Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Az április 3-13. közötti fórumleállás megbeszélése

AraxArax Bejegyzések: 3
szerkesztette ezt: 04.09.2015 itt: Bejelentés és hírek megbeszélése
A Közleményt és az azzal kapcsolatos dolgokat itt lehet kibeszélni.
Post edited by Arax on

Hozzászólások

  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Arax írta: »
    A Közleményt és azzal kapcsolatos dolgokat itt lehet kibeszélni :)

    Szervusztok, HURRÁ, újra van Fórumunk:o

    Ugye, nem lesz több leállás:confused:

    További jó játékot és fórum-böngészést Mindenkinek, zsn.:)
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Na végre! Nem mintha sokat írogattam volna, de hiányzott a fórum. Eddig még nem érkezett a levelek közé értesítés a GGS-től. Ennek örülök. :)
    Tessék írogatni, mert nincs mit olvasnom! :D
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Sziasztok! Én is nagyon hiányoltam a Fórumot! Nagyon köszönöm, hogy újra olvashatom! Mindenkinek jó olvasást kívánok!!!
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Kiskapa írta: »
    Na végre! Nem mintha sokat írogattam volna, de hiányzott a fórum. Eddig még nem érkezett a levelek közé értesítés a GGS-től. Ennek örülök. :)
    Tessék írogatni, mert nincs mit olvasnom! :D

    hahaha, ez jópofa volt Kiskapa, hogy " tessék irogatni........

    Nem offolni akartam, inkább válaszolni, hogy sok olvasnivaló szerintem nem lesz, egyenlőre, minden zökkenőmentes!!:)
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Ahusvéti nyuszi volt a tettes...vagy fogjuk rá a nyuszira:D
  • FreeLiszek.lasz (HU1)FreeLiszek.lasz (HU1) HU1 Bejegyzések: 24
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Sziasztok!
    Teljesen megnyugodtam.Már kezdtem azt hinni,hogy a sok reklamálás miatt kitiltott lettem,pedig nem származom rossz családból.Igaz én sem az írásról vagyok híres,de jó dolog néha bejönni ide és olvasgatni.
    Szép napot,jó farmozást mindenkinek.
  • Tica54 (HU1)Tica54 (HU1) HU1 Bejegyzések: 721
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Örülünk, hogy megint van Fórum. Azért egy kicsit elveszett, elhanyagoltnak éreztük magunkat, de most már jó. Reméljük nem lesz több gond.
  • broza (HU1)broza (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Örvendetes, hogy van újra fórumunk. Azért a belépésnél felugró hírek ablakban jó lett volna némi tájékoztatás arról. hogy hova lett és mikorra várható!
  • RatkoritaGamer (HU1)RatkoritaGamer (HU1) Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Sziasztok örülök hogy van újra fórum!
    Mért volt leállás a fórummal?
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Szia! A választ megtalálod a hivatalos hírekben.:)
    Sziasztok örülök hogy van újra fórum!
    Mért volt leállás a fórummal?
  • Csepregine2Csepregine2 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Már annak is örülünk, hogy van fórum. Kis öröm is öröm. Én jobban tudnék annak örülni, ha a játék zökkenőmentes lenne, ha sűrűbben kapnánk információkat, kérdéseinkre válaszokat....
    Tehát nem vagyok maradéktalanul boldog.
  • Eperke50 (HU1)Eperke50 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Megkaptuk az e-mailt a leállás okáról és a javaslatró, hogy változtassunk jelszót. Segítene valaki, hogy a fórum és ajáték jelszavát hogyan tudom megváltoztatni?
  • fr777fr777 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 13.04.2015
    Szia!

    Fogaskerék (fórum alatt) opciók,de szerintem nem kell mindenkinek jelszót váltani,de ,ha szeretnéd tedd:)
  • GirlAnyus52 (HU1)GirlAnyus52 (HU1) HU1 Bejegyzések: 291
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Aki kapott emailt, annak javasolt a jelszóváltoztatás.
    Egyébként nagyon hiányzott a fórum, jó megint itt lenni!:)
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Köszönöm a választ. Igen hiányzott annak ellenére hogy nem szoktam sokszor ide írni, de naponta többször is itt vagyok
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Sziasztok;) nekem is nagyon hiányzott a fórum, örülök, h újra itt lehetek;););) Na végre;), remélem nem áll le újra
  • Lyonnn (HU1)Lyonnn (HU1) Bejegyzések: 31
    szerkesztette ezt: 14.04.2015
    Örülünk hogy ismét van forum, bár ez a megfogalmazás nekem nem világos
    "Az új biztonsági rendszer bevezetése és a fórumokat hirtelen ismét használó játékosok számának kombinációja túlterhelte a Fórum szerverét,"
    milyen kombinációrol is van szó, de persze valamit irni kell, és csak remélni tudjuk hogy nem ujabb támadás gyengitett...
    Lényeg, hogy örülünk és irunk mostmár ismét, mindenkinek sok sikert a játékhoz, és még többet a forum/játék müködésben tartásához.
  • sampon (HU1)sampon (HU1) Bejegyzések: 1
    Sziasztok!  Sampon vagyok. Tud -e valaki megfelelő magyarázatot adni ,h. a szélmalmomban miért nem tudok sertés takarmányt előállítani? Káposztám van ,/    a farmkezelőben  a raktár tele! / dollárom is van megfelelő mennyiség és még mielőtt valaki feltételezné a malomban nem folyik más művelet?
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    sampon (HU1) mondta:
    Sziasztok!  Sampon vagyok. Tud -e valaki megfelelő magyarázatot adni ,h. a szélmalmomban miért nem tudok sertés takarmányt előállítani? Káposztám van ,/    a farmkezelőben  a raktár tele! / dollárom is van megfelelő mennyiség és még mielőtt valaki feltételezné a malomban nem folyik más művelet?
    és a raktárod tele van-e sertéstakarmánnyal?
    mert ha igen, akk azért nem tudsz sertéstakarmányt előállitani. Adj el a sertéstakarmányból ...
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    sampon (HU1) mondta:
    Sziasztok!  Sampon vagyok. Tud -e valaki megfelelő magyarázatot adni ,h. a szélmalmomban miért nem tudok sertés takarmányt előállítani? Káposztám van ,/    a farmkezelőben  a raktár tele! / dollárom is van megfelelő mennyiség és még mielőtt valaki feltételezné a malomban nem folyik más művelet?
    Lehet, hogy csak a csűrödben nem annyi káposzta van, mint amennyit látsz. Mostanában ez a bug gyakran bekavar. Csökkentsd az előállítani kívánt sertéstakarmány adagját, és akkor fog működni.
Ez a beszélgetés lezárult..