Főoldal Hungarian Goodgame Big Farm - Újdonságok Bejelentés és hírek megbeszélése

Március 17-i frissítés megbeszélése: Tájépítész

16

Hozzászólások

  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Sziasztok! Én még csak a főfarmon fejlesztettem, a dísztárgyak szétszedésével és dollárral. Elég kevés, hogy csak egy pontot ad a fejlesztés, így a boldogságszintem semmit nem nőtt, maradt annyi amennyi volt.:(
  • zsuzsika19507 (HU1)zsuzsika19507 (HU1) Bejegyzések: 14
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Nekem ez nagyon kínaiul van mert nem értem,hogyan kell szétszedni meg összerakni,meg honnan hova tenni?
  • SenBrek (HU1)SenBrek (HU1) Bejegyzések: 43
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Először kicsit meglepett, hogy a kirakott díszt fejleszti, de végül is ez is egy logika. Így legalább nem kell fáradnom a kipakolással sem :).
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Sziasztok! Ahhoz,hogy fejlesszek és szétszedessek díszeket kitegyem a farmra és a szétszedett alkatrészeket is visszatudom rakni a dobozomba?! Ha valaki tudja a kérdésemre a választ írja meg! Előre is köszönöm!!! Vagy hol olvashatok ezzel kapcsolatban? Üdv. földműves3

    Szia!

    Ahhoz, hogy szét tudj szedni valamit és fejleszteni, mindegy, hol van a dísz. Lehet a raktárban, a gyűjtődobozban vagy a farmon is. Attól függően fogod a díszeket látni, mit jelölsz ki zöld pipával a szétszerelési lap tetején. Az összegyűjtött alkatrészeket a lap tetején mutatja, de a Raktár/Felszerelések fülben is az utolsó ikonnál is láthatod.
    Természetesen a farmra kihelyezett díszek közül mindig csak annak a farmnak a díszeit látod, amelyik farmon éppen vagy. Tehát ha a fő farmon vagy, akkor az ínyenc farmra lerakott díszeket nem fogod tudni szétszerelni. Ahhoz át kell menj az ínyencre.

    Zsuzsi
    Sziasztok!
    Ma reggel mondták a szövi társaim, hogy megjött a várva várt tájépítész!
    De sajnos nálam nem jelent meg! Megpróbáltam a ki-be lépést, de semmi eredménye.
    Mi lehet ennek az oka??


    Sziasztok!

    A Tájépítész az 50. szinttől elérhető a játékosok számára.

    Zsuzsi

    Sziasztok! Én még csak a főfarmon fejlesztettem, a dísztárgyak szétszedésével és dollárral. Elég kevés, hogy csak egy pontot ad a fejlesztés, így a boldogságszintem semmit nem nőtt, maradt annyi amennyi volt.:(

    Szia!

    Többet is tudsz egy pontnál fejleszteni a díszeknél. Amint megtörténik a fejlesztés, megint kattints rá a Dísztárgy fejlesztése gombra. Ezt többször is meg tudod tenni. Én így emeltem a 78-as díszeimet 90-esre.
    És közben abban is tudsz változtatni, hogy dollárral, arannyal vagy dísztárgyrészekkel "fizeted" a fejlesztést. :)
  • fodorme (HU1)fodorme (HU1) HU1 Bejegyzések: 825
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Mayu42 írta: »
    Nekem is nagyon tetszik, semmi akadályozás/nehezítés, mint Steve bácsinál, és még az aranyhasználat sincs központi helyen, haszna viszont rengeteg.
    Egyelőre csak a fölös díszeimet szedtem szét és kb. 80.000 dollár áldozásával mindegyik farmomon 30-40 pontot ment fel a boldogság.

    Még több ilyen fejlesztést :)

    Szia! Szerintem is nagyon szuper lett,azért viszont füstöl az agyam hogy vannak akiknek semmi nem jó.Ezt ennél jobban nem lehetett volna megcsinálni.
    üdv.
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia Zsuzsi! Úgy csináltam, először a dísztárgyrészekkel, azután dollárral. A dísztárgynak emelkedett a boldogságpontja, csak a famrnak nem nőtt, maradt ugyanannyi. -93 volt és annyi is maradt. azóta az ínyencen is csináltam, ugyanaz az eredmény.
    Szia!

    Többet is tudsz egy pontnál fejleszteni a díszeknél. Amint megtörténik a fejlesztés, megint kattints rá a Dísztárgy fejlesztése gombra. Ezt többször is meg tudod tenni. Én így emeltem a 78-as díszeimet 90-esre.
    És közben abban is tudsz változtatni, hogy dollárral, arannyal vagy dísztárgyrészekkel "fizeted" a fejlesztést. :)
  • Kapa333 (HU1)Kapa333 (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,089
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia Zsuzsi! Úgy csináltam, először a dísztárgyrészekkel, azután dollárral. A dísztárgynak emelkedett a boldogságpontja, csak a famrnak nem nőtt, maradt ugyanannyi. -93 volt és annyi is maradt. azóta az ínyencen is csináltam, ugyanaz az eredmény.

    Szia!

    Ilyen alacsony működési költségnél már nem elég pár boldogságpont ahhoz, hogy lejjebb menjen a százalék.
    Hanem 100 vagy annál is több pont kell hozzá, egészen konkrétan ennyi:

    823+ : -93%
    959+ : -94%
    1146+ : -95%
    1415+ : -96%
    1838+ : -97%
    2598+ : -98%
    4372+ : -99%
    13214+ : -100%

    (Bal oldalt a boldogságpont, jobb oldalt a működési költség.)
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia Zsuzsi! Úgy csináltam, először a dísztárgyrészekkel, azután dollárral. A dísztárgynak emelkedett a boldogságpontja, csak a famrnak nem nőtt, maradt ugyanannyi. -93 volt és annyi is maradt. azóta az ínyencen is csináltam, ugyanaz az eredmény.

    Szia!

    A fő farmodon mennyi díszt fejlesztettél?
    Mekkora boldogságértékről mekkorára fejlesztetted azokat?
    Tételesen meg tudod adni nekem?

    Igen, pontosan amiatt kérdezem, amit Kapa is ír itt felettem.

    Zsuzsi
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Köszönöm mindkettőtöknek, de akkor marad annyi, amennyi, nem költök rá olyan sok dollárt. A raktárból mindent elbontottam, dollárt is használtam, de az nagyon sok dollárba kerülne ahogy Kapa leírta.
    Szia!

    A fő farmodon mennyi díszt fejlesztettél?
    Mekkora boldogságértékről mekkorára fejlesztetted azokat?
    Tételesen meg tudod adni nekem?

    Igen, pontosan amiatt kérdezem, amit Kapa is ír itt felettem.

    Zsuzsi
  • mili35mili35 Bejegyzések: 13
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    sziasztok. tugya valaki hogy mi van azokkal a disztárgyakkal amik szét letek szedve?
  • gyurisne.zsuzsi (HU1)gyurisne.zsuzsi (HU1) Bejegyzések: 2,969
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    mili35 írta: »
    sziasztok. tugya valaki hogy mi van azokkal a disztárgyakkal amik szét letek szedve?

    Azok a dísztárgyak, amiket szétszedtél, már csak "Dísztárgy részek"-ként elérhetőek másik dísztárgyak fejlesztésére a Tájépítész event ideje alatt. Amit nem használsz fel fejlesztéshez, azokat továbbra is meg fogod találni a Raktárban a Felszerelések fül 2. oldalának legvégén.
  • bourges (HU1)bourges (HU1) HU1 Bejegyzések: 2,217
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Oh de gagyi ez a fejlesztés :)
    Nah jó csak vicceltem,ez tényleg jól sikerült,meg is ugrott a bp-m.És jól is jött,mert kell még 1 ház a tervezőbácsis fejlesztésekhez,és esett volna a bp-m.De így zsivány maradt :)
    Úgyhogy köszönjük a kitalálójának.
  • Brad Boy (HU1)Brad Boy (HU1) HU1 Bejegyzések: 564
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Kapa333 írta: »
    4372+ : -99%
    13214+ : -100%

    (Bal oldalt a boldogságpont, jobb oldalt a működési költség.)

    Hűűűűű..... :confused: Ez az utolsó egy százalék kissé húzósnak tűnik...hümm.... :( A'sszem, sosem leszek "százas". :D
    Viszont végre egy igazán jó fejlesztés sikeredett ezúttal, és aki még ezen is fanyalog, annak részvétem. :)
    Reméljük, hogy ez a tendencia folytatódik a jövőben.
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    sziasztok:D
    akkor most lehetséges egy 13bp-s diszt 78 bp-re fejleszteni:confused:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    sziasztok:D
    akkor most lehetséges egy 13bp-s diszt 78 bp-re fejleszteni:confused:

    szia
    lehetséges, ha van hozzá elég alkatrészed, dollárod vagy aranyad :)))
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Köszönöm mindkettőtöknek, de akkor marad annyi, amennyi, nem költök rá olyan sok dollárt. A raktárból mindent elbontottam, dollárt is használtam, de az nagyon sok dollárba kerülne ahogy Kapa leírta.
    Szia!
    Én másban látom az értelmét:
    1. a raktárból, gyűjtődobozból kisöpörtem a felesleges díszeket, helyet szabadítottam fel az újaknak.
    2. a farmon kiválasztottam 2-3 díszt, amit biztos meg akarok tartani egy jó darabig (tetszik+magas értékű), azokat 10-15 ponttal fejlesztettem, az össz.termelési költségem alig változott (1%), viszont így könnyebben le tudok venni egy másik dísz, helyébe termelőegységet rakhatok, de valószínűleg a sávon belül maradok, a termelési költség nem változik.
    3. az ínyencen házat kell fejlesztenem, a díszek fejlesztésével elértem, hogy ne növekedjen a termelési költség.
    Nekem tetszik a fejlesztés.
    További jó játékot: Ildikó
  • SestriPlayer (HU1)SestriPlayer (HU1) HU1 Bejegyzések: 1,066
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Liz652 írta: »
    szia
    lehetséges, ha van hozzá elég alkatrészed, dollárod vagy aranyad :)))

    oké akkor szupi;), csak az a baj, h amig 50 szintű leszek, addig még sok van...:(
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    SenBrek2 írta: »
    Először kicsit meglepett, hogy a kirakott díszt fejleszti, de végül is ez is egy logika. Így legalább nem kell fáradnom a kipakolással sem :).
    Szia!
    Én úgy látom (bár nem próbáltam), a gyűjtődobozban lévő díszeket is fejlesztheted, csak a fejlesztéskor a felső fülek közül a 3.-at kell megnyitnod.
    További jó játékot: Ildikó
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia!
    Én másban látom az értelmét:
    1. a raktárból, gyűjtődobozból kisöpörtem a felesleges díszeket, helyet szabadítottam fel az újaknak.
    2. a farmon kiválasztottam 2-3 díszt, amit biztos meg akarok tartani egy jó darabig (tetszik+magas értékű), azokat 10-15 ponttal fejlesztettem, az össz.termelési költségem alig változott (1%), viszont így könnyebben le tudok venni egy másik dísz, helyébe termelőegységet rakhatok, de valószínűleg a sávon belül maradok, a termelési költség nem változik.
    3. az ínyencen házat kell fejlesztenem, a díszek fejlesztésével elértem, hogy ne növekedjen a termelési költség.
    Nekem tetszik a fejlesztés.
    További jó játékot: Ildikó

    szia Ildikó
    teljesen jó szrtm is ez a fejlesztés, grat. érte. maximálisan igazad van, nekem is tele volt a raktáram díszekkel, így most elbontható és alkatrész lesz belőle, amivel a kint lévőket lehet fejleszteni. tök jó, h a kisebb helyet foglaló díszeket is fellehet tuningolni, mert némelyiknek alacsony a BP-je, de helyhiány miatt más nem fér oda
    oké akkor szupi;), csak az a baj, h amig 50 szintű leszek, addig még sok van...:(

    szia Setri

    hát kicsit húzzál bele és mire újra jön már 50-es leszel és használhatod :)
  • zsuzsanagyi (HU1)zsuzsanagyi (HU1) Bejegyzések: 870
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Brad Boy írta: »
    Hűűűűű..... :confused: Ez az utolsó egy százalék kissé húzósnak tűnik...hümm.... :( A'sszem, sosem leszek "százas". :D
    Viszont végre egy igazán jó fejlesztés sikeredett ezúttal, és aki még ezen is fanyalog, annak részvétem. :)
    Reméljük, hogy ez a tendencia folytatódik a jövőben.

    hahhahaaa ja, mi már sosem leszünk 100-asok:rolleyes:

    Hű de mérges vagyok magamra, de sok díszt töröltem már, ha én ezt tudom, hogy lesz ilyen tervező, nah mindegy már!

    Szóval hurrá, tényleg szupi ez a tervező:o

    Nagyok, sok dollárosok értelmes dologra lehet költeni a sok-sok millió dollárokat!
    én ugyan még nem tartok ott, de egyszer majd csak dúsgazdag leszek én is hahaaa
  • ildikoilona (HU1)ildikoilona (HU1) Bejegyzések: 86
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Liz652 írta: »
    szia Ildikó
    tök jó, h a kisebb helyet foglaló díszeket is fellehet tuningolni, mert némelyiknek alacsony a BP-je, de helyhiány miatt más nem fér oda
    Szia Liz!
    Köszönöm, ez nagyon jó ötlet, erre nem is gondoltam. Eddig a nagy értékűeket fejlesztettem tovább, de most rástartoltam ezekre a beágyazott kicsikre is.:)
    További jó játékot: Ildikó
  • Kiskapa (HU1)Kiskapa (HU1) HU1 Bejegyzések: 431
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Én is sok díszt bontottam le régebben, dollárért. Most kipróbáltam, hogyan is működik a Nagy Varázslat? Nálam remekül. Először egyet felboncoltattam a szakival és az egyiken emeltem a boldogságpontot eggyel. Aztán addig, míg volt alkatrész. Utána sorban bontottam itt is, ott is. Kipróbáltam mennyiért megy fel alkatrészekkel, sokáig. Néhányat felvitettem 100-ra, jó párat meg 80-ra, de jócskán tettem bele dollárt is. Volt egy régi - szívemhez nőtt 64-s kitehetőm, azt is felvittem 80-ra. Így tudtam kivenni alacsonyabb értékű tárgyat, helyette termelő egységet tettem be, - Mútanya - amely jelenleg fejlesztés alatt van. Örülök az új lehetőségnek. Szinte furcsa, hogy jól sikerült, nem olyan, mint az utóbbi egynéhány fejlesztés. Tudom, én nem vagyok alacsony szinten, itt már a dollár nem okozhat nagy gondot, de ezért már lassan két éve dolgozok a farmomon. :) Tetszik a fejlesztés!
    -100% költségcsökkentésem soha sem lesz nekem sem. Így is jól állok. -70-80% a farmrészeken. Nem vagyok maximalista.:cool:
  • Liz65 (HU1)Liz65 (HU1) HU1 Bejegyzések: 4,917
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia Liz!
    Köszönöm, ez nagyon jó ötlet, erre nem is gondoltam. Eddig a nagy értékűeket fejlesztettem tovább, de most rástartoltam ezekre a beágyazott kicsikre is.:)
    További jó játékot: Ildikó

    örülök, ha sikerült ötletet adnom :)
    nekem is van 4x3-as, 3x3-as meg hasonló méretű díszem csekélyke BP-vel, de a helyükre nem fér nagyobb BP-s dísz. így értékesebbé tehetem őket
  • BuBu1950 (HU1)BuBu1950 (HU1) HU1 Bejegyzések: 36
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    nekem is be jött ez a tájkép tervezö sok olyan disz tárgyam volt amejikböl 4 5 darab is akadt le is bontotam öket és lett egy csomo alkat részem nagyon tetszik a játék
  • Bab BerciBab Berci Bejegyzések: 1
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Sziasztok!
    Én sajnos nem tudom fejleszteni a dekorációimat. :( Szint függő, hogy mikortól lehet?
  • [Törölt felhasználó][Törölt felhasználó] Bejegyzések: 0
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    Szia! 50-es szinttől lehet.
    Bab Berci írta: »
    Sziasztok!
    Én sajnos nem tudom fejleszteni a dekorációimat. :( Szint függő, hogy mikortól lehet?
  • GonoszkaaaaGonoszkaaaa Bejegyzések: 7
    szerkesztette ezt: 20.03.2015
    hahhahaaa ja, mi már sosem leszünk 100-asok:rolleyes:

    Hű de mérges vagyok magamra, de sok díszt töröltem már, ha én ezt tudom, hogy lesz ilyen tervező, nah mindegy már!

    Szóval hurrá, tényleg szupi ez a tervező:o

    Nagyok, sok dollárosok értelmes dologra lehet költeni a sok-sok millió dollárokat!
    én ugyan még nem tartok ott, de egyszer majd csak dúsgazdag leszek én is hahaaa

    Szia Nagyi :)
    sok dísztől szabadultam már meg én is régebben de sosem kidobással hanem lebontottal legalább hozott pár dolcsit :)
    ma viszont minden felesleges díszemet alkatrészre váltottam :)
    Nekem is tetszik ez a fejlesztés Gratula érte a Fejlesztőknek :)
  • földműves3 (HU1)földműves3 (HU1) HU1 Bejegyzések: 38
    szerkesztette ezt: 21.03.2015
    Szia Zsuzsi! Köszi a válaszodat. Jó játékot kívánok! Szia és üdv. földműves3
  • Ági28 (HU1)Ági28 (HU1) HU1 Bejegyzések: 110
    szerkesztette ezt: 26.03.2015
    Szia! Áruld már el nekem hogy néz ki a tájépítő, mert én még egyszer sem találkoztam vele, sőt a csapatom sem!
    Köszi.
  • Mayu42 (HU 1)Mayu42 (HU 1) Bejegyzések: 56
    szerkesztette ezt: 26.03.2015
    Ági28 írta: »
    Szia! Áruld már el nekem hogy néz ki a tájépítő, mert én még egyszer sem találkoztam vele, sőt a csapatom sem!
    Köszi.

    Szia!

    Egy marhanagy bordó pickup-pal jelent meg a piactéren éjfélkor, 24 órát maradt, maga a karakter egy tetkós vagány csajszi :)
    Hogy mikor lesz újra, azt nem tudni, a megjelenése a tervező mintájára váratlan és bejelentés nélküli.
Ez a beszélgetés lezárult..