Főoldal Hungarian Archívum Kérdések a játékkal kapcsolatban (a)

Eventekkel kapcsolatos kérdések - archívum

11222

Hozzászólások

  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Sziasztok!
    Főleg a moderátorokhoz szól a kérdés: korábban volt egy viszonylag kialakult sorrend és kezdési időpont az eventeknél. Már az Ázsia sem akkor indult, amikor vártam (6 helyett 00-kor), ma viszont elvileg a hawaii-nak kellett volna jönnie, arra is készültem terményekkel. Ehelyett bejött a földönkívüli. Most még azt sem mondhatom, hogy a hasonló trópusi sziget miatt maradt ki.
    Most már nehezítésként arra kell számítanunk, hogy véletlenszerűen jönnek? Aláírom, ha biztosan tudhatom, hogy mi jön, a feladatokra készülve az 1. feladatot nagyon rövid idő alatt teljesíteni lehet.
    Ha ez egy tudatos változtatás, akkor nem stresszelem magam az új event előtt, hogy felkészüljek rá.
    Nem tudom, van-e erről információtok, de ha igen, kérlek osszátok meg velünk.
    Ui: nekem még fontosak az eventek, és az azokon elérhető dísztárgyak, bár kíváncsi vagyok a fejlesztési lehetőségekre is, amit csak beharangoznak néhány hete.
    További jó játékot: Ildikó
  • Ádám9.b (HU1)Ádám9.b (HU1) Bejegyzések: 21
    szerkesztette ezt: 10.03.2015
    Az eventek a bigfarm lexikon által megadott sorrendben jönnek. Ha itt van bármelyik sziget, akkor a földönkívüli és a hawaii meg szokott cserélődni. Olykor a hawaii kimarad. Szerintem is fontosak az eventek, mesetornyom sajna még egyáltalán nincs. Viszont rossz hogy épp elmegy az egyik és következő hajnalban gyűjthetjük a következőt. Visszaállhatna a régi kéthetes rend.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Ádám9.b írta: »
    Az eventek a bigfarm lexikon által megadott sorrendben jönnek. Ha itt van bármelyik sziget, akkor a földönkívüli és a hawaii meg szokott cserélődni. Olykor a hawaii kimarad. Szerintem is fontosak az eventek, mesetornyom sajna még egyáltalán nincs. Viszont rossz hogy épp elmegy az egyik és következő hajnalban gyűjthetjük a következőt. Visszaállhatna a régi kéthetes rend.
    Köszönöm, Ádám a választ.
    A probléma az, hogy amióta két sziget van, az egyik gyakorlatilag mindig itt van, ezért is nehéz előre tervezni.
    Érdekes, nálam másként van: mesetornyom több is van, tikim viszont csak 3 - tavaly nyár óta csak 3* találkoztam ezzel az eventtel.
    További jó játékot: Ildikó
  • Alstharte (HU1)Alstharte (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Sziasztok!

    Valami nálam nem stimmel vagy nektek sem fogadja el a kecsketejet az UFO-s event?

    Köszi: Alstharte
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Alstharte írta: »
    Sziasztok!

    Valami nálam nem stimmel vagy nektek sem fogadja el a kecsketejet az UFO-s event?

    Köszi: Alstharte

    Szia!

    Megváltoztatták február 26-án azt a feladatot. Most már csak a tehénistállót fogadja el.
  • Alstharte (HU1)Alstharte (HU1) Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 11.03.2015
    Hát szomorú vagyok, köszi!
  • dunci (HU1)dunci (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Sziasztok! A vikingfarmon 6-os szintű viking boltozatban, mért csak 46000 ft-ot lehet beváltani?
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    dunci írta: »
    Sziasztok! A vikingfarmon 6-os szintű viking boltozatban, mért csak 46000 ft-ot lehet beváltani?

    Ez valami hiba lehet, vagy a csuszkát elállítottad? A csuszkával tetszés szerinti kisebb összeget be lehet állítani.
  • dunci (HU1)dunci (HU1) Bejegyzések: 6
    szerkesztette ezt: 15.03.2015
    Köszönöm a segítséget! A probléma valóban a csúszkával volt!
  • imici (HU1)imici (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    Sziasztok!
    Tuti, hogy feltették már ezt a kérdést, de én megkérdezem:
    Tényleg az "a pénz" amit beleöltem a "Viking farmba" az mind felesleges?
    (ne jöjjön senki azzal, hogy olvassam el a GYIK-ben leírtakat, mert ott csak azt írja, hogy minden eltűnik, de az, hogy az épületekbe és a többibe beletett pénz hova lesz, arról nincs leírás)
    Ha ez így van:
    Akkor mi értelme van?
    Köszönöm!
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    imici írta: »
    Sziasztok!
    Tuti, hogy feltették már ezt a kérdést, de én megkérdezem:
    Tényleg az "a pénz" amit beleöltem a "Viking farmba" az mind felesleges?
    (ne jöjjön senki azzal, hogy olvassam el a GYIK-ben leírtakat, mert ott csak azt írja, hogy minden eltűnik, de az, hogy az épületekbe és a többibe beletett pénz hova lesz, arról nincs leírás)
    Ha ez így van:
    Akkor mi értelme van?
    Köszönöm!

    hát ha megcsinálod a szigetet, akkor nem semmi bp-s diszeket kaphatsz érte, amiket felépithetsz bármelyik farmon, ebből a szempontból nézve nem is olyan felesleges rá költeni;)
  • w06202w06202 Bejegyzések: 5
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    hát ha megcsinálod a szigetet, akkor nem semmi bp-s diszeket kaphatsz érte, amiket felépithetsz bármelyik farmon, ebből a szempontból nézve nem is olyan felesleges rá költeni;)

    meg nem mellékes vásárolhatsz különleges magokat amit a melegházba ültethetsz és ha kéri a hajó akkor kiszolgálod és kapsz érte patkót ami meg a lovardához kell. tehát ha akarod ha nem csinálni kell.
  • imici (HU1)imici (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    w06202 írta: »
    meg nem mellékes vásárolhatsz különleges magokat amit a melegházba ültethetsz és ha kéri a hajó akkor kiszolgálod és kapsz érte patkót ami meg a lovardához kell. tehát ha akarod ha nem csinálni kell.
    hát ha megcsinálod a szigetet, akkor nem semmi bp-s diszeket kaphatsz érte, amiket felépithetsz bármelyik farmon, ebből a szempontból nézve nem is olyan felesleges rá költeni;)


    Köszönöm a válaszokat.
    DE!
    Ha csak azt számolom, hogy a a "siker történet" 1. fejezet 7 feladatából, csak az első két feladatára közel 596126 pénzt költünk, plusz az építkezés ára, akkor valóban megérte.............................
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    imici írta: »
    Köszönöm a válaszokat.
    DE!
    Ha csak azt számolom, hogy a a "siker történet" 1. fejezet 7 feladatából, csak az első két feladatára közel 596126 pénzt költünk, plusz az építkezés ára, akkor valóban megérte.............................

    Szia Imici!

    Az egész sziget lényege, hogy a hajó megpakolásával minél több patkóhoz juss, amit a lovardában használsz el, máshonnan patkót nem tudsz szerezni. Tény, hogy egy patkó nagyon sok játékdollárba kerül: mindenki maga dönti el, hogy megéri-e neki?
  • imici (HU1)imici (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    Porrima írta: »
    Szia Imici!

    Az egész sziget lényege, hogy a hajó megpakolásával minél több patkóhoz juss, amit a lovardában használsz el, máshonnan patkót nem tudsz szerezni. Tény, hogy egy patkó nagyon sok játékdollárba kerül: mindenki maga dönti el, hogy megéri-e neki?

    Szia-szia! :)
    Nos, igen, ez van sajnos. Azért köszönöm.
    (rég "találkoztunk")
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    imici írta: »
    Sziasztok!
    Tuti, hogy feltették már ezt a kérdést, de én megkérdezem:
    Tényleg az "a pénz" amit beleöltem a "Viking farmba" az mind felesleges?
    (ne jöjjön senki azzal, hogy olvassam el a GYIK-ben leírtakat, mert ott csak azt írja, hogy minden eltűnik, de az, hogy az épületekbe és a többibe beletett pénz hova lesz, arról nincs leírás)
    Ha ez így van:
    Akkor mi értelme van?
    Köszönöm!
    Szia! Ha elbotod amiket építettél kapsz érte rúnakövet,na nem sokat de sok kicsi sokra megy.Üdv.
  • imici (HU1)imici (HU1) Bejegyzések: 191
    szerkesztette ezt: 16.03.2015
    fodorme írta: »
    Szia! Ha elbotod amiket építettél kapsz érte rúnakövet,na nem sokat de sok kicsi sokra megy.Üdv.

    Szia!
    Azt néztem, hogy a bontásért semmi sem jár, csak az emberek.
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    imici írta: »
    Szia!
    Azt néztem, hogy a bontásért semmi sem jár, csak az emberek.

    Szia!

    Minden bontásért kapsz rúnaköveket, nemcsak a munkásaid válnak szabaddá.

    Zsuzsi
  • Szilvafarm (HU1)Szilvafarm (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 17.03.2015
    Északi-fény farmon miből tudok trágyát csinálni?? Van már majdnem minden építményem, kb a földek és a viking műhely ami működik, minden más "piros". Kicsit alaposabb leírás nem lenne hátrány az építményekhez, hogy kiderüljön mihez mi kell. Egy rakás pénz ment rá és nem tudok semmit készíteni.
  • Porrima (HU1)Porrima (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,827
    szerkesztette ezt: 18.03.2015
    Szilvafarm írta: »
    Északi-fény farmon miből tudok trágyát csinálni?? Van már majdnem minden építményem, kb a földek és a viking műhely ami működik, minden más "piros". Kicsit alaposabb leírás nem lenne hátrány az építményekhez, hogy kiderüljön mihez mi kell. Egy rakás pénz ment rá és nem tudok semmit készíteni.

    A pingvinek és a fókák termelik a ganét, amiből a trágya készül a kertek számára.
  • Szilvafarm (HU1)Szilvafarm (HU1) Bejegyzések: 11
    szerkesztette ezt: 18.03.2015
    Oké. Csak pl 1890 trágyám van, mégse tudok semmit indítani belőle, pedig pénz is van. Totál nem értem mit kéne csinálnom itt... Báránylegelőhöz 100 trágya kell, mégsem "zöld", ligethez 20 trágya kell, az is "piros". Ilyenkor mi van?
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 18.03.2015
    Szilvafarm írta: »
    Oké. Csak pl 1890 trágyám van, mégse tudok semmit indítani belőle, pedig pénz is van. Totál nem értem mit kéne csinálnom itt... Báránylegelőhöz 100 trágya kell, mégsem "zöld", ligethez 20 trágya kell, az is "piros". Ilyenkor mi van?

    Szia! Téli műtrágya kell mind a kettőhőz azt a gabonatárolóban tudsz csinálni.Egyébként ha a sárga sapkában az informázió gombra kattintasz az épületeknél minden ott van amit nem tudsz.
    üdv.
  • piribiripiribiri Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Sziasztok! Elkezdtem tehéntejet termelni, de nem indul a számláló, már két tejet termeltem és nem ír ki semmit, 2 nap van a 140 tejhez,de nem számol, annyira azért hamar
    nem készül el, hogy majd a második nap végén kezd el számolni, már ha elkezd!
  • piribiripiribiri Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Sziasztok, nem tudom hová kellene írnom ezt a témát,bocs ha rossz helyre sikerült. Miért nem kapható aratáskor zseton? Napok óta egy darabot nem kapok, már csak aranyért lehet vennem? Hiába jön a szerencsekerék nincs mit forgatni.
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    piribiri írta: »
    Sziasztok! Elkezdtem tehéntejet termelni, de nem indul a számláló, már két tejet termeltem és nem ír ki semmit, 2 nap van a 140 tejhez,de nem számol, annyira azért hamar
    nem készül el, hogy majd a második nap végén kezd el számolni, már ha elkezd!
    Szia!A feladat úgy szól: tedd elérhetővé..... - csak akkor számol, ha a kézre kattintva beadod.
    További jó játékot: Ildikó
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    piribiri írta: »
    Sziasztok! Elkezdtem tehéntejet termelni, de nem indul a számláló, már két tejet termeltem és nem ír ki semmit, 2 nap van a 140 tejhez,de nem számol, annyira azért hamar
    nem készül el, hogy majd a második nap végén kezd el számolni, már ha elkezd!

    szia
    a tejet elérhetővé kell tenni, tehát be kell adni a kért mennyiséget
    ha megnyitod a feladatot, akkor láthatod a kezecskét, arra katt és add be amit kér
  • hunkeldon (HU1)hunkeldon (HU1) Bejegyzések: 611
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    piribiri írta: »
    Sziasztok, nem tudom hová kellene írnom ezt a témát,bocs ha rossz helyre sikerült. Miért nem kapható aratáskor zseton? Napok óta egy darabot nem kapok, már csak aranyért lehet vennem? Hiába jön a szerencsekerék nincs mit forgatni.

    Más sem talált már legalább egy fél éve. (szerintem megszüntették ezt a zseton-találást, amióta az ötödik napi belépési bónusz is lehet zseton)
    Vagy az is lehet, hogy azóta nem ad zsetont a föld, mióta ranglistás lett a szerencsekerék...
  • bogarinka (HU1)bogarinka (HU1) Bejegyzések: 15
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogy lehet az, hogy mind a két lovam betanítás alatt volt és úgy is ki tudtak engem hívni versenyezni? Mivel az utolsó nap volt, úgy gondoltam, ne essek vissza a platina ligából, így mind a két lovamat "beiskoláztam" gondolva arra, hogy akkor nem tud senki kihívni versenyezni, nem fogok visszaesni így. A szerencsém az volt, hogy volt elég plusz pontom, ugyanis a reggel 6 órakor indított betanítással a lovam 9 órakor versenyzett (egy betanítás 4 óra) és természetesen vesztett :-( többször is. :-( Ez egy kicsit inkorrekt így sztem... Én nem tudom indítani a versenyen a lovat, ha betanítás alatt van, de más kihívhatja?????
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    bogarinka írta: »
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogy lehet az, hogy mind a két lovam betanítás alatt volt és úgy is ki tudtak engem hívni versenyezni? Mivel az utolsó nap volt, úgy gondoltam, ne essek vissza a platina ligából, így mind a két lovamat "beiskoláztam" gondolva arra, hogy akkor nem tud senki kihívni versenyezni, nem fogok visszaesni így. A szerencsém az volt, hogy volt elég plusz pontom, ugyanis a reggel 6 órakor indított betanítással a lovam 9 órakor versenyzett (egy betanítás 4 óra) és természetesen vesztett :-( többször is. :-( Ez egy kicsit inkorrekt így sztem... Én nem tudom indítani a versenyen a lovat, ha betanítás alatt van, de más kihívhatja?????

    Szia!

    A betanítás alatti lovakat is kihívhatják. Mivel hozzád megy úgymond a kihívó, a paripádnak részt kell vennie a versenyben, ha kisbalták potyognak az égből akkor is. :)

    Zsuzsi
  • piribiripiribiri Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Köszönöm a választ, ezt nem tudtam, még gyakorlatlan vagyok.
Ez a beszélgetés lezárult..