Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Június 9-ei frissítés megbeszélése: Cukorka farm

1411

Hozzászólások

  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Aliz0417 írta: »
    Sziasztok! Mennyi pénzzel érdemes nekiindulni ennek a feladatnak? Feleslegesen nem dobnék ki egy vagyont! Anno a szigetet is csináltam (nagyon kezdőként), mert nem ismertem, aztán sokra nem jutottam. Így -egy itteni tanács folytán- a vikingbe bele sem kezdtem, és a legutóbbi szigetelést is kihagytam. Jelenleg 51-es szinten vagyok, 1,1 millió a vagyonom. Még sok a fejlesztenivalóm, így nem dobnám ki feleslegesen a pénzem. :) Köszi, ha valaki tud érdemleges választ adni!! :)

    Szia Aliz !

    szerinten még olvass afarmról és tanulj én kb a 63. szinten voltam az első farm eventnél és megszenvedtem vele. Most a 103 szinten vagyok és a tervezős épületekre gyűjtögetek, de a farm eventek csak kicsit lettek könnyebbek kb az 1 fejezetet szoktam megcsinálni. :)
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    mikor lesz már javítva a hiba mert ez így kicseszés hogy más halad én meg nem és nem egyedül vagyok így!!

    Amúgy ahogy olvastam itt hogy azoknál nem lehet építeni akik tegnapi nap folyamán fejlesztettek valamit ( én is fejlesztettem a lovas pályám) úgyhogy valamit a frissítésnél kurjantottak el.
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    mikor lesz már javítva a hiba mert ez így kicseszés hogy más halad én meg nem és nem egyedül vagyok így!!

    Amúgy ahogy olvastam itt hogy azoknál nem lehet építeni akik tegnapi nap folyamán fejlesztettek valamit ( én is fejlesztettem a lovas pályám) úgyhogy valamit a frissítésnél kurjantottak el.

    Írj a SUPPORT-NAK ! maguktól nem veszik észre
  • BigAnikó8 (HU1)BigAnikó8 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Én irtam! :-) Azt a választ kaptam dolgoznak rajta!
  • szelesitunde (HU1)szelesitunde (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Úgy látom a hibát mostanra javították ki. Nálam már lehet építeni, bontani, és az üvegházam is felfejlődött 4-es szintre, amit a karbantartás előtt kezdtem el fejleszteni.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    bourges írta: »
    Szia Sestri
    Tény,hogy most sok zs-t kaptunk ajándékba,de nézd meg a bankot már 2 es szinten 4 kilót vált,3 as szinten meg több mint 1 millát,szer ennek oka lesz a későbbiekben :D

    Cső bourges;)
    ...hol tom megnézni, h x szinten mennyi a max beváltható pénz:confused:..
    amúgy meg azért mondtam, h könnyebb, mert már a feladatok teljesitésénél is 1 csomó cukordollárt kaptam...
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Nálam még mindig nem lehet épitkezni :'(
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Kapa333 írta: »
    Szia!

    A frissítés időpontja sosem egyenlő az event kezdetével. Az eventek továbbra is véletlenszerűen jönnek, mi sem tudjuk hogy mikor indulnak pontosan. (Pár különleges esettől eltekintve, de ilyenkor nyilván veletek is tudatjuk az infót)

    Más: Rövidesen lesz egy újabb leállás, gyors karbantartással javítanak valami hibát.



    Szia!

    Ugyanúgy a reptérről tudod majd elindítani mint a sziget/vikingfarmot.
    30-as szinttől lesz elérhető a cukorfarm.

    A hiba javítás nem sikerült valami fényesen, van aki nem tud belépni, van aki nem tud fejleszteni, bontani, építeni.
    Kérdés: mindenki jelentse ugyanazt a hibát, hogy kapjon kárpótlást, vagy anélkül is megkapja, mellékesen a fórum elérése is meghiúsult, van akit az angolra visz, van akinek a német jön be, és kiírja egyeseknek hogy a lap nem elérhető.
    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1433949728
    Zone: 16
    PID:208232
  • hodosandikahodosandika Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Féltelek írta: »
    A hiba javítás nem sikerült valami fényesen, van aki nem tud belépni, van aki nem tud fejleszteni, bontani, építeni.
    Kérdés: mindenki jelentse ugyanazt a hibát, hogy kapjon kárpótlást, vagy anélkül is megkapja, mellékesen a fórum elérése is meghiúsult, van akit az angolra visz, van akinek a német jön be, és kiírja egyeseknek hogy a lap nem elérhető.
    Erre a helyre jelenleg nem építhetsz.

    Support-Info:
    Command: PBEditorUpgradeObjectResponse
    ErrorCode: 9
    Timestamp: 1433949728
    Zone: 16
    PID:208232

    Nekem se megy se az építés se a bontás ráadásul sehol sem . Ilyenkor mi van.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Cső bourges;)
    ...hol tom megnézni, h x szinten mennyi a max beváltható pénz:confused:..
    amúgy meg azért mondtam, h könnyebb, mert már a feladatok teljesitésénél is 1 csomó cukordollárt kaptam...

    Szia Sestri
    Minden dolognak meg tudod nézni az infóját,ha ráklikk és a körmenüben az i betűre lépsz.A banknál oldalt kijön hogy mennyi a max,és ut alul vigyed a kis nyilat és már látod is 2-es 3-as szinten mennyit vált.
    De ez mindennél így van a termőföldnél,fáknál,tápoknál stb.Ha i betűre klikk és viszed a nyilat látod mi mennyivel ad többet.
    Ami itt nagyon fontos mert ha végignézed,ennek a farmnak a legfőbb fontos tulajdonsága a FEJLESZTÉS LESZ.
    Mert hatalmas a különbség 1-2-3-4 szintek között.
    PL:termő talaj
    1-es szint: 2 szőlő
    2-es szint: 4 szőlő
    3 as szint: 10 szőlő
    4 es szint: 30 szőlő
    és minden szinthez 5 ember kell.
    Tehát ha leraksz 3 termőttalajt az 15 embert kér,3 termőtalajnyi helyet foglal el és 3x2=6 szem szőlőt szedsz róla,
    ha 1 termőfölded van és azt fejleszted 3 as szintre akkor ugyanúgy 15 ember kell hozzá,de csak 1 termőtalajnyi helyet foglal és 10 szem szőlőt szedsz róla.A 4 es szintről meg ne is beszéljünk :D
  • Lyonnn (HU1)Lyonnn (HU1) Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Korrekt lenne valami HIVATALOS beírás is már!
    / reggel óta nem merünk fejleszteni a farmokon a sziget miatt /

    Korrektségről a big részéről, annyit hogy elötte jelezhetnék egy nappal, mikor lesz uj farm, hiszen tudják, valaki beállitotta, mikor induljon, de hát ez is szivatásra megy (azaz aranyra, ha valamit elkezdtél fejezd be arannyal). Nálam ez van, mivel tegnap nem volt cukorka farm, ezért elkezdtem lovaspályát fejleszteni, 29óra persze cuki elkezdödött, de nem tudok épiteni semmit, vagy befejezem 1200aranyér vagy reggelig nem épitek, most utobbit választom, ezért 1db aarnyat se nyomok rá. Végül is mindegy milyen szintü vagyok, hiába lépek szintet semmi nem oldodik ki amit lehet már mindent épithetek.
    Ja, uj farmon fegyeljetek, gyümölcstermelésnél, jobbra lent elindul gyümi termelés játékpénzéer, vagy alul aranyér...
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok.
    75 000 utalványt, 5 hínár humuszt és 3 zsetont adunk ajándékba! Ez az ajándék automatikusan jár mindenkinek, vagy csak a szerencséseknek? Nekem az e-mailek között semmi sincs, szövitársaknak igen. Segítsetek, előre is köszi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Lyonnn írta: »
    Korrektségről a big részéről, annyit hogy elötte jelezhetnék egy nappal, mikor lesz uj farm, hiszen tudják, valaki beállitotta, mikor induljon, de hát ez is szivatásra megy (azaz aranyra, ha valamit elkezdtél fejezd be arannyal). Nálam ez van, mivel tegnap nem volt cukorka farm, ezért elkezdtem lovaspályát fejleszteni, 29óra persze cuki elkezdödött, de nem tudok épiteni semmit, vagy befejezem 1200aranyér vagy reggelig nem épitek, most utobbit választom, ezért 1db aarnyat se nyomok rá. Végül is mindegy milyen szintü vagyok, hiába lépek szintet semmi nem oldodik ki amit lehet már mindent épithetek.
    Ja, uj farmon fegyeljetek, gyümölcstermelésnél, jobbra lent elindul gyümi termelés játékpénzéer, vagy alul aranyér...

    szia
    sajnos a magyar Hivatalosból lemaradt, h nem a frissítéssel egy időben indul a cukorkafarm :)
    de ált-ban mindig így van. frissítenek, de az újdonságok nem kerülnek be azonnal :)
  • zöldségeskert (HU1)zöldségeskert (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Nekem megvan az e-mailes ajándék, de nem 75000 az utalvány csak 7500. Ez nem mindegy.
    A fejlesztéses tippet köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Nekem megvan az e-mailes ajándék, de nem 75000 az utalvány csak 7500. Ez nem mindegy.
    A fejlesztéses tippet köszönöm.

    szia
    szrtm elírták egy 0-val :D
    de hát végül is....... egy 0-val több vagy kevesebb....... :))) amúgy csoda lett volna a 75 ezer :) inkább valószínűbb a 7500 :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    kJudy írta: »
    Sziasztok.
    75 000 utalványt, 5 hínár humuszt és 3 zsetont adunk ajándékba! Ez az ajándék automatikusan jár mindenkinek, vagy csak a szerencséseknek? Nekem az e-mailek között semmi sincs, szövitársaknak igen. Segítsetek, előre is köszi

    Szia Judy
    Sajnos az e-mailes ajándék azoknak jár akik mindig megkapják az effajta gg által küldött mail-eket.Aki nem szokott ajcsit kapni az most se várjon mailt :(
    Én sem kapok soha,hogy miért van azt nem tudom :(
  • kJudy (HU1)kJudy (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Köszi a választ de ez diszkrimináció. Tiltakozom! :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    szrtm elírták egy 0-val :D
    de hát végül is....... egy 0-val több vagy kevesebb....... :))) amúgy csoda lett volna a 75 ezer :) inkább valószínűbb a 7500 :)
    Szia Liz!

    Én is kaptam és valóban 75 000,csak lehet hogy valamilyen szempont szerint súlyozzák.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    fodorme írta: »
    Szia Liz!

    Én is kaptam és valóban 75 000,csak lehet hogy valamilyen szempont szerint súlyozzák.

    hali Fodorme
    én még nem néztem meg. de megnézem. azt nem hinném, h mérlegelnék, kinek mennyi... :)

    felvettem a jutalmat és valóban 75 ezret ad :)
    bár jelzem.... újra kellett indítanom a játékot ahhoz, h jóváírják :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok
    Némi infó a mi szövink matekja szerint :D

    Próbálom összefoglalni az épületeket és feladatait meg a fejlesztésük célját.
    Fejlesztés
    Ha fejlesztitek a fákat,ólat,termőtalajt akkor az TÖBB TERMÉNYT/TERMÉST AD.
    Ha fejlesztitek a cukimalmot és örlőmalmot,KEVESEBB LESZ AZ ELŐÁLLÍTÁSI IDŐ ÉS KEVESEBB ALAPANYAG KELL
    Ha fejlesztitek a bankot,azt TÖBB PÉNZT VÁLT ÁT 2 ÓRÁNKÉNT
    Ha fejlesztitek az édesség gyárat:AKKOR KEVESEBB IDŐ ALATT LESZ KÉSZ AZ ÉDESSÉG
    Az örlőmalom szerepe:A manduláskert és kakófa liget termését dolgozza át az édesség gyárhoz alapanyagnak
    A cukormalom szerepe:A termőtalajban megtermelt dolgokat (szőlőt kivéve) alakítja át .
    Ebből 2 őt az édesség gyárhoz alapanyagnak és az 1 et az állatnak takarmánynak.
    A szőlő és cseresznyéskert cserije és az állat amit ad,az leszedés után rögtön mehet a édesség gyárba.Ezután már csak 1 feladat van,abból amit termeltetek a édesség gyárba csini édességet :D
    Ha kész az édességet vagy eladjátok a farmkezelőben,vagy beadjátok a cukipalotába adománynak
    Ha beadományozzátok a kész édességeket,akkor kevesebb tikettet kaptok érte,mintha a farmkezelőben eladnátok.Viszont.Ha eladod nem kapsz semmit csak tikettet,ha meg beadod a palotába,akkor az ott látható ajándékok is járnak (van közötte cukidollár is) tehát szerintem az kompenzálja.
    Minél jobb édességet adtok be,annál gyorsabban épül a palota.
    Magyarán a gagyi nyalóka pl 1 pontot ér,a fini csoki meg 10 et.
    Ha valakinek nem tiszta írjon prv-t,bár nekem is ennyi kép alakult ki eddig :D


    De nekem is lenne kérdésem.Honnan tudom,hogy hány cukorkát adományoztam (ha nem írom fel) és sávonként miért nem mutatja hogy hány cuki kell az ajcsiért cserébe?Vagy csak mi vagyunk vakon?
    Ha valaki tudja köszke
  • ga3bi5ka7ga3bi5ka7 Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok! nem tudja valaki miért nem enged bontani a cukorfarmon? A főlddarab megvéve-"ide nem építhesz" a válasz ha bontani akarom a bozótot?! Megkösznöm ha valaki tud rá okosat írni.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    ga3bi5ka7 írta: »
    Sziasztok! nem tudja valaki miért nem enged bontani a cukorfarmon? A főlddarab megvéve-"ide nem építhesz" a válasz ha bontani akarom a bozótot?! Megkösznöm ha valaki tud rá okosat írni.

    Szia.
    Sajnos ez most sokaknál hiba,de tudnak a hibáról és rajta vannak a javításon ezt írta a support.Ettől többet szerintem senki sem tud mondani jelenleg :( Várni kell.Vagy írj te is a supportnak.
  • Aliz0417Aliz0417 Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Köszönöm a választ! Én is úgy gondoltam, hogy nem fogom bírni anyagiakkal, így nem is kezdek neki. Sajnos az első Szigetem miatt megszívtam, most mindent kér a kereskedő, amim persze nincsen. Ezen megfontolásból sem kezdtem el a vikinges eventet. :) Köszi még 1X!!

    Porrima írta: »
    Köszi az infót, én is pontosan ugyanezt az ajándékot kaptam :)



    Sztem nagyon jó a kérdésed és a hozzáállásod, de az anyagi vonzatról én még sehol nem olvastam. Talán azok tudnának többet mondani, akik arannyal már felépítették a fele szigetet. Bár egy beírás szerint az eleje olcsó, utána pedig nagyon drágul. Ha csak 1 milliód van, akkor én azt tanácsolom, hogy más kárán tanulj, várj, mert ha belépsz, akkor a hajóskapitánnyal gyűlik meg a bajod ;)

    Szia! Köszönöm a tanácsot! Én is így gondolkodom. :) Majd ha "nagy" és "gazdag" leszek, nekiállok egy ilyen nagyobb horderejű eventnek. :) Jó játékot!
    rex40 írta: »
    Szia Aliz !

    szerinten még olvass afarmról és tanulj én kb a 63. szinten voltam az első farm eventnél és megszenvedtem vele. Most a 103 szinten vagyok és a tervezős épületekre gyűjtögetek, de a farm eventek csak kicsit lettek könnyebbek kb az 1 fejezetet szoktam megcsinálni. :)
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok! A cukor farmhoz is lesz majd event leírás?
    Márti
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok!
    Kérem segítsetek nekem megtalálni azt, hogy hányadik szinttől játszható a Cukorfarm?
    Van ugyan elrejtve egy utalás:
    "...és a Cukorka Palota első 5 szakaszát úgy alakítottuk ki, hogy a 30-50. szint között is megszerezhető legyen..." de ez az öszes, amit találtam. Talán ha leírás 2.mondta lett volna: 30+!

    A Fórumra csak kerülővel tudok bejutni, a játékból nem.
    A képek nem jelenek meg, csak az, hogy Képfeltötő.
    Ma reggel nem tudtam aratni, a hajóm elment, de egyébként is rendszeresen kidob, majd újratölt.
    Tudom, húzzam újra a gépem:)
    2 napja kezdtem ezt a játékot, de most még inkább stresszel, mint szórakoztat. :(
    Jó játékot, jó szórkozást Nektek!
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Buba3 írta: »
    Sziasztok!
    Kérem segítsetek nekem megtalálni azt, hogy hányadik szinttől játszható a Cukorfarm?
    Van ugyan elrejtve egy utalás:
    "...és a Cukorka Palota első 5 szakaszát úgy alakítottuk ki, hogy a 30-50. szint között is megszerezhető legyen..." de ez az öszes, amit találtam. Talán ha leírás 2.mondta lett volna: 30+!

    A Fórumra csak kerülővel tudok bejutni, a játékból nem.
    A képek nem jelenek meg, csak az, hogy Képfeltötő.
    Ma reggel nem tudtam aratni, a hajóm elment, de egyébként is rendszeresen kidob, majd újratölt.
    Tudom, húzzam újra a gépem:)
    2 napja kezdtem ezt a játékot, de most még inkább stresszel, mint szórakoztat. :(
    Jó játékot, jó szórkozást Nektek!

    Szia Buba3 ! a 30. szinttől lehet cukorka farmod . vigyázz sok játék dolcsiba kerül inkább fejlesztsd az épületeidet és a farmod.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Buba3 írta: »
    Sziasztok!
    Kérem segítsetek nekem megtalálni azt, hogy hányadik szinttől játszható a Cukorfarm?
    Van ugyan elrejtve egy utalás:
    "...és a Cukorka Palota első 5 szakaszát úgy alakítottuk ki, hogy a 30-50. szint között is megszerezhető legyen..." de ez az öszes, amit találtam. Talán ha leírás 2.mondta lett volna: 30+!

    A Fórumra csak kerülővel tudok bejutni, a játékból nem.
    A képek nem jelenek meg, csak az, hogy Képfeltötő.
    Ma reggel nem tudtam aratni, a hajóm elment, de egyébként is rendszeresen kidob, majd újratölt.
    Tudom, húzzam újra a gépem:)
    2 napja kezdtem ezt a játékot, de most még inkább stresszel, mint szórakoztat. :(
    Jó játékot, jó szórkozást Nektek!

    Szia!

    Ha már itt vagy szerencsésen a hivatalos híreknél a 06.09-i frissítésre katt és ott minden le van írva,30-as szinttől elérhető.Ne stresszelj ez játék,lehet nem a géped a gond csak a böngésző,különben ez egy hosszúlejáratú játék,nyugi.

    üdv.
  • Buba (HU1)Buba (HU1) HU1 Bejegyzések: 171
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Hali kedves fodorme!

    Köszönöm válaszodat és rex40 -nek is !

    Pont azt olvastam 3x a játék helyett!
    3 bönésszel próbáltam:), nincs tökéletes.
    Van kevés gyakorlatom, az F5-öt és társait is ismerem. Néhány éve játszom, most 4 év után pont eluntam egyet.
    Gondoltam, egy új kaland feldob! Hát, úgy vagyok vele...adok még esély, nem sietek.
    Vakon lenni, meg kérdezgetni viszont nem szeretek.
    Hamár így összefuttunk:
    Hol lehet az avatart és a banner betenni?
    Nagyon kösz'

    ui: bajosan írok,valami nagyon nem stimmel nálam.
    közben megleltem a Kezelőpultot!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Buba3 írta: »
    Hali kedves fodorme!

    Köszönöm válaszodat és rex40 -nek is !

    Pont azt olvastam 3x a játék helyett!
    3 bönésszel próbáltam:), nincs tökéletes.
    Van kevés gyakorlatom, az F5-öt és társait is ismerem. Néhány éve játszom, most 4 év után pont eluntam egyet.
    Gondoltam, egy új kaland feldob! Hát, úgy vagyok vele...adok még esély, nem sietek.
    Vakon lenni, meg kérdezgetni viszont nem szeretek.
    Hamár így összefuttunk:
    Hol lehet az avatart és a banner betenni?
    Nagyon kösz'

    ui: bajosan írok,valami nagyon nem stimmel nálam.
    közben megleltem a Kezelőpultot!

    Szia
    Lap tetején felül:Fórumeszközök-Profilmódosítás és bal oldalon középtájt van az avatár.
    További jó játékot
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Buba3 írta: »
    Sziasztok!
    Kérem segítsetek nekem megtalálni azt, hogy hányadik szinttől játszható a Cukorfarm?
    Van ugyan elrejtve egy utalás:
    "...és a Cukorka Palota első 5 szakaszát úgy alakítottuk ki, hogy a 30-50. szint között is megszerezhető legyen..." de ez az öszes, amit találtam. Talán ha leírás 2.mondta lett volna: 30+!

    A Fórumra csak kerülővel tudok bejutni, a játékból nem.
    A képek nem jelenek meg, csak az, hogy Képfeltötő.
    Ma reggel nem tudtam aratni, a hajóm elment, de egyébként is rendszeresen kidob, majd újratölt.
    Tudom, húzzam újra a gépem:)
    2 napja kezdtem ezt a játékot, de most még inkább stresszel, mint szórakoztat. :(
    Jó játékot, jó szórkozást Nektek!

    Ha csak két napja kezdted ezt a játékot, akkor legkomolyabban azt tanácsolom, hogy messzire kerüld el a cukrosbácsikat ;)
    A működési problémák miatt meg ne add fel! Én a szerencsések közé tartozom, az eltelt két év alatt nem volt semmilyen komolyabb működési problémám. A Tiéd is megoldódik hamarosan, és sztem tetszeni fog ez a játék, mert nem muszáj valódi pénzt befektetni, ha viszont sok van belőle, akkor akár engem is megelőzhetel ;)
Ez a beszélgetés lezárult..