Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1923

Hozzászólások

  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 19.04.2015
    Sziasztok!

    Nem tudjátok mi okozza, hogy most negyedóra alatt 5-ször megszakadt a kapcsolat a játékkal?
    Mi történik nem tudjátok?
    Így érdekes lesz a játék.
  • bigalex8bigalex8 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.04.2015
    T Technikai segítők!

    Nem adta meg a rendszer a lovardában az ezüst fokozat 1.-re járó 250 ezer dollárt!
    A mai napon kb. 14.30-kor elkezdtem ugratni, 14.40-kor megnéztem újra, s hiába adott hozzá 12 pontot az eredményemhez, s fokozatot ugrottam, az érte járó pénzt nem adta a számlámhoz.
    249 pontról 261-re ugrott a számláló (3 nyertes ugratás), az üzenetek rovat is üres volt.

    Kérem, orvosoljátok a problémát!

    Köszönöm!
    farmersanya
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.04.2015
    bigalex8 írta: »
    T Technikai segítők!

    Nem adta meg a rendszer a lovardában az ezüst fokozat 1.-re járó 250 ezer dollárt!
    A mai napon kb. 14.30-kor elkezdtem ugratni, 14.40-kor megnéztem újra, s hiába adott hozzá 12 pontot az eredményemhez, s fokozatot ugrottam, az érte járó pénzt nem adta a számlámhoz.
    249 pontról 261-re ugrott a számláló (3 nyertes ugratás), az üzenetek rovat is üres volt.

    Kérem, orvosoljátok a problémát!

    Köszönöm!
    farmersanya

    Szia!

    Ezzel a problémával fordulj kérlek a supporthoz. A farmod jobb felső sarkában az Ügyfélszolgálat ikonra kattints rá.

    Zsuzsi
  • bigalex8bigalex8 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.04.2015
    Rendben!
    Köszönöm!
    :)
  • ebiscebisc Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.04.2015
    Kiléptem a játékból,de mire visszaléptem vége lett a küldetésnek,második lettem,de NEM KAPTAM JUTALMAT!!!
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.04.2015
    ebisc írta: »
    Kiléptem a játékból,de mire visszaléptem vége lett a küldetésnek,második lettem,de NEM KAPTAM JUTALMAT!!!

    szia
    ha biztos vagy benne, h nem kaptad meg a küldetésért járó EP-t és bizonyítványt, akkor írj a Supportnak. érdemes megírni, h milyen és kb hány órakor voltál küldiben :)
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    Jó reggelt, szép napot mindenkinek, Megjelent a "Tájépitő" és szerettem volna lebontani a szerencsekeréken megnyert nagydekorfát lebontani, 2 db-ra emlékszem de nem találtam. Nem tudom ez másnál is előfordult-e ma reggelre. Szeretném hogy akire tartózik, legyenszives jelezze a megfelelő helyen,

    Köszönöm az intézkedését.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    gizi1 írta: »
    Jó reggelt, szép napot mindenkinek, Megjelent a "Tájépitő" és szerettem volna lebontani a szerencsekeréken megnyert nagydekorfát lebontani, 2 db-ra emlékszem de nem találtam. Nem tudom ez másnál is előfordult-e ma reggelre. Szeretném hogy akire tartózik, legyenszives jelezze a megfelelő helyen,

    Köszönöm az intézkedését.

    Szia!

    A szétszerelési felületen bepipáltad a Gyűjtődobozt? Csak azok tartalmát jeleníti meg, amiknél pipa van (pl. Farm, Helyi raktár: az adott farmod dekorációit látod, ha az ínyencen vagy, akkor csak azét. Gyűjtődoboz: a gyűjtődoboz tartalmát láthatod). Egy a lényeg, amiből bontani akarsz, ott legyen a zöld pipa.

    Zsuzsi

    Zsuzsi
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    Bent volt a raktárba a gyüjtődobozba 2 db nagy dekorfa mindenütt néztem és nem volt a raktárba , tehát lebontani sem tudtam, mert nem volt mit. Minden farmon végignéztem és csodákoztam hogy hova lett. Nem gond, de csak jeleztem, hogy ez egy kis hiba. Dehát már nem szabad csodálkozni semmin.
    Köszönöm a választ.
  • horvathsan81horvathsan81 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    sziasztok!1 problémám van és pedig az h a lovas tanyát nem tudom elérni pedig már a 36 szintnél tartok!kicsit idegesítő ez valahogy....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    gizi1 írta: »
    Bent volt a raktárba a gyüjtődobozba 2 db nagy dekorfa mindenütt néztem és nem volt a raktárba , tehát lebontani sem tudtam, mert nem volt mit. Minden farmon végignéztem és csodákoztam hogy hova lett. Nem gond, de csak jeleztem, hogy ez egy kis hiba. Dehát már nem szabad csodálkozni semmin.
    Köszönöm a választ.

    Szia!

    Írj a supportnak. A farmod jobb felső sarkában találod Ügyfélszolgálat néven.

    Zsuzsi
  • csilla6771 (HU1)csilla6771 (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    A tájépítészben csalódtam.Szét szedettem,be építette,ráköltöttem 6 milliót,és......87%maradt a boldogság.
    Szóval mi értelme van a SEMMINEK?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    csilla6771 írta: »
    A tájépítészben csalódtam.Szét szedettem,be építette,ráköltöttem 6 milliót,és......87%maradt a boldogság.
    Szóval mi értelme van a SEMMINEK?

    Ilyen magas boldogságnál már nagyon sok BP-ot kell hozzátenni, hogy 1-2%-kal növekedjen a költségcsökkentés, erre valahol egy táblázat is van.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    csilla6771 írta: »
    A tájépítészben csalódtam.Szét szedettem,be építette,ráköltöttem 6 milliót,és......87%maradt a boldogság.
    Szóval mi értelme van a SEMMINEK?
    Porrima írta: »
    Ilyen magas boldogságnál már nagyon sok BP-ot kell hozzátenni, hogy 1-2%-kal növekedjen a költségcsökkentés, erre valahol egy táblázat is van.

    Sziasztok! :)

    Itt a táblázat:

    http://hu.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?20721-Boldogs%C3%A1gpont-M%C5%B1k%C3%B6d%C3%A9si-k%C3%B6lts%C3%A9g

    Zsuzsi
  • csilla6771 (HU1)csilla6771 (HU1) HU1 Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    Zsuzsa,Köszönöm a válaszod.Sajnos veszteségek árán tanulok.A tájépítészt sem alkalmazom többé,túlságosan drága a tandíj.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    csilla6771 írta: »
    Zsuzsa,Köszönöm a válaszod.Sajnos veszteségek árán tanulok.A tájépítészt sem alkalmazom többé,túlságosan drága a tandíj.

    Szia! :)

    Ha nem ismersz valamit, érdemes itt a fórumon kutakodni egy kicsit vagy kérdezni, mielőtt belefogsz. Nagyon sok olyan kedves játékos van, akik szívesen megosztják a tapasztalataikat. Tehát bátran gyere, olvass, kérdezz, ha időd engedi. :)

    Zsuzsi
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    szép estét! garázs fejlesztésből lettek munkásaim, de nem tudom kirendelni a fejlesztett sertéstelepre, állandóan hibakódot ír ki :confused:


    Már túllépted a keretet.

    Support-Info:
    Command: PBFarmAssignWorkersResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1429643891
    Zone: 16
    PID:415215

    nem értem milyen keretet léptem túl?? kaptam 10 munkást!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    szép estét! garázs fejlesztésből lettek munkásaim, de nem tudom kirendelni a fejlesztett sertéstelepre, állandóan hibakódot ír ki :confused:


    Már túllépted a keretet.

    Support-Info:
    Command: PBFarmAssignWorkersResponse
    ErrorCode: 5
    Timestamp: 1429643891
    Zone: 16
    PID:415215

    nem értem milyen keretet léptem túl?? kaptam 10 munkást!!

    Szia!

    Egy játékfrissítést próbáltál már?

    Zsuzsi
  • sajtosbanán (HU1)sajtosbanán (HU1) HU1 Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 21.04.2015
    igen, már azt is próbáltam :(
    Szia!

    Egy játékfrissítést próbáltál már?

    Zsuzsi
  • Jockye (HU1)Jockye (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Nem működik a tapasztalat duplázó!!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Jockye2 írta: »
    Nem működik a tapasztalat duplázó!!

    Szia!

    A supportnak írj légyszíves erről.
    A farmod jobb felső sarkában van a Kijelentkezés alatt egy olyan ikon: Ügyfélszolgálat. Arra kattints és egy új fül nyílik meg a böngészőn. Azon az oldalon menj egészen le: E-mailes támogatás. Azt válaszd. Ekkor egy űrlapot fogsz látni, amit értelemszerűen ki kell tölteni és elküldeni.

    Zsuzsi
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Szia!

    A supportnak írj légyszíves erről.
    A farmod jobb felső sarkában van a Kijelentkezés alatt egy olyan ikon: Ügyfélszolgálat. Arra kattints és egy új fül nyílik meg a böngészőn. Azon az oldalon menj egészen le: E-mailes támogatás. Azt válaszd. Ekkor egy űrlapot fogsz látni, amit értelemszerűen ki kell tölteni és elküldeni.

    Zsuzsi

    Szia Zsuzsi!

    Most néztem hogy nálam sem de már írtam is nekik.

    üdv.
  • Nelli1 (HU1)Nelli1 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Azt már nem is emlitem, hogy a játék nem töltödik be rendesen, hiányzik a hajó, a melegház, a lovarda....
    Sajnos a szigeten eltünt az összes dollárom, és természetesen a bank se működik, igy áll a termelés.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Nelli1 írta: »
    Azt már nem is emlitem, hogy a játék nem töltödik be rendesen, hiányzik a hajó, a melegház, a lovarda....
    Sajnos a szigeten eltünt az összes dollárom, és természetesen a bank se működik, igy áll a termelés.

    Szia! :)

    Sajnos úgy van, ahogy írtad, azért nincs farmkörnyezet, sziget, stb. normálisan, mert nem töltötte be teljesen. Ilyenkor várni kell, mást nem tudsz tenni. Viszont ha betöltődött és mégsincs szigetdollárod, akkor egy frissítést kell csinálnod. Azzal megoldódik a probléma.

    Zsuzsi
  • Nelli1 (HU1)Nelli1 (HU1) Bejegyzések: 23
    szerkesztette ezt: 22.04.2015
    Köszi Zsuzsi megoldodott:)))
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Sziasztok!

    Nem nyílik meg a kagylókereskedő.Más is tapasztalja ezt?
  • Ági4207 (HU1)Ági4207 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Üdvözlöm!

    Az én problémám a következő:A farmomon minden működik,kivéve a kagylókereskedő!Nem tudok vásárolni,így a hajót sem tudom elindítani.
    Kérem tegyenek ellene valamit!
    Köszönöm!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 26.04.2015
    Ági42072 írta: »
    Üdvözlöm!

    Az én problémám a következő:A farmomon minden működik,kivéve a kagylókereskedő!Nem tudok vásárolni,így a hajót sem tudom elindítani.
    Kérem tegyenek ellene valamit!
    Köszönöm!

    Holnap tudom jelezni, hogy többeknek is ilyen jellegű problémája van.
    De azt tanácsolnám, a farmon keresztül írni kellene a supportnak. A Kijelentkezés ikon alatt van egy fülhallgatós, Ügyfélszolgálat névvel. Arra kattintani, ezáltal megnyílik egy új lap a böngészőben. Ott egészen alóra le kellene menni: E-mailes támogatás. Arra is kattintani, majd a felnyíló űrlapot értelemszerűen kitölteni és elküldeni.
  • GirlKatalin (HU1)GirlKatalin (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Sziasztok!
    Tegnap délután óta nem tudok belépni a farmra. Megjött a hajó, frissíteni akartam, mert ugye anélkül nem lehet rakodni, de sajnos azóta nem töltődik be a játék. Már több fajta böngészőt is kipróbáltam, előzményeket töröltem, semmi.
    Lehet, hogy a gépem, nem a legmodernebb, bár nem gondolom, hogy egy pentium 4-es kevés lenne 1 játékhoz, minden mást elérek vele, csak a farmot nem.
    Már lassan ott tartok, mint a viccbeli bácsi : "Na most lett elegem az egészből!"
    Mit tegyek, gyors segítséget várok!!!

    Üdvözlettel: Katalin
  • rojo (TEST-SERVER1)rojo (TEST-SERVER1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 27.04.2015
    Sziasztok! Már megint nem lehet belépni a játékba!!!!! mi van már megint!? Ujabban ez van? mit lehet tenni?
Sign In to comment.