Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

11123

Hozzászólások

  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.05.2015
    Az EP megvan, csak a bizonyítványok nincsenek meg :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.05.2015
    marti52 írta: »
    Az EP megvan, csak a bizonyítványok nincsenek meg :(

    Rendben, ha nincsenek meg a bizonyítványok a frissítés és minden ilyenkor szokásos teendő (sütitörlés, előzmények törlése) után sem, akkor más nem marad, csak a support segítségét kérni. :(
  • marti52 (HU1)marti52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 314
    szerkesztette ezt: 17.05.2015
    Rendben, ha nincsenek meg a bizonyítványok a frissítés és minden ilyenkor szokásos teendő (sütitörlés, előzmények törlése) után sem, akkor más nem marad, csak a support segítségét kérni. :(

    Köszönöm a segítséget! :)
    Márti
  • TaaDeeTaaDee Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok

    Hogy tudom újra kérni a megerősítéses e-mailt? mert nem kaptam meg és nem tudom begyűjteni az ajándékot :(

    Köszi
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    marti52 írta: »
    Az EP megvan, csak a bizonyítványok nincsenek meg :(

    Elnézést, hogy közbeszólok, mert a Zsuzsa válaszolt már!

    De, én pl. mivel kevés patkóm és még kevesebb magom van, melegházi-humuszt veszek, ahhoz meg bizonyítványok kellenek, no nem annyi mint írtatok, de az a mennyiség egyszerűen hihetetlen!
    De, ez már nem rám tartozik, én csak azt súgnám halkan, hogy nem oda mentek-e el a bizik??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Elnézést, hogy közbeszólok, mert a Zsuzsa válaszolt már!

    De, én pl. mivel kevés patkóm és még kevesebb magom van, melegházi-humuszt veszek, ahhoz meg bizonyítványok kellenek, no nem annyi mint írtatok, de az a mennyiség egyszerűen hihetetlen!
    De, ez már nem rám tartozik, én csak azt súgnám halkan, hogy nem oda mentek-e el a bizik??

    Nagyika! :)

    Olvasd végig. Kiderült a beszélgetés alatt, hogy nem a bizonyítványok tűntek el, hanem az Elismertségi pontok, csak rosszul írta először Márti.

    Zsuzsi
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    A dupla tapasztalati pont nem működik. Elküldtem a hajót és semmit nem számolt el duplán.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Féltelek írta: »
    A dupla tapasztalati pont nem működik. Elküldtem a hajót és semmit nem számolt el duplán.

    Szia!

    Én is úgy éreztem mikor nekem is volt de azt írták a supportról hogy már egyből úgy számol.Az az igazság hogy lövésem sincs mi ad és mennyi tapasztalatit így nem is tudtam számolni és most már le is sz....

    üdv.
  • Féltelek (HU1)Féltelek (HU1) HU1 Bejegyzések: 113
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    A hajónál nem számol. a kék tápoknál számolja duplán, a bal oldali feladatoknál megint nem.
    Mint drótos tótnak a hanyattesés úgy kellett ez a meglepetés láda! Többet árt mint használ mert csak takar.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Féltelek írta: »
    A hajónál nem számol. a kék tápoknál számolja duplán, a bal oldali feladatoknál megint nem.
    Mint drótos tótnak a hanyattesés úgy kellett ez a meglepetés láda! Többet árt mint használ mert csak takar.
    Ez így működik. A dupla tp csak a termelésért és az építkezésekert/bővítésekért jár. Ez nem hiba, mindig is így volt. A feladatokért, eventekért, hajóért járó tp sosem duplázódik. De ha pl. napraforgót vetsz, akkor most nem 50, hanem 100 tp jár érte. (plusz a szuperhumusz is 6 Tp a 3 helyett...)
  • stregakatika (HU1)stregakatika (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Sziasztok! Eltünt a szövetkezeti verseny sátra többünk farmjáról.Így nem lehet játszani.Reggel még megvolt a telkeken.Most nincs ott.Mit tudtok róla?Köszi.

    Kata
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Sziasztok! Eltünt a szövetkezeti verseny sátra többünk farmjáról.Így nem lehet játszani.Reggel még megvolt a telkeken.Most nincs ott.Mit tudtok róla?Köszi.

    Kata

    Szia!

    Sajnos ez is egy hiba a játékban. Akinél nincs ott a sátor, az próbálja első körben frissíteni az oldalt. Ha az sem megoldás, akkor a sütiket, gyorsítótárat is töröljétek.

    Az alábbi linket nyisd meg és találsz benne segítséget, ha nem tudod, hogyan kell elvégezni a fentebb írt műveletet:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?6214-Sütik-törlése-Gyorsítótár-ürítése

    Zsuzsi
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Csináltak valamit hogy összevisszaság van? A hajóval sem stimmel valami.
    Kikötő : hajó távozik 05:56:31
    Oldalt a kijelzőben : hátralévő idő amig a hajó újra kikőt 05:56:31 olvasható

    ui:Egyszer csak átváltott a kijelzőben távozásra. Elég érdekes.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Szálem írta: »
    Csináltak valamit hogy összevisszaság van? A hajóval sem stimmel valami.
    Kikötő : hajó távozik 05:56:31
    Oldalt a kijelzőben : hátralévő idő amig a hajó újra kikőt 05:56:31 olvasható

    ui:Egyszer csak átváltott a kijelzőben távozásra. Elég érdekes.

    Hali!

    Hááát szerintem ezzel a barátmeghívással kicsit mellélőttek,túl sok olyasmi volt mostanság ami miatt többen vagyunk fenn,lehet kevés a kapacitás.Én is lesem a hajót hogy most jön v.megy mert épp nem látszik,nem fér a képbe, a fene emlékszik rá hogy épp mi van.
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Sziasztok! Történt már valami a barátmeghívás ügyében? Továbbra sem tud a linken keresztül regizni, akit meghívtam.(Minden előírás szerint történt.)
  • GirlUjvarisGirlUjvaris Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 01.06.2015
    Nálam is eltűnt!
  • Flór4 (HU1)Flór4 (HU1) HU1 Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 02.06.2015
    A szövetkezeti bajnokság sátor nem jelenik meg újra a főfarmon ha lépkedek az ínyenc és virágfarm közt.
    Elég idegesítő mert mindig frissíteni kell.
  • lovas ivett (HU1)lovas ivett (HU1) HU1 Bejegyzések: 19
    szerkesztette ezt: 02.06.2015
    Sziasztok.Nem elérhető a farm-ismerősök meghívása.Kérnék segítséget.Köszönöm.lovas ivett
  • fgabor22 (HU1)fgabor22 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok!

    A cukorfarmon vettem több földterületet, viszont amikor bontanám a dolgokat az hiba jön elő, ez mind a 3 földterületnél fennáll. :( Továbbá sehol nem enged épiteni semmit, mindenhol hibaüzit kapok.
  • juci62juci62 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 10.06.2015
    Sziasztok!

    Már azt gondoltam csak nekem nem működik rendesen ez a játék. A szövi verseny óta egy káosz az egész.
    1,)nem tölt be dolgokat(szövi verseny sátor, kerítés de volt hogy csak a begyűjtés ikonjai voltak meg )
    2,)szövetkezetek közötti verseny alatt szövi projekt be gyűjtéseit nem számolta
    3,)egyik farmon sem lehet húzni semmit ,föld terület nem tisztítható , lerakni nem lehet semmit
    4,)a lóvardában sem megy a fejlesztés de van ahol edzetni sem engedi a cócót
    5,)az új helyen esélytelen minden és ezt a kiesést behozni azzal szemben akinél minden oké
    Dióhéjban ennyi köszi : juci62
  • ßigFARMERßigFARMER Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    Sziasztok!!
    sajnos nekem az almákat nemszámolta 2 db 3-as szintű fám van aratás után van 87 almám
    esetleg megtudnátok nézni hova tüntek köszi

    Sziasztok !!
    bocsánat visszatérve a farmra megtaláltam :)) felraktam a hajóra elnézést hogy butasággal feltartottalak benneteket :))
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    ßigFARMER írta: »
    Sziasztok!!
    sajnos nekem az almákat nemszámolta 2 db 3-as szintű fám van aratás után van 87 almám
    esetleg megtudnátok nézni hova tüntek köszi

    Sziasztok !!
    bocsánat visszatérve a farmra megtaláltam :)) felraktam a hajóra elnézést hogy butasággal feltartottalak benneteket :))

    Bárkivel előfordulhat :(
    Még jó, hogy nem írtál rögtön a Suportnak ;)
  • Zétus10Zétus10 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    Sajnos tegnap reggel én úgy jártam, hogy vettem aranyat, mert 100% kért kaptam volna! megirtam az sms-t, mert abban vettem 1270Ft-ért. Jelezte, hogy Mopay hiba miatt nem ment el. Ujból próbáltam szintén ugyanúgy, de semmit nem irt hozzá ez elég sok aranyat jelent a kettő alkalom. Viszont pá perc mulva jött két esms, hogy sikeres volt mindkét vásárlás. Csak éppen az aranyat azóta sem irta hozzá. Már tegnap is reklamáltam,de nem történt semmi. Sajnos nem ez volt az első eset. Ilyenkor az ember átgondolja hogyy mennyire megbizható ez a játék. Ha hiba van azt a játéknak is látni kell!!! Kérem nézzenek utána. Köszönöm.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    Zétus10 írta: »
    Sajnos tegnap reggel én úgy jártam, hogy vettem aranyat, mert 100% kért kaptam volna! megirtam az sms-t, mert abban vettem 1270Ft-ért. Jelezte, hogy Mopay hiba miatt nem ment el. Ujból próbáltam szintén ugyanúgy, de semmit nem irt hozzá ez elég sok aranyat jelent a kettő alkalom. Viszont pá perc mulva jött két esms, hogy sikeres volt mindkét vásárlás. Csak éppen az aranyat azóta sem irta hozzá. Már tegnap is reklamáltam,de nem történt semmi. Sajnos nem ez volt az első eset. Ilyenkor az ember átgondolja hogyy mennyire megbizható ez a játék. Ha hiba van azt a játéknak is látni kell!!! Kérem nézzenek utána. Köszönöm.

    szia Zétus
    sajnos itt a fórumon ezt senki nem tudja neked megnézni.
    kérlek írj a Supportnak, ők tudnak neked ebben segíteni.
    a Supportot/Ügyfélszolgálatot a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod ( kis fejecske fülhallgatóval ). menj az oldal aljára, ott az e-mailes támogatásra
  • csipcsirip (HU1)csipcsirip (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    Sziasztok!-nem tudom hogy miért nem tudok aranyat venni mobiltelefonról.Többször próbálkoztam,de nem sikerült. Mi lehet a hiba!
  • Udvari Pál (HU1)Udvari Pál (HU1) HU1 Bejegyzések: 29
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    Egy fórum technikai hibát jeleznék...:)
    A játékfelületből a "fórum" ikonnal való belépéskor mindig az .eu oldalra ugrik! A magyar oldalra történő .hu domént miért nem illesztik be a forrás linkbe...:(
    Továbbá: mindig kéri a felh.nevet és jelszót..., pedig be van jelölve a " jegyezze meg" pipa!
    Ezeket lehetne orvosolni...?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 12.06.2015
    csipcsirip írta: »
    Sziasztok!-nem tudom hogy miért nem tudok aranyat venni mobiltelefonról.Többször próbálkoztam,de nem sikerült. Mi lehet a hiba!

    szia
    pontosan mi a hibaüzenet?
    Egy fórum technikai hibát jeleznék...:)
    A játékfelületből a "fórum" ikonnal való belépéskor mindig az .eu oldalra ugrik! A magyar oldalra történő .hu domént miért nem illesztik be a forrás linkbe...:(
    Továbbá: mindig kéri a felh.nevet és jelszót..., pedig be van jelölve a " jegyezze meg" pipa!
    Ezeket lehetne orvosolni...?

    szia
    sajnos a frissítés óta ez hiba, de már tudnak róla és javítják :)
    addig is erről az oldalról be tudsz lépni a fórumra. mentsd el a kedvencekbe, ha bármikor ilyen gond van, akkor is betudj lépni :)

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/forum.php
  • Laudina (HU1)Laudina (HU1) HU1 Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 13.06.2015
    Sziasztok

    Egyideje nem tudok a palotába cukorkát szállítani. A farmkezelőben látszik, hogy volna mit. A szokásos köröket már megfutotttam. Más is küzd ilyen problémával? A fórumon kivül más tipp?

    Üdv: Laudina
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 13.06.2015
    Laudina írta: »
    Sziasztok

    Egyideje nem tudok a palotába cukorkát szállítani. A farmkezelőben látszik, hogy volna mit. A szokásos köröket már megfutotttam. Más is küzd ilyen problémával? A fórumon kivül más tipp?

    Üdv: Laudina

    szia Laudina
    nem tom mit értesz a "szokásos körökön" és a "fórumon kivül" :)
    de ha a sütik és előzmények törlése lenne az, akkor még próba böngésző váltáson
    fórumon kívül más tippet max a Supporttól kaphatsz, őket meg a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod
    bár megjegyzem, h hétvégén nincsenek, így egyenlőre hétfőn várhatsz leghamarabb választ :)
  • Mizu_HUMizu_HU Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 14.06.2015
    Sziasztok!

    A cukorkás farm dísztárgyai nem jelennek meg a dísztárgy gyűjteményben a 19.szinten.
    A helyük ott van, de nem adja elő amit felépítettem. ( ! -jellel, ahogy szokta)

    Másnál is van ilyen jelenség?
    Üdv,
    Mizu
Sign In to comment.