Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Május 21-i frissítés megbeszélése: Hívd meg a barátaidat!

1513

Hozzászólások

  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Cassy írta: »
    Link már van, de se a vágólapos gomb nem működik, se ki nem lehet jelölni a vágólaphoz...

    Ezt mondom én is, hogy sehogy nem működik. Se ha kijelölöm, se ha elküldöm e-mail-ben, se úgy mikor regizne az ismim (nincs semmi hely ahova be kellene írni). :(
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Cassy írta: »
    Link már van, de se a vágólapos gomb nem működik, se ki nem lehet jelölni a vágólaphoz...
    Ezt mondom én is, hogy sehogy nem működik. Se ha kijelölöm, se ha elküldöm e-mail-ben, se úgy mikor regizne az ismim (nincs semmi hely ahova be kellene írni). :(

    sziasztok
    frissítsétek le az oldalt, mert utána szrtm müxeni fog. mióta ki-beléptem a játékból, működik a vágólapra másolós gomb is és a link is
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Oly annyira boldog vagyok, hogy lehet édességet gyűjteni. Remélem aki ezt kitalálta nagyítószemmel született; alig lehet látni valamit. A korosabbakra már nem gondoltak? Még max nagyítás mellett is szemüveg kellett, hogy megtaláljam ezeket a mikróbákat. Köszönet a fejlesztőknek :)
  • kozarikk (HU1)kozarikk (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Frissitettem többszörös is akkor is sincs semmi változás. nem mükődik .
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok!

    A cukorkeresés átfordult 2. napba (gondolom 17 órakor? ), de cukrot keresni nem hagy.
    Ki-be léptem, mégsem!!!!

    A baráthívás nálam kipróbálatlan marad, mert "családom és egyéb álatfajták" már mind farmol.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    wrath írta: »
    Oly annyira boldog vagyok, hogy lehet édességet gyűjteni. Remélem aki ezt kitalálta nagyítószemmel született; alig lehet látni valamit. A korosabbakra már nem gondoltak? Még max nagyítás mellett is szemüveg kellett, hogy megtaláljam ezeket a mikróbákat. Köszönet a fejlesztőknek :)

    kedves wrath
    úgy ahogy írod, bizony voltak sokan, akik nagyítót is bevetettek a keresésbe még a tojások idején :)
    de ha a húsvéti eventben résztvettél, ahol tojikat kellet ugyan így keresgélni, akkor ez már nem lehet olyan nehéz, hisz szinte teljesen azokon a helyeken vannak a cukorkák is eldugva :D
    kozarikk írta: »
    Frissitettem többszörös is akkor is sincs semmi változás. nem mükődik .

    szia kozarikk
    mikor rákatt a "vágólapra másolás"-ra, akkor szinte semmit se látsz, csak annyit, h egy pill-ra kijelölődik a link. ez után nyiss egy új lapot és a Ctrl+V gombokkal illeszd be a linket, majd nyomj egy entert. nekem müxik és azonnal a BF belépési oldalát tölti be :)
    Köles írta: »
    Sziasztok!

    A cukorkeresés átfordult 2. napba (gondolom 17 órakor? ), de cukrot keresni nem hagy.
    Ki-be léptem, mégsem!!!!

    A baráthívás nálam kipróbálatlan marad, mert "családom és egyéb álatfajták" már mind farmol.

    szia Köles :)
    nem tom nálad mért lehet ez, most néztem és nálam még mindig az 1/10-et mutatja
  • Köles (HU1)Köles (HU1) HU1 Bejegyzések: 234
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Líz!

    Nézd meg, hogy már csak 8 napot ír, és az óra is kevesebb, mint 216. Amíg több volt, addig volt az első nap, akkor hátralévő időnek 9 napot írt!
  • konvoj (HU1)konvoj (HU1) Bejegyzések: 274
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    A cukorkákat könnyebben lehet megtalálni, ha az opcióknál a nagyítást kétszeresen használom és sávonként átnézem. Első körben megtalálható.
  • kozarikk (HU1)kozarikk (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Nekem ugyanugy a saját oldalamat tölti be.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Köles írta: »
    Líz!

    Nézd meg, hogy már csak 8 napot ír, és az óra is kevesebb, mint 216. Amíg több volt, addig volt az első nap, akkor hátralévő időnek 9 napot írt!

    Köles, megnéztem és a nap valóban úgy van, ahogy írod. de itt már megint a matekkal van baj akkor :D:D
    konvoj írta: »
    A cukorkákat könnyebben lehet megtalálni, ha az opcióknál a nagyítást kétszeresen használom és sávonként átnézem. Első körben megtalálható.

    szia Konvoj
    persze... csakis úgy jó keresgélni, ha teljesen kinagyítod, kül kiesik a szemed, mire látsz egy cukorkát :D
    kozarikk írta: »
    Nekem ugyanugy a saját oldalamat tölti be.

    persze, mert gondolom a jelszómentés ki van pipálva :)
    próbáld ki úgy, h azt a pipát kiveszed és akkor elvileg rendesen a bejelentkezős oldal jön be, ahol lehetséges regisztrálni is
  • Gaby mami (HU1)Gaby mami (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Köles írta: »
    Líz!

    Nézd meg, hogy már csak 8 napot ír, és az óra is kevesebb, mint 216. Amíg több volt, addig volt az első nap, akkor hátralévő időnek 9 napot írt!



    Igen ezt én is észre vettem
    ha ma,7 óra körül kezdődött az event,12,órát lecsakliztak sőt többet mert csak holnap reggel 7,-or lenne a 8-adik nap kezdete .vagy rosszul gondolom


    üdv:Gabriella
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Gaby mami2 írta: »
    Igen ezt én is észre vettem
    ha ma,7 óra körül kezdődött az event,12,órát lecsakliztak sőt többet mert csak holnap reggel 7,-or lenne a 8-adik nap kezdete .vagy rosszul gondolom


    üdv:Gabriella

    szia Gabriella
    bizony jól számolsz....
    ~12 óra eltérés van, tehát annyival rövidítettek meg minket
    de gondolom, majd továbbítva lesz az észrevétel és javítják is :)
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    A baráthívós link nem működik. Rákattintani nem lehet. hiába van kijelölve, beillesztve másik oldalra... igaz hgoy a bigfarm oldalt hozza be, de az ismerősöm hiába innen próbált regisztrálni, nem lett a barátom. :(
  • kati0155 (HU1)kati0155 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Hogyan lehetséges az, hogy a ma indított eventben reggel 10 nap helyett 9-et írt, és most beléptem már 8-at, cukorkát keresni viszont nem enged. Az órák is kevesebbek. Érdemes így tovább folytatni az eventet? Szerintem semmi értelme. Miért szúrnak ki velünk ennyire?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    A baráthívós link nem működik. Rákattintani nem lehet. hiába van kijelölve, beillesztve másik oldalra... igaz hgoy a bigfarm oldalt hozza be, de az ismerősöm hiába innen próbált regisztrálni, nem lett a barátom. :(

    szia Angel
    ezt a részét nem próbáltam ki, mivel már nincs olyan ismim akit meghívhatnék :) ahhoz már túl régen játszom, akit csak tudtam eddig, azt behívtam a játékba :)
    csak a bejelentkezős oldalig próbáltam, addig oks volt. de valszeg javítani fogják, ha valóban nem müxik rendesen :)
    kati01552 írta: »
    Hogyan lehetséges az, hogy a ma indított eventben reggel 10 nap helyett 9-et írt, és most beléptem már 8-at, cukorkát keresni viszont nem enged. Az órák is kevesebbek. Érdemes így tovább folytatni az eventet? Szerintem semmi értelme. Miért szúrnak ki velünk ennyire?

    szia Kati
    valami gixer van a matekjukban, vagy nem olyan isibe jártak mint mi, másképp tanultak számolni :D
    még van idő, hisz elvileg 9 napunk van még a main kivűl. biztosan javításra kerül :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    valami tényleg nem jó a barikeresőbe,mert a reg ablakba csak játékosnév,jelszó és e-mail kell,ha beírod már bent is vagy,a számot amit meg kivágtál a hajadra kenheted :D
    megint hiányzik az infó,hogy hogyan is kell,de majd ha valaki rájön mi a nyitja ut már tudni fogjátok :D
  • kati0155 (HU1)kati0155 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Liz652 írta: »
    szia Angel
    ezt a részét nem próbáltam ki, mivel már nincs olyan ismim akit meghívhatnék :) ahhoz már túl régen játszom, akit csak tudtam eddig, azt behívtam a játékba :)
    csak a bejelentkezős oldalig próbáltam, addig oks volt. de valszeg javítani fogják, ha valóban nem müxik rendesen :)



    szia Kati
    valami gixer van a matekjukban, vagy nem olyan isibe jártak mint mi, másképp tanultak számolni :D
    még van idő, hisz elvileg 9 napunk van még a main kivűl. biztosan javításra kerül :)

    Ha kijavítják, az lesz a világ csodája, mert eddig bármit elrontottak sosem javították. Hát tanuljanak meg rendesen számolni, vagy iratkozzanak vissza az elemi első osztályába, mivel ezt ott taníttják!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    bourges írta: »
    valami tényleg nem jó a barikeresőbe,mert a reg ablakba csak játékosnév,jelszó és e-mail kell,ha beírod már bent is vagy,a számot amit meg kivágtál a hajadra kenheted :D
    megint hiányzik az infó,hogy hogyan is kell,de majd ha valaki rájön mi a nyitja ut már tudni fogjátok :D

    az a baj, h nem tom kipróbálni, mert mint írtam, akit csak tudtam, mozgósítottam még a játékom kezdeténél :)
    így nem tok már barikat meghívni, de valszeg lesznek olyanok, akik hívnak és írják a tapasztalataikat ide. a modik majd gondolom továbbítják és ez alapján már tudnak javítani :)
    kati01552 írta: »
    Ha kijavítják, az lesz a világ csodája, mert eddig bármit elrontottak sosem javították. Hát tanuljanak meg rendesen számolni, vagy iratkozzanak vissza az elemi első osztályába, mivel ezt ott taníttják!!

    hát van benne igazság, de azért a Hawaii-nál is javították az időt, meghosszabították. és a tojis keresgélősnél is javították, mert ott napközben jött az event, ebből lett gond a számolással ugyancsak. gondolom ezért nem indult tegnap a cukorkás, hanem csak reggel. de még így is matek gond van :D

    ( na jól van... túl sokat gondolok/gondolkozom :D ez nem mindig vezet jóra :D
    én ezt gondolom, aztán, h mi lesz, az a jövő titka :D )

    biztosan jön egy illetékes és helyre rakja a dolgokat :)
  • wrath (HU1)wrath (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sajna kiküldetés okán nem vehettem részt azon a "keresgélésen".
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    wrath írta: »
    Sajna kiküldetés okán nem vehettem részt azon a "keresgélésen".

    nem baj wrath :)
    akkor most van lehetőséged pótolni
    de azért ugye nem leszel dühös, ha nem jön össze azonnal? :D
    nagyon "klassz" helyeken dugták el a cukikat. főleg a fák lombjain keresgéld, kövek mögött. és persze mint kaméleon, nagyon illeszkedik 1-2 a környezetéhez :D
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Nekem egyszerűen nincs több cukor. Felnagyítva, frissen indítva sincs. Csak 8. Valami nagyon el van k.rva.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Eowyn12 írta: »
    Nekem egyszerűen nincs több cukor. Felnagyítva, frissen indítva sincs. Csak 8. Valami nagyon el van k.rva.
    Szia!

    Ha kellőképpen lassan tölt be a géped és Te elég gyorsan húzkodod az egérrel a terepet meg fogod találni a maradék kettőt.

    üdv.
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Hát nincs meg. A múltkor a tojásból is az egyiket behajították a könyvtár mögé, alig bírtam kiszedni. Ezek is biztos ott vannak. Nem tudom, hogy mi szükség ilyen jellegű "frissítésekre". Ezzel csak a játék örömét veszik el.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Köles írta: »
    Líz!

    Nézd meg, hogy már csak 8 napot ír, és az óra is kevesebb, mint 216. Amíg több volt, addig volt az első nap, akkor hátralévő időnek 9 napot írt!

    A 8 nap szerintem a szórólap keresésre vonatkozik, a cukorka keresésnél, pedig jelenleg is 10 nap van
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Eowyn12 írta: »
    Hát nincs meg. A múltkor a tojásból is az egyiket behajították a könyvtár mögé, alig bírtam kiszedni. Ezek is biztos ott vannak. Nem tudom, hogy mi szükség ilyen jellegű "frissítésekre". Ezzel csak a játék örömét veszik el.

    szia Eowyn
    bocsáss meg, amiért azok táborához tartozom, akik kedvelik ezt a frisst :)))
    meglehet találni a cukrokat igen hamar :))) és szrtm jó ez a friss. egy kis újdonság... más... :)))
    de persze mindenki kedvére nem lehet tenni :)
    így aki akarja csinálja, aki meg nem.......az hagyja :)
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Eowyn12 írta: »
    Hát nincs meg. A múltkor a tojásból is az egyiket behajították a könyvtár mögé, alig bírtam kiszedni. Ezek is biztos ott vannak. Nem tudom, hogy mi szükség ilyen jellegű "frissítésekre". Ezzel csak a játék örömét veszik el.

    Szia Eowyn.
    Nincs a lovardánál a hirdetőtábla környékén,nekem meg tesómnak is volt ott,(sunyiba) :D
  • kbhcs (HU1)kbhcs (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok! Nem igazán szoktam itt megfordulni, de most nagyon felhúztam magam!!!
    Most vettem észre, hogy eltűnt 300 aranyam!!!
    Biztos vagyok benne, hogy nem költöttem el.
    Valakinek valamilyen ötlete van?
    Köszönöm!!!!
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    kbhcs írta: »
    Sziasztok! Nem igazán szoktam itt megfordulni, de most nagyon felhúztam magam!!!
    Most vettem észre, hogy eltűnt 300 aranyam!!!
    Biztos vagyok benne, hogy nem költöttem el.
    Valakinek valamilyen ötlete van?
    Köszönöm!!!!

    Igen,írj a supportnak és megmondják hogy mire költötted :D
    Én még soha nem kaptam vissza,mindig volt hely ahová állítólag elgórtam :D
    De neked sok sikert
    Jah a supportot a farmod jobb felső sarkában találod a kis fülhallgatós fejecske
  • Eowyn12 (HU1)Eowyn12 (HU1) HU1 Bejegyzések: 168
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Nincs. Már levettem totálisan a sebességét a gépnek, uszkve 5 perc alatt töltötte be a hátteret. A hirdetőtáblás felkiáltójeles vacak ugráló felhőjüknél is körbenéztem már legalább 6szor. (Ezt sem tudom, hogy miért nem lehet leállítani, borzasztóan zavaró)
    Egyszerűen NINCS.
    Mert ugyebár amit két óra alatt nem lehet megtalálni, az nincs ott. És ez most már biztos. 5 perc alatt átnézhettem a tábla összes zöld fűszálját.

    Liz, bejön mert megtaláltad. Jó neked, örülj neki.
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Bözsi61 írta: »
    A 8 nap szerintem a szórólap keresésre vonatkozik, a cukorka keresésnél, pedig jelenleg is 10 nap van

    szia
    a szórólap és cukorka egy időben jár le, u. az idő vonatkozik mind2-őre :)))
    kbhcs írta: »
    Sziasztok! Nem igazán szoktam itt megfordulni, de most nagyon felhúztam magam!!!
    Most vettem észre, hogy eltűnt 300 aranyam!!!
    Biztos vagyok benne, hogy nem költöttem el.
    Valakinek valamilyen ötlete van?
    Köszönöm!!!!

    szia
    ha teljesen biztos vagy abban, h nem költötted el semmire, akkor csakis a Support tud segíteni, ők tudnak utána nézni :) a farmod jobb felső sarkában, a kilépés gomb alatt találod az elérhetőségüket, vagy akármelyik Moderátorunk aláírásában :)
Ez a beszélgetés lezárult..