Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Április 14-i frissítés megbeszélése: Még több hang

Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
szerkesztette ezt: 18.04.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
Sziszatok! Tök jók az új hangok, főleg a paciknál! Köszönjük!
Post edited by Tica54 (HU1) on

Hozzászólások

  • csibepatak (HU1)csibepatak (HU1) Bejegyzések: 129
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    A frissítés óta nem tudok belépni a játékba. Mások már írták ezt a problémát, de nekem nem volt gondom.
    Töröltem mindent, de a zöld képernyő után nem történik semmi.


    Új info:
    Linux alatt nem működik, Windows alatt sikerült belépnem. De ezzel az a gond, hogy az utóbbi nem az én gépem, csak kipróbáltam.

    Volt már ilyen gond ebben a játékban, hogy egyes funkciók nem működtek a Linuxos op rendszeren.
    más Flash Playeres játékok mennek, csak ez nem.
  • kzbt (HU1)kzbt (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Tetszik! ;)
  • bigfarmer.zsike (HU1)bigfarmer.zsike (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    A sok csingi-lingi, giling-galang lassítja a betakarítást. Ez a küldetéseknél nagyon hátrányos. Főleg azoknak, akiknek sok termelő egységgel (termőföld, ólak, istállók) rendelkeznek.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    A sok csingi-lingi, giling-galang lassítja a betakarítást. Ez a küldetéseknél nagyon hátrányos. Főleg azoknak, akiknek sok termelő egységgel (termőföld, ólak, istállók) rendelkeznek.

    Szia.
    Kapcsold ki az animációt és gyorsabb lesz a játék.

    Amúgy nekem tetszik az új zene :)
  • haka001 (HU1)haka001 (HU1) HU1 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    A régi hangok jobb volt,a tehén állandoan bőg,zavaro,a termelés kész hang is irritálobb,az emberek felett a buborék megjelenése szintén zavaro,a kutya hang is jobb volt,most csak 1 félét tud,nem is vonyit,a lovatanyán a vereségnél zavaro a hang,amugy is idegesitő mikor kisebb szintűektől kikap az ember. kérem vissza a régit
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Sajnos én sem tudok belépni, én is Linuxos vagyok. :confused: Délután még működött, most én is csak az üres zöld hátteret látom. Remélem a holnapi nap folyamán javításra kerül!
  • Ilse (HU1)Ilse (HU1) HU1 Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Hiányolom, és kérem vissza az éhes kutya sírását.
    Az egyértelmű hang volt a sírás, hogy éhes, etetni kell.
    Az ugatás az pedig amikor gyakorol vakkantóst.
  • egérke_19 (HU1)egérke_19 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Csak az a kérdésem, hogy a virágon és az ínyencen miért bőg a tehén, miért kotkodácsol a tyúk? Ott nincsenek ilyen állatok!
    Illetve akkor bőgjön a tehén, ha beért, addig maradjon csendben. Ez segítene, nem csak a tehénnel, hanem az összes állatnál.
    üdv
  • mircipirci (HU1)mircipirci (HU1) Bejegyzések: 105
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Sziasztok!
    Ezek a hangok kit érdekelnek??? inkább a szövifa locsolását oldották volna meg. 40-60 percig tart 45 farm meglocsolása! Hihetetlen hogy nem játszunk csak ülünk és várjuk hogy betöltsön, arról nem is beszélve hogy ha net nem túl gyors akkor több mint 1 óra is lehet.. ennek mi értelme így! Ki találta ki ezt az okosságot.. A nagyobb szöviknél végig sem gondolták hogy itt dekkolunk naponta 1 órát emiatt!!! Szeretném kérni, hogy ezen változtassanak, ne a hangokat izélgessék!

    Köszönöm: Mircipirci
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Olvasva az éjszakai (!) beírásokat, kissé lelombozódtam. Nekem - és még sokunknak - tetszenek az új hangok, vidámabb, élet-telibb a játék, jó kedvem lett tőle tegnap. Köszönöm! Továbbá valóban javítottak nem egy bosszantó apró hibát, és van fórum is végre. De azért, hogy tele legyen negatív hozzáállással? Ha zavar a hang, a zene, az animáció, kapcsold ki! Sokan játszunk ezzel a játékkal, mindenki kedvére nem tehetnek.
    Az már nagyobb baj, hogy a frissítéssel megint termelődtek hibák is, van, aki nem tud belépni, annak a zene a legkisebb baja. De ezt - ahogy idővel a szövifa-locsolás gyorsítását is - biztosan megoldják majd. Nem kéne mindenhez mindig farral állni, szebb lenne a játék, jobb a hangulat. "Változtasd meg a gondolataidat, változtasd meg a tetteidet, és megváltozik az életed!" Nem tudom, melyik híres ember mondta ezt, de nagyon igaza van. Egy játékkal játszani kell. Tőled függ, hogy jó kedvvel teszed-e. A szabályokat pedig mindig az alkotó diktálta, sosem a játékos. Az csak elfogadja azzal, hogy beszáll.
    Tisztelettel: Brad Boy, a cowboy

    Kiegészítés: Jut eszembe, közben megint jött a Tájépítész, annak senki sem örült, pedig általa megoldották, hogy a sok elfekvő dísztárggyal lehessen kezdeni valamit, továbbá a belépéskor a felugró "Száguldó gazdá"-ban valami hetivásárt emlegetnek, ami izgalmasan hangzik, és ez sem érdekli a kutyát se... :(
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Brad Boy írta: »
    Olvasva az éjszakai (!) beírásokat, kissé lelombozódtam. Nekem - és még sokunknak - tetszenek az új hangok, vidámabb, élet-telibb a játék, jó kedvem lett tőle tegnap. Köszönöm! Továbbá valóban javítottak nem egy bosszantó apró hibát, és van fórum is végre. De azért, hogy tele legyen negatív hozzáállással? Ha zavar a hang, a zene, az animáció, kapcsold ki! Sokan játszunk ezzel a játékkal, mindenki kedvére nem tehetnek.
    Az már nagyobb baj, hogy a frissítéssel megint termelődtek hibák is, van, aki nem tud belépni, annak a zene a legkisebb baja. De ezt - ahogy idővel a szövifa-locsolás gyorsítását is - biztosan megoldják majd. Nem kéne mindenhez mindig farral állni, szebb lenne a játék, jobb a hangulat. "Változtasd meg a gondolataidat, változtasd meg a tetteidet, és megváltozik az életed!" Nem tudom, melyik híres ember mondta ezt, de nagyon igaza van. Egy játékkal játszani kell. Tőled függ, hogy jó kedvvel teszed-e. A szabályokat pedig mindig az alkotó diktálta, sosem a játékos. Az csak elfogadja azzal, hogy beszáll.
    Tisztelettel: Brad Boy, a cowboy

    Kiegészítés: Jut eszembe, közben megint jött a Tájépítész, annak senki sem örült, pedig általa megoldották, hogy a sok elfekvő dísztárggyal lehessen kezdeni valamit, továbbá a belépéskor a felugró "Száguldó gazdá"-ban valami hetivásárt emlegetnek, ami izgalmasan hangzik, és ez sem érdekli a kutyát se... :(

    Szia!

    De,engem nagyon érdekel a hetivásár,nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az.

    üdv.

    Ja és egyébként meg igazad van
  • Icu-cicuIcu-cicu Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Brad Boy írta: »
    Olvasva az éjszakai (!) beírásokat, kissé lelombozódtam. Nekem - és még sokunknak - tetszenek az új hangok, vidámabb, élet-telibb a játék, jó kedvem lett tőle tegnap. Köszönöm! Továbbá valóban javítottak nem egy bosszantó apró hibát, és van fórum is végre. De azért, hogy tele legyen negatív hozzáállással? Ha zavar a hang, a zene, az animáció, kapcsold ki! Sokan játszunk ezzel a játékkal, mindenki kedvére nem tehetnek.
    Az már nagyobb baj, hogy a frissítéssel megint termelődtek hibák is, van, aki nem tud belépni, annak a zene a legkisebb baja. De ezt - ahogy idővel a szövifa-locsolás gyorsítását is - biztosan megoldják majd. Nem kéne mindenhez mindig farral állni, szebb lenne a játék, jobb a hangulat. "Változtasd meg a gondolataidat, változtasd meg a tetteidet, és megváltozik az életed!" Nem tudom, melyik híres ember mondta ezt, de nagyon igaza van. Egy játékkal játszani kell. Tőled függ, hogy jó kedvvel teszed-e. A szabályokat pedig mindig az alkotó diktálta, sosem a játékos. Az csak elfogadja azzal, hogy beszáll.
    Tisztelettel: Brad Boy, a cowboy

    Kiegészítés: Jut eszembe, közben megint jött a Tájépítész, annak senki sem örült, pedig általa megoldották, hogy a sok elfekvő dísztárggyal lehessen kezdeni valamit, továbbá a belépéskor a felugró "Száguldó gazdá"-ban valami hetivásárt emlegetnek, ami izgalmasan hangzik, és ez sem érdekli a kutyát se... :(

    Szia !
    Teljesen igazad van,nagyon jók az új efektek,a zene is tetszik,az új régi is meg az új is !Nekem olyan mintha egy új játékot kezdtem volna el !:)Köszönöm mindenkinek aki ebbe részt vett,nekem szebbé tették a napom !:)
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Icu-cicu írta: »
    Szia !
    Teljesen igazad van,nagyon jók az új efektek,a zene is tetszik,az új régi is meg az új is !Nekem olyan mintha egy új játékot kezdtem volna el !:)Köszönöm mindenkinek aki ebbe részt vett,nekem szebbé tették a napom !:)

    Sziasztok! Nekem is nagyon tetszenek az új efektek jobb igy a játék !!!
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Na ugye, mindjárt jobb a hangulat! :) A készítőket is jobban inspirálja, ha - az építő kritika mellett - köszönetet is kapnak a munkájukért. :) Ezzel pedig megint csak nekünk lesz jobb a játék.
    fodorme írta: »
    Szia!
    De,engem nagyon érdekel a hetivásár,nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az.
    Hátha a sokat kért és emlegetett piac.... :) Hiszen ezt is javasoltuk már, hogy lehessen kereskedni.
  • Ildianyu77 (HU1)Ildianyu77 (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Linux alól még mindig nem lehet belépni, így nem tudok nyilatkozni sem. Zavaró, hogy event idején nem tud belépni az ember, bár az évek során megszokhattuk volna, hogy az apró felesleges "újítások" miatt soha nem ment zökkenőmentesen a frissítés.
  • maszatpankamaszatpanka Bejegyzések: 17
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Hali!
    Én is linuxos vagyok, munkahelyi gép, tehát senki nem mondja majd, hogy telepíts mást!
    Zöld a képernyő
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Szervusztok!

    A mai, mostani KARBANTARTÁS-ról, mit lehet tudni??
    Mi javul, ill. mi romlik el megint:confused:
  • mili35mili35 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    nekem nagyon tecik minden és semi gond nincsen ezel a játekkal, néha elö fordulnak kiseb hibák de nem szoktam eböl katasztrofát csinálni :) a játék nagyszerü és szép nem kellene enyit panaszkodni meg filozofálni hát nem lehet mindenki kedvit el tálálni :) tovabi jo farmozást kivánok nektek :)
  • ivett76ivett76 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Tica54 írta: »
    Sziszatok! Tök jók az új hangok, főleg a paciknál! Köszönjük!

    Sziasztok ! Eltűnt a pénzem ilyenkor mi van kinek lehet szólni?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    ivett76 írta: »
    Sziasztok ! Eltűnt a pénzem ilyenkor mi van kinek lehet szólni?

    Szia
    irj a Supportnak, ebben az ügyben csak ők tudnak segiteni
    De előbb frissits, ki meg belépés... ha ezek után sincs neg, akkor marad a Support.
    az suport oldalát a farmod jobb felső részén találod az opciók nenű mellett , arra katt
  • Victus (HU1)Victus (HU1) HU1 Bejegyzések: 203
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    ivett76 írta: »
    Sziasztok ! Eltűnt a pénzem ilyenkor mi van kinek lehet szólni?

    Szia!
    Ebben csak a support tud segíteni neked írj nekik!
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Linuxos probléma megoldva, köszönjük a gyors intézkedést! :)
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    ivett76 írta: »
    Sziasztok ! Eltűnt a pénzem ilyenkor mi van kinek lehet szólni?

    Irj a Szupportnak, csak ő tud segíteni, ügyfélszolgálat alatt megtalálod!
  • big-rozanita (HU1)big-rozanita (HU1) Bejegyzések: 35
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Sziazstok, nem tudok belépni a farmra, kiirja hogy frissités elérhető, frissitsd az oldalt. Tud valaki segíteni?
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    Sziazstok, nem tudok belépni a farmra, kiirja hogy frissités elérhető, frissitsd az oldalt. Tud valaki segíteni?

    Szia!

    És frissítetted már az oldalt? Felül a címsor mellett van általában a frissítés gomb. (Vagy F5)
  • liliom44 (DE1)liliom44 (DE1) DE1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 15.04.2015
    A legutóbbi frissítés alkalmával eltűnt a tematikus raktáramból a legutóbbi szövi verseny alkalmával nyert szövetkezeti almáskertem.A cseresznyés kertet már beépítettem következett volna az almáskert, de nem találom ,pedig megvolt

    Köszönöm, megvan az almáskert!

    Ismét eltűnt az almáskertem a tematikus eszközökből

    Újra megvan az almáskert remélem meg is marad holnap délután kezdem a beépítését
  • Szoszó (HU1)Szoszó (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 17.04.2015
    Brad Boy írta: »
    Olvasva az éjszakai (!) beírásokat, kissé lelombozódtam. Nekem - és még sokunknak - tetszenek az új hangok, vidámabb, élet-telibb a játék, jó kedvem lett tőle tegnap. Köszönöm! Továbbá valóban javítottak nem egy bosszantó apró hibát, és van fórum is végre. De azért, hogy tele legyen negatív hozzáállással? Ha zavar a hang, a zene, az animáció, kapcsold ki! Sokan játszunk ezzel a játékkal, mindenki kedvére nem tehetnek.
    Az már nagyobb baj, hogy a frissítéssel megint termelődtek hibák is, van, aki nem tud belépni, annak a zene a legkisebb baja. De ezt - ahogy idővel a szövifa-locsolás gyorsítását is - biztosan megoldják majd. Nem kéne mindenhez mindig farral állni, szebb lenne a játék, jobb a hangulat. "Változtasd meg a gondolataidat, változtasd meg a tetteidet, és megváltozik az életed!" Nem tudom, melyik híres ember mondta ezt, de nagyon igaza van. Egy játékkal játszani kell. Tőled függ, hogy jó kedvvel teszed-e. A szabályokat pedig mindig az alkotó diktálta, sosem a játékos. Az csak elfogadja azzal, hogy beszáll.
    Tisztelettel: Brad Boy, a cowboy

    Kiegészítés: Jut eszembe, közben megint jött a Tájépítész, annak senki sem örült, pedig általa megoldották, hogy a sok elfekvő dísztárggyal lehessen kezdeni valamit, továbbá a belépéskor a felugró "Száguldó gazdá"-ban valami hetivásárt emlegetnek, ami izgalmasan hangzik, és ez sem érdekli a kutyát se... :(

    Sziasztok!
    Kezdetben érdekes volt az új effekt, de állandóan a tehén bőgését hallgatni...?
    A régi egyszerűbb, halkabb volt és megfelelően TÁJÉKOZTATOTT. Elvileg azért csinálták, hogy használjuk, nem? :)
    Ugyanakkor eddig jó szolgálatot tett többek között küldetések alatt, ha az effekteket bekapcsolva hagytam, mert ha közben a neten más oldalakat böngésztem, akkor is hallottam, és tudtam, mikor kell betakarítani.
    Nálam egész nap megy a játék, és enyhén szólva is idegesítő, és ez nem a negatív hozzáálláson múlik! A régi effektek mellett még a youtube-ot is tudtam hallgatni, csak a kutyus ugatott néha bele... ;)

    A zene viszont sokkal jobb lett, de azt eddig sem használtam. :/
    "Kérem vissza" a régi effekteket, mert szerintem nagyon jó dolog, vagy legalább egy "lehalkító gombot", mert folyamatos játék mellett idegesítően SOK/K a hang!
    :)

    Tájépítészről az összefoglaló véleményem: nagyon jó, de nagyon drága! :D
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 18.04.2015
    Sziasztok.
    Így pár nap után nekem is be kell látnom,hogy sok az új hang a farmon.Mert a zenét én is kikapcsoltam eddig,de a hangot rajtahagytam,hogy halljam,ha kinő vmi.De mostmár azt is le kell kapcsolni,mert tényleg sok.Tehát én is eltekintenék a tyúk és tehénhangoktól,főleg úgy,hogy még a virágfarmon is kotkodácsol,holott ott nincs is állat.A lépkedő hang,(az a kattogás) meg nagyon fülsértő,főleg egy teljes farm betakarításánál,tehát a zenét leszámolva nekem is jobban bejött a régi :(
Ez a beszélgetés lezárult..