eddig frissítések után nem volt problémám, de most nálam sem lehet rakodni a hajó utolsó két rekeszébe. Úgy döntöttem, hogy nem várok a javításra, hanem elküldöm a hajót így. Lehet, hogy 6 óra múlva megjavul ;)
  • JércikeJércike Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Elküldtem én is, de a patkó hiányzik azért. :(
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    most volt egy frissítés, az miatt lehet valami gubanc
    frissítsd a farmodat, talán rendbe jön. nem árt előtte sütikés előzmények törlése
    tudod..... a szokásos ceremónia :D

    Sziasztok!

    A hajóval nálam is ugyanez a gubanc, és a szokásos ceremónia sem segít :(.
    Ha patkóval kompenzáltak volna, nem is érdekelne annyira, így viszont... :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Sziasztok!

    A hajóval kapcsolatban felmerült probléma miatt várható a mai napon egy hibajavítási leállás. Igyekeznek rendbe tenni.

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    nap óta csak angol nyelvű fórum jelent meg!!! ennyire sledrián összeállítást, mint amit most tapasztalok, 1 éves farmos pályafutásom alatt még nem éreztem:(
    a cukorfarmon ha valamit el akarsz érni, fizess arannyal:(
    hiba-hiba hátán, az én és társaim rovására
    malom: nagyon el van pattintva!sz@r az idő!!!persze, ha van aranyad, akkor a "pénz beszél, a kutya sz@rik"
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Sziasztok!

    A hajóval kapcsolatban felmerült probléma miatt várható a mai napon egy hibajavítási leállás. Igyekeznek rendbe tenni.

    Zsuzsi

    Köszi az infót :)
  • bigalex8bigalex8 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Sziasztok!
    :)

    Nálam is fennáll ez a probléma.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    bigalex8 írta: »
    Sziasztok!
    :)

    Nálam is fennáll ez a probléma.

    Szia! :)

    Ez egy általános probléma, mindenkinél fennáll. :)

    Zsuzsi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 23.06.2015
    Szia! :)

    Ez egy általános probléma, mindenkinél fennáll. :)

    Zsuzsi

    Szervusztok!

    Most volt a leállás, áll. azért, hogy javítsák a hajónál fennálló problémát!
    Nos, a hiba sajnos továbbra is fenn áll!!
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 24.06.2015
    Sziasztok ! A hajó elment így is és mindent meg adott.A patkó így is kevés mostanában,hiába termeled a gyümiket.Sokat kér és keveset ad érte.:

    nekem problémám inkább a cukor farmon van. hiába termelek nem mindíg adja meg az utalványt.Ha meg adja nagyon keveset ad.szinte semmit. Nem tudom,hogy Nektek hogy szaporodik.Alig van utalványom,pedig abból kellene venni a magokat.Ez a farm a leg vacakabb,legalább is nem igen számoltak a játék készítők.Pedig egyfolytában termelek.Minden termék nagyon sokba kerül,hosszú idő alatt termelődik meg és kevés utalványt ad érte.Ha leadom sem adja meg azt ami járna érte.

    Cukor palota 1.rész :gyurisné.zsuzsi. légyszi írd meg nekem,hogy a palota 1.rész után mennyi utalványnak kell lennie,mer nekem nagyon kevés van.Ugyanis nem tették hozzá mikor beadtam a palota építéshez.Többször is megnéztem az utalvány álását és nem igene nőtt. Köszönöm, ha megírod.üdv: mókusfül
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Sziasztok lenne egy problémám,de biztos nem egyedül vagyok evvel.A cukorka farmon a beadásoknál a negyedik szintet csinálom(tehát még nem értem el a 10000-ig)De harmadik napja nem tudok fentebb lépni,hiába van teljesen beszíneződve a szint.Azóta is adom a termékeket befelé és nem mozdul sehova.Nem vagyok telhetetlen csak az első ajándékot szeretném meg kapni,de úgy néz ki az se sikerül.Pedig egész nap a gép előtt ülök kisebb megszakításokkal.Utána lehetne ennek nézni.Megköszönném.
  • mókusfül (HU1)mókusfül (HU1) Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Szia Anikó ! Én ezt már írtam,hiába adom be a termékeket alig mozdul meg,vagy csak éppen,semmire sem lehet haladni vele és nagyon kevés utalványt ad,éppen csak abból nem nagyon lehet magokat venni.Ez a farm nagyon bosszantó.Már amit beadtam nem itt kellene tartani. 7.-ik szintet csinálom és még 1.6 Mill.utalványom van,szóval hol ad , hol nem.
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Szia. nem értem az egészet.Én az első szintnek is örülnék,ha addig el jutnék.Hiába játszik az ember nem érünk el vele semmit.Mi van azokkal akik csak naponta egyszer tudnak a farmjukra fel menni,mert dolgoznak.Valahogy nem jól van ez kitalálva. Biztos nem egyedül vagyok aki arany nélkül akar el jutni valameddig.(sok munkával)Nem szerencse játék ez,hogy tegyünk bele minél több pénzt és hátha nyerünk egyszer.Ez a játék szórakozásra lett kitalálva,nem egy pénz nyelő gépre..
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    mókusfül írta: »
    Szia Anikó ! Én ezt már írtam,hiába adom be a termékeket alig mozdul meg,vagy csak éppen,semmire sem lehet haladni vele és nagyon kevés utalványt ad,éppen csak abból nem nagyon lehet magokat venni.Ez a farm nagyon bosszantó.Már amit beadtam nem itt kellene tartani. 7.-ik szintet csinálom és még 1.6 Mill.utalványom van,szóval hol ad , hol nem.
    Szia. nem értem az egészet.Én az első szintnek is örülnék,ha addig el jutnék.Hiába játszik az ember nem érünk el vele semmit.Mi van azokkal akik csak naponta egyszer tudnak a farmjukra fel menni,mert dolgoznak.Valahogy nem jól van ez kitalálva. Biztos nem egyedül vagyok aki arany nélkül akar el jutni valameddig.(sok munkával)Nem szerencse játék ez,hogy tegyünk bele minél több pénzt és hátha nyerünk egyszer.Ez a játék szórakozásra lett kitalálva,nem egy pénz nyelő gépre..

    Sziasztok!

    Most már teljes az édességpalota szintjeihez a ponthatárok. Ezen a linken megnézhetitek: http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?31951-Édességfarm&p=274753&viewfull=1#post274753

    Aki csak keveset van a 30 nap alatt, az első 10.000 pontig tud eljutni biztosan, a második, a 100 ezres nagy valószínűséggel már nem lesz meg neki. A 750 ezres meg.....hát az sokunknál kimarad az első fordulóban.
    Ti is annyit tudtok egyelőre csinálni, írjátok minden egyes beadásnál, mennyi pontot kaptok és ha mégsem nő a szint, akkor viszont support lesz belőle.

    Zsuzsi
  • Anikó farm 51 (HU1)Anikó farm 51 (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Köszönöm Zsuzsi az infót.Sajnos nekem már harmadik napja be van színezve a negyedik sáv.A nyíl hegye meg még csak épp el haladt a középponttól.Én úgy döntöttem nem írok a senkinek.Ha meg lesz akkor örülök az első ajándéknak nem is akarok többet.Nem telhetetlen vagyok hanem dühös.Nagyon sokat dolgozok a farmon.És nincs látszata.De nem akarom a többi játékos kedvét el venni a játéktól.

    Még egyszer köszi.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Köszönöm Zsuzsi az infót.Sajnos nekem már harmadik napja be van színezve a negyedik sáv.A nyíl hegye meg még csak épp el haladt a középponttól.Én úgy döntöttem nem írok a senkinek.Ha meg lesz akkor örülök az első ajándéknak nem is akarok többet.Nem telhetetlen vagyok hanem dühös.Nagyon sokat dolgozok a farmon.És nincs látszata.De nem akarom a többi játékos kedvét el venni a játéktól.

    Még egyszer köszi.

    Nagyon megértelek.
    Csak azt nem értem, mi ezzel a titkolózással a célja a játék üzemeltetőinek? Nem hiszem, hogy a játékosokat el akarják üldözni, hiszen ebből élnek. Akkor meg miért nincs egy kijelzés, hogy mennyi pontot adott be valaki, és mennyi kell még a következő szintig??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    Porrima írta: »
    Nagyon megértelek.
    Csak azt nem értem, mi ezzel a titkolózással a célja a játék üzemeltetőinek? Nem hiszem, hogy a játékosokat el akarják üldözni, hiszen ebből élnek. Akkor meg miért nincs egy kijelzés, hogy mennyi pontot adott be valaki, és mennyi kell még a következő szintig??

    Szia! :)

    Már szóltam, iktassanak be egy kijelzőt, ami mutatja, eddig összesen mennyi pontot gyűjött a játékos. Mert így aki eddig nem írta szorgalmasan, csak a sötétben tapogatózik, hogy vajon, most éppen hol tarthat, mennyi kell még a következő szintig?!

    Remélem, előbb-utóbb bekerül a palotába. :)

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    nos van még még kb 17-18 nap! az eventből, nem gondolod, hogy úgy intézkednek, hogy "jól járjunk":mad:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 25.06.2015
    nos van még még kb 17-18 nap! az eventből, nem gondolod, hogy úgy intézkednek, hogy "jól járjunk":mad:

    Szia!

    Privát véleményem, erre az eventre már ilyen változást nem iktatnak be (bár itt soha semmi sem biztos :)). De lesz még következő cukifarm is, addigra hátha bekerülne. :)

    Zsuzsi
  • Szisza1205 (HU1)Szisza1205 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 30.06.2015
    Tisztelt Hozzászólók!

    Jelszavamat, e-mail címemet senki nem tudta, nem adtam át senkinek. Soha nem volt gond abból, ha pár napig nem tudtam fellépni egyéb elfoglaltság miatt, a szövetkezet vezetője ezt nem jelezte. Tehát még egyszer ismétlem senkinek nem mondtam sem jelszót, e-mail címet meg pláne nem. Szóval számomra rejtély marad az, hogy ki és miért töröltette a farmom.
Ez a beszélgetés lezárult..