Főoldal Hungarian Archívum Technikai problémák és bugok (a)

Technikai hibák a játékban

1723

Hozzászólások

  • minya (HU1)minya (HU1) Bejegyzések: 65
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Csak a türelem segít. A szerverrel van gond, te semmit sem tehetsz, mint vársz türelmesen.

    sziasztok!ezzel csak az a bajom,elfogyott a türelmem.azzal.hogy 1 azaz egyetlen egy újítás végre sikerült,nem gátol abban,hogy lelépjek innen.tökre használhatatlan,nem lehet belépni rég óta.nekem nem éri meg így itt téblábolni sem,sőt.. játszani sem,mert ez már nem játék.mindig reménykedem..na ma tuti nem lesz végre panaszáradat... nem a rossebbet nem...beállok én is sorba utoljára ezen a játékon.még 1 évvel ezelőtt jó volt itt,főleg a barátaimmal.de most már ez sem tart vissza.a modiknak minden elismerésem,hogy bírják még ezt az áradatot,hisz nem tudnak semmit tenni,mint mi...továbbítani a panaszt,amire nagy ívben....tesznek egy jó nagy rakást.na ezzenel lesöpröm magamról ezt a rakást,nektek meg további jó küzdést a játékkal.mert ez egy küzdőjáték,más semmi....
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    minya írta: »
    sziasztok!ezzel csak az a bajom,elfogyott a türelmem.azzal.hogy 1 azaz egyetlen egy újítás végre sikerült,nem gátol abban,hogy lelépjek innen.tökre használhatatlan,nem lehet belépni rég óta.nekem nem éri meg így itt téblábolni sem,sőt.. játszani sem,mert ez már nem játék.mindig reménykedem..na ma tuti nem lesz végre panaszáradat... nem a rossebbet nem...beállok én is sorba utoljára ezen a játékon.még 1 évvel ezelőtt jó volt itt,főleg a barátaimmal.de most már ez sem tart vissza.a modiknak minden elismerésem,hogy bírják még ezt az áradatot,hisz nem tudnak semmit tenni,mint mi...továbbítani a panaszt,amire nagy ívben....tesznek egy jó nagy rakást.na ezzenel lesöpröm magamról ezt a rakást,nektek meg további jó küzdést a játékkal.mert ez egy küzdőjáték,más semmi....

    Szia!

    Nagyon sajnálom, mint ahogyan a többieket is, akik már előbb beelégeltek. Viszont megértem a döntéseteket. :(

    Üdv.: Zsuzsi
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Másfél órája itt van a kapitány. Hiába csinálok semmit, nem tudom a megnézni azt sem, hogy mit akar vinni. A frissítés, területváltás nem segít. Kiléptem, vissza, de semmi. Ccleaner, Adobe Flash Player sütitörlés hatástalan. Kínomban a gépet is újraindítottam, de még mindig nem tudok mit kezdeni a kapitánnyal. Amúgy meg nem szigetezek, se így se úgy, az nem lehet az oka. Eddig hatóránként jött, megpakoltam és már ment is. De most csak nézem a hajót meg a fogyó időt. Ennek így semmi értelme. Még csak azt se mondják/írják, hogy bocs, hiba van várj. Tényleg menjek el én is?
    Most voltam az ínyencen. Most látom, hogy a fülkémnek csak a kockázott helyét látom, magát a fülkét nem. Igaz, ha rákattintok kiírja, hogy mi, mekkora szintű, de látni azt nem lehet.
    Tűzrókával és az Operával nem tudtam most sem belépni, de a Chromeval igen.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Nálam is itt a hajó végre, de nem lehet megnyitni és pakolni. javitásra szorul!
    A kék runakereskedő sem nyilik meg.
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Sikerült a hajót megpakolni. Macerás volt, mit ne mondjak. De a captain elvitte az árukat messzire. Remélem látom még ma. Kutyát is lehetett etetni. Az sem volt jó.
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Pár sajátosság, ami nálam fordul elő:

    - Többnyire be lehet lépni, azaz nem mindig, de általában igen.

    - Mikor nem lehet belépni, akkor egy idő után beenged, ennek az időnek az intervalluma megjósolhatatlan.

    - Ha egyszer beenged, bent is tart. Igen ám, de néha ki kell lépni, mert

    - a játék a gépet nagyon lelassítja. Érdekes módon nem a CPU-hoz "nyúl", mint egyes más játékok, hanem a memóriát viszi az egekbe, lefagyasztva önmagán kívül minden más futó programot a gépen. Ilyenkor kilépés, böngésző bezárása, pár perc múlva újraindítása átmenetileg megoldja a gondot.

    - Viszont akkor megint jön az, hogy az újra belépésnél felmerülhet, hogy nem enged be. Küldetéseket (vagy pl. erőgépet) indítani elég értelmetlen, mert a fagyi hirtelen jön, azaz bármikor felviheti 98 %-ra a memóriát, és akkor leáll úgyis minden.

    Konklúzió:

    A játék jelenlegi formájában szándékolt funkciójára, azaz játékra alkalmatlan.

    Egyéb sajátosság:

    A GoodGame Studios szerint minden a legnagyobb rendben van. Nem érzik úgy, hogy legalább kis információ morzsát kellene csöpögtetni a játékosok felé, hogy a problémákról tudunk, ügyködünk rajta, addig is ezzel és ezzel kompenzálunk a kellemetlenségekért.

    (Ha mást nem, a morzsát csöpögtetni szóvirágot értékeljétek hozzászólásomban. :) )
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Egyetértek. A memóriát időnként nálam is felzabálja, olyankor tényleg nincs mást tenni, mint kilépni.
    Amíg te a morzsát szándékozol csepegtetni, addig én meg a téglákat gurítom a falazáshoz. :D
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Pár sajátosság, ami nálam fordul elő:

    - Többnyire be lehet lépni, azaz nem mindig, de általában igen.

    - Mikor nem lehet belépni, akkor egy idő után beenged, ennek az időnek az intervalluma megjósolhatatlan.

    - Ha egyszer beenged, bent is tart. Igen ám, de néha ki kell lépni, mert

    - a játék a gépet nagyon lelassítja. Érdekes módon nem a CPU-hoz "nyúl", mint egyes más játékok, hanem a memóriát viszi az egekbe, lefagyasztva önmagán kívül minden más futó programot a gépen. Ilyenkor kilépés, böngésző bezárása, pár perc múlva újraindítása átmenetileg megoldja a gondot.

    - Viszont akkor megint jön az, hogy az újra belépésnél felmerülhet, hogy nem enged be. Küldetéseket (vagy pl. erőgépet) indítani elég értelmetlen, mert a fagyi hirtelen jön, azaz bármikor felviheti 98 %-ra a memóriát, és akkor leáll úgyis minden.

    Konklúzió:

    A játék jelenlegi formájában szándékolt funkciójára, azaz játékra alkalmatlan.

    Egyéb sajátosság:

    A GoodGame Studios szerint minden a legnagyobb rendben van. Nem érzik úgy, hogy legalább kis információ morzsát kellene csöpögtetni a játékosok felé, hogy a problémákról tudunk, ügyködünk rajta, addig is ezzel és ezzel kompenzálunk a kellemetlenségekért.

    (Ha mást nem, a morzsát csöpögtetni szóvirágot értékeljétek hozzászólásomban. :) )

    Oké! 5*.
    üdv.
  • kati0155 (HU1)kati0155 (HU1) Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    A mai napra már elegem van a zöld háttérből, ennél tovább még nem jutottam! Mikorra lesz ez kijavítva? Egyre többször fordul elő, hogy nem lehet belépni! MIÉRT?
  • Hürrem (HU1)Hürrem (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    kati01552 írta: »
    A mai napra már elegem van a zöld háttérből, ennél tovább még nem jutottam! Mikorra lesz ez kijavítva? Egyre többször fordul elő, hogy nem lehet belépni! MIÉRT?
    Csak.

    Ez nem az én válaszom, mindössze tolmácsolom a GoodGame Studios-ét. Ugyanis a kommunikációképtelenségükre csakis a fenti szócska illik. (Bocsika, de ez van... Ha szeretjük, ha nem, ez van.)
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 23.03.2015
    Hürrem2 írta: »
    Csak.

    Ez nem az én válaszom, mindössze tolmácsolom a GoodGame Studios-ét. Ugyanis a kommunikációképtelenségükre csakis a fenti szócska illik. (Bocsika, de ez van... Ha szeretjük, ha nem, ez van.)

    jó tolmács vagy Hürrem :)

    sajna igazad van, mivel Moderátoraink a panaszainkat továbbították a CM-eknek – ezt Zsuzsi több hsz-ében is írta – és ők ettől többet nem tudnak tenni. a CM-ek viszont továbbították valószínűleg a fentieknek, akik olyan magasan vannak, h a válaszuk elakadt útközben és így nem érkezik meg hozzánk sajna :( így nem tehetünk mást, csak várakozunk, h 1x talán megjavítják

    persze, ha van elég türelmünk hozzá :)))))
    ha nem, hát akkor...........
    bezár a bazár??????
  • florah (HU1)florah (HU1) Bejegyzések: 4
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    Bocs,olvastam az arannyal kapcsolatos figyelmeztetést,de most már tegnap óta figyelem az aranyamat!!!Befizetek 20-at,levon 2000-ret!!...most meg semmit nem csináltam s több mint 10ezer aranyam eltűnt!!Azt hiszem,így teljesen felesleges vásárolgatni!!A félrekattintásokról meg annyit,h leggyakrabban a felugró ablakok ajánlásai viszik el az aranyat,hiszen pont kattintáskor jönnek!
    Visszakapom az eltűnt aranyamat?
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    florah írta: »
    Bocs,olvastam az arannyal kapcsolatos figyelmeztetést,de most már tegnap óta figyelem az aranyamat!!!Befizetek 20-at,levon 2000-ret!!...most meg semmit nem csináltam s több mint 10ezer aranyam eltűnt!!Azt hiszem,így teljesen felesleges vásárolgatni!!A félrekattintásokról meg annyit,h leggyakrabban a felugró ablakok ajánlásai viszik el az aranyat,hiszen pont kattintáskor jönnek!
    Visszakapom az eltűnt aranyamat?

    szia
    sajnos ebben csak a Support tud segíteni, ők tudnak utánanézni, h hova tűnt el az aranyad. a Support/Ügyfélszolgálat elérhetősége a farmod jobb felső sarkában, a kilépés gomb alatt található. kis fejecske fülhallgatóval.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    florah írta: »
    Bocs,olvastam az arannyal kapcsolatos figyelmeztetést,de most már tegnap óta figyelem az aranyamat!!!Befizetek 20-at,levon 2000-ret!!...most meg semmit nem csináltam s több mint 10ezer aranyam eltűnt!!Azt hiszem,így teljesen felesleges vásárolgatni!!A félrekattintásokról meg annyit,h leggyakrabban a felugró ablakok ajánlásai viszik el az aranyat,hiszen pont kattintáskor jönnek!
    Visszakapom az eltűnt aranyamat?

    2000 arany a bánya indítása, aranybányász engedéllyel.
  • Mvkati (HU1)Mvkati (HU1) Bejegyzések: 120
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    Nem vált át a repülő dollárt a szigetre, pedig van dollárom. .Rákatt és nem jelenik meg az átváltás!
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    Mvkati2 írta: »
    Nem vált át a repülő dollárt a szigetre, pedig van dollárom. .Rákatt és nem jelenik meg az átváltás!

    Természetesen buta kérdés egy régi farmozóhoz: a 2 órás időlimit letelt?
  • meseország (HU1)meseország (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 24.03.2015
    Sziasztok!
    Személy szerint nem nekem, de néhány technikai észrevételt szeretnék megosztani, hátha sikerül kiküszöbölni valakinek!
    A szöviben többen panaszkodnak, hogy nehezen vagy alig tudnak a játékba belépni, ha sikerül nem tölti be a játékot rendesen csak vakon tapogatóznak nem látják , hogy mit kell gyűjteni egy küldetésnél, vagy nem látni a tárgyakat! egy játékosunknak, pedig sem a zene, sem pedig a hangnem halható teljesen megszűnt! Lehetetlen így haladni, projekteket indítani, mert élvezhetetlen a játék többeknél! Szeretnénk, ha erre a problémára megoldást találna valaki! Nálam előfordul, hogy a szerver nem válaszol, de ezt valahogy megoldom! Szeretnénk, ha mielőbb ez a probléma mielőbb megoldásra találna, mert sokan unják a kötetlen jó játékot!
    Köszönöm a szövi tagjai nevében: Meseország
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 27.03.2015
    Sziasztok! Nekem a napi belépésért járó aranyat nem írta jóvá :mad:
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 27.03.2015
    Sziasztok! Nekem a napi belépésért járó aranyat nem írta jóvá :mad:

    szia
    Ezt szintén a supportnak kell megirni...de előbb frissités ki meg belépés... és ha ezek után sincs meg, csak akkor.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 27.03.2015
    szia
    Ezt szintén a supportnak kell megirni...de előbb frissités ki meg belépés... és ha ezek után sincs meg, csak akkor.
    Szia! Meg volt amit írtál, de a supportnak nem írok, hetekig tart míg válaszolnak.
  • TheSziszi5TheSziszi5 Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    Szia! Nekem is ugyanez a problémám. Írtam a supportnak, azt válaszolták, hogy ne az internet explorert használjam és frissítsem az adobe-t. Én a google cromot használom és az adobe azt írta, hogy nincs elérhető frissítés. Új választ nem kaptam tőlük, azóta sem javult semmi!
  • KiraKira Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    A türelem segít, 1 hónapig voltam hasonló cipőben. Több fajta böngésző, több fajta link, több gép és más-más operációs rendszer. Hol beengedett, hol nem. Nem csináltam semmit, egyszer csak megszűnt. Szerintem a háttérben javítják, fejlesztik a szervereket.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    TheSziszi5 írta: »
    Szia! Nekem is ugyanez a problémám. Írtam a supportnak, azt válaszolták, hogy ne az internet explorert használjam és frissítsem az adobe-t. Én a google cromot használom és az adobe azt írta, hogy nincs elérhető frissítés. Új választ nem kaptam tőlük, azóta sem javult semmi!

    Szia!

    Próbáld meg a Mozzilát,nekem a crommal nagyon lassú volt.
  • Venus (HU1)Venus (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    sziasztok nekem az a problémám hogy belépek és feljövök ide (fórum) és amikor visszamegyek azt írja ki hogy kijelentkezve.Valamikor be se enged vagy azt írja ki ,hogy Karbantartás :mad: és ha belépek akkor nekem is csak füvet hoz ki és utána kijelentkezik :mad::mad::mad: valaki nem tudja hogy mikor lesz végre ez normális?
  • Julia1955 (HU1)Julia1955 (HU1) HU1 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    Szeretném közölni,hogy a Csabafarmer szöviben elvesztek aranyak, nem mind csak belőle.Ezek mért történek meg. 2100 aranyból maradt 300 arany.

    Júlia1955
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    Julia19552 írta: »
    Szeretném közölni,hogy a Csabafarmer szöviben elvesztek aranyak, nem mind csak belőle.Ezek mért történek meg. 2100 aranyból maradt 300 arany.

    Júlia1955


    kedves Julia
    ha biztosak vagytok benne, h semmilyen fejlesztésre vagy gyorsításra nem használtátok az aranyat, akkor csakis a Support tudja megnézni merre kóboroltak el :)
    a Supportnak a farmod jobb felső sarkában a kilépés gomb alatt található ikonra kattintva tudsz írni :)
  • manóka00 (HU1)manóka00 (HU1) Bejegyzések: 12
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    Sziasztok!

    Megtudná valaki mondani miért nem jelent meg eddig 1-szer sem a tájépítő?
    Bőven elértem-elhagytam az 50-ik szintet!
    Kamu vagy jó nagy hiba???
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 28.03.2015
    manóka00 írta: »
    Sziasztok!

    Megtudná valaki mondani miért nem jelent meg eddig 1-szer sem a tájépítő?
    Bőven elértem-elhagytam az 50-ik szintet!
    Kamu vagy jó nagy hiba???
    Szia!
    Március 20-án volt itt,ha akkor még nem voltál 50-es nem is láthattad.Nem kéne mindenben hibát keresni.
  • meje (HU1)meje (HU1) Bejegyzések: 49
    szerkesztette ezt: 29.03.2015
    Szia! Meg volt amit írtál, de a supportnak nem írok, hetekig tart míg válaszolnak.

    Szia
    A supportnak azért is kellene írni, hogy tudják, nálad is ilyen jellegű hiba van.
    Mindegy mikor válaszolnak.
  • Zétus10Zétus10 Bejegyzések: 3
    szerkesztette ezt: 29.03.2015
    Beteszitek hogy 100% százalékért lehet aranyat venni és nem lehet sms-ben vásárolni? Milyen dolog ez?
Sign In to comment.