Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Május 21-i frissítés megbeszélése: Hívd meg a barátaidat!

1413

Hozzászólások

  • gazsyfarmer (HU1)gazsyfarmer (HU1) Bejegyzések: 8
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Valami tipp a keresésre?
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Liz652 írta: »
    Tica...
    nem vagyunk egyformák
    az adrenalin meg csodákra képes :D:D:D
    én bírom ezt a keresgélős dolgot :D:D nem bosszankodom, mert megvolt mind :D
    és még sikerült a társaimnak is besegíteni :)))
    ha kell... csak szólj :) neked is segítek szívesen :)

    Szia! Ne értsd félre én is szeretem, csak akkor bosszankodtam amikor nem találtam meg azt a biz 1 db-ot. A segytségedet elpre is köszönöm, de mi is együtt keressük, mert ugye mindenkinek máshol van ill. nem mindenkinek egyforma.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Valami tipp a keresésre?

    Szervusztok!

    Gazsymester, nagyítsd ki a farmod, ÉS a kurzort figyeld, szép lassan tologatva, mozgatva, mert ha érzékeli a cukorkát, a nyíl mutatóujjá válik és már kattinthatsz is, ott lesz a cukorka!
    Más ötletem nekem nincs a keresését illetően, de így nekem már meg is van a 10 db.

    Ja, és 1 db.-ot kapsz ingyen ajándékba, ill. arany nélkül megmutatják hol van!
  • rex40 (HU1)rex40 (HU1) HU1 Bejegyzések: 94
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Valami tipp a keresésre?


    zöldes csomagolásuak a fák lombjában
  • manoka7212 (HU1)manoka7212 (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Én a környezetben találtam ma meg mind a 10 darabot:)))
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    manoka7212 írta: »
    Én a környezetben találtam ma meg mind a 10 darabot:)))

    Szia!

    KIZÁRÓLAG a farmkörnyzeteben találhatóak a cukorkák. :)

    Zsuzsi
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Zsuzsinagyi

    Sziasztok! Ird meg lécci hogy ez hol van leirva? nekem A toji vadászaton meg most is 290 aranyért mutatja meg a tizediket köszönöm
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    K-Heléna írta: »
    Zsuzsinagyi

    Sziasztok! Ird meg lécci hogy ez hol van leirva? nekem A toji vadászaton meg most is 290 aranyért mutatja meg a tizediket köszönöm

    Szia!

    Egyetlen szem cukorkát megmutat ingyen, de a többit már aranyért fogja, amint elhasználtad az egy ingyenes lehetőséget. :)

    Zsuzsi
  • mili35mili35 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    nálam egy se nncs :(
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    mili35 írta: »
    nálam egy se nncs :(

    Szia!

    Nagyítsd ki maximális méretűre a képernyődet, úgy találod csak meg, mert normál állásban nagyon picik a cukorkák a farmkörnyezetben. :) Nagyon lassan haladj bokorról bokorra, fáról fára és a kövek mögé is kukkants be. :) Sőt, még az alsó patakban is találtam ma egyet. :)

    Zsuzsi
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Szia!

    Egyetlen szem cukorkát megmutat ingyen, de a többit már aranyért fogja, amint elhasználtad az egy ingyenes lehetőséget. :)

    Zsuzsi
    Kiirja hogy 290 arany az egy cukorkáért, mert nekem hiányik a 10-dik
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    K-Heléna írta: »
    Kiirja hogy 290 arany az egy cukorkáért, mert nekem hiányik a 10-dik

    Értelek. De mind a kilencet magad találtad meg vagy egy lehetőséget már elhasználtál? Találkoztál esetleg olyan cukorkával, aminek fényes kontúrja volt?
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Értelek. De mind a kilencet magad találtad meg vagy egy lehetőséget már elhasználtál? Találkoztál esetleg olyan cukorával, amit nyíl mutatott és fényes kontúrja volt?
    9-et megtaláltam, és rateszem a az egeret hgy mutasa meg a 10-ket kiirja hogy 290 arany
    Priviben elküldjem ? és akkor megnézheted
  • mili35mili35 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    hát mindég max nagyságon játcom és most nincsen semmi, a nyuszisnál simán ment minden
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Én úgy emlékszek a tojásosnál is úgy volt, hogy 1-et ingyen megmutat, de ha az az 1 a 10.-dik akkor fizetni kell érte. Tehát ha a 10.-diket nem találja valaki, akkor azt nem mutatja meg ingyen. :(
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Szia Zsuzsi!
    Ez a szórólapos is olyan hogy majd beszínesedik a figura??
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    mili35 írta: »
    hát mindég max nagyságon játcom és most nincsen semmi, a nyuszisnál simán ment minden

    Szia! :)

    Nálad megvan mind a 10 cukorka. :) Ma már ne keress többet. :)

    Zsuzsi
    Beth-Seba írta: »
    Szia Zsuzsi!
    Ez a szórólapos is olyan hogy majd beszínesedik a figura??

    Igen, ez is olyan. :) Ahogy töltődik fel a szórólappal, egyre színeződik.

    Zsuzsi
    Én úgy emlékszek a tojásosnál is úgy volt, hogy 1-et ingyen megmutat, de ha az az 1 a 10.-dik akkor fizetni kell érte. Tehát ha a 10.-diket nem találja valaki, akkor azt nem mutatja meg ingyen. :(

    Szia! :)

    Nálunk a csapatban a 10. cukor megtalálására használták el, és ott is ingyen volt. :)
    Mivel egy lehetőség ingyenes, nem kötik szabályok, melyiknél használhatod fel. :)


    Zsuzsi
  • zsebike51 (HU1)zsebike51 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok. nem tudom jó helyre írok e,de a cukor kereséssel kapcsolatba írnám. A lovardába az itatóba, a lovardába a pad jobb felső sarkánál, a kilátónál a kilátó és a ház,között,A melegház udvarán a járdán,is lehet cukrot találni.
  • K-Heléna (HU1)K-Heléna (HU1) HU1 Bejegyzések: 40
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    zsebike51 írta: »
    Sziasztok. nem tudom jó helyre írok e,de a cukor kereséssel kapcsolatba írnám. A lovardába az itatóba, a lovardába a pad jobb felső sarkánál, a kilátónál a kilátó és a ház,között,A melegház udvarán a járdán,is lehet cukrot találni.
    Te kis tünemény meg van a 10-dik cokorkám köszönöm
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Szia! :)

    Nálunk a csapatban a 10. cukor megtalálására használták el, és ott is ingyen volt. :)
    Mivel egy lehetőség ingyenes, nem kötik szabályok, melyiknél használhatod fel. :)

    Zsuzsi

    Szia Zsu
    Nálam se ad ingyen 10 dik cukorkát,de nekem már a múltkori tojáskeresősnél sem adott.Az elsőnél ha ráteszem nem ír semmit,de ha a 10 dik nél teszem rá a kurzort nekem is azt írta fizessssssss :D
    Am nem volt egyszerű a 10 diket megtalálni,jól eldugták :D
    Pussz
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok!
    Ez a barátmeghívás számomra teljesen sötét. Legyen szíves egy hozzáértő ember mondja meg nekem, hogy gyakorlatban mit kell csinálni. Mit írjak, hová küldjem, honnét küldjem?
    Akit szeretnék meghívni, hol keresse a meghívót, és mit tegyen vele, hogy barátok legyünk?
    Előre is köszönöm.
    Stallion
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Stallion2 írta: »
    Sziasztok!
    Ez a barátmeghívás számomra teljesen sötét. Legyen szíves egy hozzáértő ember mondja meg nekem, hogy gyakorlatban mit kell csinálni. Mit írjak, hová küldjem, honnét küldjem?
    Akit szeretnék meghívni, hol keresse a meghívót, és mit tegyen vele, hogy barátok legyünk?
    Előre is köszönöm.
    Stallion

    Szia
    Bár én nem vok hozzáértő,csak logikázom,de szer e-mailben küld át azt a számot az ismidnek,amit a feladatnál mutat ha megnyitod,ő meg mikor regisztrál a regisztrációnál lesz olyan ablakocska ahová be kell másolja ezt a számot és onnantól lép életbe ez a dolog :)
    De lehet nincs igazam :D
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Stallion2 írta: »
    Sziasztok!
    Ez a barátmeghívás számomra teljesen sötét. Legyen szíves egy hozzáértő ember mondja meg nekem, hogy gyakorlatban mit kell csinálni. Mit írjak, hová küldjem, honnét küldjem?
    Akit szeretnék meghívni, hol keresse a meghívót, és mit tegyen vele, hogy barátok legyünk?
    Előre is köszönöm.
    Stallion

    szia
    bár én se tom igazán, csak találgatni tudok. de bal oldalon új feladatnak jelent meg. ha megnyítod, akkor ott katt a zöld nyílra "mutasd". ekkor megjelenik egy új ablakban egy link, amit gondolom mélben kell elküldened a baridnak.
    de valszeg majd az illetékesek bővebb infót tudnak adni
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    zsebike51 írta: »
    Sziasztok. nem tudom jó helyre írok e,de a cukor kereséssel kapcsolatba írnám. A lovardába az itatóba, a lovardába a pad jobb felső sarkánál, a kilátónál a kilátó és a ház,között,A melegház udvarán a járdán,is lehet cukrot találni.

    Köszi az infót. :) Én is rakok fel egyet, vagy 10 percig vadásztam ezt az egyet, mire nagy nehezen észre vettem. :)

    Cukor_www.kepfeltoltes.hu_.png
  • Stallion (HU1)Stallion (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Stallion2 írta: »
    Sziasztok!
    Ez a barátmeghívás számomra teljesen sötét. Legyen szíves egy hozzáértő ember mondja meg nekem, hogy gyakorlatban mit kell csinálni. Mit írjak, hová küldjem, honnét küldjem?
    Akit szeretnék meghívni, hol keresse a meghívót, és mit tegyen vele, hogy barátok legyünk?
    Előre is köszönöm.
    Stallion

    Köszi, megvan!
    A linkre kattintva a bejelentkező oldalt tölti be, és ha új játékos regisztrál itt, akkor barátok lesztek.
  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Hát nekem üres a linksor, a gomb alatta semmire nem jó... Akkor hogy is van ez a barátmeghívás?
  • kozarikk (HU1)kozarikk (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok ! Legyen szíves valaki homályosítson fel erről a barát meghívóról ? Köszönöm :)
  • Beth-Seba (HU1)Beth-Seba (HU1) HU1 Bejegyzések: 336
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Sziasztok!
    Nekem azt írja ki hogy még nem elérhető.
    Vagy v.mit elnézek.
  • Blackdarkangel (HU1)Blackdarkangel (HU1) Bejegyzések: 97
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Nekem nem működik ez a link. Nem tudok barátot meghívni. :(
    elküldtem már e-mailban is, nem tud regizni róla az ismim. :(
  • Cassy (HU1)Cassy (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 22.05.2015
    Link már van, de se a vágólapos gomb nem működik, se ki nem lehet jelölni a vágólaphoz...
Ez a beszélgetés lezárult..