Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

160112

Hozzászólások

  • gecsege (HU1)gecsege (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 30.05.2015
    Helló!
    Nekem is eltűntek, de újraindítottam a gépet és visszajött minden! :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.05.2015
    sziporka53 írta: »
    Nálam meg a szövetkezeti bajnokság tünt el.
    És nem a frissítés a gond mert már próbáltam.
    Sziasztok!

    Nekem is hasonló a helyzet. Félórával ezelőtt még volt lóverseny most szezonszünet. Illetve a szövisátram is eltűnt, pedig 3 óra körül jöttem, akkor még volt:(
    üdv
    maci

    Sziasztok! :)

    Nálam is eltűnt a sátor, de egy játékfrissítéssel visszajött. :)
    Akinek nem elég egy frissítés, próbálkozzon meg előzményeket, sütit, gyorsítótárat törölni.

    Zsuzsi
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 30.05.2015
    sziasztok lehet már valaki kérdezte ,de miért állt le a lóverseny úgy tudtam 1 hónapig tart,de most azt írja szünet van,kösz
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 30.05.2015
    kapimre írta: »
    sziasztok lehet már valaki kérdezte ,de miért állt le a lóverseny úgy tudtam 1 hónapig tart,de most azt írja szünet van,kösz

    Kapcsolj ki indítsd újra a gépet, vmi rendszerhiba lehet, nálam már 2x volt ilyen, hol szövibajnokság tűnik el, hol a lovi. Újraindít akkor van!:)
  • kapimre (HU1)kapimre (HU1) Bejegyzések: 16
    szerkesztette ezt: 30.05.2015
    köszönöm a segítséget
  • szerabin (HU1)szerabin (HU1) HU1 Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    Köszönöm a nem létező választ! tudom,hogy sok a kérdés de ,hogy napokig nincs válasz?hát bocsi,hogy kérdezni
    mertem!
    További szép napot!
  • magdi94 (HU1)magdi94 (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    sziasztok nem kaptam meg a vattacukros ajándékot pedig a tojásokat mind megtaláltam mit kell csinálni kinél kell reklamálni? ha tudtok segitsetek köszi magdi
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    magdi94 írta: »
    sziasztok nem kaptam meg a vattacukros ajándékot pedig a tojásokat mind megtaláltam mit kell csinálni kinél kell reklamálni? ha tudtok segitsetek köszi magdi

    szia
    próbáld előbb frissíteni a játékot és utána nézd meg a raktáradban a gyűjtődobozban
    ha akkor se találod, nem marad más mint a Support
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    szerabin írta: »
    Köszönöm a nem létező választ! tudom,hogy sok a kérdés de ,hogy napokig nincs válasz?hát bocsi,hogy kérdezni
    mertem!
    További szép napot!

    Szia!

    Nincs itt senki aki tudná hogy indul-e a sziget azért nem kaptál választ.

    üdv.
  • Farmer1993Farmer1993 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    sziasztok elakadtam a játékban olyan problémám lenne hogy nem tudom hol kell bőviteni a farmot valaki tud benne segiteni ??
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 31.05.2015
    Farmer1993 írta: »
    sziasztok elakadtam a játékban olyan problémám lenne hogy nem tudom hol kell bőviteni a farmot valaki tud benne segiteni ??

    Szia!

    A két alsó szélén végig pásztázod az egérrel villogni fognak a kockák,valamelyikre rákatt és megmutatja mibe kerül és mennyi idő.
  • Gorgiasz (HU1)Gorgiasz (HU1) Bejegyzések: 30
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Sziasztok!

    Tud vki vmit arról, hogy mi van a viking/sziget témával - már lassan egy hónapja nincs semelyik. Az üvegház meg a hajó már rozsdás, a lovak éheznek...

    Üdv: Gorgiasz
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Gorgiasz írta: »
    Sziasztok!

    Tud vki vmit arról, hogy mi van a viking/sziget témával - már lassan egy hónapja nincs semelyik. Az üvegház meg a hajó már rozsdás, a lovak éheznek...

    Üdv: Gorgiasz

    A szigetet már mindenki várja.
    De a lovaid hogy-hogy éheznek? Patkót esznek, vagy mi?
  • NagysárkányNagysárkány Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Sziasztok.
    Szeretném kérdezni, hogy a MELEGHÁZ mikortól lesz elérhető és ott mit lehet majd termelni?
    Sehol nem találok róla leírás.

    Köszönöm a segítséget.
    Nagysárkány
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Sziasztok.
    Szeretném kérdezni, hogy a MELEGHÁZ mikortól lesz elérhető és ott mit lehet majd termelni?
    Sehol nem találok róla leírás.

    Köszönöm a segítséget.
    Nagysárkány

    szia
    a 30-as szinttől elérhető és a szigeten beszerzett magokat lehet benne elvetni, ezt a hajó fogja kérni tőled berakodásnál. persze.... csak ha elkezded bármelyik szigetet :)

    itt tudsz róla bővebben olvasni :)

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25118-Friss%C3%ADt%C3%A9s-augusztus-14-%C3%A9n-%C3%9Cvegh%C3%A1z-%C3%A9s-haj%C3%B3-2-0
  • NagysárkányNagysárkány Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Szia.
    Nekem még nincsen szigetem.
    Nem is kaptam még olyan feladatott. pedig 37-es szintű vagyok.
    Tud nekem ebben segíteni valaki, hogy azt hogy tudom aktiválni. mármint a szigetet?

    Válaszotokat köszönöm.
    Nagysárkány
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Szia.
    Nekem még nincsen szigetem.
    Nem is kaptam még olyan feladatott. pedig 37-es szintű vagyok.
    Tud nekem ebben segíteni valaki, hogy azt hogy tudom aktiválni. mármint a szigetet?

    Válaszotokat köszönöm.
    Nagysárkány

    szia újra :)
    valszeg mióta az uccsó sziget volt, te azóta nőttél meg 37-re, így még neked nem volt :)
    most már jó ideje kimaradt, nem jött, ezért nem volt lehetőséged rá. kb 3 hetente megjelenő "új farm", ami egy hónapig tart csak. gyakorlatilag olyan, mint a kis eventek, amik 6-7 napig tartanak, csak ez hosszabb, 30 napos. most elmaradt, mert szrtm valami új friss lesz
  • NagysárkányNagysárkány Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Liz652 írta: »
    szia újra :)
    valszeg mióta az uccsó sziget volt, te azóta nőttél meg 37-re, így még neked nem volt :)
    most már jó ideje kimaradt, nem jött, ezért nem volt lehetőséged rá. kb 3 hetente megjelenő "új farm", ami egy hónapig tart csak. gyakorlatilag olyan, mint a kis eventek, amik 6-7 napig tartanak, csak ez hosszabb, 30 napos. most elmaradt, mert szrtm valami új friss lesz


    Köszönöm.
    Akkor majd figyelek.
    Szép napot.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Köszönöm.
    Akkor majd figyelek.
    Szép napot.

    a szigetről itt tudsz olvasni :)

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?24199-Friss%C3%ADt%C3%A9s-augusztus-4-%C3%A9n-Szigetfarm
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Kedves moderátor, szeretnék segítséget kérni. Szövetkezetünkbe van egy nagyon idős 75 éves játékos "Pipás" nevű, véletlen tegnap beadta az összes dollárját a szövetkezeti számlára. Hogyan tudnám esetleg visszaszerezni neki, mivel nagy szinten van már ő is, és nagyon szeret játszani aktívan minden nap fent van reggeltől késő estig.
    "[20:25] Tevékenység: PIPÁSKERI 904584670 dollárt fizetett be a szövetkezet számlájára."
    126-os szinten van.
    Sajnálom őt nagyon, mert egy kedves kiegyensúlyozott játékos.
    Köszönöm előre is a segítségeteket.
    Csöpi2
    Tökmag MGTSZ
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Csöpi2 írta: »
    Kedves moderátor, szeretnék segítséget kérni. Szövetkezetünkbe van egy nagyon idős 75 éves játékos "Pipás" nevű, véletlen tegnap beadta az összes dollárját a szövetkezeti számlára. Hogyan tudnám esetleg visszaszerezni neki, mivel nagy szinten van már ő is, és nagyon szeret játszani aktívan minden nap fent van reggeltől késő estig.
    "[20:25] Tevékenység: PIPÁSKERI 904584670 dollárt fizetett be a szövetkezet számlájára."
    126-os szinten van.
    Sajnálom őt nagyon, mert egy kedves kiegyensúlyozott játékos.
    Köszönöm előre is a segítségeteket.
    Csöpi2
    Tökmag MGTSZ

    Szia!

    Nagyon sajnálom az esetet, de ahogy előttem már tegnap is válaszoltak, ha valaki valamit befizet, akkor azt már nem lehet visszavenni. :(
    Maximum annyit tudok javasolni, írja meg az esetet a supportnak a játékos, hátha tudnak ebben neki ők maguk manuálisan segíteni. :) És én magam is holnap szólok nekik. :)

    Zsuzsi
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Zsuzsikám köszönöm neked a segítséged előre is a jelzéssel kapcsolatban, de ő sajnos nem tud kapcsolatot teremteni (túl idős és nem érti), ezért is kértem tőletek segítséget, hogy valahogyan a supportnak el lehessen juttatni a fentebb irt levelemet, s hátha visszatudja kapni amit tévesen beadott. Tudod nálunk szokás aki szintet lép az bead 500 dollárt és akkor tudjuk, és gratulálunk neki, ez ösztönzőleg is hat a játékosra, s a szorosabb kapcsolatot is megteremt köztük.
    Már csak reménykedni tudok hátha sikerül valamit elérnünk evvel kapcsolatban.
    Csöpi2
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Csöpi2 írta: »
    Zsuzsikám köszönöm neked a segítséged előre is a jelzéssel kapcsolatban, de ő sajnos nem tud kapcsolatot teremteni (túl idős és nem érti), ezért is kértem tőletek segítséget, hogy valahogyan a supportnak el lehessen juttatni a fentebb irt levelemet, s hátha visszatudja kapni amit tévesen beadott. Tudod nálunk szokás aki szintet lép az bead 500 dollárt és akkor tudjuk, és gratulálunk neki, ez ösztönzőleg is hat a játékosra, s a szorosabb kapcsolatot is megteremt köztük.
    Már csak reménykedni tudok hátha sikerül valamit elérnünk evvel kapcsolatban.
    Csöpi2

    Rendben, bemásoltam a leveleidet. :) Meglátjuk, holnap visszatérünk rá. :)
  • Csöpi2 (HU1)Csöpi2 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Köszönöm neked Zsuzsikám előre is a segítségedet. Tudom bent rendesek, nekem is segítettek saját ügyemben, csak jót mondhatok róluk és az itteni moderátorokról is mind egytől egyig :)
    Holnap így estefelé benézek, mert sajnos nálunk a családban is adódtak problémák, így nem tudok délelőtt lenni.
    Csöpi2
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    Hali!
    Érdeklődnék a szövink nevében. Hová lett a szövi bajnokság? Elvileg még 4 napig tartana, de hirtelen .....
    Valaki tud infót? A válaszokat előre is köszi.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 03.06.2015
    wrath írta: »
    Hali!
    Érdeklődnék a szövink nevében. Hová lett a szövi bajnokság? Elvileg még 4 napig tartana, de hirtelen .....
    Valaki tud infót? A válaszokat előre is köszi.

    Szia!

    Egy hiba miatt időnként eltűnik a szövetkezeti sátor. Ha egy frissítés nem hozza vissza, akkor törölj még sütiket és gyorsítótárat is. Az esetek zömében segít. :)

    Zsuzsi
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 04.06.2015
    Szia!
    Köszi a választ; továbbítom.
    Üdv.: wrath
    Szia!

    Egy hiba miatt időnként eltűnik a szövetkezeti sátor. Ha egy frissítés nem hozza vissza, akkor törölj még sütiket és gyorsítótárat is. Az esetek zömében segít. :)

    Zsuzsi
  • Pczevali56GamerPczevali56Gamer Bejegyzések: 62
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    kapcsold ki a gépet, és kezd újra Sem tapasztalatból írom :)
  • kovacs.istvanne (HU1)kovacs.istvanne (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    Sziasztok!
    Hogyan lehet farmismerőst szerezni? Írjak neki e-mailt, vagy van erre külön meghívő?
    Köszi! Teri
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 05.06.2015
    Sziasztok!
    Hogyan lehet farmismerőst szerezni? Írjak neki e-mailt, vagy van erre külön meghívő?
    Köszi! Teri

    Szia!

    Igen, e-mailben el kell küldeni a regisztrációs linket. Azt pedig úgy tudod, hogy a jobb felső sarokban a Farm-ismerősök-re kattintasz, azon belül is "Hivatkozás másolása vágólapra" gombra. Majd pedig az elküldeni kívánt e-mailbe beilleszted vagy CTRL+v vagy jobb egérgomb-Beillesztés módszerrel. Ezután elküldöd a levelet a meghívni kívánt ismerősödnek. Az barátjelölt pedig rákattint a kapott linkre, amivel a regisztrációs oldalra kerül, majd beregisztrál. :)
    Arra viszont nagyon figyeljetek, kizárólag olyan e-mail címet írjatok be, amivel még senki nem regisztrált ebbe a játékba.

    Zsuzsi
Ez a beszélgetés lezárult..