Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Június 9-ei frissítés megbeszélése: Cukorka farm

1511

Hozzászólások

  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Porrima!
    Igazán köszönöm bíztató szavaidat!
    Pá'
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Buba3 írta: »
    Sziasztok!
    A Fórumra csak kerülővel tudok bejutni, a játékból nem.
    A képek nem jelenek meg, csak az, hogy Képfeltötő.
    Ma reggel nem tudtam aratni, a hajóm elment, de egyébként is rendszeresen kidob, majd újratölt.
    Tudom, húzzam újra a gépem:)
    2 napja kezdtem ezt a játékot, de most még inkább stresszel, mint szórakoztat. :(
    Jó játékot, jó szórkozást Nektek!
    Sziasztok :)
    Sajnos csak én is kerülővel tudok bejutni a fórumba, ha a játékból hívom az angol nyelvű jelenik meg. A cukorkafarm bevezetése óta a küldetések olyan kegyetlenül lelassultak, hogy kinő a szakállam mire a vetőkör megjelenik, úgy hogy én leszek Concsíta2. Borzasztóan lelassult a játék!
    Amennyiben így marad, akkor a szöviverseny kész rémálom lesz és nem fogják csinálni.
    Jó lenne valamit tenni a fejlesztőknek, mert a lassulás kizárólag a cukorfarm bevezetése óta van.

    Buba, a cukorfarmot és a szigetet(az is hasonló mellékvágány a játékban) az 50. szint alatt kerüld el, nehogy véletlenül elindítsd 1-szer is, mert utána a hajódat nem tudod 6 óránként elküldeni, mert követeli a hajód az ott termelhető gyümölcsöket! Az 50.szint alatt esélyed sincs a cukorkafarm és a sziget normál vitelére, mert állati sok dollár kell hozzá, milliókban gondolkozz.
    Amúgy pedig jó ez a játék, csak néha vannak gondok vele,
    mint pl most :)
  • bambifarm4 (HU1)bambifarm4 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    sziasztok

    nagyon klassz lenne ez a cukorka farm ha engedné hogy lebontsam a földterületet, de nem engedi és így nem haladok vele!
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Szép jó reggelt!
    MI történt ???
    Nem elérhető el a farm. :( Kidobott.
  • godrial (HU1)godrial (HU1) HU1 Bejegyzések: 54
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Beth-Seba írta: »
    Szép jó reggelt!
    MI történt ???
    Nem elérhető el a farm. :( Kidobott.

    Szia,
    Én se tudok visszalépni, folyton azt irja megszakadt a kapcsolat a játékszerverrel
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok,
    Nem írom le én is, de nálam is ugyan ez a helyzet!
    Nehogy azt tanácsolja valaki, hogy töröljem az előzményeket, mert akkor már a falra mászok! :-(
  • BirgittaBirgitta Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    nem lehet belépni a játékba:(
  • zöldségeskert (HU1)zöldségeskert (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok!
    Nálam is ugyanaz a helyzet. kidobott és azóta nem tudok belépni.
    Naná, hogy küldetés közepén, ami egy kis arannyal volt megspékelve.
    Remélem hamar megoldódik és átmeneti állapot. Frissítés nem segített.
  • BigAnikó8 (HU1)BigAnikó8 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Nem tudok belépni a játékba!! Miért?? :-(
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Be lehet lépni
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Most nekem is sikerült. Reméljük, nem vág ki megint 10 perc múlva, és kezdi elölről. :)
  • BigAnikó8 (HU1)BigAnikó8 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sikerült be lépni de nem tudok semmit le rakni se fejleszteni! Segitsen valaki!!!
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    F@sza kis event.
    Se fejleszteni-bontani nem lehet, ma reggel be se engedet, forumozni is csak kerülövel lehet.
    Hajrá ,csak igy tovább!
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Valakinek van valami híre a javítással kapcsolatban?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok!

    Egyelőre még nincs hír.
    Viszont akinek belépési, építési, fejlesztési problémája van, legyen szíves és írjon a supportnak róla.

    Zsuzsi
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok!

    Egyelőre még nincs hír.
    Viszont akinek belépési, építési, fejlesztési problémája van, legyen szíves és írjon a supportnak róla.

    Zsuzsi

    És honnan is lehet írni nekik?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    És honnan is lehet írni nekik?

    Szia! :)

    A farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatt van egy olyan: Ügyfélszolgálat. Kattints rá, és a böngésződön nyílik egy másik lap. Azon az oldalon egészen görgess le az aljára, ahol is ezt találod: E-mailes támogatás. Erre is kattints rá. Megjelenik egy űrlap, amit ki kellene tölteni és elküldeni. :)

    Zsuzsi
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok!
    Otthon jól működik, de a munkahelyemen sokszor annyira belassul időnként, hogy elindítom a beszedést, és végig megy a csík és a termény ott marad. Ha ki-be lépek látom beszedte, és vagy tudok vetni, vagy nem veti be, de az idő megy, a csomagos emberek is mennek összeszűkült csomaggal, és a 2 farmterület közti átváltás is megakad. Sokszor a kis csomagokra lépve látom, hogy belassult, s nem lép tovább. A fejlesztés előtt ezt nem éreztem, néha akkor is volt lassulás, de mindig behozta a dolgokat. Tudok fejleszteni, és mindent, de annyira sokszor kell ki be lépni, hogy az már zavaró. Ha beérik valami és be akarom szedni összevárom, s "beszedem", de csak ki-be lépés után látom, hogy be is szedte, és vethetek újra. Ez a 10 perces szőlőnél néha elég idegesítő. Így én igazából csak lassulást érzékelek, de azt nagyon. Gondolom ezt nem kell jeleznem a supportnak...
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Szia! :)

    A farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatt van egy olyan: Ügyfélszolgálat. Kattints rá, és a böngésződön nyílik egy másik lap. Azon az oldalon egészen görgess le az aljára, ahol is ezt találod: E-mailes támogatás. Erre is kattints rá. Megjelenik egy űrlap, amit ki kellene tölteni és elküldeni. :)

    Zsuzsi

    Köszönöm a segítségedet. A felkiáltó jeles ikon amúgy mit akarna jelenteni a farmon?
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    újra be tudok lépni a farmomra . reggel kidobott
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    MáriaZám írta: »
    újra be tudok lépni a farmomra . reggel kidobott

    volt közben 1 frissítés
  • kovácstestvérek (HU1)kovácstestvérek (HU1) HU1 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    a cukor farmon nem tudok bövítés után a bozotot lebontani igy nem tudok épüetet építeni
  • BigAnikó8 (HU1)BigAnikó8 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Én irtam már nem is egyet de semmi! :-( Igy nem lehet haladni!

    A fő farmot se tudom fejleszteni már kezdek egy kicsit ideges lenni! Miért nem csinálnak semmit???
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Az illetékesnek köszönöm a hiba javítást.
  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Sziasztok! Látja, tudja-e már valamelyikőtök, hogy a bal oldali feladatok közül melyiket érdemes elsősorban megcsinálni?
    Arra gondolok, hogy a szigetnél, vikingnél is a feladatsorok voltak az elsődlegesek, a többi feladatot nem feltétlenül kellet megcsinálni az ajándékhoz.
    Köszi
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    csibepatak írta: »
    Sziasztok! Látja, tudja-e már valamelyikőtök, hogy a bal oldali feladatok közül melyiket érdemes elsősorban megcsinálni?
    Arra gondolok, hogy a szigetnél, vikingnél is a feladatsorok voltak az elsődlegesek, a többi feladatot nem feltétlenül kellet megcsinálni az ajándékhoz.
    Köszi

    szia!!
    Keresd meg a Bourges H.sz.ét ő jól összefoglalta mit érdemes csinálni.
  • banya5banya5 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    sziasztok!
    a pénzváltás mire jó, ha nem ad többet? váltottam pénzt és ugyanannyi maradt
  • turos_csusza (HU1)turos_csusza (HU1) HU1 Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    Nálam már javitva van, már tudok fejleszteni-bontani.
  • banya5banya5 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    banya5 írta: »
    sziasztok!
    a pénzváltás mire jó, ha nem ad többet? váltottam pénzt és ugyanannyi maradt
    jó lenne minél előbb választ kapni a kérdésemre, mert hiába csinálom sorban a feladatokat, nem érem utól magam pénzben. ha nem vált be
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 11.06.2015
    banya5 írta: »
    jó lenne minél előbb választ kapni a kérdésemre, mert hiába csinálom sorban a feladatokat, nem érem utól magam pénzben. ha nem vált be

    szia
    amikor váltani akarsz, nézd meg alul a csuszkát, valszeg maradt az alapon. azt húzd fel maxra
Ez a beszélgetés lezárult..