Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Minden egyéb kérdés - archívum

158112

Hozzászólások

  • juvefan18juvefan18 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Ezt már többször megtettem, semmit nem használt. Előzmányek és sütik törlése is megvolt, mágsem hozott eredményt.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    juvefan18 írta: »
    Ezt már többször megtettem, semmit nem használt. Előzmányek és sütik törlése is megvolt, mágsem hozott eredményt.

    Szia!

    Ha mindezek nem hozzák meg a kívánt eredményt, a supporthoz kell segítségért fordulnod.

    Zsuzsi
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Hiába na! Öregszem. Tegnap ide pingáltam pár sort, ma meg már nem is találom. Legjobb tudomásom szerint semmi csúnyát nem írtam; tehát 2 lehetőség van.
    1. Én írtam rossz helyre (de akkor is nyoma kéne lennie);
    2. Jó helyre írtam, de törölve lett és nem általam; ami azt jelenti, hogy korlátoztátok a szólás-szabadságomat.
    Ismétlem semmi rosszat nem írtam. Remélem vissza tudjátok állítani alapba, mert szükségem lenne a bejegyzésemre. Köszi :)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    wrath írta: »
    Hiába na! Öregszem. Tegnap ide pingáltam pár sort, ma meg már nem is találom. Legjobb tudomásom szerint semmi csúnyát nem írtam; tehát 2 lehetőség van.
    1. Én írtam rossz helyre (de akkor is nyoma kéne lennie);
    2. Jó helyre írtam, de törölve lett és nem általam; ami azt jelenti, hogy korlátoztátok a szólás-szabadságomat.
    Ismétlem semmi rosszat nem írtam. Remélem vissza tudjátok állítani alapba, mert szükségem lenne a bejegyzésemre. Köszi :)

    Szia! :)

    Nagyon egyszerűen meg tudod nézni, megvan-e az adott bejegyzésed. :) Lehet, tényleg nem a legmegfelelőbb helyre írtad és áthelyezésre került. :)

    Menete:
    Rákattintasz a nevedre például ennél a bejegyzésnél és a lehetőségek közül kiválasztod a jobb oszlopban lévő Hozzászólások megtekintése opcióra. Megnyílik egy ablak, amiben időrendi sorrendben látni fogod a fórumon lévő összes eddig írt bejegyzésedet. :)

    Üdv.: Zsuzsi
  • MARMIRON (HU1)MARMIRON (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    Sziasztok! Miért nem indul sziget? Már megint a kicsikkel van kiszúrva,nem tudunk versenyre kelni az "aranyos" 80-90-es pacikkal és nem tudjuk őket fejleszteni.Ha már van hajó,lótanya akár sziget is lehetne
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 23.05.2015
    MARMIRON írta: »
    Sziasztok! Miért nem indul sziget? Már megint a kicsikkel van kiszúrva,nem tudunk versenyre kelni az "aranyos" 80-90-es pacikkal és nem tudjuk őket fejleszteni.Ha már van hajó,lótanya akár sziget is lehetne

    Szia Marmiron
    A sziget valszeg a jövőhéten jön,modik bejegyzése szerint a héten már nem.Sajnos nekem is jól jönne mert nincs magom,de minden játékos igényét nem tudják szem előtt tartani,hisz sokan azt panaszolják,hogy a sziget miatt nem tudnak fejleszteni.Tehát most annak az oldalnak kedveznek.
    (am akinek 80-90 es lova van nem feltétlen "aranyos" mert az én 81 es lovamba egy gramm arany nincs,se a lóba,se a szigetbe)
    Türelem.
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 24.05.2015
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. "Almaszósz humusszal" project egyik feladata a humusz. Mi számíít, amikor betesszük a silóba vagy amikor kész a humusz?
    A választ előre is köszönöm.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 24.05.2015
    konvoj írta: »
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. "Almaszósz humusszal" project egyik feladata a humusz. Mi számíít, amikor betesszük a silóba vagy amikor kész a humusz?
    A választ előre is köszönöm.

    Szia!

    Az indítás számít. :)

    A projektekben alapvetően két feladattípus van:
    1. Gyűjtsd össze a következőt: tej, alma, stb. - ezeknél a GYŰJTÉST számolja
    2. Termeld a következőt: trágya, humusz, tápok - ezeknél az INDÍTÁST számolja

    Zsuzsi
  • zsuzsika19507 (HU1)zsuzsika19507 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 24.05.2015
    Szia.Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan kell barátokat jelölni ,valahogy nem tudom megérteni,Hova kell és hogyan És mit írni?Segits légyszives.Köszönöm
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.05.2015
    Szia.Nekem az lenne a kérdésem hogy hogyan kell barátokat jelölni ,valahogy nem tudom megérteni,Hova kell és hogyan És mit írni?Segits légyszives.Köszönöm

    szia
    a bal oldali feladatban megkapod vagy a farmod jobb felső sarkában látod a barátlistát.
    szal... akármelyikre katt. ott bead egy olyat, hogy másolás a vágólapra. arra katt, majd a linket a barátodnak írt mélbe másold be. ha ő arra katt, akkor elviszi a bejelntkezési oldalra, ahol regisztrálhat, és így a barátod lesz :)
  • zsuzsika19507 (HU1)zsuzsika19507 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    Nagyon köszönöm
  • MARMIRON (HU1)MARMIRON (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    Sziasztok!
    kérdésem az lenne,hogy egy 2 nemesítésű 8-as ló erősebb-e mint az 1-es 50-es?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    MARMIRON írta: »
    Sziasztok!
    kérdésem az lenne,hogy egy 2 nemesítésű 8-as ló erősebb-e mint az 1-es 50-es?

    Bár ez Hunkeldon területe,de ha a rózsaszín bubira célzol,az csak arra jó,hogy pároztatásnál jobb fajta tulajdonságokat kapsz ha magasabb számú.Tehát az egyes bubi gagyibbat,míg a 2 es bubi jobbakat kap.(+ erő,+ fürgeség stb)De hogy a kérdésedre válaszoljak a ló szintjét nézzed,mert mindig a nagyobb ló az erősebb és esélyesebb.
    De majd jön Hunkeldon és megmondja :D
  • SakkTomi (HU1)SakkTomi (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    Helló új vagyok a játékban, lenne két kérdésem (egyenlőre). A mond el a gondolataidat menüpontba, ha írok valamit azt hová küldi el?Már úgy értem, 1 közös csetbe vagy hova? (van 1 felkiáltó jel és oda van írva hogy mond el mit gondolsz) A másik kérdésem pedig az lenne hogy itt bármivel kapcsolatban kérdezhetek a játékkal kapcsolatba? köszi a válaszokat :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    SakkTomi írta: »
    Helló új vagyok a játékban, lenne két kérdésem (egyenlőre). A mond el a gondolataidat menüpontba, ha írok valamit azt hová küldi el?Már úgy értem, 1 közös csetbe vagy hova? (van 1 felkiáltó jel és oda van írva hogy mond el mit gondolsz) A másik kérdésem pedig az lenne hogy itt bármivel kapcsolatban kérdezhetek a játékkal kapcsolatba? köszi a válaszokat :)

    Szia.
    A "mondd el mit gondolsz dolog" az a CM ekhez fut be.Ők nem válaszolnak neked,csak feldolgozzák amit oda írsz.
    És igen ide bármilyen játékkal kapcsolatos kérdést beírhatsz és ha jön valaki,aki tudja a választ,esetleg egy modi,akkor választ kapsz a kérdéseidre.
  • Goldmark Farm (HU1)Goldmark Farm (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 25.05.2015
    A hajó tuti azt a kéri ami nincs. Tapasztalatból mondom.
    Miért nem veszik ki a hajó rakományából azokat a terményeket ami a szigetfarmon szerzett kagylóért vagy rúnakőért vehetek csak meg ????
    Ha amint állítják véletlenszerűen kéri a terményeket. Lári fári átverés az egész.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    MARMIRON írta: »
    Sziasztok!
    kérdésem az lenne,hogy egy 2 nemesítésű 8-as ló erősebb-e mint az 1-es 50-es?
    bourges írta: »
    Bár ez Hunkeldon területe,de ha a rózsaszín bubira célzol,az csak arra jó,hogy pároztatásnál jobb fajta tulajdonságokat kapsz ha magasabb számú.Tehát az egyes bubi gagyibbat,míg a 2 es bubi jobbakat kap.(+ erő,+ fürgeség stb)De hogy a kérdésedre válaszoljak a ló szintjét nézzed,mert mindig a nagyobb ló az erősebb és esélyesebb.
    De majd jön Hunkeldon és megmondja :D

    Szerintem ennél jobban sem én, sem más nem tudta volna elmondani. (Versenyzéskor semmi jelentősége nincs a bubinak.)
  • MARMIRON (HU1)MARMIRON (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    köszi a válaszokat.
  • SakkTomi (HU1)SakkTomi (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    köszi :)


    Viszont lenne még két kérdésem, kidobta a feladatot, hogy vegyek aranyat, amit én nem szeretnék valódi pénzért megtenni, ha ezt kihagyom akkor "örökre" ott fog villogni a csaj a feladattal, ill ér engem hátrány a játékban emiatt, ha nem veszek aranyat? (nem enged haladni vagy bármi) ill még azt kérdezném, ha sokáig nem lépek be zárolják a farmot vagy visszarak alap szintre vagy minden így marad? Esetleg ha nem jön be nekem annyira ez a játék, kell zároltatnom töröltetnem stb a farmot vagy csak nem lépek be és ennyi? köszi a segítséget :)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    SakkTomi írta: »
    köszi :)


    Viszont lenne még két kérdésem, kidobta a feladatot, hogy vegyek aranyat, amit én nem szeretnék valódi pénzért megtenni, ha ezt kihagyom akkor "örökre" ott fog villogni a csaj a feladattal, ill ér engem hátrány a játékban emiatt, ha nem veszek aranyat? (nem enged haladni vagy bármi) ill még azt kérdezném, ha sokáig nem lépek be zárolják a farmot vagy visszarak alap szintre vagy minden így marad? Esetleg ha nem jön be nekem annyira ez a játék, kell zároltatnom töröltetnem stb a farmot vagy csak nem lépek be és ennyi? köszi a segítséget :)

    Semmi hátrány nem ér, ha nem veszel aranyat. A farmot meg leghamarabb fél év után törlik, egyébként onnan tudod folytatni a játékot, ahol abbahagytad.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    SakkTomi írta: »
    köszi :)


    Viszont lenne még két kérdésem, kidobta a feladatot, hogy vegyek aranyat, amit én nem szeretnék valódi pénzért megtenni, ha ezt kihagyom akkor "örökre" ott fog villogni a csaj a feladattal, ill ér engem hátrány a játékban emiatt, ha nem veszek aranyat? (nem enged haladni vagy bármi) ill még azt kérdezném, ha sokáig nem lépek be zárolják a farmot vagy visszarak alap szintre vagy minden így marad? Esetleg ha nem jön be nekem annyira ez a játék, kell zároltatnom töröltetnem stb a farmot vagy csak nem lépek be és ennyi? köszi a segítséget :)

    Szia! Sokan játszanak hozzáadott arany nélkül. Kicsit lassaban épülnek a farmok de ugyanúgy élvezhető a játék, tán még jobban is. Egyébként, a játék mindne héten ad aranyat 30-t és szintlépéskor is kapsz, no meg 3 hetente + 80 arany üti még a markod, ha naponta játszol!Ha nem tudsz akkor elveszíted a napi jutalmakat, mert az hetente ismétlődik. Ha van fél órád akkor is érdemes belépni a napi bónuszokért.
  • SakkTomi (HU1)SakkTomi (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    Tehát akkor elég ha figyelmen kívül hagyom a feladatot, köszi hogy írtál!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    SakkTomi írta: »
    Tehát akkor elég ha figyelmen kívül hagyom a feladatot, köszi hogy írtál!

    Szia Tomi
    Nem tudom pontosan mi a feladat leírnád?
    Mert a játékban 1 feladat sem kéri,hogy vegyél aranyat.Vannak felugró ablakok,amik akciós aranyvásárlásra invitálnak,de ahogy azt ki x-eled máris eltűnik,vagy felkerül a farmod felső részére,ami az akció lejártával eltűnik.
    Amúgy semmi hátrány nem ér,én 90% ban arany nélkül jutottam el oda ahol most vagyok és 17 hónapja játszom :D
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    bourges írta: »
    Szia Tomi
    Nem tudom pontosan mi a feladat leírnád?
    Mert a játékban 1 feladat sem kéri,hogy vegyél aranyat.Vannak felugró ablakok,amik akciós aranyvásárlásra invitálnak,de ahogy azt ki x-eled máris eltűnik,vagy felkerül a farmod felső részére,ami az akció lejártával eltűnik.
    Amúgy semmi hátrány nem ér,én 90% ban arany nélkül jutottam el oda ahol most vagyok és 17 hónapja játszom :D

    Szia! :)

    De, van egy olyan feladat az oldalsó panelen, hogy vegyél aranyat. :)
    Amikor még mi kezdtük, nem volt, viszont most már van. :)
    És aki teljesíti kap 30 TP-t és 20.000 dollárt. :)

    Zsuzsi
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    Szia! :)

    De, van egy olyan feladat az oldalsó panelen, hogy vegyél aranyat. :)
    Amikor még mi kezdtük, nem volt, viszont most már van. :)
    És aki teljesíti kap 30 TP-t és 20.000 dollárt. :)

    Zsuzsi

    Ez komoly? Tyűűű hát ezt nem tudtam,anno tényleg ilyen nem volt.Ez már elég lehúzós hogy feladatnak beteszik és ha nem veszel vészjóslóan ott figyel :D
    Hát akkor sorry a félreinfóért :D
    És köcke Zsuzsi a felhomályosítást.
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    Minő boldogság :)
    Naná, hogy megvan a bejegyzésem - 1 része!!! A többi? Hmmm....
    Sebaj. Ennek is lehet örülni, viszont érdemben még mindig nem kaptam választ a kérdésemre.
    Hoppá; nem is tudtok válaszolni, mivel nincs mire. Pont az tűnt el amit kérdeztem :(
    Segond :) Majd csak lesz valahogy.
  • siksik Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 26.05.2015
    nem tudom elküldeni a hajómat, mert 100 éve már rég nincs, amit kér.

    amit csak a "szigetfarmon szerzett kagylóért vagy rúnakőért (az még lenne is)vehetek csak meg ????"
    skandalum? Miért van ez így?
  • MáriaZám (HU1)MáriaZám (HU1) Bejegyzések: 88
    szerkesztette ezt: 27.05.2015
    sik írta: »
    nem tudom elküldeni a hajómat, mert 100 éve már rég nincs, amit kér.

    amit csak a "szigetfarmon szerzett kagylóért vagy rúnakőért (az még lenne is)vehetek csak meg ????"
    skandalum? Miért van ez így?


    Szia sik sokan vagyunk így sajna,de mit tehetünk várunk a csodára :rolleyes:
  • SakkTomi (HU1)SakkTomi (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 27.05.2015
    Szia! :)

    De, van egy olyan feladat az oldalsó panelen, hogy vegyél aranyat. :)
    Amikor még mi kezdtük, nem volt, viszont most már van. :)
    És aki teljesíti kap 30 TP-t és 20.000 dollárt. :)

    Zsuzsi


    Szia


    És akkor most a végtelenségig ott fog nekem "villogni" az a csaj a feladattal?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 27.05.2015
    SakkTomi írta: »
    Szia


    És akkor most a végtelenségig ott fog nekem "villogni" az a csaj a feladattal?

    Szia Tomi!

    Szerintem egyszer Te is el fogsz csábulni valami frankó ajánlatra és akkor majd eltűnik.:)

    üdv.
Ez a beszélgetés lezárult..