Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Játékelem megbeszélése: Lovastanya

1825

Hozzászólások

  • Süti68 (HU1)Süti68 (HU1) Bejegyzések: 20
    szerkesztette ezt: 13.03.2015
    Sziasztok!
    Lehet, hogy nem jó helyre írom a hozzászólásomat!
    Egy "kis" logikai bukfencre hívnám fel a figyelmet! Ha van két lovam az istállóban, és mindkettő képzés alatt áll, kicsit nonszensznek tartom, hogy a képzés ideje alatt, amikor általam nincs játékra hozzáférhető ló, folyamatosan kihívnak mások! Akkor hogy is van ez? Képzek, és én nem tudok játszani, hiába van üzemanyag, de kihívható vagyok, és kikaphatok, miközben a lovaim nem elérhetőek - nekem!

    UI: A legutolsó szintlépésnél nálam is elmaradt a hejehuja, ajándék!

    Köszi, hogy írhattam!

    Sziasztok
    Süti

    Köszönöm az áthelyezést, akárki volt is! Lehet hogy én öregszem, de kissé bonyolult már a fórum szerkezete "nekem", nem nagyon találom, mi hova való!
    Még egyszer köszi! :o)
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    sziasztok
    platina I-be hol számolja az 50 nyerést, mert nem látom sehol?
    köszi Judit
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    juli0 írta: »
    sziasztok
    platina I-be hol számolja az 50 nyerést, mert nem látom sehol?
    köszi Judit

    Szia!

    Sajnos azt sehol sem mutatja.

    Zsuzsi
  • juli0 (HU1)juli0 (HU1) Bejegyzések: 47
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    köszi. akkor majd számolom magamnak
    Judit
  • barnamacika (HU1)barnamacika (HU1) Bejegyzések: 27
    szerkesztette ezt: 19.03.2015
    Sziasztok

    Tudja valaki pontosan mikor ér véget a lóverseny szezon?
    A hírlevelek oldalon 1 napot ír (tehát több mint 24 óra)
    Viszont benzinem 21 órára van aktiválva és többet nem enged, mondván szezon vége....
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 19.03.2015
    Sziasztok

    Tudja valaki pontosan mikor ér véget a lóverseny szezon?
    A hírlevelek oldalon 1 napot ír (tehát több mint 24 óra)
    Viszont benzinem 21 órára van aktiválva és többet nem enged, mondván szezon vége....
    Pontosan én sem tudom. De valamikor szombaton dél körül lesz vége.
  • filadelfia 17 (HU1)filadelfia 17 (HU1) Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Pár napja hiába versenyeztetem a lovam nem számol a számláló így elesek az ajándékoktól, mi a teendő????
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Pár napja hiába versenyeztetem a lovam nem számol a számláló így elesek az ajándékoktól, mi a teendő????

    Platina 1-ben csak akkor enged 1250 fölé menni, ha legalább 50-szer győzöl.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Hááát, ez a trófea lehetne kicsit nagyobb! - nagyító kell,hogy észrevegyem:) Egyébként mikor lesz a következő versenyszezon, csak hogy tudjam, mennyi időm van felkészülni. {nem működik az Enter} Szép napot: Ildikó Bocsánat, megtaláltam a választ: kb 11 nap múlva indul újra a derbi - akkor bele kell húzmi!:)
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Hááát, ez a trófea lehetne kicsit nagyobb! - nagyító kell,hogy észrevegyem:) Egyébként mikor lesz a következő versenyszezon, csak hogy tudjam, mennyi időm van felkészülni. {nem működik az Enter} Szép napot: Ildikó Bocsánat, megtaláltam a választ: kb 11 nap múlva indul újra a derbi - akkor bele kell húzmi!:)

    Nálam a hirdetőtábla 30 napot ír.
    Már nálam is csak 11 nap. Gyorsan változnak itt a dolgok :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Nálam a hirdetőtábla 30 napot ír.
    Már nálam is csak 11 nap. Gyorsan változnak itt a dolgok :)
    És tényleg.5 perce néztem meg akkor még nekem is 30 nap volt.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    fodorme írta: »
    És tényleg.5 perce néztem meg akkor még nekem is 30 nap volt.

    Hogy rohan az idő, szinte észre sem venni, máris elszaladt 19 nap.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Hogy rohan az idő, szinte észre sem venni, máris elszaladt 19 nap.

    Hali! Nálam már csak 10 nap.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Hááát, ez a trófea lehetne kicsit nagyobb! - nagyító kell,hogy észrevegyem:) Egyébként mikor lesz a következő versenyszezon, csak hogy tudjam, mennyi időm van felkészülni. {nem működik az Enter} Szép napot: Ildikó Bocsánat, megtaláltam a választ: kb 11 nap múlva indul újra a derbi - akkor bele kell húzmi!:)

    Tényleg nagyon kicsi a trófea. Még a legnagyobb nagyításon is alig látni.
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    hunkeldon írta: »
    Tényleg nagyon kicsi a trófea. Még a legnagyobb nagyításon is alig látni.

    Szervusztok!

    Nálam a medál van kinn és szép nagy, semmi nagyító nem kell hozzá, piros kockában van ezüst medál a dollárok mellett!

    Láttam valakinél szép arany-csődör szobrot, GRATULÁLOK Mindazoknak akik megkapták!

    Ja, telik itt az idő rendesen, hahaha
  • Pappné Éva (HU1)Pappné Éva (HU1) HU1 Bejegyzések: 63
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Szervusztok!

    Nálam a medál van kinn és szép nagy, semmi nagyító nem kell hozzá, piros kockában van ezüst medál a dollárok mellett!

    Láttam valakinél szép arany-csődör szobrot, GRATULÁLOK Mindazoknak akik megkapták!

    Ja, telik itt az idő rendesen, hahaha

    Szia! A trófea-állványon is van egy díj és az olyan kicsi hogy ahhoz tényleg nagyító kell mert alig látni.
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 22.03.2015
    Szia! A trófea-állványon is van egy díj és az olyan kicsi hogy ahhoz tényleg nagyító kell mert alig látni.

    Remélem, hogy csak azért ilyen kicsi, mert ez még csak a bemutatkozó szezon volt. Talán a következő szezon trófeái mutatósabbak lesznek.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    Sziasztok!

    A remek lótenyésztőktől kérdezném hogyan lehet a 62-65 szint fölé fejleszteni a lovat mert hibára pároztatom újra meg újra (55 feletti lovakkal a végeredmény 60 szint) akkor sem tudom tovább fejleszteni.
    Erről a pontról csak nagyon nagyon apránként engedi a szintet emelkedni. (mindig az 1980 értéken adtam neki a patkót)
    Extra nemesítési értékekről meg nem is beszélhetek hiszen a már meglévőket adja meg többszörösen de ugye csak 4-et választhatok. Persze a Gyémántba én sem jutottam be, a 45-55 szintű lovak sorban legyőztek és az utolsó 10 napban alig nyert a lovam. Néha egyet-egyet (mily érdekes) a nagyobbak ellen.

    Összegzés: a 10 napos szakadatlan fejlesztés után ott tartok ahonnan elindultam.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    mamma3 írta: »
    Sziasztok!

    A remek lótenyésztőktől kérdezném hogyan lehet a 62-65 szint fölé fejleszteni a lovat mert hibára pároztatom újra meg újra (55 feletti lovakkal a végeredmény 60 szint) akkor sem tudom tovább fejleszteni.
    Erről a pontról csak nagyon nagyon apránként engedi a szintet emelkedni. (mindig az 1980 értéken adtam neki a patkót)
    Extra nemesítési értékekről meg nem is beszélhetek hiszen a már meglévőket adja meg többszörösen de ugye csak 4-et választhatok. Persze a Gyémántba én sem jutottam be, a 45-55 szintű lovak sorban legyőztek és az utolsó 10 napban alig nyert a lovam. Néha egyet-egyet (mily érdekes) a nagyobbak ellen.

    Összegzés: a 10 napos szakadatlan fejlesztés után ott tartok ahonnan elindultam.

    Szia Mamma.
    Talán ha azonos értékű lovakat pároztatnál,akkor fentebb menne a szint.Tehát a 65-ös lóhoz,ne 50 es lovat adj,mert akkor a kettő átlagát örökli a kisló :( Így természetes,hogy nem megy sokkal feljebb,hisz visszabutítottad és mire eléred megint azt ahol voltál,már nem megy a szintje feljebb.
    A 65 ös lóhoz csinálj még 1db 65-ös lovat és azt dobd össze.Így az felmegy kb 75 ig.
    Szép napot.
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    Bourges köszi a választ!

    (sejtettem ám képtelen voltam várni mert az ötvenesek is megrekednek egy szinten és újabb négy vagy 6 ló fejlesztése árán tudom csak áthidalni az akadály)

    Szóval megint 3 sziget árán tudok csak elérni még egy 60 feletti lovat. Ez nem biztató.
    Az a kérdés minek? Érdemes?
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    mamma3 írta: »
    Bourges köszi a választ!

    (sejtettem ám képtelen voltam várni mert az ötvenesek is megrekednek egy szinten és újabb négy vagy 6 ló fejlesztése árán tudom csak áthidalni az akadály)

    Szóval megint 3 sziget árán tudok csak elérni még egy 60 feletti lovat. Ez nem biztató.
    Az a kérdés minek? Érdemes?

    Szia Mamma.
    Sajnos okosan lett ez kitalálva,az eleje halad aztán egyre több hely,egyre több ló és giga mennyiségű patkó kell ahhoz,hogy feljebbjuss.Türelem játék az egész.Ki kell várni és fejleszteni kell.Nem szabad a lovakat visszabutítani,ha már az egyikkel jó szintet értél el,mert úgy csak kárba megy a beleölt patkó és idő.Tehát ha van egy lovad ami már 2000 patkóból nem megy 1 szintet szerintem ott kell megállni és csinálni hozzá egy ugyanakkora szintűt.Majd azt fejleszteni megint addig amíg 2000 ből legalább 1 szintet halad.Aztán ehhez a lóhoz megint kell csinálni egy ugyanekkorát.Tudom hogy ez sok idő és sok patkó,de csak így érdemes időt és dolcsit fektetni a lóba és szigetbe.Előbb utóbb felnő az.Az már más kérdés hogy érdemes e :)
    Ha van időd a játékra és elég fejlett már a farmod ahhoz hogy elvond tőle a pénzt a sziget miatt,akkor igen,de ha még van mire költs,akkor szer a 65 ös lóval platinába lehet végezni még ebben a szezonban is,amiért a juti 1 bányaengedély.A gyémántliga pedig csak 1 dísszel és 1 bányaengedéllyel ad többet.Tehát megfontolandó :)
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    Szia Bourges!

    A bányaengedély és dísz nem vonz. Mindkettőből van elég. A feladatok megoldása és a csapatjáték ami itt tart.
    Csak itt a megoldáshoz vezető utat túl hosszúra nyújtották. Kell a sikerélmény még a sikereseknek is.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 31.03.2015
    mamma3 írta: »
    Szia Bourges!

    A bányaengedély és dísz nem vonz. Mindkettőből van elég. A feladatok megoldása és a csapatjáték ami itt tart.
    Csak itt a megoldáshoz vezető utat túl hosszúra nyújtották. Kell a sikerélmény még a sikereseknek is.

    Én megértelek,én is így vok ezzel.De egy a baj ennél a lovas szezonnál.Ha jól rajtolsz nagy lóval van esélyed a gyémántligára,ha viszont lemaradsz,akkor sajna utána nagyon nehéz felkapaszkodni,mert a fentiek visszataszítanak és nem engednek be maguk közé.Én ezt tapasztalatból mondom,mert az előző szezonban a 67 es lóval későn lettem meg,mert többször is úgy éreztem,hogy meguntam és mire harci kedvet kaptam,már sokan voltak a gyémántba,így mire p2-be kerültem,már esélyt sem adott a játék a továbbjutásra.Ha 1 et nyertem lehetetlen ellenfeleket kínált fel és engem is csak olyanok hívtak ki,akik nagyobbak és erősebbek voltak nálam.Így hiába a kihívási láz,hamar elmegy a kedv.Tehát én még mindig csak azt tudom mondani,ha kell a farmra a dolcsi,akkor szerintem felesleges erőltetni a sziget-ló dolgot,viszont ha már másra nem kell a pénz,akkor megéri felvenni a kesztyűt és belevetni magad a sűrűjébe :)
    Bárhogy is döntessz sok sikert a lovakhoz,de lovat ezekután ne butíts vissza,hanem légy türelmes :)
  • mamma (HU1)mamma (HU1) HU1 Bejegyzések: 287
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    bourges írta: »
    Én megértelek, én is így vok ezzel......Bárhogy is döntesz sok sikert a lovakhoz,de lovat ezek után ne butíts vissza, hanem légy türelmes :)


    Köszönöm, még nem döntöttem el hogyan tovább. A következő szigetnél kell döntenem. Fogytán vannak az üvegházi magok és nem tudom hogy állok sziget pénzzel mert az autó elfelejtett jönni a wiking alatt.
    Szia
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    mamma3 írta: »
    Köszönöm, még nem döntöttem el hogyan tovább. A következő szigetnél kell döntenem. Fogytán vannak az üvegházi magok és nem tudom hogy állok sziget pénzzel mert az autó elfelejtett jönni a wiking alatt.
    Szia

    A raktárban a felszerelés fülnél meg tudod nézni,hogy hány kagylód és rúnád van :)
  • gabriella69 (HU1)gabriella69 (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 01.04.2015
    Sziasztok!

    Ma éjfélkor elkezdődött a lovas versenyszezon!
    Jó játékot mindenkinek,győzzön a jobbik!:)
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Sziasztok!

    Ma éjfélkor elkezdődött a lovas versenyszezon!
    Jó játékot mindenkinek,győzzön a jobbik!:)

    Szia!

    Téged enged is versenyezni? Mert nekem kiírta, hogy elkezdődött a szezon, az ajándékokat is begyűjthetem a hirdetőtáblánál, de a verseny-fülön azt írja, hogy szezonszünet.
    Már többször ki-beléptem, frissítettem, de ugyanaz a helyzet.
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    Mayu42 írta: »
    Szia!

    Téged enged is versenyezni? Mert nekem kiírta, hogy elkezdődött a szezon, az ajándékokat is begyűjthetem a hirdetőtáblánál, de a verseny-fülön azt írja, hogy szezonszünet.
    Már többször ki-beléptem, frissítettem, de ugyanaz a helyzet.

    Szia Mayu!

    Ne strapáld magad nálam is ez a helyzet.

    üdv.
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    fodorme írta: »
    Szia Mayu!

    Ne strapáld magad nálam is ez a helyzet.

    üdv.

    Köszi, akkor megnyugodtam. Szegény lovak is kissé döcögősen indulnak, már nagyon kapálják pedig a földet ;)
  • csocsi85csocsi85 Bejegyzések: 9
    szerkesztette ezt: 02.04.2015
    ajánlom figyekmetekbe hogy a hirdető táblán a benzines ajándékot csak a szezon kezdete után vegyétek fel mert szerintem ha most van felvéve csak kárba vész nincs mihez hozzáadódjon.
Sign In to comment.