Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Június 9-ei frissítés megbeszélése: Cukorka farm

gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
szerkesztette ezt: 11.07.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Sziasztok! :)

A kedden érkező frissítéssel kapcsolatban beszélgethettek ebben a témában. A hivatalos leírást ITT olvashatjátok. :)

További jó játékot és fórumozást kívánok! :)
Post edited by gyurisne.zsuzsi (HU1) on
«1311

Hozzászólások

  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Szóval az új cukorka farm nem négyszögletű lesz? Ez érdekesnek tűnik.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Húúú,ez nagyon izgi!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    szupiii
    ezt várom;),nagyon érdekesnek tűnik;)
    háromszög, kör formájú lesz:confused:

    ja és remélem nem lesz annyira pénzrabló;)
    azt viszont sehol sem olvastam, h állandó lesz, vagy akárcsak a sziget és viking farm-1 event:confused:
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Szia! Benne van olyan lesz mint a sziget.
    szupiii
    ezt várom;),nagyon érdekesnek tűnik;)
    háromszög, kör formájú lesz:confused:

    ja és remélem nem lesz annyira pénzrabló;)
    azt viszont sehol sem olvastam, h állandó lesz, vagy akárcsak a sziget és viking farm-1 event:confused:
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Ideiglenes farm azt írják, akkor ez is csak 1.hónapig lesz mint a többi.
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Én máris IMÁDOM.Biztosan nagyon klassz lesz, sokat dolgoztak rajta.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Sziasztok.
    Én ezt nem értem:
    " A Cukorka Palota szerelése váltja fel a feladat fejezeteket. Saját magatok dönthetitek el, mire is fókuszáltok. A dekorációkra, a feladatokra vagy arra, hogy minél nagyobb hasznot szerezzetek az utalványokból."

    Tehát azt vágom,hogy ha a palotát építem akkor kevesebb utalványt kapok érte,mintha eladnám,így kevesebb magot fogok tudni venni.
    Viszont azt nem,hogy akkor ha nem építjük a palotát,nem is kapunk feladatokat?Csak termelünk és gyűjtjük a magravaló utalványt?
    Ez nekem nem egészen tiszta.....
    Köszi ha érti valaki és elmagyarázza :D
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    bourges írta: »
    Sziasztok.
    Én ezt nem értem:
    " A Cukorka Palota szerelése váltja fel a feladat fejezeteket. Saját magatok dönthetitek el, mire is fókuszáltok. A dekorációkra, a feladatokra vagy arra, hogy minél nagyobb hasznot szerezzetek az utalványokból."

    Tehát azt vágom,hogy ha a palotát építem akkor kevesebb utalványt kapok érte,mintha eladnám,így kevesebb magot fogok tudni venni.
    Viszont azt nem,hogy akkor ha nem építjük a palotát,nem is kapunk feladatokat?Csak termelünk és gyűjtjük a magravaló utalványt?
    Ez nekem nem egészen tiszta.....
    Köszi ha érti valaki és elmagyarázza :D
    Hali Bourges!

    No most újraolvastam és úgy értelmezem hogy édességeket kell adományozni a palotához és azért kapunk valamennyi utalványt amivel magokat lehet venni.(lehet hogy nem jól olvastam)
    De szrintem nem fog túl sok veszteség érni.


    üdv.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    fodorme írta: »
    Hali Bourges!

    No most újraolvastam és úgy értelmezem hogy édességeket kell adományozni a palotához és azért kapunk valamennyi utalványt amivel magokat lehet venni.(lehet hogy nem jól olvastam)
    De szrintem nem fog túl sok veszteség érni.


    üdv.

    Szia Fodorme
    Én úgy értelmeztem hogy van a cukorkagyár,az olyan mint a koktélbódé volt.Tehát minden itt lesz átalakítva amit termeltünk a farmon.Úgy mint amoda a narancslé,nyári koktél miegymás.Nah ezek előállítása volt a legdrágább a szigeten és ezért is kaptuk a legtöbb kagylót/rúnát.De ezt most vagy nekiadod a cukipalotának és kapsz x mennyiségű kupont,vagy mit,vagy jó kuponért eladod.Szer itt elég nagy lesz a bukó,főleg hogy nincs is más termelőegység.Okés hogy a fákhoz nem kell trágya,azt gondolom a kicsik miatt csinálták (bár nem tom mennyi lesz egy berakás),de a nehezebb feladatoknál gondolom már édességet (koktélt) kell gyártani.És ha pont azért nem kapunk jó zs-t akkor ám elég bukó.Mert itt igazából semmi más nincs,úgy mint ott a pingvin,lemúr,itt minden édességet ad,amit át kell gyártanod a cukigyárban.Mert ott a kakiért tartott az ember állatot és volt rajta plussz az állat amit eladtál.De itt tejet és tejszínt ad,ami kelleni fog a cukigyárba és azt meg be kell adnod.
    Nah ez elég kacifántos lett,de erre a különbségre kivi leszek,hogy mennyivel kapunk kevesebbet ha beadjuk,mintha eladnánk és hogy mennyit kell beadni ahhoz hogy 1-1 fejezet megnyíljon.
    Szerintem ez gonoszabb mint a normál sziget,mert ott ha melóztál rajta,volt fejezetdísz,kagylógyűjtés ranglistadísz és minden amit megtermeltél azért megkaptad ami jár.
    De itt ha akarsz valamit akkor buknod kell rajta vagy ezt vagy az :(
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 06.06.2015
    Sziasztok!

    Reménykedem, hogy amorf lesz az alapja a létesítményeknek, és puzzle szerűen kell összerakni. :)
    Kár, hogy nem állandó farm lesz. :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    Köles írta: »
    Sziasztok!

    Reménykedem, hogy amorf lesz az alapja a létesítményeknek, és puzzle szerűen kell összerakni. :)
    Kár, hogy nem állandó farm lesz. :(

    Ne máá,Te nagyon ráérsz:)nem biztos hogy sokan örülnének neki.Mondjuk én nem
    bánnám,szeretek puzzlézni is.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    szia! szerintem is nagy bukova, jó sok dollár fog elmenni, de kellenek a gyümimagok, mert a hajó kérni fogja:mad:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    szia! szerintem is nagy bukova, jó sok dollár fog elmenni, de kellenek a gyümimagok, mert a hajó kérni fogja:mad:

    Szia!

    Csak akkor fogja kérni ezeket a gyümölcsöket, ha megnyitod. Ellenkező esetben a legutoljára megnyitott sziget gyümölcseit viszi/vinné továbbra is a hajó. Úgyhogy nem muszáj. :)

    Zsuzsi
  • zurika (HU1)zurika (HU1) HU1 Bejegyzések: 466
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    Annyira bírom, hogy még nem is tudjuk pontosan mi, hogyan lesz, de vannak akik már fanyalognak. Vannak akiknek semmi sem jó. Én nagyon várom és nem izgat mennyibe fog kerülni. Azért van a pénz, hogy elköltsük. Én jól fogok szórakozni és ez a cél. Én előre is köszönöm!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 07.06.2015
    zurika2 írta: »
    Annyira bírom, hogy még nem is tudjuk pontosan mi, hogyan lesz, de vannak akik már fanyalognak. Vannak akiknek semmi sem jó. Én nagyon várom és nem izgat mennyibe fog kerülni. Azért van a pénz, hogy elköltsük. Én jól fogok szórakozni és ez a cél. Én előre is köszönöm!!!

    Zurika
    Bár még nem láttuk a cukifarmot,de az már biztos,hogy ha feladatokat akarunk,akkor kevesebb kupont kapunk érte,mintha eladnánk.De mivel rég volt sziget,így sokaknak kifogyott a mag/gyümi,így nagy szükség van rá (max a nagyoknak nem).De az új díszeket is szeretnénk.Ez eddig elérhető volt,hogy mindent egyszerre,de most vagy ez vagy az.Tehát bocsika,hogy kicsit elégtelenkedünk és nem tapsikolunk minden ötletre,ami esetleg jönni fog.
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Köszi Ides, a másik 2 szigetek gyümi magjai fogyóban, :( no és mi a biztosíték arra, hogy a cukifarm
    gyümölcseit nem kéri a hajó, :( szerintem semmi, :confused: te jótállsz érte, hogy nem kéri, én nem tenném rá a nyakamat 22-es csapdája:confused:
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Szia! Akkor nem kéri, ha el sem indítod az új farmot!
    Köszi Ides, a másik 2 szigetek gyümi magjai fogyóban, :( no és mi a biztosíték arra, hogy a cukifarm
    gyümölcseit nem kéri a hajó, :( szerintem semmi, :confused: te jótállsz érte, hogy nem kéri, én nem tenném rá a nyakamat 22-es csapdája:confused:
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    bocsi, de már nem 1x érte meglepetés a szürke szamarat:eek:
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 08.06.2015
    Én már igazából a régen ígért harmadik állandó farmot várnám amire azt mondták hogy csak egy kis időre veti el az ötletét. Én az ilyen ideiglenes farmokat kisebb szintű játékosoknak pénz fecsérlésnek látom. Vannak jó oldalai is de akinek van még mit fejlesztenie az állandó farmján az inkább arra költ mert az meg is marad. Én is majd ha elfogynak a maradó farmomon a fejleszteni valóm akkor fogom magam jobban belevetni magam az ilyen időszakos valamibe.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Ahogy nézem, ma megjelent Benny, tehát legkorábban éjfél után kezdődik a cukorfarm, mert addig van itt a korábbi magokkal. Várom, hiszen érdekel az újdonság, és bízom benne tetszeni is fog, de majd eldől. 1 biztos, küzdeni fogok, igaz nyár van, meleg van, lenne más dolga is az embernek, de a tőlem telhető legtöbbet beleadok, és ami másokat segítheti, azt itt is megosztom.
    Viszont arra kérném a nálam sokkal gyorsabbakat is, ha nekeik van bármi olyan segítség infójuk, ami másokat segíthet, pl. elrejtett díszek, feladatok, bármi, segítsen minket is. Köszönöm.
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Ez agyhúzás idegesítőőőőőőőőő:mad:
  • gazsyfarmer (HU1)gazsyfarmer (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Én is várom ezt az ujdonságot szeretem a kihivásokat..
  • kis.ticsok2kis.ticsok2 Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Lehet hogy én olvasom félre az angol fórumon, de én azt vettem ki belőle hogy nem garantálják azt hogy rögtön indulni is fog. A frissítésük csak lehetővé teszi majd hogy valamikor indulhasson a jövőben.
  • UserMonika5 (HU1)UserMonika5 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Szép napot.Mikor lesz a frisités már nagyon várom.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Szép napot.Mikor lesz a frisités már nagyon várom.

    Nálam már nincs kapcsolat a szerverrel karbantartás (=frissítés) miá.
  • dzsungidzsungi Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Sziasztok! Frissítés után beléptem és semmi változás! Hol a cukor farm?
  • Brekx2Brekx2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Sziasztok!

    Hol a farm nem találom!!!
  • Veka52Veka52 Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Az új Cukorka farm hasonlóan működik, mint az általatok már megismert sziget és Viking farmok.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    dzsungi írta: »
    Sziasztok! Frissítés után beléptem és semmi változás! Hol a cukor farm?
    Brekx2 írta: »
    Sziasztok!

    Hol a farm nem találom!!!

    A karbantartás csak módosította a programot, hogy elindíthassák, ha úgy látják jónak. Ez 1-2 napnál nem lehet több, de soha nem indul azonnal (ez olyan, mint amikor veszel egy kenyeret, de nem eszed meg azonnal).
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 09.06.2015
    Sziasztok!
    Tehát,ha én ígérek valamit az azért van mert az ígéret földjén születtem,de ha jónak látom be is tartom.:)
Ez a beszélgetés lezárult..