Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1823

Hozzászólások

  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 29.03.2015
    Zétus10 írta: »
    Beteszitek hogy 100% százalékért lehet aranyat venni és nem lehet sms-ben vásárolni? Milyen dolog ez?

    szia Zétus

    ez itt csak a fórum, itt senki nem rak be semmit se a játékba, és nem is vesz el semmit.
    ha ilyen jellegű problémád van, akkor azt a Supportnak kell megírnod. a Supportot/Ügyfélszolgálatot a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt találod :)
  • Zétus10Zétus10 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 29.03.2015
    Már megint nem tudtam aranyat venni sms-ben. Miért nem figyeltek oda egy kicsit. Az első lehetőségnél is próbálkoztam és most ismét,de nem engedi!!!!!!
  • zsiga1112zsiga1112 Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    már két napja ott van a szerencse kerék ahogy rá kattintok egyböl zöld képernyö és félorás küszködés mire be tudok lépni miért van ez?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    Zétus10 írta: »
    Már megint nem tudtam aranyat venni sms-ben. Miért nem figyeltek oda egy kicsit. Az első lehetőségnél is próbálkoztam és most ismét,de nem engedi!!!!!!

    Szia!

    Nem lehet hogy Kártyás telefonod van és azért nem fogadja el?Mostanában újitották meg a felületet,rá is csodálkoztam lehet az is az oka.

    üdv.
  • icarika (HU1)icarika (HU1) HU1 Bejegyzések: 156
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    Zétus10 írta: »
    Már megint nem tudtam aranyat venni sms-ben. Miért nem figyeltek oda egy kicsit. Az első lehetőségnél is próbálkoztam és most ismét,de nem engedi!!!!!!
    Én kb. 1 hónapja nem tudok venni . Azelőtt minden gond nélkül .
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    icarika írta: »
    Én kb. 1 hónapja nem tudok venni . Azelőtt minden gond nélkül .

    sziasztok:))tegnap ,mikor 100%-os aranyvásárlási lehetőség volt,én se tudtam venni,pedig eddig mindig sikerült,már máshol ezt megirtam,tegnap,de válasz rá,semmi.Én a Paysafecard fizetési modot használom,de sehogy sem sikerült ez most,ami nagyon bosszanto,és másnak se ment.Most megint meddig várhatunk arra,hogy legyen 100%-os vásárlási lehetőség?olyan ritkán rakják be,és akkor se sikerül venni?Ma meg berakják az 50 %-ost?Azért az nem ugyanaz,ha az a cél,hogy minél több aranyat költsünk,legalább tudjunk venni is,ilyen még nem fordult elő,és nagyon nem tetszik,az sem,hogy még semmilyen választ erre nem kaptam.Jó lenne ,ha valaki válaszra méltatna,ebben az ügyben.Köszönöm:JULISKA9:mad:
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    JULISKA92 írta: »
    sziasztok:))tegnap ,mikor 100%-os aranyvásárlási lehetőség volt,én se tudtam venni,pedig eddig mindig sikerült,már máshol ezt megirtam,tegnap,de válasz rá,semmi.Én a Paysafecard fizetési modot használom,de sehogy sem sikerült ez most,ami nagyon bosszanto,és másnak se ment.Most megint meddig várhatunk arra,hogy legyen 100%-os vásárlási lehetőség?olyan ritkán rakják be,és akkor se sikerül venni?Ma meg berakják az 50 %-ost?Azért az nem ugyanaz,ha az a cél,hogy minél több aranyat költsünk,legalább tudjunk venni is,ilyen még nem fordult elő,és nagyon nem tetszik,az sem,hogy még semmilyen választ erre nem kaptam.Jó lenne ,ha valaki válaszra méltatna,ebben az ügyben.Köszönöm:JULISKA9:mad:

    Szia!

    Reggel szóltam emiatt a supportnak. Azt mondták, tudnak róla, mert rengeteg jelzést kaptak ebben az ügyben. Egy kicsi türelmet kérünk még, idő, mire mindenkinek válaszolni tudnak.

    Zsuzsi
  • JULISKA9 (HU1)JULISKA9 (HU1) Bejegyzések: 34
    szerkesztette ezt: 30.03.2015
    köszönöm a válaszod Zsuzsi,remélem hamarosan megoldják ezt a problémát,és most hogy erről beszélünk,az jó lenne,ha továbbitanád,szerintem más is egyetért ebben,hogy ne ilyen ritkán rakják be a 100%-os aranyvásárlási lehetőséget,mert majdnem 1 hónapot kell rá várni,mondjuk lehetne kétszer is 1 honapba,ez egy javaslat,aminek sokan örülnének,és talán ez mindenkinek megérné:))) Mégegyszer köszönöm hogy válaszoltál:)
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    JULISKA92 írta: »
    köszönöm a válaszod Zsuzsi,remélem hamarosan megoldják ezt a problémát,és most hogy erről beszélünk,az jó lenne,ha továbbitanád,szerintem más is egyetért ebben,hogy ne ilyen ritkán rakják be a 100%-os aranyvásárlási lehetőséget,mert majdnem 1 hónapot kell rá várni,mondjuk lehetne kétszer is 1 honapba,ez egy javaslat,aminek sokan örülnének,és talán ez mindenkinek megérné:))) Mégegyszer köszönöm hogy válaszoltál:)

    érdekes, én akkor miért zárok be minden nap 290%-os bónuszt?
    nem ugyanaz mindenkinek?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    érdekes, én akkor miért zárok be minden nap 290%-os bónuszt?
    nem ugyanaz mindenkinek?

    Nem ugyanaz mindenkinek (személyre szabott megjelenítés és ajánlatok vannak).
    Ezt még nagyon régen írták.
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    érdekes, én akkor miért zárok be minden nap 290%-os bónuszt?
    nem ugyanaz mindenkinek?

    Juliska a szimpla aranyvásárlási lehetőség duplázását keresi :)

    A 290% az az a fajta, amikor valami extra dolgot kapsz az arany mellé: bányászati engedélyt, készletelemet, hínártápot, vagy akármicsodát, aminek az értékét kiszámolja a rendszer aranyban, és így adja meg %-ban a vásárlandó összeghez :)
  • arahun (HU1)arahun (HU1) Bejegyzések: 2
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    Üdv

    Az vajon miért van, hogy vettem egy "extra elismertségi pontok" bónuszt, ami +250% pontot ígért, de egyrészt nem adott semmi pluszt, másrészt amikor újra töltöttem, az oldalt, eltünt fentről a piktogram, hogy nekem van ilyen?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    arahun írta: »
    Üdv

    Az vajon miért van, hogy vettem egy "extra elismertségi pontok" bónuszt, ami +250% pontot ígért, de egyrészt nem adott semmi pluszt, másrészt amikor újra töltöttem, az oldalt, eltünt fentről a piktogram, hogy nekem van ilyen?

    Szia!

    Ez a Szuper Ajánlat bugos sajnos. :( Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot a supporttal.

    Zsuzsi
  • danettaadanettaa Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Sziasztok!
    Azzal a problémával fordulnék Hozzátok, hogy volt 1180 aranyam és egyik pillanatról a másikra meg már csak 314...pedig semmit nem vásároltam.
    Valamint a lovardában hiába van mindegyik pályám 6-os szintre fejlesztve, a betanításnál így is csak 2 betanítási pontot ad a betanítás végeztekor.
    Tudnál benne segíteni??
    Köszi!
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    danettaa írta: »
    Sziasztok!
    Azzal a problémával fordulnék Hozzátok, hogy volt 1180 aranyam és egyik pillanatról a másikra meg már csak 314...pedig semmit nem vásároltam.
    Valamint a lovardában hiába van mindegyik pályám 6-os szintre fejlesztve, a betanításnál így is csak 2 betanítási pontot ad a betanítás végeztekor.
    Tudnál benne segíteni??
    Köszi!

    Szia!

    Az aranyad eltűnése miatt írj a supportnak kérlek. Megtalálod őket a farmod jobb felső sarkában a Kijelentkezés ikon alatt (Ügyfélszolgálat). Írd meg nekik légyszíves. Semmi építkezést nem léptél át vele esetleg? Vagy a ló betanítását?

    A lovad edzésénél mikor beállítod, melyik pályán gyakorlatozzon a lovad, akkor a lenti csúszkát állítsd magasabbra. Minimum a 20 patkó, amiért csak 2 sárga csillagot kapsz pluszt a pályád szintje után a 6-ot.
    Tehát azt a csúszkát told fel amennyire szeretnéd, a maximum a 4000 patkó. A patkód számától és az edzési intentizástól függően állítsd be a 20 és a 4.000 közé. Ha patkót akarsz spórolni, akkor a csúszkát csak addig vidd, amíg pl. 2000 patkó után 200 sárga csillagot ad.

    Zsuzsi
  • Bernus666 (HU1)Bernus666 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Sziasztok!

    Az normális, hogy 139, meg 134-es szintű játékosokkal kerülnek össze 69, 74, 77 szintűek a küldetésben?
    Két külön kategóriának kéne lenni.
    A szöviverseny így igazságtalan!!!!
  • izgimozgi (HU1)izgimozgi (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    nem futkároznak a pacik, miért?
  • monix12 (HU1)monix12 (HU1) Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Azt jelzi, hogy elindult a verseny, de amikor a kihívásra kattintok ott meg azt írja szezon-szünet van..
  • Ádámmaci (HU1)Ádámmaci (HU1) HU1 Bejegyzések: 3,139
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Szerintem mindenkinél ez van, ez bug, reméljük javítják.
  • tira20012tira20012 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    A szövekezeti versenyes játékban nem tudom megnézni, hogy hol állunk, valamoi központi probléma van?
  • Édes álom (HU1)Édes álom (HU1) Bejegyzések: 45
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    monix12 írta: »
    Azt jelzi, hogy elindult a verseny, de amikor a kihívásra kattintok ott meg azt írja szezon-szünet van..

    Sziasztok!

    Nálam is ugyanez a helyzet. Tegnap éjfélkor még éppen keresgéltem a tojikat, amikor lejárt a visszaszámláló a lóversenynél. Kiírta, hogy Bronz II a ligám, és hogy jó játékot....aztán mindenhol "szezon-szünet" van. Jó lenne tudni, hogy csak technikai hiba miatt volt a visszaszámlálás? S mikor indul a következő bajnokság?

    Üdv,
    Édes álom
  • roxane (HU1)roxane (HU1) HU1 Bejegyzések: 18
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok, az én lovardámban még mindig szünet jelzés látható.
  • gaga5555 (HU1)gaga5555 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    A tegnapi frissítés óta eltűntek aranyaim.
    A küldetéseknél sokszor nem az aktuális teljesítmény látszik, hanem a játékban elért besorolási hely adata.
    Az új játéknál direkt nem lehet teljesíteni arany nélkül a feladatot? (tojásgyűjtés!)
  • bea1215 (HU1)bea1215 (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Ellopták a kannámat a lovardától:(
  • Vikica007 (HU1)Vikica007 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 18.04.2015
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Két percenként kilép a játék. Mit lehet tenni,hogy ezt a hibát kiküszöböljem?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 18.04.2015
    Vikica007 írta: »
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Két percenként kilép a játék. Mit lehet tenni,hogy ezt a hibát kiküszöböljem?

    szia
    kapsz valami hibaüzit? nem lehet, h a Flashed omlik össze? mert akkor frissítsd és talán oks lesz minden :)
  • Maszat1105 (HU1)Maszat1105 (HU1) HU1 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 19.04.2015
    sziasztok! A garázsban levő gépeket nem lehet elindítani. Másnál is van ilyen probléma?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.04.2015
    Maszat1105 írta: »
    sziasztok! A garázsban levő gépeket nem lehet elindítani. Másnál is van ilyen probléma?

    Szia! :)

    Nem tudom, melyik gépet szeretted volna indítani, így csak tippelni tudok. :)

    1. lehetőség:

    Ha az első fülben lévő gépek közül próbálkoztál (retró klasszikus, földromboló, multifarmer, daráló), az nem is fog menni. Azok hatása folyamatos, külön aktiválást nem igényel.

    2. lehetőség:

    Ha a második fül gépeiből szerettél volna (erőgép, humuszforgató pro, különleges prés, kerti homokfutó) elindítani, akkor nézd meg, van-e elég bizonyítvány, eszköz, arany, stb. az aktiváláshoz.

    Zsuzsi
  • gizi1 (HU1)gizi1 (HU1) HU1 Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 19.04.2015
    Hát azt én sem tudom hogy mi okozza de garázsba a humuszt nem adja, mindig újra indul az idő, annélkül hogy belehetne gyüjteni a humuszt, és le blokkolja az egész farmot. le akartam szedni a tejet a főfarmon és aktiváltam az piros autót, és leblokkolta a tehén istáló számláloját.
    Ha mód és lehetőség lenne valamit kezdeni vele, mert ez nem először fordult elő.

    Előre is köszönöm a segitséget, és a továbbitást a megfelelő helyre hogy nézzenek utána.
    valaki miért rossz.a garázs müködése.

    -amit az előzőekben leírt gyurizs zsuzsi. ezt mind tudom, mindenem van,frissitettem. ez az irásom előtt megtettem, és el is olvastam. Amit előzőekben leírtam nem először fordult elő, de először azt hittem én .hibáztam. Már napok óta nem tudtam humuszt begyüjteni.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 19.04.2015
    gizi1 írta: »
    Hát azt én sem tudom hogy mi okozza de garázsba a humuszt nem adja, mindig újra indul az idő, annélkül hogy belehetne gyüjteni a humuszt, és le blokkolja az egész farmot. le akartam szedni a tejet a főfarmon és aktiváltam az piros autót, és leblokkolta a tehén istáló számláloját.
    Ha mód és lehetőség lenne valamit kezdeni vele, mert ez nem először fordult elő.

    Előre is köszönöm a segitséget, és a továbbitást a megfelelő helyre hogy nézzenek utána.
    valaki miért rossz.a garázs müködése.

    -amit az előzőekben leírt gyurizs zsuzsi. ezt mind tudom, mindenem van,frissitettem. ez az irásom előtt megtettem, és el is olvastam. Amit előzőekben leírtam nem először fordult elő, de először azt hittem én .hibáztam. Már napok óta nem tudtam humuszt begyüjteni.

    Szia!

    Kérlek, írd meg a problémádat a supportnak. Viszont holnap ezt én is jelzem nekik.

    Zsuzsi
Sign In to comment.