Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Március 31-ei frissítés megbeszélése: Tavaszi event és egyéb változások

1915

Hozzászólások

  • Lizy3 (HU1)Lizy3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    szia zsuzsi én sem találom és a bónusz sem mutatta meg az utolsó tojást
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Lizy3 írta: »
    szia zsuzsi én sem találom és a bónusz sem mutatta meg az utolsó tojást

    Szia!

    Kinyitottad az eventes ablakot, ahol a tojásokat számolja? A kosár alatti nyílra kell kattintani, de csak az első kattintás ingyenes. Tehát, ha rákattintasz, meg kellene a farmkörnyezetben mutatnia a tojást.

    Zsuzsi
  • Mokus45 (HU1)Mokus45 (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Szia!

    Ha csak egy hiányzik és nem használtad még el a bónusz (ingyenes) segítségedet az eventes ablakban, akkor azzal meg tudod találni.

    Zsuzsi
    Már elhasználtam sajnos azért szenvedtem ennyit de időközbe meg találtam a kis hamist :)
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Mokus45 írta: »
    Már elhasználtam sajnos azért szenvedtem ennyit de időközbe meg találtam a kis hamist :)

    Hurrá! :) Gratula!
  • Mokus45 (HU1)Mokus45 (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Brad Boy írta: »
    Hurrá! :) Gratula!
    Köszi :) Nehezen ment de jól el is bújt a kicsike :)
  • Lizy3 (HU1)Lizy3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 190
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Szia Zsuzsi! Az első kattintásra nem mutatta meg a tojást, második kattintási lehetőség nincs mert szürke a nyil. Már nagyítóval többször alaposan átnéztem a farközüli területet és nem látom a tojást, sajna így jártam.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Lizy3 írta: »
    Szia Zsuzsi! Az első kattintásra nem mutatta meg a tojást, második kattintási lehetőség nincs mert szürke a nyil. Már nagyítóval többször alaposan átnéztem a farközüli területet és nem látom a tojást, sajna így jártam.

    Szia ! Először is nézd meg hogy mennyi tojásod gyűlt össze. Lehet mind a 10 megvan. Ha nem és csak 1 hiányzik van egy lehetőség:
    Egyik farmtársam írta nálunk hogy az utolsó tojást megmutatja ha a kosárra de lehet hogy nyílra kattintsz és nem kér érte aranyat. Csak egyetlen tojást mutat meg ingyen a többit aranyért. Azért óvatosan próbáld ki!

    Nézted már a tengerben? A felső folyó hídja melletti fa törzsén? Fa lombja közt?
    Útkereszteződésben a fű közt, vagy a fa törzsén, híd alatt, kövek tövében, a világító torony tetején, folyóban, a lovarda kerítésénél és a piactér melletti bokorban, stb ?
  • Frangipani2Frangipani2 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Sziasztok!

    Tudna valaki segíteni abban, hogy tojást hogyan lehet keresni? Nekem sajnos még egy sem bukkant elő sehonnan, és már egy nap lassan eltelik.

    Köszönöm szépen a segítséget :)
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    233-as hozzászólást nézd meg. Nehéz megtalálni, mert miniatűr tojások vannak. Nagyísd ki a képernyőn a farmodat és az egeret mozgasd. Amikor találsz egy tojást, kattints rá.
  • anyaföld (HU1)anyaföld (HU1) Bejegyzések: 26
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Én 2 órája keresem a 10. tojást ami szerintem nincs is. Nagyítóval pásztáztam végig cm-ről cm-re és nincs meg. Még a kerítés melletti disztárgyakat is elmozdítottam hátha takarja. 10. tojás nincs. Ez is csak arra megy, hogy arannyal csináld meg. Minden cm-t átvizsgáltam, lassan türelmesen de 2 óra után elfogyott feladom és azért sem csinálom meg arannyal! Marad a 9 tojás. Átverés az egész mert itt nincs 10. tojás az biztos. Innentől kezdve nem is érdekel ez az event, ezt nem játszom el mindennap. A szemeim kikészültek a semmiért.
  • Ede3 (HU1)Ede3 (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Naponta 10 tojás... A maiak meg is vannak, de a tegnapiak sajnos csak hatan. Mire indult az event már elindultam munkába és éjfél előtt pár perccel értem haza. Eddig azt hittem egy nap 24 órából áll. Lehet hogy csak 12-ből??? Mert ha egy nap 12 óra, akkor nem sok esélyem van, egészen pontoan nulla.
    Brühü :(
  • Rusticus (HU1)Rusticus (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Ede3 írta: »
    Naponta 10 tojás... A maiak meg is vannak, de a tegnapiak sajnos csak hatan. Mire indult az event már elindultam munkába és éjfél előtt pár perccel értem haza. Eddig azt hittem egy nap 24 órából áll. Lehet hogy csak 12-ből??? Mert ha egy nap 12 óra, akkor nem sok esélyem van, egészen pontoan nulla.
    Brühü :(

    Örülök, hogy neked meg van a mai. Én a tegnapi mind megtaláltam, de ma egy sincs!
  • mylady52 (HU1)mylady52 (HU1) Bejegyzések: 53
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Nem váltott a tojáskeresés, a tegnapi napot mutatja :(:mad:

    Időhöz kötött a napváltás ?
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    mylady52 írta: »
    Nem váltott a tojáskeresés, a tegnapi napot mutatja :(:mad:

    Időhöz kötött a napváltás ?
    Pont ugyarezt akartam kérdezni, hogy mikortól lehet keresni a maiakat.
    A lóverseny sem nyílik meg nálam.
  • királylány88királylány88 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    sziasztok megcsináltam tegnap a 10 db tojást me elkezdtem vona keresni sehol egy db tojás mire észreveszem hogy tele a kosár ez így tök jó lenne így már összesen 20 db tojásomnak kéne lenni de csak 10 van és keresni sem tudok mert tele a kosaram megint mit rontottak el???
  • dianna1954 (HU1)dianna1954 (HU1) Bejegyzések: 10
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    sziasztok nálam ugyan ez a helyzet
  • Bipne1 (HU1)Bipne1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 134
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Én hiába szüretelek sajnos tojást nem találok,tegnap se volt semmi .Pedig minden fajtát ültettem így nem lesz meg a napi 10 db csak a napi nulla.
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok!
    Nálam se enged tojást keresni a napi 10-be, és nincs is a környezetben tojás, és a lovas szezon is azt írja szünet van, de a bronz 2-be kezdek és beszedtem az ajándékokat és nem tudok versenyezni.
  • vicuska 65 (HU1)vicuska 65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Nálam is ugyan ez van! Most mi a teendő?
  • Nakladál RebekaNakladál Rebeka Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Tegnap kint a mezőn, a fák alatt, a folyóban, a tengerben találtam tojást. Ma még sehol. :(
    Csak a nyulak jönnek minden aratásnál, felröppenőként.
  • judyttha (HU1)judyttha (HU1) Bejegyzések: 51
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok!
    Nálam még tele van a tojásos kosár de azt írja ki 2. nap. Viszont egyetlen tojás sincs sehol. A szöviben eddig két embernél is ugyanez a hiba, viszont tobben már éjfél után be tudták gyűjteni. :(
    A lóverseny sem üzemel.....
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Bipne12 írta: »
    Én hiába szüretelek sajnos tojást nem találok,tegnap se volt semmi .Pedig minden fajtát ültettem így nem lesz meg a napi 10 db csak a napi nulla.

    Szia !

    A tojásokat nem a betakarításkor kapsz felröppenőként!!!
    Egyesével kell megkeresned a főfarmodon a tanya körüli környezetben, azaz a kerítésen kívüli területen.

    Lehet ma délelőtt még begyűjtheted mert az újak még nem jelentek meg.
  • ibike42 (HU1)ibike42 (HU1) HU1 Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok!
    Gyors segítség kéne ,a farm melletti 10 tojás nincsen kiürítve a kosárból ,így nem rak újakat a nyuszika.Hanem rak újat nem lesz meg és nem tudom a feladatot csinálni !
    Köszönöm Ibike42
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Egyet értek az előttem szólóval, jó lenne ha valaki válaszolna is hogy mikor ürül ki a kosár, mert 10 napig való gyüjtés nem egyezi meg a játék napok számával, mindenkinek azonos időben kezdődik a tojásgyüjtés?
  • Öregbá (HU1)Öregbá (HU1) Bejegyzések: 25
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    ibike422 írta: »
    Sziasztok!
    Gyors segítség kéne ,a farm melletti 10 tojás nincsen kiürítve a kosárból ,így nem rak újakat a nyuszika.Hanem rak újat nem lesz meg és nem tudom a feladatot csinálni !
    Köszönöm Ibike42

    Én se találok egy darab tojást sem farmon kivűl. Megvártam az éjfélt, mondom gyorsan megkeresem - nincs! Most sincs! Akkor mit keressek????? Így biztos nem kell majd ajándékot adni - kapni!
  • MildingMilding Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Jó reggelt!Én is kérdezném hogy mikortól lehet beszedni a következő 10 tojást mert,ha csak du.akkor nem lesz meg a nyusziház mert szombaton elutazom reggel és csak vasárnap leszek gép közelben:confused:
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Nálam ugyan ez a helyzet. Aki éjfélkor még a gép előtt ült az elkezdhette a tojásszedést mert rövid időre megjelentek a tojások. Azoknak most nincs problémájuk.
    Meglátásom szerint mivel 13-14 között indult a játék a következő nap ezen időszakában telik le a 24 óra.
    Alátámasztani nem tudom mert mi összefogtunk és mindenkinek megkerestük valamennyi tojását.

    DE ezen logika szerint: aki azonban nem találta meg tegnap valamennyi tojást, az ma folytathatja még délelőtt a keresést.
  • Elizabet52Elizabet52 Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok. ma reggel egy darab elrejtett tojás sincs miért?? mikor lesz kitéve???? köszönöm!
  • MildingMilding Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    mamma3 írta: »
    Nálam ugyan ez a helyzet. Aki éjfélkor még a gép előtt ült az elkezdhette a tojásszedést mert rövid időre megjelentek a tojások. Azoknak most nincs problémájuk.
    Meglátásom szerint mivel 13-14 között indult a játék a következő nap ezen időszakában telik le a 24 óra.
    Alátámasztani nem tudom mert mi összefogtunk és mindenkinek megkerestük valamennyi tojását.

    DE ezen logika szerint: aki azonban nem találta meg tegnap valamennyi tojást, az ma folytathatja még délelőtt a keresést.

    Jó de nekem megvolt tegnap az összes tojás,viszont én sem tudok versenyezni:(
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Szervusztok!

    Se tojások, se LOVAS-verseny!

    Most akkor mi van???
    A hirdetőtáblán az van, hogy újra indult a szezon, de HOL:confused:
    ja, majd megint küldizések közepette állítják le a játékot!??
Ez a beszélgetés lezárult..